Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Obohaťte svůj život o sexuální cviky s Venušinými kuličkami

8.listopad 2018
Obohaťte svůj život o sexuální cviky s Venušinými kuličkami

Zpozornět by měly především ženy, neboť pomocí Venušiných kuliček a Kegelových cviků se posilují svaly pánevního dna. Nicméně mohou zpozornět i muži a svým partnerkám třeba zakoupit některé z Venušiných kuliček z dnešního článku a věnovat jako dárek, který později mohou vyzkoušet při milostných hrátkách.

Kromě dřepů a dalších cviků existuje jedno cvičení, které sice není tak očividné, nemělo by však kvůli tomu být opomínáno. Jedná se o Kegelovy cviky, které zahrnují svírání a uvolnění svalů pánevního dna (ty, které nám v těle pomáhají zadržet moč). Tyto svaly mohou být oslabeny časem nebo například i porodem a následně mohou vést k malé nehodě (ucvrnknete si do kalhotek). Proto je posilování pánevního dna tak důležité a mimo jiné může také pomoci, pokud máte potíže s dosažením intenzivních orgasmů.

Podobně jako u jiných cvičení na posílení svalstva vám při cvičení mohou pomoci nástroje, v tomto případě se jedná o Venušiny kuličky. Nejprve si obecně shrneme, co jsou vlastně zač a následně si uvedeme konkrétnější pomůcky, které si můžete sehnat.

Základní informace o Venušiných kuličkách

Přemýšlejte o nich jako o malém závaží pro vagínu. Obvykle se skládají z jednoho nebo několika míčků seřazených v řadě s provázkem na konci. Do vagíny je zasunete tak, aby provázek trčel ven a pak můžete začít posilovat - svírejte a povolujte svaly pánevního dna. Toto vám může pomoci izolovat svaly a trochu lépe cítit kontrakce.

Žádné kuličky nejsou stejné, prodávají se v mnoha různých velikostech a vahách. V závislosti na vaší preferenci si můžete pořídit kuličky od 10 do 100 g. Zpočátku byste měly začít s malými kuličkami a jakmile budete mít pocit, že jsou vaše svaly silnější, můžete začít experimentovat a vyzkoušet větší hmotnost. Čím lépe vám bude pomůcka sedět, tím lepší účinek bude mít cvičení na vaše svaly. Některé ženy dokonce nosí Venušiny kuličky během dne, ať už jsou kdekoliv, když se odvážíte i vy k takovému kroku, měly byste mít na paměti, že čím těžší bude vaše pomůcka, tím větší budete potřebovat sílu, abyste ji udržely tam, kde má být.

Obecně jsou Venušiny kuličky považovány za bezpečné a studie ukázaly, že jsou i účinné. Pokud jde ale o použití, měly byste vědět, že není doporučeno používat Venušiny kuličky v případě, že jste po porodu (je možné, že při porodu došlo k natržení, které se musí zahojit), po operaci, po pohlavním styku, při menstruaci nebo vaginální infekci. Pomůcku byste také neměly používat déle než 6 hodin. Velmi vhodné jsou kuličky vyrobené ze silikonu, protože nedráždí vagínu. Správná péče o tuto pomůcku je také velmi důležitá. Po každém použití ji umyjte mýdlem a vodou.

Vlastnit Venušiny kuličky a cvičit Kegelovy cviky se zaručeně vyplatí, jak po sexuální, tak po zdravotní stránce. Zajímá vás jaké kuličky se dají na trhu sehnat? Pak pokračujte ve čtení, pár z nich vám představíme.

We-Vibe Bloom Vibrating Kegel Balls

Pomůcka od We-Vibe se od obyčejných Venušiných kuliček liší v tom, že vibruje. Můžete si vybrat z 10 různých druhů vibrací (slabé, střední, silné, ultra silné, pulzující, vlnitost, masážní, škádlící, tempo a rampa). Je vyrobená z měkkého, zdravotně nezávadného silikonu (bez ftalátů), který je zároveň velmi pohodlný na nošení. Kuličky jsou ve 3 různých hmotnostech, které můžete všechny postupně vyměnit a vyzkoušet (10 g, 30 g a 45 g). Součástí balení je pouzdro, lubrikační gel a USB kabel, pomocí kterého se dobíjí baterie. Doba nabíjení baterie činí 90 minut. Stejnou dobu využijete při používání pomůcky, dokud se opět nevybije. S aplikací We-Connect si můžete trochu pohrát s přednastavenými vibracemi a dokonce si můžete nastavit vlastní styl vibrací. Pomůcku můžete mít doma přímo od výrobců za 129 Euro, což se v přepočtu rovná zhruba 3339 Kč.

We-Vibe Bloom Vibrating Kegel Balls

Paloqueth Kegel Balls

Tato pomůcka je vhodná především pro začátečníky a dá se zakoupit za velmi rozumnou cenu. Pozitivní výsledky můžete zpozorovat již za 8 týdnů za předpokladu, že pomůcku budete používat každý den po dobu 15 až 30 minut. Perfektně se hodí pro čerstvé maminky nebo ženy, které procházejí menopauzou. Pomůcka je vyrobená ze zdravotně nezávadného silikonu, který je hypoalergenní a neobsahuje ftaláty. Materiál je voděodolný, měkký a neporézní pro snadné čištění. Váha jednotlivých kuliček je 30 g (růžová barva) a 40 g (fialová barva). Zakoupit jej můžete například na Amazonu za necelých 15 dolarů (zhruba 338 Kč).

Elvie Trainer

Tato pomůcka také spolupracuje s aplikací, ta však má na starosti vaše cvičení. Podle informací na stránkách výrobce vizualizuje pomůcka Elvie Trainer pohyby pánevního dna v reálném čase pomocí funkce biofeedback, provede vás cvičením a sleduje váš pokrok. Při svírání svalů se ikona drahokamu posune nahoru v reakci na sílu kontrakce, při uvolnění se vrátí zpět dolů. 30 % žen při cvičení tlačí dolů a to by mohlo vést k poškození pomůcky, proto byla navržena tak, aby se tomu předešlo. Dokáže změřit sílu a pohyb, který při cvičení používáte, a tímto způsobem může zjistit, zda cvičíte správně nebo špatně. Díky této funkci můžete vylepšit svoji techniku.

S pomocí expertů vyvinuli výrobci 6 unikátních pětiminutových cviků, které lze v aplikaci najít. S pravidelným tréninkem se můžete ze začátečnické úrovně dostat na vyšší (mírně pokročilý a pokročilý) a první výsledky uvidíte za méně než 4 týdny. Stejně jako předešlé pomůcky je i tato vyrobena ze zdravotně nezávadného silikonu, který je zároveň voděodolný a lze jej snadno čistit. Součástí balení je USB kabel (pro dobíjení), přenosné pouzdro (lze také použít k nabíjení), volitelný kryt a návod. Vzhledem k pokročilosti pomůcky a obsahu balení si z tuto pomůcku trochu připlatíte. Na stránkách výrobce si ji můžete objednat za 199 Euro, což v přepočtu činí okolo 5150 Kč.

Venušiny kuličky je možné využít i v kombinaci s vibrátorem nebo při hrátkách s partnerem. Jestliže žádného partnera nemáte, můžete se zaregistrovat na sex seznamce a po nějakém se poohlédnout, pokud chcete.

[rox]

Zdroj: https://we-vibe.comhttps://www.paloqueth.comhttps://www.elvie.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.