Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oslavte Halloween s těmito pomůckami

11.říjen 2018
Oslavte Halloween s těmito pomůckami

Máte rádi Halloween, sex a erotické pomůcky? Pokud vaše odpověď na všechny tři části otázky zní "ano", pak dnešní článek je přesně pro vás. Jestliže vaše odpověď na některou část byla "ne", nevadí. Náš článek si můžete i přesto přečíst a možná nakonec narazíte na pomůcku, která se vám bude líbit.

Halloweenské pomůcky od společnosti Geeky Sex Toys, která se především věnuje erotickým pomůckám na různá popkulturní témata (například Star WarsGame of Thrones neboli Hra o trůny, Avengers, Strážci Galaxie, Deadpool, Pokémoni) a je proslulá za vskutku kreativní názvy svých pomůcek, které se skládají ze slovních hříček se sexuálním podtextem, jsou opravdu zajímavé. V nabídce naleznete pomůcky, které svým vzhledem připomínají téměř vše, co vás napadne, když je řeč o Halloweenu. Tedy dýně, duchové, hřbitov patří mezi ty nejhlavnější znaky tohoto svátku.

Halloween se sice slaví až za pár týdnů, dne 31. října, my tu však pro vás máme pomůcky s předstihem, abyste si je v případě zájmu stihli koupit včas a měli na Halloween doma. Kdybyste to náhodou nestihli, můžete svátek oslavit svátečním sexem trochu později nebo si pomůcky schovat na další rok.

Jaké pomůcky má tedy společnost Geeky Sex Toys ve své nabídce?

The Ghost Dildo (dildo ve tvaru ducha)

Duchové na Halloween nesmí chybět, proto (ať už na ně věříte nebo ne) by neměli chybět ani ve vaší ložnici při svátečním sexu. Dildo tvarově vypadá přesně jako klasický halloweenský kostým ducha, u kterého se nedá nic zkazit, neboť často jde pouze o upravené prostěradlo přehozené přes hlavu. U vás to prostěradlo může zůstat na posteli, tedy pokud byste se náhodou nechtěli za toho ducha převléci. Nicméně pomůcka je teda bílá, se třemi rýhami představující "oči a ústa" a se zvlněným koncem. Je ručně vyrobená z voděodolného silikonu a její velikost činí v délce 16,5 cm a obvod v nejširším bodě měří 15 cm. Za sexy cenu 69 dolarů, což je v přepočtu zhruba 1548 Kč, můžete mít tuto pomůcku doma i vy.

Skull Cock Ring (kroužek na penis ve tvaru lebky)

Faktor strašidelnosti a strachu zvyšují i lebky, proto bývají součástí halloweenské dekorace a nyní mohou být i součástí svátečního sexu! Společnost Geeky Sex Toys přišla totiž se skvělým nápadem, jak do sexuálních hrátek zahrnout lebku a to v podobě kroužku na penis. Tvar lebky je takový, jak jej znáte - detailně propracované důlky pro oči, rýhy místo nosu a zuby, chybí pouze spodní čelist. Kroužek je vyrobený z voděodolného a zdravotně nezávadného silikonu. V průměru pomůcka měří 3 cm a může se roztáhnout až na 8,9 cm. Koupit si ji můžete za 30 dolarů (zhruba 673 dolarů).

The Ghost DildoSkull Cock Ring

R.I.P. Silicone Paddle (plácačka ve tvaru náhrobku)

S Halloweenem dále souvisí i strašidelná místa jako jsou například strašidelné domy nebo hřbitov. Další erotická hračka souvisí právě se hřbitovem, neboť svým tvarem připomíná náhrobek se vším všudy, tedy i s nápisem R.I.P. ("Rest in peace" neboli "Odpočívej v pokoji") a s lebkami. I když, lebky běžně na tradičním náhrobcích asi neuvidíte, když nebudeme počítat filmy. S touto erotickou pomůckou si můžete užít trochu výprasku. Při použití si můžete vybrat hladký povrch pro mírnější výprask nebo stranu s nápisem pro trochu prudčí rány, kterými pomůcka zasahuje širokou oblast. Pomůcka je opět vyrobena z voděodolného a zdravotně nezávadného silikonu a měří 28 cm v délce a 10 cm v šířce. Za cenu 50 dolarů (1122 Kč) může být i vaše.

Pumpkin Butt Plug (anální kolík dýně)

Co by to bylo za Halloween, kdyby chyběly dýně? Jsou nedílnou součástí tohoto svátku, a to nejen jako dekorace, ale také v podobě mnoha pokrmů, které se vaří po vydlabání dýně ještě před Halloweenem. Pokud se chystáte slavit svátečním sexem, neměla by dýně chybět ani v ložnici. Od Geeky Sex Toys si například můžete zakoupit anální kolík, který dokonce svítí ve tmě jako svítící dýně Jack-O'-Lantern. Anální kolík je vyrobený z hliníkové slitiny nejvyšší kvality ve velikostech Small a Medium. Velikost Small měří v délce 6,4 cm (zasunutelná délka) a obvod v nejširším bodě 8,9 cm. Rozměry velikosti Medium jsou: zasunutelná délka 7 cm a obvod v nejširším bodě 10,8 cm. Budete-li mít zájem o tento anální kolík, může být váš za 50 dolarů (1122 Kč).

R.I.P. Silicone PaddlePumpkin Butt Plug

Halloween Pumpkin Ball Gag (roubík ve tvaru dýně)

Kromě předchozího análního kolíku má společnost Geeky Sex Toys ve své halloweenské nabídce také roubík ve tvaru dýně pro trochu perverznější halloweenské hrátky, při kterých vy nebo váš partner dostanete do úst dýni i bez vaření. Roubík je vyrobený ze silikonu (hypoalergenní, bez chuti a zápachu) s páskem z falešné kůže. Na pásku se nachází celkem 9 dírek, které umožňují pomůcku nastavit na požadovatelnou velikost mezi 46 a 57 cm. Tato pomůcka stojí stejně jako předchozí, tedy 50 dolarů (1122 Kč).

Halloween Pumpkin Ball Gag

Zombie Dildo

Technicky vzato by se sex se zombíkem dal považovat za nekrofílii, jelikož se víceméně jedná o mrtvolu, na druhou stranu je však stále živá. Nícméně díky bujné fantazii a seriálu iZombie, kde jsou zombíci vcelku atraktivní bytosti, se tento fakt dá snadno vypustit z hlavy. Geeky Sex Toys ve své nabídce mají jedno takové zombie dildo, které je propracované do detailů a bez obřízky. Voděodolný a zdravotně nezávadný silikon má barvu mrtvého masa. Dildo v délce měří 16,5 cm a v obvodu 15 cm. Máte-li perverzní fantazii o zombíkách, můžete si ji splnit za pouhých 69 dolarů (1548 Kč).

Frankenstein's Dildo

K Halloweenu také patří horory a jedním z nejznámějších hororových příběhů je příběh o doktoru Frankensteinovi a jeho výtvoru, jímž bylo ohyzdné monstrum s nadlidskou silou. Často se stává, že lidé zaměňují stvořitele tohoto monstra se samotným monstrem. Tedy si myslí, že Frankenstein je to monstrum. Nicméně tento příběh nás přivádí k další erotické pomůcce od Geeky Sex Toys. Zelené dildo svým vzhledem vskutku připomíná monstrum ve falické podobě. Je vyrobené z voděodolného a zdravotně nezávadného silikonu. Jeho délka je 22 cm a obvod 16 cm. Domů si toto dildo můžete pořídit za 89 dolarů (zhruba 1997 Kč).

Sexy kostýmek

Společnost Geeky Sex Toys ve své nabídce nemá žádné spodní prádlo ani kostýmky, nicméně zásadním tématem dnešního článku je i Halloween, proto si sexy kostýmky zaslouží aspoň zmínku. V případě, že si nebudete moci nebo chtít pořídit některou z výše zmíněných pomůcek, můžete Halloween oslavit i tak, že si zakoupíte nějaký sexy halloweenský kostýmek, protože kostýmy k Halloweenu také patří. Podívat se můžete buď na sex shopy na internetu nebo můžete zavítat do kamenného obchodu. Pokud nenajdete vhodný kostýmek nebo žádný, který by se vám líbil, můžete si na sebe například vzít jen spodní prádlo a čarodějnický klobouk a rázem se z vás stane sexy čaroděj/ka. Popusťte uzdu své fantazii se svým kostýmem a jakmile nějaký budete mít, můžete s partnerem vyzkoušet i roleplay. Na celé akci se ním domluvte nebo když budete chtít, tak ho překvapte.

Nemáte partnera a chtěli byste na Halloween zažít vzrušující dobrodružství? Zkuste si na naší erotické seznamce najít sex partnera a domluvte si na 31. října sex rande.

[rox]

Zdroj a zdroj fotografií: https://geekysextoys.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.