Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Omlazení vagíny

20.únor 2019
Omlazení vagíny

Lidé si běžně nechávají zlepšit své tělo, aby vypadali mladší. Někdo se rozhodne pro úpravu a vyhlazení vrásek okolo očí nebo rtů, některé ženy se chtějí zbavit povislých prsou po čtyřech dětech nebo vrásčitého bříška. No a pak tu jsou takové, které si nechají omladit vagínu.

Může vám to znít tak, že tato procedura se týká pouze hollywoodských hereček a jiných celebrit, ale opak je pravdou. Známé osobnosti ženského pohlaví sice tento zákrok podstupují především kvůli tomu, abych jejich přirození vypadalo hezčí, mladší a na pocit užší, ale to je jen špička ledovce. Zbytek žen si tento zákrok volí ze zcela jiného důvodu a mnohdy ani ne dobrovolně. Donutí je k tomu jejich zdravotní stav. Ten většinou přijde buď jen důsledkem stárnutí, nebo po porodu. 

Vagína se rozšíří, svaly se povolí. Má to velký vliv na psychiku žen. Těm se buď pak sex přestane líbit nebo je přestane uspokojovat (a pak se jim přestane líbit). Není to ale jen o nich, ale i o jejich partnerech. Ti totiž často díky povoleným svalům nemají pocit úzkého průchodu a mají problém dosáhnout orgasmu. To frustruje oba partnery. Povolené svaly mají i další, velmi nepěkný následek - ženě může začít při určitých činnostech unikat moč. V takovém případě je omlazení vagíny smysluplným zákrokem, který zvýší kvalitu života. Žena, která chce zůstat v anonymitě, prozradí, co ji dohanlo k tomuto zákroku, jak probíhal a jaký měl nakonec účinky.

Příběh o omlazení vagíny ze zdravotních důvodů

Jak jsem se k tomu dostala

"Můj příběh je trochu trapný. Stává se mi totiž v určitých chvílích, že mi unikne trochu moči. Pro někoho to jsou běžné činnosti, ale já nemohu rychle zvednout svoje dítě, kýchat nebo se hodně smát. A trampolíny a skákací hrady jsou moje noční můra. Nikdy jsem s tímhle neměla problém, ani jako dítě. Všechno se otočilo ve chvíli, kdy jsem porodila dítě. Možná to má být lekce vesmíru, jak se naučit empatii. Nevím, ale vyzkoušela jsem už všechno. Milion cvičení Kegelových cviků nepomohlo, dokonce je ani nemůžu cvičit, aniž by zůstalo vše v pořádku. Přestala jsem dělat vše, co zahrnovalo skákání a běhání. Naučila jsem se s tím celkem žít a říkala jsem si, že se zaměřím na "napravování" sebe později, až dítě vyroste. Pak už začalo být v koupelně naprosto samostatné, já jsem se koukala na internetu po nějakém spodním prádle, které by se mi hodilo, a přemýšlela jsem nad tím, jak se 30 rychle může změnit na 80.

Celé je to velmi ponižující. Všimli jste si, jak je tento příběh anonymní? Firma Alma mi navrhla řešení v podobě pár procedur s přístrojem Femilift, prý je to bezpečné, rychlé a bezbolestné. A já neměla co ztratit. A tak jsem se ocitla v ordinaci, od pasu dolů nahá, s ochrannými brýlemi na hlavě a laserem mezi mýma nohama. Ten měl zmírnit mé problémy a dokonce omladit vagínu, jak se říká. Stahuje totiž svaly. Omlazení vagíny, název, který pod sebou skrývá to, že se vaše vagína dostane zase zpátky do formy jako před lety, se hodně omýlal ve spojitosti s hollywoodskými herci. Hlavní myšlenkou je, že je vagína vrácena do původního "mladistvého" stavu. Pomůže ji to zpevnit, snížit suchost, zmírnit nebo odstranit stresovou inkontinenci (z kýchání, běhání nebo smrkání). Existují invazivní (operační) i neinvazivní (Femilift) metody. Žena díky tomu může mít znovu uspokojivý sex, může dělat sporty a žít bezstarostně svůj život."

Omlazení vagíny mohou ženy podstoupit i ze zdravotních důvodů

Více o neinvazivní metodě

"Femilift je podobná metoda laserem, jako když si člověk nechává upravit laserem svůj obličej. Vnější vrstva se odstraní a odhalí se vrstva pod ní. Podle firmy, která tento přístroj vyrábí, není určen jen pro lidi se stejným problémem, jako mám já: 'Milióny žen trpí vaginálními nepravidelnostmi a strukturálními změnami způsobenými porodem, věkem nebo mnoha jinými důvody, což vede k řadě příznaků, jako je bolest, svědění a těžkost. To může vést ke snížení vaginálního zdraví a zhoršení vaginálních stavů, které mohou mít vliv na životní styl ženy. Ideálním pacientem je každá žena, která trpí jakýmkoliv z těchto problémů.' Ale nejsou to jen ženy po porodu, které se potýkají s těmito problémy. Jak každého napadne, může se jednat i o starší ženy, ale také třeba o ženy s rakovinou. Také ale ženy, které ovdověly, jejichž partneři jsou nemocní nebo zkrátka jen dlouho neměly sex, mohou trpět suchostí a smršťováním, což může další styk dělat neuvěřitelně bolestivý. Bylo prokázáno, že tato metoda pomáhá s lubrikací

Celé jsem to konzultovala s doktorem Janovicem, který mě seznámil i s příběhem ženy, která měla rakovinu, a tato laserová metoda jí pomohla: 'Ozařovali jí dělohu kvůli rakovině a stáhlo jí to tkáň. Její vagína byla suchá a smrštěná. Když jsem ji zkoušel vyšetřit nebo vložit něco dovnitř, roztrhla se a bylo to pro ženu velmi bolestivé. Kvůli té rakovině jsem jí nemohl ani předepsat hormonální mastičky. Laserová metoda ale posílila tuto tkáň a přivedla ji k životu. Po třech návštěvách byla pacientka schopna mít normální sex.' Tento doktor navíc ještě pracuje na studii, která sleduje zlepšení stavu po kojení. Vaginální suchost je totiž vedlejší efekt kojení a může to způsobovat bolestivý sex. Protože je tato metoda bez chemikálií, je bezpečná i pro kojící ženy."

Jaké to bylo

"Sestra Dr. Janovice mě dovedla zpátky do ošetřovny a tam mi oblékla papírový plášť, který se otevíral zepředu. Ležela jsem na vyšetřovacím stole, nohy uchycené nahoře, na očích pár ochranných brýlí a vedle mě bzučel stroj. Doktor vložil sondu, každý zhruba centimetr zapnul laser a pomalu se pohybovat po mé vagíně. Vůbec to nebolelo a věděla jsem, že se něco děje, jenom díky tomu, že vedle mě vždy zapískal ten přístroj. Poté jsem si dala maxi vložku na případný výtok a slíbila, že si po tři dny nebudu do vagíny nic strkat (žádné tampony, žádný sex, zkrátka nic). Domů jsem odjela na kole (ano, opravdu). Tak jednoduché to bylo. Celý tento zákrok netrval déle než 5 minut. Jedna návštěva stála asi 1000 dolarů plus 250 dolarů za kryt laseru. Není to zrovna nejlevnější, ale pořád levnější než operace a především vás nestojí skoro žádný čas, a to jak ošetření, tak hojení. Po prvním ošetření jsem si všimla rozdílu. Na druhé ošetření jsem šla nadšená a vyprávěla jsem doktorovi o tom, jak jsem začala znovu běhat. Okolo třetího vyšetření už jsem běhala spoustu kilometrů bez jakýchkoliv problémů."

Omlazení vagíny může ženám pomoci i psychicky

Finální verdikt

"Ještě stále se nacházím v procesu. Bohužel jsem ale před nedávnem dostala rýmu a bylo mi jasné, že zatímco na běhání a skákání tato metoda fungovala skvěle, s kašláním a smrkáním to bylo horší. Na stažení nebo pomoc s lubrikací tato metoda stačí, ale na větší problémy bude potřeba ještě zhruba dvě návštěvy nebo vyhledávat jiné možnosti. U mě to bude chtít ještě nějaké zjišťování a zkoušení."

Jak je to u nás?

I v České republice si můžete dojít na takovýto laserový zákrok. Bude trvat zhruba 20 minut a bude stejně bezpečný a bezbolestný, jak popisuje žena v příběhu. Na jednu návštěvu si musíte připravit zhruba 15 tisíc Kč. Nejideálnější jsou 3 návštěvy. Negativní stránkou je ale to, že zákrok nemá doživotní účinky, u někoho změna vydrží několik měsíců, u jiného několik let. Po zákroku byste neměly zapomenout na procvičování svalů pánevního dna. Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si náš článek Ohromte sebe i partnera, cvičte Kegelovy cviky, ve kterém nedozvíte jen to, jak tyto cviky cvičit, ale i jaké jiné pozitivní účinky bude mít jejich cvičení na váš sexuální život.

Již na začátku příběhu bylo zmíněno, že si žena může vybrat mezi neinvazivní a invazivní metodou. I ty invazivní se tady u nás provádí, jedná se o poševní plastiky nebo o aplikaci kyseliny hyaluronové společně se speciálním stehem, který zúží poševní vchod. Jestliže uvažujete, ať už z jakéhokoliv důvodu, o těchto metodách, nejdříve si o nich zjistěte co nejvíce informací a porovnejte, jaká jsou u každé negativa a pozitiva. Poté navštivte specialisty, kteří se zabývají jednotlivými metodami a promluvte si o nich. I oni by měli určit, jaká je pro vás nejvhodnější.

Kdo ze známých osobností prošel plastikou vagíny?

Některé známé osobnosti si v plastikách libují, a tak není divu, že i tato se stala mezi nimi velmi populární. Týká se to například pornoherečky Jenny Jameson, pro kterou toho doktor ale bohužel moc udělat nemohl, Kourtney a Kim Kardashian, které obě po několika dětech využily výhod laseru, Sharon Osbourne, kterou operační zákrok velmi bolel a říká, že to bylo nesnesitelné, a dalších celebrit, jako jsou: Sky, Nadya Suleman nebo Katie Price.

Jestliže jste se svými intimními partiemi spokojeni a chtěli byste je ukázat světu, vytvořte si profil na sex seznamce a nahrajte si erotickou fotku.

[Lil]

Zdroj:

https://www.womansday.com

https://www.celebuzz.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.