Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oživte svůj sex ohromným množstvím poloh - 2. díl

26.březen 2021
Oživte svůj sex ohromným množstvím poloh - 2. díl

Je tady další nálož erotických poloh, které můžete (a měli byste) se svým partnerem vyzkoušet, abyste se vyhnuli stereotypu ve vašem sexuálním životě.

Vzhledem k tomu, že při jedné intimní chvilce partneři vystřídají několik poloh, bude se vám jich hodit opravdu velká spousta. Proto vám jich ještě několik přinášíme! Některé polohy se nemusí na poprvé úplně podařit a budete potřebovat víc pokusů, abyste přišli na jejich kouzlo.

Zkřížené zadky

Návod: Poloha, která je trochu podobná misionáři, ale trochu netradiční. Platí, že žena se nachází dole a muž na ní, ale vstupuje do ní otočený o 70-90 stupňů. V praxi to vypadá tak, že se začne na klasickém misionáři a muž pomalu otáčí hrudník směrem pryč od těla své partnerky, stejně tak nohy, ale pánev zůstává na stejném místě. Partneři tak vytvoří písmenko x nebo +. V této poloze žena více cítí partnerovy pohyby.

Vylepšení: Žena může partnerovi masírovat záda, zadek nebo nohy, zatímco on bude přirážet. Určitě se mu to bude moc líbit.

Naber si mě (poloha lžiček)

Návod: Znáte polohu lžiček? Slavná, intimní a velmi oblíbená poloha, při které oba partneři leží na stejném boku, dívají se stejným směrem. Žena je vpředu a muž do ní vstupuje zezadu. Při této poloze se můžete těšit na velké množství kontaktu, intimity, což podporuje stimulaci.

Vylepšení: Když dá muž své ruce na ramena své partnerky a zapře se o ně, může tak zvýšit intenzitu a hloubku přírazů.

Mušle

Návod: Nemá-li žena problém s ohebností, můžete vyzkoušet tuto zajímavou polohu. Žena si lehne na záda, zvedne nohy nahoru a kotníky si dá za hlavu. Muž do ní vstupuje stejně jako při misionáři. Žena má volné ruce, což jí umožňuje dráždit klitoris. Můžete zkusit ještě velmi podobnou polohu, ve které žena nedává nohy za hlavu, ale pouze před hlavu a roztáhne je do písmene V. Stabilitu této poloze dodá žena chycením svých kotníků.

Vylepšení: Muž může svou stydkou kostí ženě stimulovat klitoris nebo penisem bod bod G - záleží na tom, pod jakým úhlem bude do partnerky vstupovat.

Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte s partnerem několik poloh!

Stloukání másla

Návod: Ještě jedna poloha, která od ženy vyžaduje určitou ohebnost. Lehne si na záda, udělá "svíčku" jako ve škole na tělocviku a nohy dá za hlavu. V této poloze musí vydržet a muž do ní vstoupí shora v podřepu (záleží na tom, jak je vysoký). V této poloze si můžete užívat očního kontaktu, žena navíc může profitovat ze zvýšeného průtoku krve do hlavy, který zvyšuje extázi.

Vylepšení: Jestli si chcete sex trochu osladit, ať muž vezme na pomoc čokoládový sirup, šlehačku nebo jinou dobrotu a dá ji partnerce během sexu do pusy. Její smysly zpozorní a to zlepší celkový prožitek.

Ředitel

Návod: Muž sedí na kraji postele nebo na židli. Žena si sedne na něj, ale oba koukají stejným směrem. Tato poloha je skvělá na stimulaci bodu G, navíc má žena naprosto volné ruce, takže si může hrát s partnerovými varlaty, perineem (hrází) nebo svým klitorisem. 

Vylepšení: Když bude poloha pro ženu už moc náročná, může si trochu ulevit tak, že dá nohy nahoru na postel a kolena blíže k hrudníku.

Čaroděj

Návod: Žena si opět trochu zacvičí - udělá částečnou pozici mostu - nezvedá se ale na ruce, zůstává opřená o ramena. Ruce jsou podél těla. Muž si k ní klekne a takto do ní vstupuje. Ideálně ji drží za stehna nebo zadek, aby ji měl ve správné výšce. Pokud zrovna nohy nedrží, může stimulovat klitoris nebo masírovat kůži nad stydkou kostí.

Vylepšení: Chcete-li si užít hlubší penetraci, stačí, aby žena dala jednu nohu na partnerovo rameno.

Na stole

Návod: Tato poloha nemusí být nutně vykonávána na stole, stačí jakýkoliv podobný, rovný povrch, který se bude nacházet zhruba ve výšce mužova rozkroku. Žena na tomto povrchu může sedět nebo ležet. Užijete si oční kontakt, ale především se jedná o skvělou polohu pro ty, kteří se potýkají ve svém vztahu s výškovým rozdílem

Vylepšení: Když si žena chodidla opře o partnerův hrudník, blízko k jeho ramenům, může ovládat tempo, ale i hloubku průniku.

Nevyhýbejte se očnímu kontaktu při sexu, zažijete intenzivnější intimní chvilky

Sněžný anděl

Návod: Rozdejte si to v této netradiční poloze, kterou určitě moc lidí ještě nezkoušelo! Muž klečí na zemi (posteli), nohy má rozkročené a je opřený o lokty. Žena se pod něj "zasune", přičemž leží na zádech, oba mají hlavy odlišným směrem. Intimní partie mají oba partneři u sebe, resp. žena dole, muž přímo nad ní a takto do ní vstoupí. Žena následně své nohy obmotá okolo partnerova pasu. Naskytne se jí pěkný pohled na jeho zadek. Chytne ho za něj, aby mu pomohla s přírazy, klidně může přidat i trochu masáže. Stejně tak má dobrý přístup i k jeho varlatům nebo ke stimulaci klitorisu. Klitoris ale může být drážděn i přímo jeho zadkem.

Vylepšení: Během sexu můžete tuto polohu lehce změnit na misionáře, a to tak, že se muž otočí čelem k partnerce. Následně se mohou partneři vyměnit a na zádech se tedy ocitne muž a jeho partnerka bude nad ním klečet, opět se oba budou dívat jiným směrem.

Zásuvka

Návod: Této polohy docílíte buď samostatně, nebo změnou z obrácené kovbojky. Zvolíte-li si druhou variantu, bude to probíhat takto: muž roztáhne nohy, žena se nakloní dopředu, nohy dá dozadu (podél partnerova těla, k jeho hlavě) a opře se o lokty. Při této poloze se sice nedíváte partnerovi do očí, ale muž má krásný výhled na partnerčin zadek a žena může zapojit svou fantazii.

Vylepšení: Nejen, že si žena může sama stimulovat klitoris, ale navíc se nabízí příležitost k plácání po zadku, pokud se vám to líbí a chcete to do toho zahrnout.

Vodopád

Návod: Muž si lehne na záda na konec postele a nechá svůj hrudník "spadnout" z postele, takže jeho hlava leží na zemi, ale zadek je stále na posteli. Žena na něj nasedne na posteli, nohy má pokrčené a opírá se s nimi buď o postel, nebo o zem, jak jí to vyhovuje. Jestliže v poloze stloukání másla se ženě nažene krev do hlavy, tady si to užije muž

Vylepšení: Žena může na muže nasedat pod různými úhly a zjistit, která poloha pro ni bude nejlepší, aby dosáhla orgasmu. Zároveň jí pro udržení rovnováhy stačí se opírat pouze jednou rukou, takže ji druhá zbyde na stimulaci klitorisu.

Vybočte ze stereotypu a vyzkoušejte s partnerem nové sexuální polohy!

Rychlovka v koupelně

Návod: Tato poloha je ideální na párty, kde nemáte moc příležitostí a moc času. Samozřejmě si ji ale můžete užívat i doma. Vklouzněte do koupelny a postavte se před zrcadlo. Žena je vpředu a muž do ní vstoupí zezadu, oba se na sebe koukají v zrcadle - tím vytváří nepřímý oční kontakt. Žena se může zapřít o umyvadlo nebo skříňku a vyzdvihnout se kousek nahoru. Je dobré, když ji muž trochu přidrží za zadek. Tato poloha je díky zrcadlu velmi vzrušující.

Vylepšení: Nebude-li zrovna muž držet partnerku nahoře, neměly by jeho ruce zahálet. Mohou se věnovat prsům nebo klitorisu, ale klidně i laskání ve vlasech.

Dáreček

Návod: Jestli chcete s partnerem utužit své intimní pouto, zvolte tuto polohu, protože žádná intimnější asi neexistuje. Oba si lehněte na bok čelem k sobě. Žena obejme svého partnera rukama i nohama (muž se bude muset trochu nadzvednout, aby se jí pod něj ruka a noha vešly), samozřejmě tak, aby intimní partie obou partnerů byly blízko u sebe. Nohy žena obmotá okolo jeho zad, takže ho objímá poměrně pevně a "drží se ho jako klíště". Krom intimity tato poloha nabízí i hlubší penetraci a určitou relaxaci těla i mysli.

Vylepšení: Pokud chce žena partnerovi pomoci, může nohy při přírazech přitahovat k sobě. Tím mu usnadní penetraci, která bude díky tomu hlubší.

CAT (Coital Alignment Technique)

Návod: Ve studii publikované v časopise Journal of Sex and Marital Therapy uváděly ženy, které v poloze misionáře nedosáhly orgasmu, 56% nárůst frekvence orgasmu právě díky CAT. Jiné studie uvádějí dokonce 73% nárůst. Tato poloha je velmi podobná misionáři, liší se ale tím, že muž je posunutý výš a trochu na stranu. Místo toho, abyste byli "hrudník na hrudníku", musí mít muž hrudník zhruba ve výšce partnerčiných ramen. Žena by měla ohnout nohy asi o 45 stupňů, aby se boky naklonily nahoru - díky tomu bude kořen penisu v neustálém kontaktu s klitorisem.

Vylepšení: Žena může nohy i narovnat, pak je vhodné, aby muž tlačil pánev směrem dolů a žena naopak nahoru. Také můžete zkusit různé přírazy. Místo toho, aby se muž pohyboval nahoru a dolů, je lepší, aby dělal pohyby dopředu a dozadu, to přivede partnerku snáze k orgasmu. Dokonce můžete experimentovat i s krouživými pohyby.

Vzrušilo vás čtení o polohách a dostali jste chuť si je vyzkoušet? Máte možnost, a to i když nemáte v současné době žádného partnera nebo partnerku! Muže nebo ženu na sex totiž najdete naprosto snadno na naší erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.