Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ovlivňuje výška sexuální život mužů?

26.prosinec 2017
Ovlivňuje výška sexuální život mužů?

Výška muže vs. sex - jak je to doopravdy? Jak to mají muži, kteří tolik nevyrostli? Mají problém si najít ženu? Mají problém v posteli? Dočtete se v dnešním článku.

Malé ženy to mají v partnerském a sexuálním životě podstatně jednodušší než nízcí muži. Já, jakožto žena se 157 cm, vím, o čem mluvím. 

Malá žena, vysoký muž

Skoro nikomu nevadí malé ženy. Jsou roztomilé, kolikrát mají i ženštější tvary a působí mile. V posteli je výška většinou nijak neomezuje, i když v ní jsou s dvoumetrovým mužem. Jasně, někdy se člověk musí trochu natáhnout nebo naopak nahrbit, aby se mohli vzájemně políbit, ale to je skoro jediný sexuální zádrhel. Ten druhý je ten, že NĚKTEŘÍ vysocí muži mají větší penis (rozhodně to neplatí u všech, spíše je to takový mýtus) a nižší žena může mít užší vagínu. Nicméně pokud tyto rozdíly nejsou markantní, rozhodně to nebude velkou překážkou v sexuálním užívání. Další jediný detail je ten, jak tento pár vypadá na veřejnosti. Často je to trochu úsměvné, když potkáte ženu s mužem, které od sebe dělí skoro půl metru. Lásku ale ani taková "dálka" nerozdělí. Často ženy přitahují velcí a statní muži, muže zase zase malé a křehké ženy.

Vyrovnaná výška u obou

Tady není v podstatě co řešit. Jak jsem řekla, měřím 157 cm, můj přítel má 168 cm, to je poměrně vyrovnané a je fajn, že si nevykroutím krk pokaždé, když se mu chci podívat do očí nebo ho políbit. Ve společnosti sice můžeme působit jako pár trpaslíků, obzvláště, když jsou všichni naši kamarádi vyšší než my, ale pořád si můžeme říkat, že co je malé, to je krásné (nebo aspoň trochu roztomilé). Pokud jsou v páru vysoký muž i žena, určitě si sednou i v posteli a navíc mají oba vyšší rozhled. Je to zkrátka krásně vyrovnané.

Nízký muž

U nízkého muže může nastat několik problémů. Někteří mají ze své výšky až deprese a v podstatě se bojí seznámit s jakoukoliv ženou nebo se bojí oslovit tu, která se jim líbí, protože je stejně vysoká nebo dokonce vyšší. Mají za to, že muž by měl být vysoký, aby zastával roli ochránce, a žena menší. Bojí se dokonce uvést svou výšu na online seznamkách.

Nízkým mužům moc nepomáhají ani statistiky. Ty tvrdí, že průměrná výška mužů v České republice je 180 cm a žen 168 cm. Jak se tedy cítí muži, kteří jsou třeba i o 15 cm nižší než většina jejich vrstevníků? Podle mě si musí uvědomit především jednu věc. Ne každá žena je posedlá výškou muže. Záleží na úplně jiných věcech a pokud bude nízký muž v posteli skvělý, nenahradí ho ani dvoumetrový muž. Navíc vertikální sex s vysokým mužem (pokud je žena malá) je pěkně náročný.

Co ale nízkým mužů naopak nahrává jsou výsledky maďarské studie. Ta zkoumala 531 mužů ve věku od 20 do 54 let a zjistilo se, že nejvíce sexu měli muži do 173 cm.

Zajímají vás konkrétní zkušenosti mužů, kteří nevyrostli do průměrné výšky? Můžete si jich pár přečíst dále:

Jaké je to pro život muže mít malou výšku?

Lamiin Picket, 39 let, 152 cm, Filadelfie, USA

"Řekl bych, že mě má výška ovlivňuje spíše pozitivně než negativně. Už od mládí mi ženy říkají, že jsem roztomilý. Někteří lidé toto slovo sice myslí spíše v dětském smyslu, já ho ale beru jako kompliment. Nikdy jsem neměl potíž najít si ženu. Zjistil jsem, že ženy mají rády muže, kteří jsou sebevědomí. To je to, jak přistupuji k ženám - s hlavou vztyčenou a se sebevědomím. Pouze ve velkém davu si přijdu malý, jinak se cítím normálně. 

Nedávno se mi ale přihodila jedna věc, která souvisela s mou výškou. Moje ex byla vyšší než já, měřila 175 cm. Po roce randění jsme jeli navštívit její rodiče, kteří bydleli několik hodin daleko v jiném státě. Pozvali nás na Díkůvzdání. Rodiče mě přivítali s otevřenou náručí a pak mě pozvali i na Vánoce. Dokonce nás její otec nechal spát i ve společné posteli, což v některých rodinách není povoleno, dokud dva nejsou oddaní. Několik dní po tom, co jsme opustili jejich dům, jí zavolal otec s tím, že nesouhlasí s naším vztahem, protože jsem byl nižší než ona. Byla z toho úplně zničená, protože jsme ani jeden neměli tušení, že se jejímu otci nelíbím. Zjistil jsem, že její matka sdílela stejný názor jako otec.

Po tomhle se svými rodiči přestala úplně mluvit. Zůstali jsme spolu ještě rok, ale nakonec jsme se rozešli, protože pro ni bylo příliš obtížné nemít se svými rodiči dobrý vztah. To bylo to, kdy jsem si uvědomil 'wow, opravdu jsem malý'. Od té doby si to uvědomuji trochu více. Už vím, že když mě nepřijme její rodina, nebude to fungovat. Je to ale jediná vyloženě negativní zkušenost, kterou mám. Z nějakého zvláštního důvodu mě přitahují spíše vyšší ženy s dlouhýma nohama, i když je pro mě obtížnější je políbit nebo obejmout.

John, 63 let, 162 cm, Oklahoma, USA

"Po dlouhou dobu jsem si myslel, že výška ovlivňuje můj randící život. Jako mladého muže mě vyšší ženy po většinu doby prostě ignorovaly. Jak jsem stárnul, začal jsem si uvědomovat, že o výšku nejde tolik, jak se může zdát. Srandovní na tom je fakt, že čím jsem byl starší, tím vyšší ženy se pohybovaly po mém boku, nejvyšší měřila 195,5 cm. Lidé se sice koukali, ale můj odhad je takový, že spíše na ní než na mě. Důležitější jsou jiné věci než výška. I když ano, vždy tu budou ženy, které budou upřednostňovat statného prince na koni nebo oční kontakt. Pokud jde o sex, nemám s vyššími ženami problém, tělo se krásně přizpůsobí."

Ben, 41 let, 165 cm

"Moje výška měla opravdu výrazný vliv na můj život a učinila můj milostný život v podstatě neexistujícím. Je to skoro jako by většina žen odstrkovala nízké muže stranou jako nějaké podřadné bytosti. Společnost si myslí, že je to v pořádku diskriminovat muže malého vzrůstu a tato diskriminace je v podstatě neviditelná. Ženy jsou naprogramované společností tak, že musí mít vysoké muže. Podívejte se pozorněji a uvidíte to všude okolo sebe - dokonce i v reklamách, nižší muž vedle vyššího vždy hraje klauna. A muž je vždy vyšší než žena.

Vysoká žena vs. nízký muž

Jednou jsem například zaslechl ženy, jak se baví, že na světě už není žádný slušný muž. O deset minut později jsem k ní přišel představil jsem se a zeptal jsem se, zda se nechce připojit a zahrát si kulečník. Prohlédla si mě od shora dolů a povídá: 'Ježiš, vždyt neměříš ani metr a půl, vždyť nejsi ani opravdový muž a to si myslíš, že se s tebou budu bavit?' a otočila se ke mě zády, zatímco se několik lidí poblíž zasmálo.

Jak by se lišil můj milostný život, kdybych byl vyšší? Řekl bych, že kdybych měl alespoň průměrnou výšku, byl bych ženatý a už před dvaceti lety založil rodinu. Říkám to proto, že za posledních 25 let se mi stalo několikrát, že ženy říkaly věci jako 'Myslím, že jsi sexy, mám ráda tvou osobnost, jenom kdybys byl vyšší...' nebo 'Kdybys byl vyšší, už bysme spolu byli...' a podobné věty. Mnoho z nich řeklo, že se mnou není nic špatně, že jsem vtipný a sebevědomý, ale nemohli se přenést přes to, že jsem malý.

Nedávno mě na internetové seznamce kontaktovala žena, chtěla se se mnou sejít v baru. Utratil jsem přes 10000 Kč za nové oblečení k této příležitosti. Přišel jsem k ní a představil jsem se. Podívala se na mě a řekla: 'Na fotkách vypadáš vyšší.' Rychle vypila svoje pivo, zaplatila a beze slova odešla. Neříkám, že jsou všechny ženy stejné, ale mluví ze mě zkušenost s tisícem žen, se kterými jsem za těch 25 let mluvil. Ženy jsou přitahovány k vyšším mužům, protože se u nich cítí ochraňovány, více v bezpečí. Některé mají za to, že jsou vyšší muži úspěšnější a lepší leadři. Ženy rády ve společnosti nosí podpatky a tak říkají, že jejich muž musí být alespoň o několik cm vyšší, aby i s podpatky byly nižší než on. Pro nízkého muže je opravdu těžké, najít si ženu, která nedbá na výšku.

Rád bych si našel vyšší ženu klidně jen proto, abych vyslal do světa zprávu, že i tak to jde, že na výšce nezáleží a je v pořádku, když je žena vyšší než muž."

Jak lze vidět, zkušenosti se velmi liší. Důležité je, aby se muž nenechal odradit hned prvním neúspěchem a naopak budoval své sebevědomí. Existují totiž i ženy, kterým je výška ukradená a přednější jsou jim jiné věci. Navíc i tělo nízkého muže může vypadat dobře - i takový muž může mít svaly nebo jiné velké přednosti. Rozhodně neplatí, že se velikost penisu odvíjí od výšky postavy.

Seznamte se na erotické seznamce a nebojte se uvést svou výšku na pravou míru.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.