Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Objevte ženské erotogenní zóny

19.červen 2018
Objevte ženské erotogenní zóny

Jste muž a chcete vzrušit ženu? Dnes se dozvíte jak! Jste žena a chcete se naučit trochu porozumět svému tělu, experimentovat a zkoušet, kde se nachází vaše nejcitlivější místa? Všechny tyto informace se můžete dozvědět v dnešním článku o ženských erotogenních zónách.

Erotogenní zóny jsou místa na těle, která jsou extrémně citlivá a člověk se díky jejich stimulaci snadno vzruší. Pokud své tělo ještě nemáte dostatečně prozkoumané, možná nevíte, kde všude se vaše erotogenní zóny nacházejí. Ve článku Nalezněte mužské erotogenní zóny jsme se věnovali tomu, kde se nejčastěji nachází ty mužské. Dnes konečně nastal čas, kdy si objevování budou moci dopřát a užít i ženy. Muži by si tento článek měli přečíst také, aby věděli, jak uspokojit své partnerky nebo jim alespoň přinést trochu vzrušení do života.

Heslem je různorodost

Každý je jiný, a to i když se jedná o erotogenní zóny. Není tedy žádným překvapením, že se u každého člověka bude trochu lišit to, kde a co se mu líbí a také to, jak na to bude reagovat. 

Různorodost v místech

Ne každému se líbí cucání palce u nohy nebo dráždění bradavek. Každý má na svém těle svá specifická místa, jejichž dráždění nebo laskání mu přináší příjemné pocity. 

Různorodost v dráždění

Tyto erotogenní zóny se nemusí pouze hladit prsty. Můžete je masírovat, lechtat, jemně škrábat nehty, kousat, lízat, přejíždět intimními partiemi, nosem, dýchat na ně nebo třeba škádlit peříčkem. Fantazii se meze nekladou, zkuste být kreativní a nevzdávejte to, dokud na tu správnou erotogenní zónu narazíte. Nezapomeňte, že můžete využít i různé erotické pomůcky, v podstatě skoro všechny. Nejlépe poslouží všelijaké vibrační a masážní (a vibrační neznamená pouze vibrátor) pomůcky.

Různorodost v reakcích

A co se stane, když budete správně dráždit erotogenní zónu? Můžete pocítit vzrušení, příjemné pocity, chuť na sex, ale také dokonce můžete dosáhnout orgasmu. Mějte na paměti, že většinou to u každého vede ke vzrušení, tím pádem i k dobré lubrikaci vagíny, která se rozhodně hodí, když poté plánujete mít sex nebo zavádět erotické hračky. 

Která místa stimulovat, abyste ženu vzrušili?

A která z míst na ženském těle tedy jsou ta nejcitlivější?

Nejcitlivější erotogenní zóny u žen

Ústa

Ústa byste jako erotogenní zónu mohli předpokládat, protože ženy se velmi rády líbají, ať už nežně nebo vášnivě. Líbání je součástí téměř každé předehry a má to svůj důvod. I obyčejná pusa okolo rtů dokáže ženu vzrušit, nemusíte používat ani jazyk. Líbat se můžete i pouze pomocí rtů, což je podle studií pro ženy ještě více vzrušující než s jazykem, protože se v nich nachází více nervových zakončení, ačkoliv ani jazyk na tom není špatně z tohoto pohledu. Když jazyk použijete, stane se líbání mnohem vášnivější a i vášeň jako taková ženu velmi vzrušuje. Udělejte si tedy čas na líbání, i když v dlouhodobých vztazích často zaniká a lidé na něj zapomínají. Je to škoda, váš sex to udělá vášnivější i romantičtější.

Krk

Když už se bavíme o vášní, existuje ještě jedno místo, které se pojí s vášní a vášnivým líbáním, a tím je krk. Krk disponuje spoustou receptorů na jemné doteky, tudíž nejlepší volbou pro něj bude jemné líbání nebo dýchání. I takové jemné "doteky" postačí. Jestliže ale budete v zápalu vášně, tak vášnivým líbáním rozhodně nic nezkazíte, jen není úplně potřeba. Pokud budete chtít spíše romantiku, zvolte první variantu. Speciální erotogenní zóny se u žen ještě nachází vzadu na krku hned na linií vlasů. Škrábejte ji nebo masírujte, přinese jí to úplně nové pocity. Uvidíte, že bude vrnět blahem.

Bradavky

Když si budete hrát s ženskými bradavkami, bude se stimulovat stejná část mozku, jako by právě masturbovala, což vyvolává opravdu silně erotický pocit. Vztahová expertka Emily Morse radí, aby se šlo na bradavky jemně, například sáním. Tepelné receptory bradavek se mohou aktivovat kroužením okolo nich kostkou ledu a poté je můžete jemně poškádlit voskem (zkuste ten ze sojových svíček, který má nižší teplotu tání, a proto je menší riziko popálení citlivé kůže). Jestliže chcete zkusit ještě něco extrémnějšího, použijte kolíčky na bradavky. Často se dá nastavit, jakou intenzitu stisku chcete použít, tak pro jemné škádlení nebo pokud nemáte ještě takové zkušenosti, zvolte tu nejnižší. Nebojte se této části těla trochu více pověnovat.

Klitoris

Máme tu asi nejznámější erotogenní zónu u žen, a tou je klitoris. Je doslova nabitý nervovými zakončeními, kterých se zde nachází až 1000. Je to necitlivější místo na ženském těle a možná i proto některé ženy nemají rádi, když se mu věnuje moc pozornosti ještě před tím, než jsou pořádně nažhavené. Pokud chcete ženu alespoň trochu přivést k varu, hlaďte jí po vnitřní straně stehen a na podbřišku. Poté se začne ozývat její touha a vy se můžete přesunout na zajímavější místo, které už dokáže poskytnout i slastné orgasmy. A jak na něj? Většině ženám se líbí kruhovité pohyby prsty nebo rychlé vibrace (v případě, že máte k dispozici erotickou hračku). Musíte zkoumat, jaká rychlost je kdy nejlepší, často to bývá takto: zpočátku pomalá, pak rychlá a při a po orgasmu opět pomalá. Určitě to ale neplatí u všech žen. Věnujte pozornost jejím reakcím.

Zaměřte se na krk, tím určitě neuděláte chybu

Zadeček

Se zadečkem se dá hodně vyhrát, když si na něj uděláte čas. Nejlepší je začít smyslnou masáží, která ho pěkně uvolní. nebojte se při masáži zajíždět až k análnímu otvoru, kde se erotogenní zóna nachází především. Následovat může lehké poplácání, ale třeba klidně i nějaké ostřejší - podle toho, jak se to ženě nejvíc líbí. Můžete krom rukou zkusit i různé pomůcky. A u pomůcek zůstaneme. Zkoušeli jste někdy anální hrátky? Není to věc, která by se líbila každé ženě, ale i když se třeba zprvu zdráhá, začne se jí to líbit. Budete potřebovat lubrikační gel a prsty nebo erotickou hračku. Pomalu slastně masírujte vstup análního otvoru a pomalu zkoušejte zasouvat prsty nebo hračku (dilda se základnou). Sledujte její reakce a podle toho buď pokračujte v zasouvání nebo se zastavte. 

Uši

Podle mnoha vědeckých studií obsahují uši velké množství nervových zakončení, obzvláště pak lalůček. Můžete je mnout prsty, mnohem větší účinek ale bude mít lízání nebo sání. Lepší účinky mohou pocítit ženy, které mají v uchu jednu nebo více naušnic. Ukázalo se totiž, že toto propíchnuté místo narušuje cestu nervů do mozku, a tím se stává ještě citlivějším. Samozřejmostí by při zaměření se na tuto erotogenní zónu měla být hygiena, což sice platí o všech částech těla, ale jsou určitá místa, na která lidé často při koupání zapomínají. A až se budete věnovat uším, rovnou můžete pěkně plynule přejít k již zmíněnému krku.

Vagína

Kromě klitorisu můžeme erotogenní zónou nazvat i celou vagínu. Můžete se jí věnovat například po jeho stimulaci. Její jemná kůže má neraději jemné pohyby nebo vibrace. Její vnitřní část pak preferuje spíše tlak, pohyb a pocit plnosti. Díky vnitřní stimulaci produkuje hormon prolaktin, který podporuje pocit sexuálního uspokojení. Nejlepší je věnovat se nejprve vnější části prsty nebo erotickou hračkou a poté se pomalu přibližovat k vnitřní části, nejprve jedním prstem a potom dvěma, ale to už za pomocí lubrikantu. Zaměřte se na to, aby žena pocítila plnost a tlak. Celé to může (ale rozhodně nemusí) skončit orgasmem.

Prsní dvorec

Teď si možná říkáte, že bradavky jsme tu už měli, ale teď se opravdu budeme zaměřovat pouze na samotný prsní dvorec, který je u některých žen hodně výrazný, u jiných jen maličký. Nemá sice tolik nervových zakončení jako samotná bradavka, ale to neznamená, že by jeho dráždění nemělo žádný efekt! Jen budete muset trochu přidat na intenzitě. Určitě bude lepší použít jemné štípání, než sotva citelný dotek. Toto místo se může i třít, mačkat, lehce kousat zuby a mnoho dalšího. Také můžete umístit dva prsty naproti sobě s bradavkou uprostřed, což vyvolá opravdu silnou ženskou reakci. 

Chcete se pochlubit svými znalostmi o ženských erotogenních zónách, ale chybí vám nějaká partnerka, které byste mohli své umění ukázat? V tom případě se zaregistrujte na online erotickou seznamku a seznamte se se ženou, která si chce užívat sexuálního potěšení stejně jako vy.

[Lil]

Zdroj:

http://www.womenshealthmag.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.