Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Otrokem na celý večer

1.říjen 2022
Otrokem na celý večer

Na pátek jsme naplánovali s pár přáteli diskotéku. Všichni souhlasili a byli nadšení, ale když jsem se s přítelkyní dostavil na místo srazu, byla tam jen Lucka, partnerčina kolegyně z práce, a v mobilu hromada SMSek od ostatních, že nepřijdou, nebo snad možná přijdou později. No, co se dá dělat, půjdeme se bavit ve třech.

V našem oblíbeném discoclubu jsme se usadili u stolu poblíž parketu, ale už dostatečně v šeru, objednali první rundu, trochu se napili a pustili se do křepčení. Asi po dvou hodinách a nevím kolika rundách betonu vyrazili holky na toaletu a můj pohled hned zaujali dvě krásné dlouhonohé holky v minisukních na kraji parketu přede mnou. Nadšeně jsem je pozoroval, takže jsem ani nepostřehl, kdy se holky vrátili. Lucka šla rovnou na parket a má přítelkyně Zuzka usedla naproti mě. "Nezírej tak na ně, takhle se smíš koukat jenom na mě!" Hodil jsem po ní svůdným úsměvem a provokativně zase beze slova otočil hlavu k parketu. Vzápětí jsem ucítil její chodidlo ve svém klíně. Začala mi přes kalhoty třít penis, až mi z úst uniklo hluboké vzdechnutí, jak se mi rychle stavěl. Štěstí, že to tady nemohl nikdo zaslechnout.

Vzpurně jsem se díval dál na ty tanečnice a doufal jsem, že v tom bude Zuzka pokračovat. Ona však místo toho svou bosou nožku odtáhla a vzápětí se mi mezi koule zaryl ostrý podpatek její lodičky. Už vím, jak mé koťátko umí vystrčit drápky a stát se sadistickou dominou, ale zatím nikdy takhle na veřejnosti. Podíval jsem se jí do očí a její mrazivý pohled ve mě rozbil poslední zbytky nerozhodnosti, zda uhnout a nepoddat se jí, nebo se jí oddaně vystavit na milost a nemilost. Ano, chci být jejím otrokem tady a teď. Sklopil jsem oči, ale ona i bez toho poznala, že jsem hru přijal.

"Neposlušný otroku! Nikdo Ti nedovolil koukat na jiné ženy! Budeš koukat jen tam, kam ti dovolím."
"Ano madam," odpověděl jsem klasickou formulí.
"Jenže já Ti nevěřím! Za trest, a taky abych Tě mohla ovládat, si teď vytáhneš tkaničku z bot, utáhneš si jeden konec pod žaludem a druhý konec mi podáš pod stolem! Budu tak mít 'svoji hračku' (tak v těchto situacích nazývá můj penis) pod kontrolou, aby jsi s ní nedělal něco nepatřičného!"

Sehnul jsem se tedy pod stůl, vytáhnul si tkaničky z bot, navázal je k sobě a jeden konec si pak v kalhotech stáhnul pod žaludem. Trochu jsem zaváhal, jak jí druhý konec podat, ale ona to již měla vymyšlené a čekala. Strčila mi bosou nožku do klína, já jsem jí mezi prstíky vsunul konec tkaničky a ona si tkaničku podala. Na zkoušku hned za tkaničku pořádně zatáhla, až jsem se celý rozechvěl. Pokorně jsem hleděl na desku stolu před sebou, ale jí to bylo málo. "Tak, říkala jsem, že se budeš koukat jenom tam, kam chci já! A já teď chci, aby ses upřeně díval na tu holku tamhle v rohu! A nesmíš uhnout pohledem, dokud ti to nedovolím."

Na přání své Madam jsem se tedy podíval požadovaným směrem. Byla tam velká, silná, nepříliš hezká holka. Modlil jsem se, aby se nepodívala mým směrem, ale nebyl jsem vyslyšen, asi za půl minuty se na mě podívala. Instinktivně jsem chtěl uhnout pohledem, ale silný tah za penis mi připomněl, že nesmím. Vytvořil jsem na tváři chabý úsměv a zíral dál. Až snad po minutě, když už se ta holka chtěla zvednout a jít ke mně, mi má paní dovolila dívat se na ní a ještě mě před neznámou ctitelkou uchránila tím, že se ke mně naklonila, dala mi pusu, řekla: "Jsi sladký, kdybych měla cukrátko, hodím ti ho jako pejskovi, který mi udělal radost!" a zaškubala za tkaničku, až jsem vzdechl a na okamžik přivřel oči.

Začali hrát něco, co se zřejmě Lucce nelíbilo, protože se náhle otočila, přišla k našemu stolu, sedla si na svou židli, která byla v čele stolu vedle nás, přehodila si nohu přes nohu... a při tom zákonitě zavadila o tkaničku, nebo přesněji se do ní zamotala. Z prudkého škubnutí jsem málem vytekl a Lucka se vzápětí poodtáhla od stolu podívala se pod něj a řekla udiveně: "Jé, co to tady je?"

Má paní se na okamžik lekla a zaváhala, ale rychle se ve vzniklé situaci zorientovala a rozhodla se pokračovat ve své roli: "Můj otrok byl zlobivý, začal myslet penisem a koukat po ženských, tak jsem mu tu věcičku plnou nemravných myšlenek trochu přitáhla!"
"Wow! Dost dobrý! A myslíš, že takhle na sex nebude myslet?"
"Jasně, že myslí, ale jen na to, co mu dovolím!"

Lucka si zase přisedla blíž a pak zvedla nohu a snad plnou vahou jí zavěsila na tkaničku. Přirazilo mě to k desce stolu, začal jsem rychle dýchat a na špičce žaludu, který mi tím trošku vykouknul z kalhot se objevila kapička spermatu. "Hmmmm, vidím, že ho držíš zkrátka," konstatovala a nohu vrátila na zem.

Zuzce se nová hra začínala líbit, evidentně ji vzrušovala představa nechat mě chvíli na pospas své kolegyni, kulturistce s dost dominantními názory, která navíc už byla pěkně pod parou. "Na, pohlídej mi ho chvilku, dojdu pro další pití," podala jí pod stolem svůj konec tkaničky. Pak se obrátila na mě. "Budeš na slovo poslouchat, stejně jako kdybych to byla já! Jasný?!"
"Ano madam," odpověděl jsem a sklopil zrak.

Když Zuzka odešla, Lucka zatáhla za provázek. "Tak otroku, teď chci, abys vlezl pod stůl a políbil špičku mého střevíčku!" Táhla dál silou, že i kdybych nechtěl poslechnout, neodolal bych násilí a vtáhla by mě pod stůl za ocas. Nekladl jsem tedy odpor a co nejméně nápadně vlezl pod stůl, kleknul si k jejím nohám a políbil špičku její lodičky stojící na zemi. Chtěl jsem se vrátit, ale provázek nepovoloval. "Zůstaň pod stolem jak jsi, jen se otoč zadkem ke mně," přikázala a trochu tkaničku povolila, abych se mohl obrátit. Když jsem klečel pod stolem zadkem k ní, poručila mi dát nohy trochu od sebe a začala mě lehce kopat mezi nohy. Pak párkrát přitlačila špičkou boty na můj žalud, zatahala trochu za tkaničky a najednou jsem cítil proudy žhavé lávy zkrápět vnitřek mých slipů. Lucka to pochopitelně ani nezpozorovala a pokračovala dál. To už ale přicházela Zuzka, a tak mi bylo dovoleno usednout zpět na židli.

Se Zuzkou už jsem nějakou dobu, takže na mě hned poznala, k čemu došlo. "Ty ses udělal?!" Podívala se pod stůl a ještě ostřeji: "Ty prase, tys to pustil do kalhot!"
"Ano madam, moc se omlouvám," přiznal jsem se a Lucka vyjeveně: "Jó? Faaakt?! Já jsem si ničeho nevšimla!"

Erotická povídka Otrokem na celý večer

"No, tvoje chyba otroku, ještě jsem s tebou neskončila, ještě se na tobě vyřádím a ty při tom budeš mít mokro v kalhotech a už nebudeš tak nadrženej," řekla Zuzka a pokračovala k Lucce "Jemu občas stačí málo a ono je nejlepší mu nejdřív párkrát vypumpovat koule, aby tak nadšeně nespolupracoval a mohla jsem si opravdu užít potrápení Své hračky."

"Tak, chci jít tancovat!" řekla Zuzka po chvíli. "Ty půjdeš se mnou. Tu tkaničku si provlékni nohavicí a přivaž k palci u nohy. Ale musí být pořádně natažená! Chci vidět, jak se Moje hračka při každém kroku natáhne!"
Udělal jsem, jak si přála a vyrazili jsme na parket. Na parketě jsme tancovali dlouho a nesměl jsem se flákat, nutili mě tancovat pořádně živě. Zprvu to bylo nepříjemné, později se mi to začalo líbit a ke konci jsem se začal bát, že to znovu pustím do kalhot. Jenže to už diskotéka končila a také my jsme se měli k odchodu.

Venku jsme pomalu kráčeli, já s ocasem stále připoutaným k noze, holky si povídají, když v tom Lucka: "Teda, ten už ho musí mít úplně rudýho a vytahanýho. To mu celou dobu stojí?"
"Jasně, že mu celou dobu stojí," odpovídá Zuzka, "a možná sis všimla, na parketě se párkrát málem udělal! Teď má určitě pěkně nateklý, velký nafialovělý žalud, ze kterého ukapává sperma!"
"Wow! to bych chtěla vidět!" zasmála se Lucka, aniž by to myslela nějak vážně. Jenže Zuzku ta myšlenka zaujala. Líbilo se jí mě ponižovat i tím, že mě nutila svlékat se před cizími lidmi a tak následovalo: "No tak otroku, na co čekáš, stáhni si kalhoty, ať se můžeme přesvědčit." 

Lucka trochu zaprotestovala, ale rozhodné pohled mé paní a to, že jsme byli na celkem skrytém místě mě přimělo rozepnout pomalu kalhoty a společně se slipy je stáhnout ke kolenům. Přesně, jak říkala Zuzka, mé péro ohnuté tkaničkou dolů a přiškrcené pod žaludem bylo velké s pulsujícími žilami a žalud nateklý. Zuzka mě pohladila po žaludu a řekla potichu: "Sáhni si, jak je horký a jak pulsuje." Lucka váhavě přistoupila blíž. "To ti nevadí, že vidím tvého kluka nahého, nebo že bych se ho dokonce dotkla?!"

"Vlastně ne. Naopak. Vzrušuje mě to, protože to je pořád jen sex mě s ním, říkám mu, co má dělat, aby byl vzrušením ponížený a vzrušuju se tím také. Samozřejmě, bylo by úplně něco jiného, kdybych tu nebyla, a taky asi, kdybys ty byla nahá. Nevím. Asi ho chci vidět nahého ležet na zemi pod tvýma nohama. Možná je to tím, jak jsi ho tam rychle udělala a ani jsi o tom nevěděla."
"Hmmmm, Pepa má dneska noční, takže jsem doma sama. Kdybyste chtěli na chvilku zajít, mám tam víno, mandle a můžeme tuhle zajímavou otázku pořádně probrat," navrhla Lucka.
Znovu jsem se oblékl, a aniž by kdokoliv cokoliv řekl, vyrazili jsme s jasným cílem jít k Lucce domů.

Sotva za námi zaklapli dveře bytu, Zuzka se ke mně přitiskla a vášnivě mě políbila. Podle žhavého polibku a hebkosti jejích rtů jsem poznal, jak strašně je nažhavená. Přejela mi rukou po zádech, pevně stiskla zadek a pak pořádně plácla. Na to poodstoupila. "Svléknout otroku! Teď už ti nic nepomůže, jsi vydán na milost a nemilost dvěma krutým dominám!" a úplně jiným tónem pokračovala: "Lucko, prosím tě, dej tam nějakou hudbu." Nemusela mě dvakrát pobízet, byl už jsem taky pěkně rozhicovaný, a tak jsem všechno oblečení shodil během okamžiku.

"Vyndej z těch kalhot pásek a podej mi ho," ukázala na hromádku mého oblečení na zemi. Udělal jsem, jak chtěla. Vzala pásek, přehnula ho na půl a spojené konce vzala do ruky. Zkusmo švihla do vzduchu, pak lehce poklepala na můj penis a náhle, zcela nečekaně, mě prudce švihla přes zadek. "Lehnout na zem! Na břicho! Dělej otroku!" Nečekal jsem na další ránu řemenem a praštil sebou na linoleum předsíně, před fascinovaným pohledem Lucky.

Dalšímu nářezu jsem se ale nevyhnul. Sotva jsem ležel, přistál na mém zadku řemen a pak znova a znova. "Tak ty budeš pouštět sperma do kalhot! Kdo si myslíš, že to po tobě má prát! Jsi zlobivý otrok!" Mlátila dost silně a já se snažil trochu uhýbat. Náhle přestala. "Takhle to nepůjde, musíš mi ho Lucko přidržet." Obutá stále v lodičkách mi Zuzka strčila nohu mezi kolena, pak druhou a roztáhla mi nohy od sebe. Sehnula se, rukou mi chytla penis, povytáhla ho a položila na zem doprostřed mezi nohy. "Postav se mu na něj, ať mi neuhýbá, až ho budu řezat." Lucka se tvářila zaraženě a odmítavě. "Neboj Lucko, je to docela příjemná podložka pod nohu a jemu to taky nijak neuškodí."

Lucka váhavě postavila svou nožku v silonkách napříč přes můj penis a pomaloučku na ní přenášela váhu. Trochu jsem zasténal, ale Zuzka Lucku uklidňovala, zatímco už napřahovala ruku s řemenem. Musím říct, že Zuzka mi na něm už párkrát stála, ale Lucka je přeci jenom jiná váha. Nevěděl jsem, jestli mám hned začít ejakulovat, nebo křičet bolestí, ale mé tělo v tom mělo jasno. Zaplavila mě vlna nekončícího orgasmu a až po dlouhé době jsem cítil, jak Lucka vystoupila oběma nohama na můj zadek a uvolnila tak penis, ze kterého vystříknul dlouhý proud natlakovaného spermatu. Teprve pak jsem si všimnul, že řemen drží Lucka a Zuzka opodál nás pozoruje.

Byl to ale pouhý okamžik, vzápětí přešla mezi mé nohy, na špičku lodičky nabrala kaluž spermatu a vyklopila jí na můj ocas. "Na tohle jsem čekala! Pořádně tě potrápit těsně po tom, co se uděláš!" Rozetřela sperma podrážkou po mém ocasu a koulích, ostrým podpatkem si trochu pohrála s mým pytlíkem a pak se plnou vahou postavila na můj penis. Opatrně nadzvedla druhou nohu a rovnováhu udržovala tím, že se chytila Lucky stojící kousek před ní na mém zadku. Lucka se zároveň trochu sehnula a začala mě koženým opaskem bičovat přes záda, rychlými krátkými údery střídavě vpravo a vlevo.

Konečně obě slezly. Ke tkaničce, stále uvázané k mému ocasu, přivázala Zuzka plnou dvoulitrovou láhev Coca Coly. "Tak, nebudeme celou dobu v předsíni, jdeme do obýváku. Ty se otroku poplazíš, pánev musíš mít celou dobu přitisknutou k podlaze." Na to se zula a bosá šla dál. Já jsem ji následoval a vedle mě Lucka, které se nějak zalíbilo bičování, a tak mě po cestě párkrát přetáhla.

V obýváku mě překvapilo, že Lucka musela už někdy předtím, zatímco jsem byl mimo, připravit pohoštění. Na stolku bylo víno, mandle a mile mě potěšilo, že tři skleničky. Zuzka mi odvázala tkaničku a dovolila mi vstát, abych nalil víno. Po přípitku Lucka pustila video a Zuzka mi přikázala si kleknout na čtyři tak, aby si obě holky mohli na má záda odložit nohy. Chvíli jsem tak stál, ale když Zuzka poznala, že mě to nebaví, rozhodla se mě trochu motivovat a začala mě dráždit nožkou na penisu. Přejížděla po něm, lehce kopala a tiskla. Po nějaké době se přidala Lucka a dráždila mě bosými chodidly na prsou. Příjemně nám tak uběhnul skoro celý Startrek. Pak Zuzka pokynula Lucce a ta přesunula nohu tak, aby Zuzka mohla můj ocas o její nohu pořádně zapřít. Pořádně přitlačili a po několika rychlých pohybech jsem začal stříkat. Většinu své zásoby jsem umístil na Lucčinu nožku, zejména prstíky.

Zuzka se naklonila k Lucce a něco jí pošeptala. Na to Lucka dala pocákanou nožku před můj obličej a Zuzka spustila: "Podívej, co jsi udělal, ty neposlušný otroku! Jsi tu na návštěvě a takhle se vyznamenáš! Koukej to napravit!" Na to mi Lucka strčila nožku do úst a Zuzka, když viděla, že se chci bránit, mě přetáhla řemenem. Musel jsem poslechnout a poslušně jsem Lucčinu nožku očistil. "Tak, už jsem ospinkaná. Otroku obléknout a odnes mě domů!" zakončila Zuzka toto dobrodružství.

Na sex seznamce se mohou zaregistrovat všichni! Dominy i subíci, sadisté i masochisté!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.