Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Od té doby štíhlé holky nechci - 2. díl

30.březen 2019
Od té doby štíhlé holky nechci - 2. díl

Hýbal jsem jí nohama všemi možnými i nemožnými směry a snažil se mezi ně příliš nekoukat. Ale nešlo to. Měla ji nádhernou, Asi bude přírodní blondýna, protože jemné chloupky byly světlé. Byla vyholená do písmene Y.

Napadlo mě, kdo ji asi holil, vždyť si přes břicho nemohla dolů ani vidět. Když jsem se snažil nedívat dolů, zase jsem civěl na prsa. Nádherné růžové a velké bradavky. Zase asociace cukrové vaty. Najednou jsem měl chuť na sladké. Sladké bradavky. Letmý pohled na nástěné hodiny prozradil, že ji masíruji jaksi přesčas. Ale byla poslední, tak to snad nevadí. 

Zjistil jsem, že ji chci, strašně moc. Stále jsem se zaobíral kyčlemi, ale spíš jsem se sunul na vnitřní stranu stehen. Když jsem zvedl oči k jejím, zaregistroval jsem ohýnky. Nebo si to jen namlouvám? Dostal jsem nápad. Úplně lhostejným hlasem, který jsem svedl, jsem jí nabídl rozcvičení na trakčním lehátku. Kdyby tomu rozuměla, musela by to odmítnout. Je určené na rovnání páteře, kyčle se tam nenapravují. Buď to nevěděla, nebo jí to nevadilo. Vstala, přehlédla, že jí nabízím prostěradlo k zabalení a hrdě přešla do druhé místnosti. Nespouštěl jsem oči z pohupujících se boků a ňader.

Trakční lehátko vypadá jako mučící nástroj. Je úzké, jsou na něm řemeny na upoutání kotníků, krku a ramen. Má úchyty na nohy, které je udržují roztažené. „Nevím, jak si tam mám lehnout,“ smála se. Pomohl jsem jí a dával přitom pozor, aby si nevšimla mého vztyčeného palcátu. Když jsem jí upevňoval bandážované řemeny kolem kotníků a ramen, byl jsem tak vzrušený, že jsem neustále pokašlával, abych zakryl zrychlený dech. Zavřela oči a stále se usmívala. „Máte jemné ruce,“ zaslechl jsem. „A ty kyčle mě teď vůbec nebolí,“ dodala. 

Už jsem to nevydržel. Abych ji nevyděsil, sáhl jsem jí jemně na prsa a pohladil je. Čekal jsem, že se lekne, otevře oči a vynadá mi. Nedělo se nic. Ani nepípla a oči nechala stále zavřené. Pochopil jsem, že ví. Ruka mi zabloudila mezi masitá stehna. Až jsem se zase já lekl, když jsem narazil na proud šťávy, co je jí řinul z kundičky. Roztáhl jsem ramena lehátka, tak, abych se jí dostal mezi nohy a poklekl na zem. Měl jsem její klín přímo před očima. Krásně voněl. Olízl jsem nejprve stehna a kousíček po kousíčku se propracovával nahoru. Když jsem se dotknul špičkou jazyka růžového poštěváčku, ztuhla. „Rozvažte mě , prosím. Neuteču vám,“ špitla. Udělal jsem to a ona se na vratkém lehátku slastně protáhla. Nevěděl jsem, co dál. Očima mi ukázala, že se mám vrátit mezi nohy. Rád jsem uposlechl.

Erotická povídka Od té doby štíhlé holky nechci

Šťávy přibývalo a na další olíznutí poštěváčku reagovala bouřlivě. Nadzvedla se, chytila mi hlavu do měkkých dlaní a vtiskla si ji hlouběji mezi svá stehna. Skoro jsem nemohl dýchat, svírala mě nohama a tlačila se do mého obličeje, ale nevadilo mi to. Jen jsem si uvědomil, že bych měl asi zamknout, ale nepustila mě. Začala křičet: „Víc, víc, rychleji...“ Nenechal jsem se moc pobízet. Když vyvrcholila, vyvalilo se na mě tolik šťávy, že jsem to v životě nezažil. Olízal jsem ji dosucha a ona slastně kňourala. Pak už jsem to nevydržel. Roztáhl jsem jí nohy doširoka, kyčle, nekyčle a popaměti si rychle rozepnul poklopec u erárních kalhot. Slipy jsem jenom stáhl trochu dolů. Vrazil jsem jí ho tam dost brutálně, protože se zajíkla a sykla au. Chytil jsem ji za nohy a položil si je na svoje ramena. Kousala se do rtů a vyvracela hlavu, když do ní bušil.

I když jsem byl hrozně nadržený, měl jsem za sebou trénink a tudíž výdrž. Nechtěl jsem se hned vybryndat, jako nějaký školáček. Chtěl jsem si to velké tělo užít. Mačkal jsem ji a surově hnětl, kde se dalo. Neprotestovala, naopak, cítil jsem, jak se jí mušlička zase stahuje. Překulil jsem ji na břicho a přehnul přes lehátko. Nastavil jsem si ho na svoji výšku a souložil ji zezadu. Bylo to úchvatné. Nemohl jsem se nabažit toho velkého zadku, té mokré pindičky a růžové dírky, co zatím zela prázdnotou. Dlouho jsem se na ni díval a pak se rozhodl. Naslinil jsem si prst a zkusmo začal kolem ní kroužit. Nabídla se mi a trochu se pootevřela. Strčil jsem tam ukazovák. Stáhla se kolem něj a opět otevřela, jako by mě zvala dál.

Vytáhl jsem ptáka z mušličky a chvíli počkal, abych měl jistotu, že chceme oba totéž. Chtěla. Poznal jsem to. Malá dírka zvala, nedalo se to přehlédnout. Měl jsem ho dostatečně zvlhčený, tak jsem se nebál vstoupit, ale dělal jsem to opatrně. Nepatřím ke špatně vyvinutým chlapům , nechtěl jsem jí ublížit. Zatajila dech, ale spolupracovala. Nedělala to zřejmě poprvé. Vklouzl tam. Bylo tam tak těsno! Začal jsem přirážet. Jednou rukou jsem jí mačkal a drtil zadek, druhou jsem šmátral v opuštěné mušličce, která nebyla stažená o nic méně, než její konečník. „Jo, jooo,“ úpěla. Přidal jsem a cítil, že u ní nastupuje druhý vrchol. Chtěl jsem si ještě užívat, ale nešlo to. Stáhla se tak, že mě prakticky vypumpovala. Vystříkal jsem jí zadek dávkou nashromážděného semene. Ještě chvíli jsem jí líbal záda a hladil ji, než mi sám vyklouzl. Políbila mě a otočila se ke sprše. „Budete tak hodný a odejdete? Chci se osprchovat a stydím se.“ Usmál jsem se tomu a políbil ji na ústa. Odešel jsem do druhé sprchy a umyl se. Když jsem se oblékl, už tam nebyla. 

Pobyt v lázních jí teprve začínal, a tak jsme se vídali ještě měsíc. Někdy u mě doma, někdy se objednala jako poslední na masáž, někdy jsme šli i do lesa. Moc nemluvila a vlastně o ní toho moc nevím. Ale vím jedno. Štíhlé holky mají teď u mě útrum.

Navštivte nějaké lázeňské město, například Karlovy Vary, a třeba budete mít štěstí na podobné zážitky...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.