Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oživte svůj sex ohromným množstvím poloh - 1. díl

24.březen 2021
Oživte svůj sex ohromným množstvím poloh - 1. díl

Víte, co je to bucket list? Jedná se o seznam věcí, které chcete před smrtí stihnout udělat. Takový seznam si můžete udělat v různých oblastech života, třeba i v tom sexuálním. A pokud nechcete, aby váš sex byl pořád stejný, můžete si do svého sexuálního bucket listu vypsat všechny následující polohy.

Na světě existují věci, které chcete opakovat pořád dokola a nebude vám to vůbec vadit - oblíbené seriály, krásné dny na pláži nebo příjemná masáž. Ale určitě nechcete, aby váš sex byl pořád na jedno brdo. I ten nejžhavější sexuální zážitek, který máte v hlavě, by vás po padesáté omrzel. Potřebujete trochu vzrušení a nových věcí, jinak se začnete oba rychle nudit.

"Pokaždé, když v posteli zkusíte něco nového nebo si to něčím vylepšíte, budete nastaveni na víc stimulující zkušenost a silnější zakončení," říká Vanessa Marin, licencovaná sexuální terapeutka v Los Angeles. Co to znamená? Váš mozek touží po novinkách - a především u žen je mozek velmi spojen se vzrušením a uspokojením.

Ale nejen, že vám tyto polohy pomohou si sex lépe užít, také dokáží udělat zázraky ve vašem vztahu. "Jedna ze zásadních zkoušek, které pár ve vztahu potká, je ztráta něčeho nového v sexu," říká Shawntres Parks, licencovaná vztahová a rodinná terapeutka v San Diegu. Intimní zkoumání v posteli zvyšuje emoční intimitu a odhodlání riskovat a růst. Nové polohy v sexu vás i vašeho partnera povzbudí a budete pak navzájem zranitelnější. I díky tomu pak budete mít větší pocit důvěry.

V některých případech je obměňování poloh dokonce nutné. "Pokud si v hlavě pomyslíte 'au', když se začnete bavit o sexu, rozhodně byste měli začít zkoumat nové polohy, které pro vás budou vhodnější, ať už máte nějaké postižení, chronickou nemoc způsobující vám bolest nebo vás trápí bolest při penetraci," dodává Parks. Když pak najdete polohu, ve které je vám sex příjemný, neznamená to, že se jedná o vaši jedinou možnost. I když vás to bude nutit u ní zůstat, neustále se pokoušejte najít další. Existuje tolik možností, o kterých jste určitě nevěděli, že existují.

Ale kde začít? Můžete vyzkoušet třeba následujících xx poloh. Když si necháte jednu na každou intimní chvilku, to už máte pěkných pár skvěle strávených a nestereotypních dní!

Ohromné množství úžasných poloh, které musíte vyzkoušet!

Vývrtka

Návod: Žena si lehne na bok podél hrany postele nebo lavičky, udělá si pohodlí, stehna tlačí k sobě a ruku si dá pod hlavu. Muž stojí na zemi rozkročený a vstupuje do ženy zezadu. Stehna pevně u sebe způsobí, že penetrace bude příjemnější pro muže i pro ženu.

Vylepšení: Žena nemusí všechnu práci nechávat na muži, sama může lehce přirážet a udávat tak tempo.

Vyzkoušejte s partnerem nové polohy a zpestřete si tak svůj sexuální život!

Tváří k sobě

Návod: Muž sedí na židli nebo na hraně postele, žena se posadí na jeho klín, čelem k němu. Během této pozice má žena pod kontrolou úhel a hloubku penetrace. Sezení dodává podporu, takže je tato poloha ideální, pokud máte v plánu sexuální maraton.

Vylepšení: Nechte vaše ruce, aby se zapojily. Jakmile budete sedět, věnujte se rukama svému nebo partnerovu tělu.

Na pejska

Návod: Žena si lehne na všechny čtyři a muž si za ní klekne, horní polovinu těla má buď rovně nebo lehce ohnutou přes záda ženy. Poloha na pejska umožňuje hlubokou penetraci a snadnější stimulaci bodu G.

Vylepšení: Žena si může sama stimulovat klitoris, ale pokud je pro ni moc náročné zůstat jen na jedné ruce, může o to požádat svého partnera.

Preclík

Návod: Žena si lehne na pravý bok, muž si k ní klekne, rozkročí pravou nohu, lehce zvedne její levou nohu a obtočí si ji o levou stranu těla. Jedná se o trochu složitější polohu, ale dokáže vám nabídnout hlubší penetraci a zároveň oční kontakt.

Vylepšení: Lehce se dá přidat i stimulace klitorisu.

Žehlička

Návod: Žena si lehne na břicho hlavou dolů s nohama rovně a boky lehce nadzvednutými. Muž do ní vstupuje zezadu. Tato poloha nabízí těsný průnik, a díky tomu penis bude ženě připadat větší.

Vylepšení: Žena může přidat lehké přirážení a dýchání zhluboka.

Svištění k bodu G

Návod: Žena si lehne na záda, nohy dá nahoru a následně si je položí na ramena muže, který je k ní otočený tváří. Když dá žena nohy nahoru, zúží to vagínu a pro muže je tento zážitek příjemnější. Navíc pomáhá zasáhnout bod G.

Vylepšení: Muž může zkusit i pohyby ze strany na stranu nebo nahoru a dolů, které mu mohou pomoci lépe stimulovat bod G.

Dívejte se partnerovi při sexu do očí, zažijete intenzivní intimní zážitek!

Kovbojka

Návod: Tato známá poloha se asi nemusí dlouho představovat. Muž leží na zádech a žena si na něj "nasedne" shora. Váhu může žena přenášet z rukou, kterými se opírá o jeho hrudník, na svá, ale i jeho stehna. Vhodná poloha pro ženskou dominanci - oddálí se tak jeho vyvrcholení a přitom se zintenzivní to její.

Vylepšení: Muž může mít pokrčené nohy, čímž pomůže ženě v podpěře. Žena může dávat kolena různě od sebe nebo k tělu.

Obrácená kovbojka

Návod: To stejné jako klasická kovbojka, ale žena je otočena k muži zády. Muž si většinou velmi užívá pohled na zadeček své partnerky.

Vylepšení: Aby žena byla výš, může si nohy dát mezi jeho stehna a následně je zasunout pod ně.

Pomocníček kovbojky

Návod: Tato poloha je podobná poloze kovbojky (cowgirl). Žena si klekne na svého partnera, rukama se opírá o jeho hrudník a jezdí nahoru a dolů svými stehny. Muž ale pomůže ženě s přenášením váhy, a to tak, že ji přidržuje za boky nebo stehna a pomáhá jí nahoru. Tato poloha pomáhá ženě od přílišného zatěžování nohou, a tak se jí může podařit snadněji dosáhnout orgasmu. Poloha, ve které ovládá sex žena, je navíc pro muže velmi vzrušující, což zase dopomůže k orgasmu jemu. 

Vylepšení: Kombinujte mělké a hluboké zásuny, abyste stimulovali každou část vagíny.

Kovboj

Návod: Variací na polohu kovbojky je opravdu hodně. Není tak žádným překvapením, že existuje i poloha kovboje. V tomto případě ten, kdo bude nahoře, je muž. Takže žena leží na zádech, nohy má pokrčené a muž do ní opatrně vstoupí. Vagína je v této poloze úzká, což zvyšuje intenzitu penetrace.

Vylepšení: Muž může ženě hladit prsa nebo ji jemně držet zápěstí jako malou ukázku dominance.

Trakař

Návod: Pamatujete na trakaře, který se procvičoval většinou na hodinách tělocviku základní školy? Tato poloha je podobná - žena se opře rukama o zem, zatímco muž stojí, ale nevezme ji za kotníky, nýbrž za boky, takže je víc zvednutá do vzduchu a její intimní oblasti dosáhnou až do výšky penisu. Žena svými stehny obejme ta partnerova. Tato poloha je trochu náročná na ruce, ale aspoň si je trochu procvičíte. Je v ní dominantní muž a umožňuje hlubší penetraci.

Vylepšení: Když už toho bude na ženu moc a budou ji bolet ruce, může si odpočinout s rukama na stole nebo na hraně postele.

Jste-li fyzicky zdatní, nebojte se troufnout si na trochu náročnější sexuální polohy

Skok přes kozu

Návod: Jedná se o pozměněnou polohu na pejska. Žena si klekne, opře se o ruce, poté zvedne zadek a hlavu a ruce uvolní na zem (nebo postel, záleží, kde se nacházíte). Docílíte tak hlubší penetrace a žena  může hlavou odpočívat na polštáři.

Vylepšení: Volné ruce ženy nebo muže mohou stimulovat klitoris.

Na stojáka

Návod: Oba dva z páru stojí, žena je před mužem, poté se ohne v pase, muž do ní vstoupí zezadu a při tom ji drží za zápěstí. Tím, že se žena ohne, se zúží vaginální vchod a zvýší se intenzita tření, což je pro muže velmi vzrušující.

Vylepšení: Muž může partnerce stimulovat klitoris nebo ji volně spoutat ruce za zády.

Zázračné hory

Návod: Oba si sednou naproti sobě, ruce dají dozadu a opřou se o ně a nohy roztáhnou. Postupně se k sobě přibližují, dokud nedosáhnou kontaktu intimních partií. Je to velmi sbližující poloha, jelikož si muž a žena koukají přímo do očí. Je zvýšena stimulace klitorisu, díky jeho blízkosti u mužské pánve.

Vylepšení: Nechte rozpustit ledové kostky na hrudníku vašeho partnera nebo partnerky a nechte ledovou vodu stéct až dolů.

Baletka

Návod: Oba partneři stojí proti sobě - žena jen na jedné noze, druhou ji za stehno drží muž. V této poloze se můžete koukat partnerovi do očí a prožít velmi intimní chvilky.

Vylepšení: Je-li žena hodně flexibilní, může dát nohu až na jeho rameno. To umožní hlubší penetraci nebo klitorální stimulaci.

Misionář

Návod: Intimní klasika, pro kterou se vždy najde příležitost. Žena leží na zádech a její partner leží nad ní. Tato poloha je velmi jednoduchá, elegantní, efektivní a univerzální. Ovšem ideální je, když není mezi partnery velký váhový rozdíl - drobná 45kg žena a 120kg muž si v této poloze asi moc rozumět nebudou.

Vylepšení: Smyslnost polohy můžete jednoduše změnit různými polohami nohou.

Nebojte se, tohle není konec! Další neskutečnou nálož poloh můžete čekat hned za dva dny! Nemáte-li je s kým vyzkoušet, zaregistrujte se na online erotické seznamce a najděte si někoho, kdo bude chtít se sexuálními polohami experimentovat stejně jako vy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.