Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Odměna za poctivou docházku

29.květen 2021
Odměna za poctivou docházku

Už je to několik let, co se tato událost stala. Studoval jsem na jedné fakultě v Českých Budějovicích. Měli jsme hodinu práva. Naše paní profesorka byla třicetiletá krásná černovláska. Nosila brýle. Ty ale na její kráse neubíraly, právě naopak.

Co se týče její výuky, moc jí učení zjevně nebavilo, ale byla spokojená s tím, kde je, a nechtěla asi nic měnit. Její hodiny byly spíše o tom, že nám dala něco nakopírovaného. Pak nám přibližně deset minut vysvětlovala, o čem ten papír je. A pak nás nechala vyhotovovat úkoly, které tam měla napsané. Následoval její odchod na 30 až 40 minut (naše přednáška měla 90 minut) a pak jsme to jen společně zkontrolovali a mohli jít dřív domů.

Řada spolužáků kvůli tomu přestávala na tyto nepovinné přednášky chodit, protože nic nového a náročného jsme neprobírali. Mně to nevadilo. Hned od začátku se mi paní profesorka líbila. Snažil jsem se upoutat její pozornost různě. Sedal jsem si dopředu. Chodil jsem čekat před aulu mnohem dříve, než přicházeli ostatní. Za pár týdnů jsem začal vnímat, že si mě všímá více. Ale nepřikládal jsem tomu něco víc. Netroufal jsem si připustit, že by mohlo něco být, přestože jsem si v představách něco víc připouštěl :).

Zlom nastal v letním semestru ve druhém ročníku. Opět byla přednáška. Protože jsem nebydlel na koleji s ostatními spolužáky (měl jsem byt pronajatý se dvěma dalšími kamarády), nevěděl jsem, že se domluvili, že nepůjdou na přednášku. A na messenger jsem se podíval až ve škole. Tak jsem si řekl: „Tak tam půjdu, třeba se ještě někdo dostaví.“ Ještě jsem si zašel na oběd, třeba někoho potkám. A nikdo ze třídy tam nebyl. Alespoň si šplhnu, jsem si řekl. Otevřu tedy dveře do auly a tam jen paní profesorka u notebooku si něco dělá. „ÁÁÁ to jste první, kdo přišel. Dneska asi moc lidí nepřijde,“ řekla. Měla rozpuštěné krásné vlnité vlasy. Začala se tajuplně usmívat. Jako bez legrace a vymýšlení musím říct, že to trapný ticho by se mezi náma mohlo krájet. Fakt jsem začal být strašně nervózní.

Najednou vstala. Já dělal, že si píšu na mobilu. A sedla si vedle mě do lavice. Položila svou ruku na mou ruku a řekla potichu: „Už tě pozoruju delší dobu. Chodíš sem pořád jako první. Ani jednou nevynecháš, i když můžeš jako tví spolužáci. Sedáš si dopředu. Zatímco si ostatní během hodiny povídají, ty pořád udržuješ pozornost na můj výklad. A nevšimla jsem si, že bys měl nějakou holku.“ Já jen na sucho polkl a na jedno nadechnutí odpověděl: „Já si vás strašně vážim. Mě zajímá to, o čem nám povídáte. Já se na vás vždycky strašně těšim.“ Paní profesorka se jen potutelně usmála. Objala mě. Přitiskla se na mé tělo. „Já vím, ty blázínku. Tady máš kartičku s mou adresou a telefonem na mě. Neboj se ke mně zajít. Já bych ti pak mohla dát soukromé hodiny doučování, když máš takový zájem.“ Předala mi kartičku.

Erotická povídka Odměna za poctivou docházku

Rychle se rozhlédla, zda někoho neuslyší přicházet. Ve škole byl už tou dobou klid. Byl večer. Dala mi jemný polibek na tvář. Vstala a šla opět k počítači. „Tak teď jdi. Hodina nebude.“ Usmála se. Já se sbalil a odešel domů. Pořád mi to vrtalo hlavou. Mám tam fakt jít? Co když si ze mě dělá jen legraci? Už jsem měl za sebou dva vztahy. Nějaké zkušenosti jsem tedy měl, ale k alfasamci či něco k tomu podobnému jsem měl daleko. V pátek vyhlásil rektor univerzity rektorské volno pro všechny fakulty. Všichni byli nadšení. Každý, kdo mohl, jel na prodloužený víkend domů. Já jako jediný z našeho pokoje zůstal. Vymluvil jsem se, že se ještě musím učit na zápočet.

Paní profesorka bydlela na jednom sídlišti. Zazvonil jsem. Paní profesorka vykoukla z okna. „Jo, to jsi ty. Hned ti otevřu.“ Bydlela v prvním patře. Přivítala mě svým nádherným úsměvem. Měla rozpuštěné vlasy. „Mám pro tebe připravené ty materiály. A víš co, tady mi můžeš říkat jménem. Jmenuju se Jana.“ Sedli jsme si do kuchyně a začali probírat učení. Seděli jsme u sebe. Jana mi najednou sáhla na stehno a začala ho jemně hladit. Já byl zpočátku trochu v šoku, ale předstíral jsem, že se vlastně nic neděje a že mě stále zajímá problematika římského práva. Po pěti minutách jsem začal cítit, jak mi tvrdne penis. Začal jsem být odvážnější a letmo se dotýkal zad paní profesorky Jany. Penis byl už jako skála. Jana si toho všimla. Mrkla na mě. Rukou mi vjela do rozkroku. „Seš strašně krásnej chlap. Líbil ses mi hned od začátku. Kašlu na to.“

Mezitím mi stáhla džíny se spodkama. Uchopila můj penis do obou rukou a začala ho honit. Trochu jsem se osmělil a začal si pohrávat s jejíma prsama přes tričko. Neměla podprsenku, tak jsem mohl cítit její ztvrdlý bradavky. Penis pomalu pohoňkávala. Kouřit ho nechtěla. Jen ho naslinila. Přesunuli jsme se do ložnice. Oba jsme se cestou z kuchyně líbali a svlíkali navzájem. Padli jsme do postele. Začal jsem jí lízat. Byla pěkně vlhká. Snažil jsem se být citlivý. Pomalu jsem do poštěváčku vnořil tři prsty. Hladil jsem jí prsa a prstil jí. Začala záhy pěkně téct. „Už ho do mě vraž. Chci píchat.“ Neváhal jsem a vnořil do ní penis. Jsem s ním spokojený. Mám ho 19 cm dlouhého. Ze začátku jsem jí obdělával pomalu, ale postupně jsem zrychloval. Hladil jsem a líbal její prsa.

Pak mě Jana převalila na záda, vsunula do sebe ptáka a začala na mě rejdařit na koníčka. Tempo si mohla určovat sama. Začala pěkně divočit. Sousedi asi měli pěkně perné chvilky. Jana sténala tak, že to museli slyšet až na druhém konci Budějovic. Mezi jednotlivými stény se mě snažila líbat. Myslel jsem, že se udusím, ale vydržel jsem to. Byl to nádherný pohled. Pevná prsa se nade mnou houpala, mohl jsem je opět laskat. Za chvíli se Jana vzepjala a udělala se. To už jsem fakt už nevydržel a udělal se do ní. Nestačil jsem nic říct. Leželi jsme vedle sebe zpocený. Jen jsem se vzmohl na: „Promiň, nevyndal jsem ho včas.“ Jana oddychovala a jen řekla: „Beru prášky. To bych ti dala kondom.“

Pak už jsme se jen zmohli na vzájemný hlazení a leželi tam celou noc v objetí. Užívali jsme si ten pocit, kdy si dva lidi mohou být nejblíž. Od té doby jsem začal Janu pravidelně navštěvovat. Byl jsem v tom až po uši. Vztah jsme samozřejmě tajili. Zdravili jsme se ve škole "dobrý den". Nějak jsem toho našeho vztahu nevyužíval. Jana se vrátila k právnické praxi a počkala, až dostuduju. Pak jsme se odstěhovali do Prahy, kde nás nikdo nesoudil a nesoudí doteď.

Zaregistrujte se na online sex seznamce, třeba se tam najde i nějaká sexy profesorka!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.