Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ohromující orgasmy díky vibrátoru

18.prosinec 2021
Ohromující orgasmy díky vibrátoru

Stalo se to jednoho sluncem prohřátého odpoledne, kdy Janin manžel trávil svůj čas v práci, daleko od domova. Jana se nemohla dočkat až v kyvadlových hodinách cinkne devátá večer a on stiskne kliku u dveří.

Jana sedí v béžově vypolstrovaném křesle a probírá se videokazetami, které jsou pečlivě uloženy v jedné z mnoha skříněk, a dostává chuť pustit si jednu z těch kazet, jenž jsou lehce eroticky laděné a které jí vždy vyburcují k milostným hrátkám. S neskrývaným nadšením sleduje milostnou hru několika lidí ve filmu, kde se ruce a nohy proplétají mezi sebou tak, aby našly rychle tu správnou cestu k bodům, které vyvolávají vlny rozkoše. Jana začíná být silně a bouřlivě vzrušená. Její kalhotky jsou rázem tak mokré, že jí nezbývá, než je svléci. Zbožňuje ten okamžik, když si svléká své spodní prádlo. Vychutnává si to tak dlouho, jak to jen jde a při tom se něžně hladí po bradavkách, které okamžitě ztvrdnou, jako oříšky.

Lehce sjíždí svými prsty po plochém a hebkém bříšku, až narazí na proužek chloupků, jenž zdobí její jinak hladce vyholený klín. Ten jakoby žadoní, aby se s ním pomazlila. Něžně se dotkne poštěváčku a ten téměř současně s dotekem naběhne a nabere podobu hladké a tvrdé fazolky. Jana dobře ví, že vzadu ve skříni trpělivě leží vibrátor a čeká na svou příležitost připojit se do milostného děje. Napíná svou touhu ho použít, její ruce zajíždějí po stehnech níž a níž, až ucítí tu horkost a vlhkost, která v její jeskyňce panuje. Lačně olizuje tu božskou šťávu ze svých prstů a nemůže se jí nabažit, jakoby to byl ten nejsladší karamel na světě. V tu chvíli si znovu vzpomene na svou milou erotickou hračku a s neustávajícím laskáním svého vzrušeného těla, otevírá skříň, ze které nedočkavě vytahuje podobu mohutného ztopořeného penisu. Na okamžik se přestává zabývat svým tělem a věnuje se své hračce. Zapíná vibrátor na nejnižší stupeň s účelem co nejdéle prodlužovat pocit vzrušení, jenž ovládá všechny její smysly. Jazykem rejdí po celé délce umělého pyje.

Vzrušuje jí to do takové míry, že kundička pulsuje v rytmu srdce. Pomalu se rozevírá a je připravená ten obrovský penis přijmout za svou součást. Janiny nohy se, jakoby samy od sebe, roztahují, aby usnadnily přístup do rozžhavené sopky, jenž brzy vybuchne a vychrlí ten neuvěřitelný proud šťávy jako žhavou lávu. Posouvá vibrátor hlouběji, až narazí na samé dno té skoro nekonečné tůně. Vibrace Janu přivádějí k šílenství, které umocňuje krouživými pohyby svých prstů kolem celého klitorisu. Zapíná vibrace na nejvyšší míru a touží ho cítit ve svém hebkém a krásně vytvarovaném zadečku, který jakoby prosil o trochu té pozornosti. Pomalu a lehce zasouvá špičku údu do té uzoučké dírky, dráždí si poštěváček a pociťuje příznaky blížícího se vyvrcholení. Vzdychá a sténá, bouřlivě onanuje svou prdelku střídavě s kundičkou. Vlasy Janu krásně šimrají na zádech a prohlubují tu rozkoš, která jí otřásá. Orgasmus vrcholí a Jana se zmítá v té bolestné a přitom sladké nádheře, jakou jí tento stav poskytuje. Svaly se Janě stáhnou tak, že vibrátor je pevně sevřený v jeskyňce a vibracemi prodlužuje ten úchvatný zážitek, jakoby chtěl, aby vrchol orgasmu trval co nejdéle.

Vzdychá rozkoší, celá se chvěje a dlouhý orgasmus pomalu odeznívá. Unavená  a vyčerpaná vyvrcholením zavírá oči a víčka těžknou. Těsně před usnutím Janě hlavou prolétne myšlenka s představou na krásné milování s milovaným mužem, které jí čeká ještě dnes v noci, a kterého se už teď nemůže dočkat.

Erotická povídka Ohromující orgasmy díky vibrátoru

Jana:

Tohle se vážně nedalo dlouho vydržet. Moje touha po obrovském penisu tak moc rostla, že jsem si musela konečně koupit pořádný vibrátor. Když jsem tuhle totální náhražku penisu donesla domů, dostala jsem z něj strach a zároveň se na něj těšila. Strach jsem měla, protože byl opravdu veliký a já měla pocit, že jsem přecenila své síly. Těšila jsem se, protože to bylo něco úplně nového. Nemohla jsem odolat. S napětím jsem rozdělala plastikový obal a konečně vyndala ten úd. Byl krásně měkký a přesto dost pevný, navíc hebký jako lidská kůže.

Nedočkavě jsem zasunula baterky a spustila jej. Pár vteřin jsem zkoušela stupně rychlosti a napínala svůj chtíč, který rostl neuvěřitelnou rychlostí. Lehla jsem si na postel a bez váhání doširoka roztáhla nohy. Jazykem jsem chvilku jen tak olizovala nesmírně lákavý žalud a cítila, jak mi hladová kundička vlhne. Pak se stalo něco, co jsem nečekala. Vibrátor jsem položila na svou lasturku a zapnula ho na maximum. Takový výstřel orgasmu mě totálně odzbrojil. Chtěla jsem víc. Kundička mě doslova pálila, jak chtěla další vrchol. Dírka se mi zvětšovala a já vibrátorem roztírala milostné šťávy, jenž se řinuly ven jako žhavá láva.

Ten obří penis pomalu, ale jistě zajížděl hlouběji do temné tůně slasti dokud nenarazil až na samé dno. V bříšku jsem ucítila další záchvěv přicházejícího orgasmu. Prsty jsem se dotýkala Venušina pahorku a třela jej kolem dokola. Vibrátor obšťastňoval mou jeskyňku dokonale, posouvala jsem ho nahoru a dolů a vibrace mnou třásly. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat a já byla úplně uspokojená. Nechtělo se mi ho vyndat ven a uložit do skříně. Ale věděla jsem, že večer půjdu opět do své ložnice. Tam na mě bude čekat a mému chtíči neunikne dvaceticentimetrový vibrátor, kterému stačí pouze dvě baterie na čtyři stupně rychlosti, navíc je heboučký a na dotek velmi příjemný. To si nenechám jen tak ujít a síly, jak jsem s radostí zjistila, jsem rozhodně nepřecenila.

Jaký vibrátor bude pro vás ten nejlepší? To a mnohem víc o všech sexuálních pomůckách najdete v naší sekci Erotické pomůcky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.