Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oprcal jsem holku mého kamaráda

18.srpen 2016
Oprcal jsem holku mého kamaráda

Jednou večer jsem si šel sednout se svou kamarádkou v Praze na kafe. V celku to vše probíhalo v poklidné atmosféře až na to, že k té kávě jsme se ani nedostali a spíš jsme se tak trošku opili.

Začali jsem si povídat i o tématech, které se moc do společnosti nehodí a došlo i na sex. Probírali jsme vše, co nás zajímalo a atmosféra začala být stále více napjatější. Po dalších pár skleničkách jsme už skoro ani nemluvili a jen jsme pod stolem rukama pátrali po svých tělech. Oba jsme věděli, že bychom to nejspíš neměli, protože každý máme svého partnera. Ale ti s námi dneska nebyli, tak co.

Jelikož již byla v celku pokročilá hodina a oba jsme byli již trošku unavení, tak jsem se rozhodli , že to pro dnešní večer raději ukončíme a půjdeme do hajan. Rozhodl jsem se, že Pavlínku doprovodím domů, protože jsem to měl stejně po cestě. Cestu noční Prahou jsme si zkracovali klábosením a sem tam jsem si i něco prozpěvovali. Protože jsme však byli přiopilí, tak se nám sem tam podařilo škobrtnou na nerovné dlažbě chodníku. Pavlínka však jednou neudržela rovnováhu a už se blížila k zemi, naštěstí se mi ji podařilo zachytit. Když zpátky chytla balanc a postavila se, tak jsem zjistil, že jsem ji chytnul tak šikovně, že jsem ji držel za ňadro. Asi ji to bylo stejně příjemné jako mně, tak se na mě podívala a usmála se na mě a dala mi letmou pusuHned jsem toho využil a opětoval jsem ji zpátky. Najednou z toho byl polibek a naše ruce začali po sobě kroužit. Líbali jsme se a já se dotýkal jejích ňader a sem tam sem zajel i mezi její nohy a polaskal jsem ji přes rifle tu její kundičku. Ona mi na oplátku jezdila po bouli která se mi už udělala na kalhotách. Dostali jsem na sebe strašnou chuť.

Rozhodli jsme se , že zajdeme k ní domu na "kafe". Cestu k ní domů jsem si zpestřovali polibky a vzájemným laskáním. Konečně jsme byli u ní doma. Rychle jsem ze sebe sundali oblečení a vrhli se na sebe. Líbali jsme se a já začal rukama prozkoumávat její nádherné tělo. Vzal jsem ji do náruče a odnesl ji do ložnice. Položil jsem ji na postel a začal ji hladit její prsa. Začala pomalu vzdychat a já k tomu laskání přidal i jazyk. Sál jsem její bradavky a laskal je jazykem.

Rukama jsem se zároveň propracovával k jejímu klínu. Měla krásně oholenou kundičku jen s malým tenkým proužkem světloulinkých chloupků. Nejprve měla nohy jen kousíček od sebe, ale jakmile ucítila ruku která jí začal laskat v klíně, tak je pomalu roztáhla, abych se k ní a do ní dostal. Byla už krásně vlhká a její klitoris už byl taky nalitý. Hladil jsem ji a pomalinku zajížděl i do ní. Nejprve jen jedním prstíčkem a potom jsem začal přidávat i další. Začala se prohýbat a sténala pořád víc a víc. Začal jsem hlavou sjíždět od jejích prsou níž a níž. Už jsem se nemohl dočkat až ochutnám její šťávičku. Nejprve jsem olíznul její závojíčky a když jsem poznal podle jejího sténání , jak moc se ji to líbí tak jsem ji jazykem začal zpracovávat víc. Prstama jsem ji dál rejdil v její kundičce a potom jsem je vytáhl a dal ji ochutnat tu její slaďounkou šťávičku. Olizovala mi prsty a strkala si je snad až do krku.

Nicméně jsem se zpět vrátil k původní činnosti a strčil jsem ji tam zase dva prstíčky zpátky. Takhle jsem ji dráždil a potom jsem ji začal dráždit i u zadečku. Jemně jsem jej objížděl prsty a sem tam jsem zajel i hlouběji. Vůbec se tomu nebránila, spíš naopak, tak jsem ji začal pořádně ojíždět prsty i zadečekJejí kundička začal ronit stále víc šťávy a začala se pomalu stahovat. Cítil jsem, že se už brzo udělá, a tak jsem přidal na tempu i na intenzitě dráždění. Jazyk kmital po jejím poštěváčku a zase zajížděl hlouběji do její kundičky. Můj prst zajížděl víc a víc do jejího zadečku a potom jsem jenom slyšel, jak se z jejího hrdla vydraly hlasité vzdechy.

sex

Pavlínka si mě přitáhla blíž k sobě a začal mě vášnivě líbat a hladit po zádech. Takhle jsme se ještě chvilku líbali a potom jsem ucítil její ruku mezi nohama. Začala mi honit můj klacek. Potom si mě otočila na záda a začala mi olizovat bradavky a svým hbitým jazýčkem sjížděla pomalu níž a níž, až nakonec skončil můj žalud v její hebounké pusince. Cucala jej jako nejsladší bonbon a jazykem ho olizovala jako kopeček zmrzliny. Hladila mi koule a sem tam je i olízla a vzala do pusinky. Honila mi péro. Nejprve pomalu a potom zase neuvěřitelně rychle. Myslel jsem že se z toho zblázním. Bylo jasné, že jestli nepřestane tak to už moc dlouho nevydržím a udělám se. Raději jsem ji poprosil aby toho nechala. Sice nerada, ale udělala to. Pro změnu na mě nasedla a ocas si strčila k otvůrku její vlhké kočičky. Pomalu začala nasedávat a já ji hladil její kozičky. Nahla se ke mně a začal mě líbat. Já ji za to hladil po zadečku a roztahoval ji půlky abych do ni mohl proniknout hlouběji. Sem tam jsem prstíčkem zabloudil k jejímu análku a zároveň jsem ji nechal aby si nasedávala na můj klacek a přitom jsem ji prstem jezdil v zadečku.

Potom jsme změnili polohu, ona si lehla na záda a dala mi nohy na ramena a já tak mohl do ní pronikat takovou rychlosí, jakou se mi chtělo. Nejdřív jsem ji ojížděl jen pomalinku a ne moc do hloubky. To se jí docela líbilo. Pak jsem najednou zajel do její pičky až po kořen a tvrdě jsem ji začal šukat a přitom jsem ji mačkal kozičky. Začala nahlas vzdychat a její kundička se začala stahovat kolem mého kolíku. Vytáhl jsem ho z ní a přetočil ji na bříško. Nadzvedl jsem si její zadeček a opět jsem ji zajel co nejhlouběji do kundičky. Pavla se začala stále víc a víc prohýbat a bylo vidět, že už není moc daleko od toho aby se udělala. Chytl jsem ji za vlasy, druhou rukou jsem ji mačkal zadeček a nechal ji, ať si sama přiráží proti mému kolíku. Netrvalo to dlouho a s hlasitým křikem dosáhla svého druhého orgasmu. Vyjel jsem z ní a vychutnával si, jak krásně sténá a ještě jí trochu poškádlil její análek.

Pavla se otočila a vzala si můj klacek zase do pusinky. Ten její jazýček bych vám přál opravdu zažít. Kouří výtečně. Olizovala mě a honila jako o závod. Hladila mi koule a přitom mi ho kouřila. Už jsem měl taky na mále a ona to vycítila, přidala na intenzitě a ještě navíc si olízla prst a začal mě dráždit u análku. To už jsem nevydržel a jen jsem cítil jak mi cuká v ocasu. Stihl jsem zasténat a začal jsem ji stříkat rovnou do pusinky. Pavlínky vše poslušně polykala a nenechala si utéct ani jedinou kapičku a pořádně mě vysála.

Potom jsme si lehli na postel a trošku odpočívali. A protože už bylo docela k ránu, tak jsme to už opravdu zakončili. Dali jsem si polibek na rozloučenou a já vyšel do pražských ulic ozářených prvními paprsky slunce. Slíbili jsme si, že to někdy zase zopakujeme. A taky jsme se dohodli že to bude naše malé tajemství.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.