Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oslavte sexy Silvestr!

31.prosinec 2017
Oslavte sexy Silvestr!

Dnes máme Silvestr a to znamená, že večer bude ve znamení oslav k ukončení tohoto roku a vítání roku nového. Ne každý pořádá doma párty pro mnoho lidí nebo na nějakou chodí. Jste jen sami dva? Udělejte si tento večer a noc hezké i tak!

První pravidlo dnešního dne zní - nikdo by neměl slavit sám. To znamená, že i když nemáte nikoho, s kým byste mohli dnešní večer oslavovat, nezoufejte. Určitě nejste na světě (ani v republice) sami, kdo je na tom stejně. Pokud chcete zkrátka jen s někým být a užít si milý večer, zaregistrujte se na online sezamku a pokud chcete večer trochu peprnější, okořeněný o nejednu sexy věc, zaregistruje se na sex seznamku. Nabídněte protějšku, zda by s vámi nechtěl prožít poslední den starého a první den nového roku. Může to být jak romantické, tak sexy!

Tak to bychom měli - sami nejste. Teď už záleží jen na vás, jak si tento večer oslavíte, jakou možnost si zvolíte. Romantických možností může být nespočet, ale vzhledem k tomu, že se nacházíme na erotické seznamce, zaměříme se na ty více sexy věci a divoký večer. A nezáleží na tom, zda partnera máte stálého nebo se vidíte poprvé.

Doma nebo ne?

Ačkoliv se jedná již o dnešní večer, neznamená to, že nemůžete někam vyrazit. Většina ubytování má sice plno měsíce dopředu, ale vy můžete využít právě toho last minute, kdy někteří nedorazili a užít si tak třeba i ubytování s nějakou slevou. Vyrazit můžete kamkoliv - láká vás, jak vypadá o Silvestru naše hlavní město? Chcete být také součástí desetitisíců lidí na Václavském náměstí nebo na Karlově mostě? Jen do toho! Pokud si nechcete užívat sexu, v podstatě nepotřebujete ani ubytování, ale lepší je vždy ten nový rok přivítat nějak krásně, ideálně sexem. Tak ťuknout, políbit, kouknout na ohňostroj a šup do pelíšku.

Silvestr na horách je pak úplně o něčem jiném, než ve velkých městech. Tam jsou kopce sněhu, nedostanete se moc daleko od ubytování (nebo spíše se vám nechce, protože to dá hodně námahy). O to více času můžete strávit v posteli. Ale rozhodně nespěte! Od toho jsou jiné dny a noci.

Sexy oblečení

Zapomeňte na tepláky, mikiny a obyčejná trička! Tento den je výjimečný, tudíž si oblečte nějaké sexy oblečení. Nebojte, ono sice stejně půjde rychle dolů, ale chcete toho druhého nějak nažhavit, no ne? A to uděláte nejlépe tím, že zdůrazníte křivky vašeho těla. Důležitou součástí silvestrovského oblečení je pak pěkné spodní prádlo. Vyberte to nejvíce sexy, které najdete. Ženy mohou třeba provokovat i podvazky, korzetem nebo síťovanými punčochami. 

Alkohol

K Silvestru patří i alkohol, většinou dokonce spousta alkoholu. Vy se určitě spoustě alkoholu vyvarujte, protože muži potom mají problém s erekcí a ženy usínají. Oběma pohlavím pak může být dost špatně. Ani jedno z toho nechcete. Abstinovat ale rozhodně nemusíte, protože nějaká ta sklenička vás krásně uvolní a budete i mnohem odvážnější. Alkohol nemíchejte a nejlépe kombinujte s vodou. Budete pak sice častěji chodit na záchod, nicméne v noci a ráno to rozhodně oceníte. 

Kromě alkoholu obsahuje silvestrovský stůl většinou i nějaké dobré pohoštění. Nepřejídejte se, jinak žádný sex nebude! A také pak vaše postava nebude zrovna sexy a vy budete ufunění. Pokud se plánujete líbat, česnekové dobrůtky byste měli jíst oba nebo vůbec. Pokud se ale do jezení dáte, nedoporučujeme orální sex ihned po konzumaci. 

Užijte si sexy Silvestr!

Sex

Tak a konečně se dostáváme k tomu nejlepšímu. Můžete prosexovat celý večer až k půlnoci nebo si počkat a nový rok přivítat pěkným zasunutím. Můžete v průběhu večera hrát různé erotické hry, a to třeba i takovou, že se budete dráždit, ale budete se muset udržet, abyste na sebe do půlnoci neskočili. To bude určitě rajcovní a zároveň pěkně obtížné. Při sexu můžete vyzkoušet i polohy nebo praktiky, které jste doposud ještě nevyzkoušeli. Jak jsme již řekli, alkohol vám trochu té odvahy dodá, tak hurá do toho! Jen pozor, abyste nebyli opilí moc a netroufali si na něco, co by mohlo být nebezpečné, například nějaké akrobatické kousky. Pokud jste spolu s partnerem v dlouhodobém vztahu a ohrožuje vás stereotypnost sexu, můžete se společně dohodnout, že tímto dnem stereotyp skončil a od teď si začnete opravdu sex užívat, budete vymýšlet nové věci, nová místa a celkově udržet svůj sexuální život svěží.

Hračky

Stejně jako nové polohy, můžete vyzkoušet i nové erotické hračky. Pokud bydlíte ve větším městě, ve kterém mívají obchody otevřeno i v neděli, navštivte nějaký sex shop a mrkněte po něčem, co byste chtěli vyzkoušet. Můžete mít už nějaké své představy v hlavě nebo se můžete inspirovat v naší rubrice Erotické pomůcky. Tam najdete spoustu článků o různých erotických hračkách, ať už pro páry, pro dámy, či pro pány. Můžete pořídit dokonce i erotickou hračku na principu rachejtle, o které jsme se zmiňovali ve článku o vánočních erotických hračkách. To byste ale museli mít velké štěstí, aby ji zrovna v tom vašem sex shopu měli k dispozici.

Swingers párty

Tohle je opravdu jen pro odvážné. I na poslední chvíli se totiž můžete rozhodnout, že doma uspořádáte nebo se přidáte k nějaké swingers párty. Pozvat buď můžete své odvážné přátele, nebo najít cizí lidi přes internet. Buď na různých chatech nebo diskuzních fórech. Buďte ale opatrní, koho si vezmete k sobě domů, může to být klidně i zloděj. Na stejných stránkách pak můžete i nějaké pozvánky na swingers párty najít, tak zkuste najít tu, která vám bude nejvíce vyhovovat a jděte si užívat. Rozhodně nebudete sami, bude o vás pěkně postaráno a celý večer, noc a možná i ráno si skvěle užijete

Zajímá vás, kde na světě se nachází nejvíce sexy destinace pro strávení Silvestra? Dnes se tam již sice nedostanete, ale na příští rok si můžete udělat plány už teď. Rezervace ubytování se stejně dělají i rok dopředu...

Nejvíc sexy silvestrovské destinace

Las Vegas

Město, které nikdy nespí, to je Las Vegas. A o Silvestru to platí dvojnásob. Známý bulvár Las Vegas Strip je o svátkách pro dopravu uzavřen, ale vy tam můžete vyrazit pěšky a alespoň vás nebude nic rušit. Můžete si pořídit lístky do těch nejlepších nočních klubů nebo udělat rezervaci do jedné ze skvělých restaurací, které na Silvestra nabízí speciální menu. O půlnoci můžete na Strip vyjít a koukat se na úžasný roj ohňostrojů. Pozor, do kasín vás pustí nejdříve ve 23 hodin a nezačnou dříve než v půl 2 ráno.

Navštívit můžete i jiné země a užít si Silvestr tam

Rio de Janeiro

Nemělo by být žádným překvapením, že jedno z nejhezčích měst na planetě zvučí velkolepými oslavami. Musíte brát v potaz, že Rio se nachází pod rovníkem, takže o Silvestru tam najdete krásné teplé počasí. Silvestra tam slaví přibližně 2 miliony lidí, je to druhá největší událost po karnevalu. Pamatujte, že barva Nového roku v Brazílii je bílá, tudíž by i vaše oblečení pro tento den mělo být v této barvě. Tak zapadnete mezi místní, až si budete užívat na pláži Copacabana, kde se nachází epicentrum všech oslav. O půlnoci nebe rozzáří ohňostroje, které jsou odpalované až z oceánu. Jestliže peníze nejsou překážkou, rezervujte si svůj pokoj ve známém hotelu Copacabana Palace a budete na něj mít skvělý výhled.

Jost van Dyke, Britské Panenské ostrovy

Vydejte se na jeden maličký ostrov, Jost van Dyke, který je součástí Britských Panenských ostrovů, jedná se totiž o jedny z největších silvestrovských oslav v Karibiku. Leží zde jeden z nejkrásnějších barů v regionu - Foxy's Tamarind Bar, který pořádá Oslavu starého roku, která trvá dva dny. Zářívé bikiny pro ženy a co nejméně triček na mužích - to je tam skoro nutností. Ubytování si musíte zařídit v předstihu, protože možností k ubytování na ostrově moc není. 

Key West, Florida

Někde mají na Silvestra dokonce i své tradice, jako například v Key West na Floridě. V historickém přístavu je za hlasitého povzbuzování, kanónové palby a živé muziky spoře oděná pirátská dívka spuštěna ze stožáru vysoké lodi na zem. Všichni slavící jsou co nejméně oblečení.

Saranac Lake, stát New York

Toto není místo, kde byste našli skoro nahé lidi nebo hířící davy na ulicích. Jde spíše o klidné městečko ve státě New York u hor Adirondack Mountains. Někdy není nic více sexy, než oslavovat Silvestr romanticky, romantičtěji než je u vás běžné. Z jedné strany hory, z druhý strany jezero a do toho útulné ubytování. Co víc si přát?

O Silvestru ze sebe máte shodit všechen stres, protože rok 2017 už je za námi a do roku 2018 musíte vkročit pozitivně naladěni. Můžete se pozitivně naladit výše zmíněnými tipy, nebo úplně jinak, podle toho, co vám bude nejbližší. Hlavně nebuďte sami a neproseďte celý večer u Facebooku!

Přejeme vám všem krásný Silvestr i nový rok 2018!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.