Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Od inzerátu ke spoustě sexu a nejen tomu

15.červenec 2017
Od inzerátu ke spoustě sexu a nejen tomu

Hledám ženu, kterou dobře finančně zajistím, když mi bude o víkendech poskytovat netradiční sexuální služby. Baculky mají přednost. Následovala e-mailová adresa a já se rozhodla ihned na ní odepsat.

Byla jsem už půl roku bez zaměstnání a těch pár korun, které jsem si během několika let, co jsem pracovala, se rozkutálelo, ani jsem nevěděla jak. Sice jsem občas vzala nějakou brigádu, abych měla na nájem a nepošla hlady, ale tady se nabízela odměna a ještě jsem si mohla užít. Při svých 160cm s váhou 76 kg a prsy velikosti č. 5 jsem moc šancí na ulovení nějakého chlapa neměla. Za chvíli už se mi na PC objevila ikona upozorňující na právě došlou poštu. 'Jmenuji se Slávek, je mi 41 let, pokud máš skype a kamerku rád bych Tě viděl.' stálo v emailu. Následovala ještě adresa jeho skypu.

Slávek sice nebyla zrovna má věková skupina (mně bylo 28), přesto jsem hned volala a byla na něho zvědavá. Když se objevil na kameře, byla jsem mile překvapená. Kdybych ho potkala na ulici, hádala bych mu nanejvýš tak 30 let. I on byl s mou vizáží spokojen, ale chtěl vidět víc. Stoupla jsem si, ale smál se, že to takhle nemyslel a chtěl, abych mu předvedla své pětky. Docela jsem ho napínala. Nejdřív jsem si rozepnula košili a ukázala krajkovou podprsenku. Pak jsem odhodila košili a seděla před kamerou v podprsence. Když jsem odhodila i tu, uznale hvízdnul a vytáhl ztopořeného čuráka. "Vidíš, co se mnou ty Tvoje kozy udělaly? Martinko, prosím, ukaž mi kundu." Stáhla jsem si kalhotky a ukázala silně zarostlou kundičku. "Já šílím, jsi nádherná, rozhrň si pysky, ukaž mi poštěváka." Vzrušovaly mne jeho příkazy a cítila jsem, jak mi kundička úplně hoří. "Chci Tě, kam mám pro Tebe přijet, kdy můžeš?" "Já můžu kdykoliv, momentálně jsem bez práce." "Martinko, zítra přes den musím vyřídit jednu důležitou zakázku, ale večer si pro Tebe můžu přijet, chceš? Neboj se, finanční odměna bude o to větší, když se mi budeš věnovat déle jak o víkendu."

Souhlasila jsem a druhý den k večeru se objevil Slávek. Jeho nejnovější model Passatu naznačoval, že se nejedná o nějakého nuzáka. Když pak zastavil před nově postaveným bungalovem, zasnila jsem se, jaké by to bylo krásné probouzet se vedle pěkného chlapa v tomto nádherném domečku a milovat se s ním, kdykoli by měl na to chuť. "Prohlídni si celý dům, já jdu připravit vířivku," řekl Slávek a nechal mne stát v hale, která sloužila jako obývací pokoj a byla propojena s jídelnou a kuchyňkou. Další dvoje dveře vedly do pokojů a třetí do ložnice s velkou "zlatou postelí". V tom se za mne postavil a zezadu mi podebral prsa. "Jsou fantastická, ale to ty určitě víš, už se na ně nemůžu dočkat. Už jsi měla hodně mužů?" V duchu jsem spočítala své milence, ale raději jsem je zkorigovala na čtvrtinu a řekla, že 3. "A ty? Kolik si měl žen?" Usmál se a řekl, že by se asi nedopočítal a já zjistila, že na ty neznámé ženy šíleně žárlím.

V našem započatém rozhovoru jsme pokračovali ve vířivce, kdy jsem seděla zády ke Slávkovi a on mi mnul mezi prsty touhou ztopořené bradavky. "Ty máš ráda starší muže?" Ihned jsem si vzpomněla na svého prvního šéfa, kterému bylo 56 let, a který mne dost neurvale připravil o panenství ve své kanceláři na stole a ještě mne nechal tu krvavou spoušť uklidit, zatímco funěl na židli jako rozzuřený býk. To jsem ale Slávkovi nemínila sdělovat a řekla jsem, že mne odpanil jeden 30ti letý ženatý kolega a pak jsem měla ještě 2 kluky svého věku. "Takže já Tě okouzlil jen svou finanční nabídkou?" V té chvíli jsem se rozhodla říct mu pravdu, že inzerát mne nadchl právě touto nabídkou, ale když jsem ho pak uviděla na kameře, toužila jsem po něm jako po chlapovi, protože má nádherně velký ocas, což byla pravda. Takhle velký ocas ještě moje kundička v sobě neměla. "Mě zase uchvátily Tvoje velké bradavky a ten krásný bobřík mezi nožkama. Dnešní ženy jsou většinou vyholené, a to se mi moc nelíbí."

To už si mne ale Slávek napíchl na svůj ocas a já si ho pomalu zasouvala až na dno kundičky. Jemně jazykem dráždil bradavky a já se vznášela na obláčcích rozkoše a tvrdě dosedala na jeho tvrdý ocas. Právě jsem se chystala odletět na další obláček rozkoše, když Slávek vykřikl a začal do mne pumpovat semeno. Vytáhl ho ze mne, prsty mi zajel do kundičky, aby jí propláchl a pomohl mi vstát. Moje kundička byla přesně v úrovni jeho úst. Slávek si mne upravil tak, abych stála rozkročená a mohl se do mne jazýčkem pěkně dostat. Vylízal mne tak perfektně, že jsem se při dalším orgasmu svezla zpět do vířivky. Zabalil mne do osušky a odvedl do obýváku. "Co budeš pít miláčku?" "Nechám to na Tobě," odpověděla jsem. Slávek mi nalil koňak a připili jsme si na naše krásné milování. Ještě se mi chvíli vyptával na mé zkušenosti a byl nadšený, když jsem mu na většinu otázek odpovídala, že s tím nemám zkušenosti (což byla asi padesátiprocentní pravda).

Když si pak v ložnici lehl na záda a řekl , že by byl rád kdybych ho vykouřila a poprvé ochutnala semínko (řekla jsem mu, že jsem nikdy semeno nepolykala, že nevím, zda by mi chutnalo, ale opak byl pravdou, semeno jsem ochutnala ode všech svých milenců, včetně starého šéfa), vrhla jsem se na jeho super ocas a zarážela si ho až k mandlím. Byl nadšený, křičel, že kouřím skvěle a za chvíli plnil mou pusinu teplým semenem a byl nadšený, když mi neunikla ani kapička mimo pusu. Jsi skvělá, připadal jsem si jako v nebi a myslel jsem, že mi vysaješ i mozek. Ihned se svezl mezi má roztažená stehna a začal mi jazykem laskat ochlupení, jemně ho tahal mezi zuby a prstem vjížděl do rozžhavené kundičky. Když pak vjel jazykem do prdelky zavzdychala jsem. Když pak do ní zajel prstem, vykřikla jsem. "Neboj miláčku, budu opatrný." (řekla jsem mu totiž, že prdelku mám ještě nešukanou, což samozřejmě nebyla taky pravda).

Otočil mne na bříško a v mém otvůrku střídavě jezdil jazýčkem a prsty. Stále jsem vykřikovala, že se bojím, ale Slávek mne stále utěšoval, že bude opatrný a že se mi to určitě bude líbit. "Au, au, prosím nééé, to bolí!" Křičela jsem, když do mne pomalu zasouval svůj tvrdý ocas a byla jsem moc ráda, že mne neposlechl. Byl opravdu něžný a když byl uvnitř úplně celý, šeptal mi do ucha, zda je to tak strašné. To už jsem křičela, že je to moc krásné a aby nepřestával. "To jsem nikdy neměl v úmyslu, ty moje sladká kurvičko. Jsem tak rád, že jsem natrefil na takovou nezkušenou holčičku, která si umí všechny novoty tak náležitě vychutnat." Jeho velký ocas pulsoval v mé prdelce a několik prstíčků se střídalo v kundičce, ze které každou chvilku vyšplíchla do jeho dlaně kundí láva. "Miláčku, jsi ta neskvělejší milenka, co jsem měl, umíš to tak prožívat," šeptal, když mi za velmi hlasitého projevu nastříkal semeno do prdelky a padl vedle mne na postel. Miláčku, teď si odpočineme abychom nabrali sílu na další milování. Přikryl nás, přitulil se ke mně a za chvíli vedle mne chrápal jako dřevorubec a já ho za chvíli následovala.

Nevím jak dlouho jsem spala, ale Slávek mne probudil jemným sáním bradavek. "Ahoj miláčku, mám chuť na Tvé kozičky, doufám, že Ti to nevadí." I když jsem ještě napůl spala, odpověděla jsem, že ne a že se mi to moc líbí. Slávek jemně sál bradavky, olizoval dvorce a jemně začal zuby dráždit celá prsa. Jsem na prsa dost vzrušivá a za chvíli už jsem řičela v prvním orgasmu, za což jsem sklidila velkou chválu a Slávek v dráždění pokračoval a ještě přidal několik prstíků do tekoucí kundičky. "Můžeš i víc," šeptala jsem a myslím, že v první chvíli Slávek nevěděl, co mám na mysli a začal přidávat do kundičky další prst. To se mi sice taky líbilo, ale slyšela jsem se jak šeptám: "Bradavku, prosím." To už mi řádil v kundičce několika prsty a jemně zoubky vytahoval bradavku a já už zase křičela při dalším orgasmu a kolem jeho prstů se valila z kundičky další láva. "Miláčku, můžu to zkusit, kolik se Ti vejde do kundičky prstíčků, prosíím, řekni, že ano." "Ano, ano!" Křičela jsem a Slávek si klekl mezi má stehna a pomalu zajížděl prsty do kundičky. "Miláčku, uvolni se, zatlač, tak je to správné, hezky se otevíráš, ještě zatlač, ano, ano, už je tam další, že je to krásné?" I když mne to začínalo dost bolet, přesto jsem si přála, aby pokračoval.

"Lásko, bolí to," zašeptala jsem. "Miláčku, vydrž, prosím, ještě chviličku, zatlač ještě, otevři se prosííím." Tlačila jsem se všech sil a najednou jsem cítila velký tlak. "Miláčku, jak se Ti to líbí?" Zasyčela jsem bolestí a zeptala se kolik už má ve mně prstíků. "Miláčku, už tam máš celou ruku, že je to krásné viď?" Začal mi kroutit rukou v kundě a prsty laskal kundu zevnitř. Moje tělo se začalo otřásat v mohutné křeči a já se slyšela, jak křičím, aby nepřestával. Když můj bouřlivý orgasmus odezněl a Slávek pomalu vytahoval ruku, řvala jsem, jako by mne vraždil. "Miláčku, co uděláme s mým čurákem, podívej, jak jsi mne vzrušila. Kam Ti může Tvůj miláček nastříkat semínko?" Neodpověděla jsem, ale pomalu se zvedla a zasunula si ocas do úst. Jemně jsem ho olizovala, dráždila žalud i uzdičku jazykem a občas jemně stiskla mezi zuby. Slávek sténal a chválil jakou našel šikovnou kurvičku a když jsem opět do poslední kapičky vysála semeno, přitáhl mne k sobě a opět jsme usnuli.

"Miláčku, je čas na oběd, vstávej," slyšela jsem, ale oči ne a ne se otevřít. "Lásko, chceš jet na oběd nebo se spokojíš se zmrazenou pizzou?" "Stačí mi pizza, ale nejdřív potřebuju sprchu." "Tak běž zlatíčko, já ji zatím připravím." Vrátila jsem se zabalená v osušce a Slávek zrovna prostíral v jídelně s ručníkem kolem boků. "Tak co Marti, nelituješ?" "Já rozhodně ne a ty?" Odpověděla jsem. "To se musíš ptát, nevidíš to na mně," smál se a rozhrnul ručník, kde už mu zase pěkně trčel jeho velký čurák. Po obědě jsme se odešli opět pomilovat, tentokráte jsem nabídla Slávkovi opět prdelku a on byl nadšený. Byl jemný a stále se ptal, zda mne to nebolí. Když jsem ho ujistila, že ani trošičku (což byla pravda), začal přirážet stále tvrději a já křičela bolestí prostoupenou velkou slastí. "Miláčku, musím teď ještě něco zařídit, prosím spinkej, za dvě hodinky budu zpátky."

Můžete také zkusit sex na inzerát a uvidíte...

Když odjel otevřela jsem velkou skříň a prohlížela si jeho garderobu. Měl tam několik obleků, košil, vedle pečlivě složené značkové mikiny a trička. Bylo znát, že o peníze určitě nouzi nemá. Pak jsem v jednom šuplíku objevila různé erotické pomůcky. Tak přeci jen není jen na klasiku, řekla jsem si, zavrtala se do "peří" a usnula. Když jsem se probudila byla venku už tma. Natáhla jsem si Slávkův župan a šla se podívat do pokoje, který byl osvětlen hořícím krbem, na stole stála velká kytice růží, ale Slávek tam nebyl. Všimla jsem si pootevřených dveří do jednoho z pokojů. Slávek tam ležel oblečený a spal. Když jsem ho lehce políbila na pootevřená ústa probudil se a strhl mne k sobě na pohovku. "Miláčku, usmívala ses ve spánku tak rozkošně, že mi Tě bylo líto probudit, doufám, že se Ti zdály krásné sny. Pojď miláčku, koupil jsem večeři, ohřeju Ti ji."

Po večeři otevřel šampaňské, odvedl mne ke krbu, vysvlékl mi župan (sám už byl taky nahý) a usadil mne na velkou předložku z berana. Popíjeli jsme šampaňské, líbali se a několikrát se něžně, přitom vášnivě pomilovali. Bylo už hodně po půlnoci, když jsme se dostali ze sprchy do ložnice. "Miláčku, myslíš, že bychom se mohli ještě trošku škádlit v postýlce nebo chceš spinkat?" "Mně se spát ještě nechce a mrdáníčko s Tebou je překrásné, nejsem proti pokračování." "Můžu Ti zavázat oči? Chtěl bych aby ses na mé hrátky třásla zvědavostí," šeptal Slávek a já bych v té chvíli souhlasila úplně se vším, šíleně mne vzrušoval. Zavázal mi oči a já slyšela jak vybírá pomůcky ze skříně. Začal mi sát poštěváček a já blaženě vzdychala. Když mi na poštěváčka přicvakl kolíček, vykřikla jsem ale už jsem se napichovala na několik prstů zasunutých do kundičky. Vrážel mi dál prsty do kundy a začal mi sát střídavě bradavky, takže na chvíli už jsem se svíjela při dalším orgasmu a postříkala jeho prstíky šťávou.

A najednou jsem měla na každé bradavce kolíček, klečela jsem na posteli a po jazýčku v prdelce jsem přijímala jeho velký ocas též do zadní dírky. Slávek nezapomněl občas zatahat za kolíčky a tvrdě zarážel ocas do prdelky. Vrchol rozkoše jsme dosáhli současně a provázeli ho hlasitými výkřiky a steny. Slávek mi sejmul kolíčky, sundal šátek a dlouze mne líbal. "Spinkej lásko moje a jestli nebudu doma, až se vzbudíš, chovej se tu jako doma, budu za Tebou pospíchat, ale to víš, musím vydělávat penízky." Vzbudila jsem se před 11 hodinou a napustila vodu do vířivky. "Můžu za Tebou?" Ozvalo se nade mnou, když jsem se zasnila. Slávek stál nade mnou s trčícím čurákem a jakmile se ocitl ve vířivce, začala jsem ho kouřit. Milačku, lehni si přes vanu, vezmu si tu Tvou nádhernou kundičku zezadu. Pod jeho tvrdými přírazy jsem dosáhla již druhého orgasmu, když se nade mnou vztyčil a křičel, že už stříká. Strhl mne zpět do vířivky a laskal mi bradavky tak dlouho dokud jsem nezačala chroptět v další extázi.

Po osušení jsme odešli do ložnice, abychom si odpočinuli. Slávek vzápětí usnul a já abych ho neprobudila, zůstala schoulená v jeho náruči a za chvíli usnula taky. "Miláčku, vstávej, zajedeme si na oběd a na nákupy." Oběd jsme ale nakonec vynechali a Slávek mi koupil nádherné šaty, drahé spodní prádlo a lodičky na vysokých podpatcích, které jsem si hned nechala na sobě a odjeli jsme na večeři. Po večeři jsme odešli do baru, kde mne Slávek představil svým známým. Když jsme se kolem půlnoci loučili, ujišťovali se všichni, zda platí ta sobota. "Jistě, čekáme Vás jako vždy ve 20 hodin." Doma jsme se opět dlouze milovali a když jsme odpočívali odvážila jsem se zeptat, proč pozval na sobotu návštěvu, že jsem myslela, že budeme spolu. "Miláčku, vždy se scházíme poslední sobotu v měsíci a trošku se rozptylujeme, uvidíš, že se Ti to bude také líbit." V pátek jsme se opět vydali na nákupy a Slávek mi nakoupil opět krásné spodní prádlo, několik halenek, sukní a kalhot. "Chci, abys byla zítra ze všech nejkrásnější."

V sobotu zajistil na večer donášku občerstvení, v lednici se chladilo několik lahví šampaňského a přesně ve 20 hodin jsme vítali přicházející hosty. Byli to jeho 4 přátelé se svými protějšky. Když jsem nosila na stůl občerstvení zaslechla jsem, jak se jeden z přátel ptá, zda budu tento večer bonus jako jeho předešlé přítelkyně. Zastavila jsem se mezi dveřmi a čekala co Slávek odpoví. "O tom si tentokráte rozhodne Marti. Ona totiž není jako ty předešlé a já bych byl rád, kdyby byla mou budoucí partnerkou, takže vše záleží jen a jen na ní." Vešla jsem do pokoje a všichni ztichli. Šampaňské pomalu ubývalo a všichni jsme se dobře bavili, Slávek pustil pár slaďáčků, takže jsme si i zatancovali. Do půlnoci zbývala asi hodina, když jeden z mužů navrhl, že bychom si mohli zahrát flašku. Všechny ženy už byly značně opilé a souhlasily. "A co ty lásko, zahraješ si s námi?" Zeptal se Slávek. "A musím?" "Jasně, že nemusíš, ale doufám, že na mne nebudeš žárlit," smál se.

Sedla jsem si tedy mezi ně do utvořeného kruhu na zem a flaška se začala točit. Jako první se svlékala Hedvika, asi 50letá žena, štílé postavy s malými prsy a přiopile se usmívala, neboť pod šaty neměla ani podprsenku ani kalhotky, takže teď dávala na obdiv svá malá prsa se vztyčenými bradavkami a úplně vyholenou kundičku. Následovalo odhození několika pánských košil a kalhot, mezi tím odhodila šaty některá z žen a já zatím odložila jen dlouhou sukni. Když kolem mě byli včetně Slávka všichni úplně nazí, já měla stále ještě kalhotky a podprsenku. Když se flaška zastavila u Zuzany, ženy ne o moc let mladší než já, musela vykonat příkaz, který jí dával soused po levici. Jdi a vykuř Martina. Martin byl asi 35letý muž, který přišel se svou manželkou Janou, která právě vypila další skleničku šampaňského a smála se, když se Zuzana vrhla na Martinův ocas. Vysála ho líp než vakuová pumpa a Martin řval jako býk, když si do její pusy ulevoval. Všem chlapům z toho divadla pěkně trčely ocasy a já začínala na Slávka žárlit.

Zvedla jsem se a odcházela s tím, že musím na záchod. Zavřela jsem se v ložnici a rozbrečela se do polštáře. Tak mne našem Slávek. "Marti, proč pláčeš, myslel jsem, že bys ráda vyzkoušela jiný ocas." Mezi vzlyky jsem mu vyčetla, že asi on chtěl poznat novou kundu a že jsem netušila, že by byl schopen nabídnout mne svým přátelům. "Miláčku, neblázni, ty kundy jsem už všechny šukal, takže žádnou extra chuť na ně nemám, jen si vždycky prostě užijeme, nic víc. Ale jsem moc rád, že ty nemáš zájem o žádný jiný ocas. Pojď nikdo jiný na Tebe nebude sahat a budeme šukat jen spolu ano?" "Přede všemi?" Zašeptala jsem. "No a co miláčku, to je přece vzrušující, když nás ostatní budou pozorovat. Uvidíš, jak budou šíleně závidět, až uvidí ty Tvoje překrásné kozičky a chlupatou kundičku a až jim ukážeme, jak nádherně umíš s kundičky stříkat, utrhnou si čuráky. Pojď se jim ukázat, zlatíčko," prosil Slávek, když mne zbavil podprsenky i kalhotek.

Nechala jsem se vést jako tele na porážku a i když už ostatní byli zabráni do lízání, kouření a někdo už i do tvrdého mrdání, jakmile Slávek řekl, že zde přivádí svou novou partnerku, která si nepřeje, aby se jí někdo cizí dotýkal, takže šukat bude dnes večer se mnou jen on, všichni přerušili svou "práci" a zírali na mé kozičky a chlupatou mindulku. Všichni 4 kamarádi si honili ocasy, div že si je neutrhli a když mne Slávek položil na zem a začal mi vylizovat kundičku, jejich partnerky si je zasunuly do úst a začaly je kouřit, aniž by někdo z nich odvrátil od nás své zraky. Slávek mne lízal jako vždy překrásně a asi ty pohledy všech mne vzrušily tak, že jsem za chvíli začala křičet a z kundičky mi začalo stříkat. Slávek rychle uhnul hlavou, aby všichni uvidělï výron mé kundy a pak do mne rychle vstoupil.

Totéž učinili i ostatní a z naší haly se stala jedna velká šukací místnost. Všimla jsem si, že se ostatní mezi sebou střídali a dokonce když Zuzana uzmula dva muže na sendvič a Jana zůstala sedět sama, přivolala jí Hedvika, kterou šukal právě Martin – Janin muž a začala lízat její kundičku. Když mne Slávek vystříkal a odešel pro další šampaňské, objevila se u mne Zuzana a říkala, zda by mi nemohla vylízat Slávkovo semeno, když už jsem jí zmařila, aby jí vystříkal pusinu. Samozřejmě, že jsem jí slovně napadla a vzdálila se opět do ložnice. Když přišel Slávek prosit, abych šla zpátky, řekla jsem, že ne a pokud mu to vadí, zítra odjedu. Odešel, ale během minuty byl zpátky, zamkl dveře a přivedl mne k orgasmu sáním bradavek a nakonec mne vystříkal prdelku. Usínali jsme spolu v objetí a stále ještě slyšeli výkřiky mrdajících párů.

Probudila jsem se a Slávek vedle mne nebyl. Vydala jsem se ho hledat. V pokoji všichni spokojeně spali, jen Zuzana a Slávek chyběli a já zaslechla hlas z kuchyně. "No tak Slávku, nech mi ho vykouřit, vždycky jsi byl se mnou spokojený," škemrala Zuzana a já se zatajeným dechem čekala co Slávek udělá. "Zuzko, já to myslím s Marti vážně, je to žena, jakou jsem si vždycky přál a ona nechce, abych s kteroukoliv jinou ženou něco měl a ani ona netouží po jiném muži a já ji respektuji." "Je to kráva a ty jsi pěkný vůl, že ji tak posloucháš," řekla Zuzana a v tom se ozvalo mlasknutí. "Takhle o ní nikdy už nemluv nebo naše přátelství skončí," řekl Slávek, když vrazil Zuzaně facku. Rychle jsem se vrátila do ložnice a za chvíli jsem cítila, jak si Slávek lehá vedle mne a tře si ocas o mou prdelku.

Od té doby se u nás žádné setkání nekonalo. Vystačili jsme si bohatě se Slávkem. Po půlroce se konala svatba, za 5 měsíců po svatbě se narodil Tomášek a já s jeho tatínkem usilovně pracujeme na zplození jeho sourozence, samozřejmě při svých nádherně zvrhlých hrátkách.

A co vy, také byste si přáli takovýto vztah se spoustou zvrhlých hrátek? Najděte svého partnera na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.