Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Od té doby štíhlé holky nechci - 1. díl

23.březen 2019
Od té doby štíhlé holky nechci - 1. díl

Seděla u stolku blízko baru. Ucucávala kafíčko a s požitkem zakrajovala do pořádného zákusku. Sledoval jsem ji už asi půl hodiny. Žena kolem 30 let, notně obézní. Ale bylo na ní něco, co přitahovalo můj pohled. Marně jsem přemýšlel co. Sám roky sportuji a vždy se mi líbily štíhlé ženy se sportovní postavou. A vždycky jsem měl každou, kterou jsem si umanul. Až do toho pádu.

Létal jsem u vojáků 20 let. V momentě, kdy jsem se rozhodoval, co dál, protože jsem věděl, že už přesluhuji, se to stalo. Technická porucha, pád letadla, plameny a pak dlouhá tma a ticho. Nechci se v tom pitvat. Suma sumárum: Popálená půlka těla včetně části obličeje, pochroumaná noha, kulhání, nevěra manželky s následným rozvodem, ubíjející nuda a myšlenky na odchod ze světa a pak přítel, který mě sehnal rekvalifikační kurz maséra a následně zaměstnání v Luhačovicích. Masíruji tu stará i mladá těla už pátým rokem. Nedělám to pro peníze, jako voják po pracovním úraze a s dobrým pojištěním bych v pohodě vyžil, ale potřebuji něco dělat a být mezi lidmi. 

S ženami se to ovšem horší. Nejsem už ten švihák, na kterého se lepily jako vosy na bonbón. Kulhám a část obličeje mi nespravili ani špičkoví plastičtí chirurgové v Praze. Nějaký zájem jsem zpozoroval, jenže nějak se teď ostýchám, takže dva rychlé a plané vztahy a teď už rok nic. Tedy Anča Dlažová. Už si na holku začínám zvykat. Nezklame, nepodvádí a jizvy v obličeji jí nevadí. 

Často se vzruším při masáži, zvláště, když masíruji mladé učitelky. Vlastně sem do lázní přijíždějí téměř zdravé, většinou si tu léčí hlasivky unavené křičením na děti. Jenže dnes tu sedím po šichtě unavený, cucám pivo a zírám na tu baculku. Nevím proč, ale nemůžu od ní odtrhnout oči. Je vlastně hezká. Má veliké tmavé oči, které se dívají kolem sebe vesele. Asi nemá žádné komplexy, nadváha jí nevadí. Znám ty zoufalé ženy, které se tváří provinile, když si dají kopeček zmrzliny a vlastně si ho ani nevychutnají, protože už přemýšlejí, jak budou muset cvičit, aby těch pár kalorií zase spálily. Ona ne. Vyloženě si to vychutnává. Olizuje růžovým a dlouhým jazykem šlehačku ze lžičky, srká horké kafe a olízne si omočený ret s takovou smyslností, kterou jsem snad ještě neviděl.

Je blondýna, ale asi ne přírodní. Vlasy se jí vlní až do půl zad. Obličejíček má jak panenka Barbie. Kolik asi může vážit? Už začínám mít dobrý odhad. Jí tipuji tak nejmíň na 90 kg. Není malá, ani velká. Tak 165 cm. Poposedla si a hodila si nohu přes nohu. A hele, má minisukni. Je odvážná. Má silná stehna a kolení kloub ani není pod vrstvou tuku vidět. Ale nepůsobí to odpudivě. Naopak. Mám příležitost si ji prohlédnout, když odchází na toaletu. Trochu připomíná Halinu Pawlowskou. Své tělo si nese s noblesou královny. Kupodivu má relativně štíhlý pas, pod ním ovšem kolos. Prsa? No, čekal jsem větší, ale jsou pěkná, asi si kupuje kvalitní prádlo, při chůzi jí pevně drží a s ani se nehnou. Asi jsem zíral viditelně, všimla si mého pohledu a usmála se. Někdy ženy odvracejí tvář, když vidí mé jizvy, ale ona ne. 

Erotická povídka Od té doby štíhlé nechci

Zaplatil jsem a šel si zaplavat. Pak domů. Prázdný byt, ticho. Něco jsem si uvařil. Moc mě to samotného nebaví a nechutná. Brzy jsem usnul. Zdálo se mi o ní. Jedla banán. Strkala si ho pomalu do pusinky a když ho vytahovala, tak malými bílými zuby špičku ukousla. Najednou to nebyl banán, bylo to mé péro a já intenzivně cítil to kousnutí, když vyjížděl z její horké pusy. Probudilo mě mokro. No né?! Jako malý kluk! To se mi nestalo od puberty a to mi je 45. Převlékl jsem si potřísněné pyžamo a znovu usnul. 

Druhý den jsem si na ni vzpomněl a na sen taky. Já, který vyhledával holky pod 50 kg, se zakoukám do metrákové baby! Práce byla fůra, masíroval jsem dnes na pánském, a tak jsem v průběhu dne na ni zapomněl. 

Další pondělí jsem měl masáže na dámském. Den ubíhal, ani toho nebylo moc a já si plánoval, kam vyrazím po šichtě. Měl jsem ještě dost energie, a tak jsem chtěl jít někam tancovat. Bezmyšlenkovitě jsem se přesunul k dalšímu lůžku, kde leželo napařené, vykoupané a prostěradlem zakryté tělo. Stáhl jsem prostěradlo a strnul. To bylo tělo!! Blond vlasy, růžové tváře, vzdouvající se polokoule. Všude samý fald. Ale opálený. Asi chodí do solárka, blesklo mi hlavou. Pamatovala si mě. „Jaké tu mají pivo?“ začala konverzaci. „Mám pivo ráda, ale každé mi nechutná.“ Něco jsem zablekotal a začal ji masírovat.

„Trápí mě kyčle,“ špitla. No bodejď by ne, pomyslel jsem si. Když musí nést takovou váhu. Zaměřil jsem se tedy na kyčle. Prohnětl jsem důkladně stehna a hýždě, v jejím případě grandiózní prdel, jinak se to říci nedá. Ale nebylo to nepříjemné, měla hebkou pleť a kupodivu žádnou celulitidu. Ucítil jsem jemný parfém a ovocnou žvýkačku. Najednou se mi vybavila cukrová vata. Nevím proč. Asi mi připadala taková sladká. Ano, to je to slovo, sladká. 

K masáži kyčlí sice nepatří jejich mobilizace, ale mám na to kvalifikaci, tak jsem to risknul. „Otočte se prosím na záda. Teď vás madam trochu rozhýbu. Kdyby to bolelo, řekněte.“ Poslechla a nic neříkala. Zvedl jsem její nohu do výše, pokrčil v koleně a vyvrátil ven. Čekal jsem, jak bude reagovat. Většinou se mobilizace provádí ve cvičebně, kde mají pacientky spodní prádlo, ale tady byla zcela nahá, protože vylezla před chvílí z kádě. Ani nemrkla, když jsem jí obnažil rozkrok. Naopak, dívala se mi nehnutě do očí. Nakonec jsem byl v rozpacích spíše já. Ale nemohl jsem couvnout, musel jsem to dokončit.

Nenechte si ujít pokračování této erotické povídky, které zveřejníme příští sobotu zde na sex seznamce v rubrice Erotické povídky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.