Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Osvěžte si rok 2020 nejprodávanějšími erotickými hračkami roku 2019

26.únor 2020
Osvěžte si rok 2020 nejprodávanějšími erotickými hračkami roku 2019

Každý rok nám přináší nové a nové produkty ve všech sférách našeho života. I sexuální život si můžete zpestřit, třeba nákupem a následným používáním erotických hraček. Inspirujte se nejprodávanějšími erotickými pomůckami roku 2019 a jestliže se ještě nestaly součástí vašich intimních chvilek, je na čase to změnit!

Rok od roku se vše zlepšuje, inovuje, dělají se věci praktičtější, účinnější, tišší, menší, používají se úplně nové technologie... To vše přispívá k tomu, že nám výrobci erotických pomůcek mohou nabídnout produkty, které náš sexuální život dostanou na úplně jinou úroveň. Ani v roce 2019 tomu nebylo jinak. Možná vám v tom všem uteklo, co všechno se stalo, které erotické hračky byly uživatelsky nejoblíbenější, nejprodávanější, nebo které značky rozšířily svou nabídku o zajímavé produkty.

Hračky, které mají funkci nasávání, se staly ještě populárnější než v předchozím roce 2018. Vyšvihly se i menší firmy, jako například Dame Products. Nabídka této firmy se velmi rozrostla různými druhy pomůcek, za zmínku stojí například Pillo, polštář, díky kterému zažijete mnohem lepší sex, nebo Alu, lubrikant vytvořený MIT inženýry. Také značka OhMiBod překvapila novinkou, která klade především důraz na praktičnost. Mysleli totiž i na postižené nebo starší osoby, které nemají takovou zručnost, aby ovládali klasický vibrátor. Tato hračka se jmenuje LovelifeRev a seženete ji za 1600 kč.

Ale teď už se pojďme podívat, které erotické hračky a pomůcky byly v předchozím roce těmi nejprodávanějšími. Jsou to kousky, které by ve vaší ložnici neměly chybět, recenze na ně jsou velmi pozitivní a lidé s nimi zažili mnoho žhavých chvilek. Musíme si teprve počkat, co přinese rok 2020 za novinky, a toto čekání si můžete zkrátit nákupem následujících produktů. Rozdělily jsme je na 3 online sexshopy (z toho dva s jejich vlastními produkty) a z každého z nich uvedly ty nejoblíbenější mezi zákazníky v minulém roce.

LELO

1. Sona Cruise 2

Žádným překvapením pro zasvěcené asi nebude to, že nejprodávanějším produktem od firmy Lelo je Sona Cruise 2. Mnoho lidí je touto erotickou hračkou skoro až posedlých, tak skvělá je. Na trh přišla již v roce 2017, ale to očividně vůbec nebránilo tomu, aby byla i v roce 2019 nejúspěšnější. Lidé udávají, že díky této hračce prožili úplně nový druh orgasmu. Jedná se o druhou generaci, která je stejná jako ta první, ale ve všech možných ohledech vylepšená. Sání je výkonné, začíná ale s menší intenzitou, má širší otvor, který více respektuje anatomii ženských intimních partií.

2. F1s Developers Kit Red

O Sona Cruise 2 jsme psali již mnohokrát, ale druhou nejprodávanější hračku roku 2019 u Lela jsme nezmiňovali. Což je rozhodně chyba, protože se jedná o jednu z nejluxusnějších umělých vagín. Název zní jako nějaký software, ale má to své opodstatnění. Jedná se v podstatě o balíček pro vývojáře (a tím vývojářem budete vy), který si může navrhnout a vyrobit umělou vagínu přesně podle svých přání. Zní to zajímavě, že? Pokud jste tedy muž, nebo žena, která by svému partnerovi ráda udělala radost, vyzkoušejte tento zajímavý produkt. Využívá stejné sonické vlny jako výše zmíněná Sona. Ty stimulují nervy hluboko v penisu (na rozdíl od jiných umělých vagín, které se soustředí pouze na povrchové uspokojení).

Zajímavá erotická hračka F1s Developers Kit od firmy Lelo

3. Soraya 2

I Soraya se v našich článcích již několikrát objevila. A není divu, tento rabbit vibrátor je totiž velmi luxusní a jeho druhá generace zase o něco lepší. Praktické držadlo, kterým se odlišuje od ostatních rabbit vibrátorů, je téměř stejné, ale úhel pro stimulaci klitorisu je lepší, aby více seděl všem typům těla, a naopak druhá část je tlustší, širší, zkrátka celkově mohutnější.

DAME PRODUCTS

1. Eva II

Eva II je malinký, svým způsobem sympatický vibrátor, který nemusíte vůbec ovládat rukama a nemusíte na něj po dobu uspokojování vůbec sáhnout. Možná si teď říkáte, kam až to zašla lidská lenost, ale tento vibrátor není vytvořený pro líné lidi, nýbrž pro lepší uspokojování při sexu s partnerem. Většina žen klasickým penetrativním sexem nedosáhne orgasmu a vibrátory to mohou lehce změnit. Ale když si žena musí přidržovat mezi nohama po celou dobu vibrátor, nemůže se pak plně soustředit a užívat si to plnými doušky. Eva II má malá křidélka, kterými se drží na stydkých pyscích a prostřední část dráždí klitoris. Tato hračka je vyrobená ze silikonu, vodotěsná a má tři rychlosti.

2. Pom

I hračka Pom se pyšní praktičností a zároveň líbivým vzhledem. Je vyrobená ze silikonu, je malá, takže si ji můžete vzít kamkoliv s sebou, navíc by na první pohled nikdo neřekl, že se jedná o erotickou pomůcku. Můžete ji použít i při milování s partnerem, protože je poměrně plochá, a tak nebude nikde překážet. Pět vibračních režimů a pět intenzit vibrací vám zaručí, že si najdete tu správnou kombinaci právě pro vás.

Erotická hračka Pom od firmy Dame Products

3. Fin

Fin je další zvláštní vibrátor, který nemá vůbec tradiční tvar penisu. Jde o malý vibrátor specifického tvaru, na který můžete upevnit malý popruh. Tím pak prostrčíte dva prsty a pohodlně si je uvelebíte na vibrátoru. Díky tomu máte jistotu, že vám neupadne a nemusíte ho křečovitě držet. Dá se použít jak pro sólo hrátky, tak pro doplnění k sexu. Ale zatímco Eva i Pom jsou vodotěsné, Fin je pouze voděodolná, takže se sice nerozbije, když se na ni vyleje trochu vody, ale na hrátky ve vaně musíte zapomenout.

4. Pillo

Posledním nejprodávanějším produktem od Dame Products je polštář na sex zvaný Pillo. Ten vám pomůže zažít sex (a to i ten orální) v nejrůznějších polohách. Lehnout si na něj může jak žena, tak muž. Naprosto neocenitelný je například pro muže ve chvíli, kdy chce provádět orální sex. Žena si ho dá pod zadeček, aby byla výš, a muž nemusí mít díky tomu hlavu v tak nepřirozené poloze. Více jsme o polštářích na sex psali v našem článku Erotická vychytávka aneb Zpříjemněte si sex pomocí polštáře.

BABELAND

1. Magic Wand Rechargeable

Nová verze klasické a všestranné hračky Magic Wand si vybojovala v internetovém sexshopu první místo. Stejně jako u ostatních věcí, i tato, dalo by se říci, druhá generace, je o spojení toho nejlepšího z generace první a nových, moderních technologií. Kromě toho se vylepšily ty věci, které předtím nebyly tak dokonalé, třeba se odstranil zastaralý kabel, který nebyl vůbec praktický. Tato varianta je nabíjecí, pyšní se čtyřmi rychlostmi a čtyřmi druhy vibrací (zatímco ta předchozí měla jen dvě). Jestliže byste byli hodně chtiví a chtěli hračku použít hned, ačkoliv by byla zrovna vybitá, můžete ji připojit do sítě, jako se to dělalo u starší verze. Ženy po celém světě jsou z této erotické hračky nadšené a nedají na ni dopustit.

2. Satisfyer Pro 2

Na přední příčce Lela se umístila Sona Cruise 2 a tady máme na druhé pozici velmi podobnou pomůcku Satisfyer Pro 2. Taktéž se jedná o druhou, vylepšenou generaci velmi úspěšné erotické hračky, jejíž princip tkví v podtlaku, který vytvoří na klitoris. Je velmi výkonná, cenově příznivá a velmi dobře hodnocená uživatelkami. 

Erotická hračka Pro 2 od firmy Satisfyer

3. Magic Wand Original

Magic Wand je tak úžasná erotická hračka, že nestačí, že se umístila na prvním místě, ale dokonce zabrala i místo třetí. To vypovídá o tom, jak je tato hračka oblíbená a vyhovuje mnoha různým lidem. Tato verze je s kabelem, a tak se zdá, že kabel zas až takový problém lidem nedělá, nebo zkrátka rádi sází na klasiku. Či možná upřednostní pár ušetřených korun, protože tato verze je oproti té dobíjecí o víc jak polovinu levnější. Tato hračka kraluje sexuálním pomůckám již 50 let a nemyslíme si, že se to v brzké době nějak změní. Kterou verzi si vyberete vy?

4. NJoy Pure Wand

Čtvrtým nejprodávanějším produktem se stala Pure Wand od firmy NJoy. Tuto hračku jsme již několikrát v našich článcích zmiňovali, protože je od ostatních erotických hraček odlišná v mnoha směrech. Zaprvé je vyrobená z nerezové oceli, která zaručuje nejen zajímavý, luxusní vzhled a úplně jinou hmotnost, ale také výhodu hrátek s chladem či teplem. Můžete ji před použitím ponořit do teplé nebo studené vody a pokaždé bude váš zážitek jiný. Zadruhé má hračka dost specifické zahnutí, díky kterému se můžete těšit třeba i na dráždění bodu G. Zatřetí má na každém konci jinou kuličku, takže si vlastně kupujete dvě hračky v jedné, a to se vždycky vyplatí. A na závěr zmíníme ještě to, že se s touto hračkou dá i dráždit anální otvor (u mužů i prostatu), pokud použijete užší konec, protože širší kulička na druhé straně vám bude sloužit jako základna.

Erotických hračkám a pomůckám byste ve svém sexuálním životě měli dát šanci. Ať už si vyberete jednu z těchto nejprodávanějších hraček roku 2019, nebo nějakou jinou, mějte na paměti, že se o ně musíte náležitě starat. Hygiena při používání erotických pomůcek je klíčová. Užijete si je skvěle jak sami, tak i se svým sexuálním partnerem. Pokud vám takový partner schází, můžete ho najít na online erotické seznamce. Stačí se jen zaregistrovat a vyplnit si svůj profil. Poté napište těm, kteří vám budou sympatičtí... Tak jednoduché to je!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.