Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Orgie na chatě

20.červen 2016
Orgie na chatě

Někdy může zvrat v manželčině chování být ku prospěchu...

Ze začátku jsem to neměl se svou manželkou vůbec lehké. Byla někdy až neuvěřitelně stydlivá a podle toho také vypadal náš sexuální život. Časem se Radka, tak se má něžná polovina jmenuje, probouzela a vypracovávala, ale stejně jakémukoli trochu neobvyklému nápadu se bránila, i když pubertu má nejméně deset let za sebou. Naproti tomu já bych jí strašně rád koupil třeba nějakého robertka nebo jí píchal do zadku. O tom však vůbec nemohla být řeč, tomu se bránila snad nejvíc.

Všechno se začalo měnit, když Radka nastoupila do nového zaměstnání. Nevím přesně, co se odvíjelo mezi ní a její aktivnější kolegyní Marcelou, ale rozhodující byl víkend na chatě, kam nás oba Marcela pozvala. Radce se zpočátku nechtělo nikam jezdit, ale Marcela ji tak lišácky a vehementně přemlouvala, že jsme v den D, v pátek, opravdu oba dva vyrazili do krásných lesů Šumavského podhůří.

V rozlehlé, klasicky vystavěné, ale moc pěkně modernizované chalupě, která je daleko na samotě, do nejbližší vesnice snad 5 kilometrů, jsme se snadno a nenuceně vmísili mezi několik příjemných, normálně se bavících lidí. Trochu se pilo a veselilo a proto mě, asi jediného abstinenta široko daleko, Marcela požádala, abych zajel ještě pro jednu její velmi dobrou ítelkyni. Radka, která ji znala, raději jela se mnou, aby mi ukázala cestu. Opravdu to nebylo jednoduché najít, kde Monika bydlí, ale našli jsme to.

Když jsem uviděl Moniku poprvé, ucítil jsem náhle a nečekaně slastnou erekci. Monika oblečená v průhledných letních šatech se ani nesnažila zakrývat tmavé dvorce bradavek nebo černý trojúhelník ochlupení mezi nohama potvrzující její nahotu. Vonící a hezky nalíčená Monika v svůdných minišatech, bez kalhotek a bez podprsenky totiž nejela k Marcele poprvé, ale stále ještě mi to nedocházelo. Rychle si k nám nastoupila a jeli jsme víceméně stejnou cestou zpět. Vrátili jsme se brzo, celkem asi za hodinu, ale za tu dobu se toho na chatě dost změnilo. Především byli téměř všichni nazí, pokud nepočítám nějaký ten podvazkový pás, lehký nátělník nebo třeba apartní klobouček jinak zcela vysvlečené Hanky.

Ještě jsme ani pořádně nezastavili a už na nás z terasy od přírody pěkně vymodelovaná a prsatá Marcela: Jdete zrovna do nejlepšího, máte štěstí! a Monika jí oběma rukama odpověděla na pozdrav. Vystoupili jsme z auta a kolem nás nevzrušeně prošla Patricia, naše nováítelkyně z Denveru, ze Spojených států, úplně nahá a navíc s análním robertkem zasunutým tam, kam skutečně patří. Prohlížel jsem si ji už odpoledne, když nás s ní seznamovali, ale to ještě měla na sobě napasované legíny. Teď jsem myslel, že mi můj narvaný klacek okamžitě musí explodovat v kalhotech, nemohl jsem od ní odtrhnout oči, dokud nezmizela v malém bazénku. Všiml jsem si, že i Monika s přimhouřenýma očima uznale sledovala křivky jejího udržovaného těla. Rychle si našla zábavu, viďte?“, usmála se na nás dva. Bylo mi jasné, že se sem naše oblečení vůbec nehodí, cítil jsem, že dokonce i Radka je nyní vzrušená a tak jsem jí opatrně pošeptal, že si půjdu dovnitř trochu odložit. K mému překvapení kývla souhlasně hlavou a řekla, že půjde se mnou.

Tak kdo jde ještě na klystýrek, kdo si to chce zopakovat?, nabízely nadmíru vesele z osvětlené terasy nejlepší kamarádky Marcela a Hana. Automaticky k nim zamířila Monika. Téhle vypláchneme všechno a důkladně, ta to má ráda" řekla Mercela. Hanka s Monikou se pozdravily.

Vešli jsme do chaty a v ložnici jsme narazili na mladičkou studentku Jitku, jak šoustá se dvěma chlapama najednou. Pod ní ležel Petr, manžel Marcely, a zezadu jí obdělával kluk s knírkem, kterého jsme zatím neznali. Takový parádní sendvič jsem viděl jedině na pornovideu a myslím, že Radka ani to ne. Však to sní také trochu cuklo, ale ani nemukla. Šli jsme se raději svléknout do haly, abychom zde nerušili. V rozlehlé, dřevem obložené hale to taky nebylo špatné, protože prosklenou čelní stěnou a balkónovými dveřmi jsme měli výhled přímo na terasu, na klečící obnaženou Moniku a velmi dobře se bavící Marcelu s Hanou.

Rychle jsem se svlékl z kalhot, stahujících slipů a košile, zůstal jsem jen v bílém nátělníku. Oči jsem měl navrch hlavy a tak schválně jsem tu chytil Radku kolem pasu, přehnul jsem ji přes opěradlo sedací soupravy a v pokleku jsem do ní snadno vstoupil. Radka se nenechala dvakrát přemlouvat, mezi nohama byla mokrá a vzrušená, nadržená téměř jako jáJezdil jsem v ní rytmicky dovnitř a ven, pěkně pomalu a důkladně, ale pozorně jsem sledoval co se děje venku na terase. Marcela držela v rukou cosi, co vypadalo jako injekční stříkačka, jenže tohle bylo mnohem větší, z velké části skleněné, tak půl litru vody se do toho mohlo natáhnout dovnitř, v duchu jsem odhadoval. Na jedné straně Marcela pomalu tlačila na silný píst, druhá strana končila násadkou a pružnou oranžovou hadičkou, kterou Hana šikovně zastrčila připravené Monice do vyšpuleného zadečku.

Byl to pro mne šíleně rajcovný pohled na Moniku, které jsem dřív příliš pozornosti nevěnoval, vždycky se mi to zdála být taková obyčejná ženská, dávno šťastně vdaná, a teď tu klečela před námi takřka nahá a všem přítomným nabízela podívanou na svoji pořádně chlupatou kundičku, na pevně semknuté stydké pysky. Nad nimi, uprostřed mírně širokého zadku, v tmavě zarudlé a několika jemnými chloupky zvýrazněné růžici řitní branky mizela štíhlá hadička. Několika dávkami příjemně vlahé čisté vody musely holky naplnit tu žádostivou prdelku, aby jejich zákaznice byla spokojená. Teprve potom Monika vstala, přidržela si vyhrnuté šaty nahoře, popošla kousek k zábradlí, o které se opřela, a teprve když se ujistila, že je sledována pohledy z různých stran, vypustila prudce obsah svého zadečku ven. Mocný proud vody, nakonec již ne úplně čistý, několik dlouhých sekund vycházel mezi jejími půlkami jako vodotrysk, jako právě objevený zázračný pramen, a dopadal dolů na trávník. Sténající a vzdychající Monika se zmáčenými stehny se vrátila zpět k té povedené dvojici služebnic, k Haně a Marcele, a ještě jednou si to celé zopakovala.

Raději jsem přestal píchat Radku, nebo jinak bych musel do ní ihned vypustit svou mléčnou dávku. Obrátil jsem si ji na záda a zkusil jsem zpracovávat její poštěváček jazykem a rty. Romaně se to očividně líbilo, takže jsem se nenechal pobízet a lízal jsem ji mocně a pěkně do hloubky. Teď pro změnu mohla ona sledovat extempore své kolegyně Moniky. Nic na to neříkala, ale z terasy nespouštěla oči. Důkladně jsem lízal její kundičku, když jsem si náhle uvědomil, že vedle mojí ženy se posadila Patricia, se kterou jsme se tedy potkali dnes teprve potřetí. Nyní tu seděla vedle nás, samozřejmě nahá a napůl obsazenáRoztáhla nohy a stručně a srozumitelně mi poručila: Zastrč ho do mě!“ Těžko můžete neuposlechnout, když jen malý kousek od vás Vám pěkná udržovaná kočka v nejlepších letech nabídne svůj dokonale vyholený klín. Pomalu jsem očima sklouzl z její tváře na kulatá ňadra se vztyčenými bradavkami, ale brzo jsem pokračoval přes bříško dolů, zpomalil jsem až na připraveném, zduřelém poštěváčku, na nedočkavě se rozevírající pochvě a zastavil jsem se až u černého vibrátoru, zaraženého do zadečku. Byla to pastva pro oči a lék na impotenci jakéhokoli kalibru, což ještě Patricia zdůraznila zvednutím nohou nahoru do výšky.

orgie na chatě

Okamžitě jsem přestal lízat důvěrně známou kundu a přesunul jsem se k té vyholené, uprostřed růžově rozdělené buchtičce. Jedině tiše vibrujícím robertkem se Patricia lišila od malé holčičky. Ale toho si teď pomalu vyndala ven, zato se pěkně rozevřela hluboká díra ohraničená stydkými pysky. Lačně jsem do ní zabořil svůj jazyk a začal jsem vychutnávat ohromné množství milostných šťáv. Přitom Patricia snad i křičela, obzvláště když jsem uchopil horký klitoris mezi rty a jedním nebo dvěma prsty jsem rejdil po děložním čípku, schovaným kdesi na dně její nenasytné pochvy. Tohle všechno nebylo špatné, ale ona potřebovala víc. Nerozpakoval jsem se tedy a zajel jsem dalším prstem i do volné dírky jejího zadečku. Šlo to úplně snadno a nyní jsem tak dráždil pružné stěny uvnitř nadržené Patricie z obou stran. Netrvalo to dlouho a jasným gestem si konečně vyžádala můj ocas. Zajel jsem tedy do ní a nemohl jsem si vynachválit vyholený klín, Patricia byla skvělá, celou situaci dokonale podtrhovaly její výkřiky Oprcej mě, šukej mě pořádně, ooááh!

Dávno už vedle nás neseděla Radka. Kde vlastně si užívala, to nevím, ale když jsme s Patricií potřetí měnili pozici, tak jsem si všiml, že si něco špitá s Marcelou a Monikou před oknem. Monika Radku hladila po boku a po zadečku, za chvíli si Radka klekla na všechny čtyři a pak už šlo všechno ráz na ráz. Marcela jí namazala malou dírku nějakým krémem, Monika hned přinesla stříkačku a za několik okamžiků měla Radka plný zadek. Dosud jsem netušil, že by si moje ženská nechala pořádně vypláchnout jen kvůli chtíči a erotickému vzrušení. Ale když jsem viděl, že se již po několikáté prohýbá jako probuzená kočka domácí a zprudka se vyprazdňuje, už jsem se neudržel a naplnil jsem vzpínající se Patricii až po okraj. V hlavě mi hučelo a při každém vyšlehnutí dávky spermatu to se mnou cuklo jako při elektrickém šoku, ona pokaždé vyjekla snad jako novicka. Vzduch byl náhle naplněn vůní potu a semene, naše pohyby byly trochu neohrabané a v klínech jsme měli oba potopu. Trochu jsem se zklidnil a Patricia mě těsně objala a líbala by mě snad do nekonečna. Mumlala cosi přitom anglicky, ale to jsem absolutně nebyl schopen vnímat. Musel jsem si lehnout, což Patricia šikovně využila a svými ústy mě opět připravila k boji, jenže já měl zase chuť na změnu, rád bych chtěl poznat tu mladou holku, Jitku. Políbil jsem Patricii naposledy na čelo a nechal jsem ji o samotě.

Vešel jsem do sousední ložnice, kde jsme prve Jitku zahlédli, ale to už bylo možná před hodinou a za tu dobu se osazenstvo pohodlné široké postýlky několikrát vyměnilo. Tentokrát si to tu pro sebe zabraly jen samotné holky, Hanka s Marcelkou. Trochu jsem je vyrušil v jejich homosexuálním řádění, leželi obě na stejném boku, hlavami ale od sebe, štíhlé nohy do sebe pevně zaklíněné, kundičky měli propojené dlouhým dvojitým penisem s anatomickou napodobeninou obnaženého žaludu na obou koncích, prostě skvělým robertkem právě pro lesby. Marcela na mě jen mrkla a tak jsem raději rychle za sebou zavřel dveře. Ale slušelo jim to, holčičkám, fakticky, v tu chvíli jsem byl opět nadržený jako jelen v říji.

V hale, na chlupatém koberci před krbem jsem objevil svoji Radku v poloze 69. Klečela nad Alešem, vášnivě kouřila jeho dlouhý klacek, ani on nenechával její kundu na pokoji. Jen ať si užije, pomyslel jsem si, ale vzápětí jsem nevěděl, koho konkrétně jsem měl ma mysli. Nejspíš svou drahou polovinu, protože jestli se snaží tak jako každý týden se mnou, tak to Aleše čeká pěkná dřina. Raději jsem je nechal být a rozhlížel jsem se dál.

Na schodech Karel trochu akrobaticky píchal předkloněnou Ilonu, tak tyhle dva jsem tu dnes ještě neviděl. Ani mě nezahlédli, byli ke mě otočeni zády a navíc úplně ponořeni do svých divokých choutek, takže jsem se jen nenápadně protáhl kolem a šel jsem se podívat ven. Cestou jsem ještě musel obejít Patricii, s přivřenýma očima a soustředěním ve tváři si zase nasedala na svého gumového černouška. Venku mi konečně přálo štěstí, našel jsem tam nahou Jitku, opřenou o zábradlí, sledující nádherný krvavý západ slunce. Na chvilku jsem se zastavil, abych se nadýchl čerstvého vzduchu, zvykl si, že je tady o trochu chladněji než uvnitř, a také se mi líbila silueta té drobné štíhlé dívky. Fascinovaly mě asi teprve nedávno vyvinutá, dosud neopálená a samozřejmě pevná ňadra, na vrcholcích zakončená nevýrazně tmavšími, do fialova zabarvenými bradavkami. Opět jsem pocítil neodbytnou erekci, vzal jsem svůj kolík do ruky, několikrát jsem po něm přejel sem a tam a hned byl zase v pohotovosti. Udělal jsem krok stranou a pod krátkými obloučky jejího zadečku jsem objevil široký tunel mizící kdesi vpředu mezi nohama. Právě do toho místa jsem zamířil svým ocasem, když jsem Jitku objal zezadu. Jednou rukou jsem ji uchopil za levé ňadro a druhou jsem jí položil do řídkého trojúhelníku chloupků vpředu.

Počkej chvilinku, ještě se musím vyčůrat, ty šoustáku! Sotva tohle dořekla, ucítil jsem mokré horko na svém ocasu. Právě o obnaženého naběhlého žaluda se mi rozrážel její perlivě zlatý proud a kropil naše nohy odshora dolů. Jitka přitom navíc chytla pevně mojí pravou ruku a dráždila se s ní v rozkroku, takže i tu jsem měl v prvním okamžiku počůranou a netrvalo to dlouho a stáli jsme uprostřed pěkné louže. To jsi asi nečekal, co, nadrženej píchači.“ oslovila mě Jitka podruhé. Po chvilce mlčení jsem se konečně zmohl na odpověď. No, nečekal jsem, že budeš tak divoká.“ Divoká? Cha, říkej rovnou perverzní a to si piš, že ne zrovna málo. Miluju každý šoustání, božský mrdání, vykouřila bych tě i na ulici, ani by jsi nemrknul. Dělám to s klukama, s holkama, se všema najednou, doma si to dělám každý den svíčkou nebo něčím pořádným, hlavně že mám vždycky plnou kundu. A ty řekneš divoká. Tak dělej, teď to musím mít, chci od tvýho kokota rozrazit prdel! prudce a vzrušeně ze sebe Jitka vychrlila. Každý pohyb jejího těla jasně říkal., že to myslí doopravdy. Chytla mě za něj, dovedla si mě k lavici a zaujala jednoznačnou polohu.

Trochu jsem se bál, že bych té drobné holčičce mohl ublížit a tak jsem jí začal raději píchat do kundy. Chlapáku jeden, to seš trochu vedle, chci to do zadku a dělej jsem zase už nadržená!, dostalo se mi ponaučeníNaslinil jsem si nejprve jeden prst a zasunul jsem jí ho do beztak vlhkého konečníku. Ocas!!, téměř vykřikla svůj rozkaz. Namířil jsem tedy ztvrdlý penis a lehce jsem přitlačil. V tom okamžiku předkloněná Jitka prudce přirazila a byl jsem v ní raz dva. Jen hlasitě hekla a pak už jsme přiráželi oba společně pěkně do rytmu. Brzo slastně vzdychala a mručela, zdálo se, že se jí to opravdu líbí, jedou rukou se držela opěradla lavice a druhou si dráždila svoji chtivou lasturku zepředu. Přerývaně mě prosila, ač to do ní nenastříkám, že si mě pak vykouří. Ani proti tomu jsem neprotestoval a pokračoval jsem v krasojízdě, dokud jsem nepocítil, že už to na mě jde. Vytáhnul jsem z ní ocas ven a s uspokojením jsem sledoval, jak ta díí prdelka zůstala po mě otevřená, provokativně pikantní otvor zmizel teprve až když se Jitka narovnala a postavila.

Zůstal jsem stát, jen jsem se o lavičku opřel a to divoké mládě si kleklo k mým nohám, opatrně uchopila můj ocas mezi zuby a jazýčkem se věnovala napjaté uzdičce. Chytla mě pořádně u kořene a svými ústy mi udělala skvělou rozkoš, ihned měla obličej celý od spermií. Něco stačila zachytit do pusy, ale jedním koutkem jí husté semeno vytékalo ven, aby skončilo na těch zajímavých ňadrech. Dobrý to bylo, pochválila mě panovnice, ale ani jsem to příliš nevnímal, protože už několik let jsem se neudělal dvakrát za večer, navíc tak fantasticky.

Nechal jsem Jitku svému osudu a odpotácel jsem se do ložnice, složil jsem se na jedinou neobsazenou postel a ještě jsem si honil horký ocas sám, když jsem viděl Ilonu, jak se divoce snaží dostat celou ruku do roztažené lesklé kundy Marcely. Už mi to ale nešlo, upadl jsem do tvrdého spánku, ze kterého jsem se několikrát za noc probral, abych zjistil, že si ke mně pod peřinu přilehla Jitka, ale ráno, přesněji řečno o půl jedenácté, jsem se probudil opět sám a docela i odpočatýHned mě potěšil pohled na nahou Radku, jak spí v milostném objetí s Patricií, přičemž kolem nich se povalovalo několik různých robertků. Tím ale pro nás i pro všechny ostatní bohužel perfektní víkend skončil, protože v sobotu nečekané povinnosti našich hostitelů zabránily dalšímu pokračování slastných orgií.

Tenkrát, když útulná chata mizela kdesi za námi, tenkrát mě to mrzelo, ale od toho významného večera jako by byla moje milá Radka celá vyměněná. Dnes už samozřejmě máme v ložnici v nočním stolku schované kovově lesklé venušiny kuličky, růžový vibrátor, povzbuzující pilulky španělských mušek i velkou červenou tubu s nápisem Anal cream. A někdy si také kdykoli bez obav můžu doma pustit pořádné pornovideo. Ten víkend zasvěcený chtíči nezůstal samozřejmě prvním a posledním, nýbrž čas od času se s našimi přáteli pravidelně scházíme, příští pátek nás Marcela zve opět!

Rádi byste swingers party? Zkuste si nějakou domluvit na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.