Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Otázky o análním sexu, na které jste se vždycky chtěli zeptat

5.únor 2019
Otázky o análním sexu, na které jste se vždycky chtěli zeptat

Lidé nechtějí zkoušet anální sex, protože se bojí. Máme pro vás ale dobrou zprávu - tento strach pochází pouze z nevědomosti! Proto vám dnes přinášíme článek, ve kterém vám zkušená doktorka odpoví na všechny otázky, které vás ohledně tohoto tématu mohou zajímat.

V sexu byste v životě měli vyzkoušet co nejvíce věcí, protože dokud je nevyzkoušíte, nemůžete vědět, zda se vám líbí. Někdy si člověk myslí, že se mu něco opravdu nebude líbit a sám je překvapen zjištěním, že je to přesně naopak. S análním sexem to tak bývá velmi často. Na světě existuje mnoho různých tabu týkajících se sexu, která se v každé zemi a kultuře trochu liší. Anální sex je ale jedním z těch tabu, které se najdou po celém světě. I když ho chce muž nebo žena vyzkoušet, neví, jak to partnerovi sdělit, právě proto, že se o tomto tématu málo mluví. A to je škoda. 

Dnešní článek bude věnován především ženám, které chceme seznámit s tím, že se análního sexu nemusí bát. Každý muž si zaslouží si ho vyzkoušet, protože jim tento zážitek většinou přináší velké uspokojení. Užitečné rady zde ale najdou i muži. Zalíbení v tomto druhu sexu nemusí najít pouze muž, ale i samotná žena. Dr. Hilda Hutcherson říká, že když se ženě anální sex nelíbí, pravděpodobně ho provádí špatně. Existují totiž určité věci, které byste měli vědět, obzvláště pokud jste ani jeden ještě anální se nikdy nezkoušel. Zpočátku vám možná může připadat, že je toho až moc a budete si připadat zahlceni, ale vězte, že to zas taková věda není. A ačkoliv je pravda, že anální sex (stejně jako všechny ostatní druhy sexu) není pro všechny, byla by škoda, kdybyste si to zkazili hned na začátku při vašem "poprvé" a díky tomu si to znechutili.

Na následující otázky odpověděla právě zmíněná Dr. Hilda Hutcherson, která je mimochodem autorkou knihy Pleasure: A Women's Guide to Getting the Sex You Want, Need, and Deserve, miluje erotické hračky, myslí si, že svět je až příliš pornofobický a také že by ženy měly dát análnímu sexu šanci. 

19 otázek, na které chcete znát odpovědi před prvním análním sexem

Jsem si celkem jistá, že anál nebyl vytvořen proto, aby byl penetrován. Je tedy anální sex pro člověka špatný?

Neublížíte si, když budete dodržovat pravidla.

Existují nějaká oficiální pravidla análního sexu?

Musíte to chtít. Musíte použít hodně lubrikačního gelu. A musíte to vzít pomalu.

Kolik přesně je "hodně" lubrikačního gelu?

Budete potřebovat opravdu hodně. Musíte jím potřít celý penis a pak za pomoci prstů ho nanést i na vstup do análního otvoru, ale i dovnitř.

Slyšela jsem, že Astroglide není pro anální sex vhodný...

Ano, lubrikační gely, které obsahují glycerin, nejsou vhodné, protože nevydrží douho. Pro anální sex je lepší lubrikant na silikonové bázi. Když použijete jiný, musíte to zastavit, nanést další a tak pořád dokola. A to je otrava a může to nadělat pěkný nepořádek.

Když už jsme u toho, anální sex je stejně celkem špinavá záležitost, ne?

Ne, ne! Neřekla bych, že to tak je, ačkoliv si lidé myslí, že budou mít exkrementy všude.

Žena musí být na anální sex připravená

Opravdu? Protože já jsem slyšela různé příběhy...

No dobře, pokud měla zácpu, tak je to možné. V opačném případě ale ne, pokud měla normální funkci střev. Anus v sobě nemívá exkrementy, pokud není připraven je vyloučit. 

Mohou mít všechny ženy díky análnímu sexu orgasmus?

Každá žena má tuto schopnost orgasmu při análním sexu, psychologicky, protože prostor mezi vagínou a rektem je tak tenký, že v poloze na pejska může penis tlačit na bod G a tím ho stimulovat. Některé ženy to dokonce považují za nejsnadnější způsob stimulace jejich bodu G.

Takže to je poloha, kterou doporučuje pro anální sex?

Myslím, že pro lidi, kteří s análním sexem teprve začínají, může být tato poloha na čtyřech trochu moc intenzivní, protože žena nemá tu moc něco řídit. Poloha lžiček (na boku za sebou) vám nedovolí takovou hlubokou penetraci. Je to také poloha, ve které si více odpočinete. Když už si to trochu nacvičíte a bude se vám to líbit, tak pak je poloha na pejska tou, ve které žena nejjednodušeji dosáhne orgasmu.

Je možné ženě ublížit, když se zasune penis moc daleko?

Penis má omezenou délku! Ačkoliv si muži mnohdy myslí něco jiného, průměrná déka penisu je nějakých 12-13 cm v erekci a ten opravdu neublíží. Ale pokud byste měli na mysli extrémně dlouho erotickou hračku, tak pak ano, je to možné.

Myslím, že jsem právě slyšela, jak se mužské ego rozříštilo na kousíčky. Slyšela jsem, že v análu můžete různé věci ztratit, zní to docela zajímavě. Stává se to často?

Často ne, ale stává se to. Pokud člověk nepoužívá něco s velkou základnou, pak to může vklouznout dovnitř.

Ve své knize používáte frázi "být vcucnut". Není to něco jako černá díra, že ne? Zní to celkem děsivě...

Ne, ne! Myslela jsem tím, že když se něco "vcucne", zapadne to dovnitř a vy to nemůžete vyndat. Většinou je pak nutná návštěva pohotovosti, abyste to odstranili.

Slyšela jste někdy nějaký hororový příběh o análním sexu?

No jasně, slyšela jsem snad všechny druhy - žárovky, různé druhy jídla...

Žárovky?

Ano, nemohli jsme přijít na to, jak se tam dostala. Ale člověk prostě vezme to, co je zrovna po ruce a moc nad tím nepřemýšlí...

Vždy si vyberte pouze erotickou hračku s velkou základnou

Říkala jste, že je nutné, aby se žena pořádně uvolnila, především uvolnila své svaly svěrače. Jak?

Používám Kegelovy cviky.

A jak se to dělá?

Musí tyto svaly zatnout, když se nadechuje, a uvolnit je, když vydechuje. Muž by měl svůj penis opatrně zasunout ve chvíli, kdy vydechuje a svaly tak uvolňuje. Pracujete vlastně oba dohromady.

Z toho, co říkáte, plyne, že anální sex je týmová práce...

Muži by si neměli jenom protlačit svojí cestu dovnitř. Musí si uvědomit, že pokud to pro ženu bude bolestivé, už se tam nikdy znovu nedostanou.

Jak má muž donutit ženu, aby vyzkoušela anální sex, když ví, že se jí do toho nechce?

Co k tomu já, jako doktorka, mohu říct, je to, že to není nebezpečné. Nebude nosit plenky, nebude mít fekální inkontinenci, nebude se špinit ani celý den prdět. Od svého partnera chce slyšet, že tam nevstoupí a nezačne řádit jak šílený. To se totiž u mužů někdy stává, že ztratí hlavu a přestanou přemýšlet.

Hádám, že tím nemyslíte, že je takový muž duševně chorý?

Ne, ale muži mají své fantazie a jakmile je začnou naplňovat, mohou ztratit kontrolu. Žena chce vědět, že s ní muž bude spolupracovat. Že když ji to bude bolet, tak on přestane. 

Doporučujete to celé usnadnit v průběhu šesti dní. Existuje nějaký konkrétní návod?

Nezačínáte s penisem. K tomu celému se pomalu dopracujete. Nejprve stimulujete pouze zevnějšek prsty, poté pomalu používáte své prsty při vnikání dovnitř. A jakmile si na to žena zvykne, můžete používat větší a lepší věci. 

Na co nesmíte zapomenout

Dozvěděli jste se několik důležitých věcí, na které byste rozhodně měli myslet, až budete chtít svůj první anální sex vyzkoušet, ať už jste žena nebo muž. Njeprve se ujistěte, že jste pořádně vyprázdnění, začněte pomalu, nikam se nehrňte, ujistěte se, že jste dostatečně uvolnění a nezapomeňte na hygienu! Nikdy nedávejte penis/hračku z análu do vagíny! Použijte hodně lubrikačního gelu na silikonové bázi. U erotické hračky nezapomeňte na širokou základnu, aby nemohla hračka vklouznout dovnitř. Až budete uvnitř, nezapomeňte mít "v provozu" svůj mozek. Vyberte si polohu, ve které vám to bude oběma příjemné. Nehoňte se zbytečně za orgasmy, pokud samy nepřicházejí. Po skončení umyjte řádně erotické hračky a osprchujte se. Pokud se vám to nelíbí, nenuťte se do toho, stejně tak to aplikujte i na partnera. Chcete prožít pěkné chvilky a ne chvilky bolesti s jediným pocitem - musím to nějak přetrpět. Opravdu nemusíte. Pokud to budete chtít zkusit ještě jednou, zkuste to příště trochu jinak a pomaleji.

Ještě se vám nepodařilo najít nikoho, kdo by chtěl vyzkoušet anální sex, a stále po tom prahnete? Na erotické seznamce můžete najít nejednoho muže či ženu, kteří to mají stejně. Vytvořte si profil a seznamte se!

[Lil]

Zdroj:

https://www.yourtango.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.