Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Objevte ty nejlepší vibrátory ke stimulaci bodu G

20.listopad 2019
Objevte ty nejlepší vibrátory ke stimulaci bodu G

Na těle máme různé erotogenní zóny, které se dají stimulovat. U žen je jednou z nich bod G, který sice většina lidí zná teoreticky, ale prakticky se s ním nikdy nesetkali, protože nevěděli ani to, kde ho najít. Najděte svůj (nebo partnerčin) bod G a užijte si s ním nádherná vyvrcholení díky erotickým hračkám.

Věděli jste, že žena má v okolí intimních míst neuvěřitelných 7 erotogenních zón? To už je pěkné číslo na to, abyste jen jejich objevováním strávili několik večerů. Ale každý musí někde začít, a tak pro následující večer můžete zvolit bod G. O této erotogenní zóně koluje spoustu mýtů, některé jsou naprosté hlouposti, jiné jsou založeny na pravdě a jiné pravdou jsou. Tak abychom nejprve uvedli pár věcí na pravou míru, sepsali jsme pro vás následující řádky.

Co byste měli vědět o bodu G?

Bod G se nachází pouze u žen, ačkoliv u mužů můžeme nalézt jeho příbuzného - bod P. O tom se ale dnes bavit nebudeme. Bod G pouhým okem neuvidíte, jelikož se schovává uvnitř vagíny. Nejedná se ale o nějaký "čudlík", který najdete pohmatem, zmáčknete a bude se něco dít. Musí to být trochu složitější, jinak by to nebyla zábava. Najdete ho tak, že do vagíny strčíte prst, nejlépe ukazováček, a to jeho bříškem směrem k pupíku. Nemusíte vůbec nijak hluboko, bude vám stačit zasunout zhruba dva články prstu. Následně ucítíte jinou tkáň, než se ve vagíně nachází, tato je taková "houbovitá".

Dráždění tohoto bodu většinou není nijak složité. Stačí ho buď dráždit krouživými pohyby, pohyby "tam a zpátky", či pohybem "pojď sem", kdy ohýbáte články prstu. Někdo popisuje orgasmy při dráždění bodu G za velké výbuchy, jiným se jeví zase jako menší, ale déletrvající, jasné je ale to, že jsou jiné než při dráždění klitorisu. Existují také ženy, které nikdy orgasmus stimulací tohoto bodu nedosáhnou, pokud patříte vy nebo vaše partnerka mezi ně, nemusíte se kvůli tomu stresovat, jak jsme psali na začátku, jsou na výběr i další erotogenní zóny.

Jak ale z nadpisu našeho článku asi tušíte, nemusíte se snažit dosáhnout orgasmu pouze prstem. Na trhu najdete celou řadu vibrátorů, které jsou přímo určeny ke stimulaci bodu G, některé jsou dokonce multifunkční a zvládnou se postarat třeba i o klitoris. Takže pokud chcete více poznávat své tělo, pokuste se toto místo najít a kupte si erotickou pomůcku, jejíž funkce vás vystřelí do orgasmického vesmíru. 

Drážděte svůj bod G pomocí vibrátoru

Chcete udělat radost sobě nebo své partnerce? Pod stromeček můžete nadělit jeden z následujících vibrátorů...

Slimline Vibrator od firmy Happy Rabbit

Skvělá volba pro všechny

Rabbit vibrátory se vyznačují tím, že dráždí zároveň vagínu uvnitř, většinou bod G, a klitoris. Je to takové milé dva v jednom, kdy menší námaha způsobí obří orgasmy. Často je část, která se stará o klitoris, ve tvaru králičích oušek, a proto se jmenují rabbit (králík). Tento vibrátor je jeho příkladem, jedná se o naprosto klasický rabbit vibrátor, který má špičku zahnutou právě za dráždění bodu G.

A v čem je lepší než ostatní? Zaprvé v tom, že za něj neutratíte celou svou výplatu. Stojí totiž 60 dolarů, takže necelých 1390 Kč, což na jeho luxusně vypadající provedení není vůbec špatná cena. K luxusu navíc nahrává i barva, která je (na rozdíl od většiny ostatních erotických hraček) černá. Je dobíjecí, vyrobený ze silikonu a vodotěsný. Potěší vás 15 různých vibračních módů.

Slimline Vibrator od firmy Happy Rabbit

Quiver od firmy veDO

Skvělá volba pro začátečníky

Naprosto jednoduše vypadající vibrátor, který vás nebude obtěžovat nějakými zbytečnostmi navíc. Je ale pravda, že to není jen nějaká rovná tyčka, přeci jen najdeme dvě odlišnosti. Zaprvé je trochu zahnutý pro dráždění bodu G a zadruhé má podél sebe takové malé boule, které přispívají k dráždění. Pořídíte ho za krásných 30 dolarů, což dělá 695 Kč, ve fialové nebo růžové barvě. Je vyrobený ze silikonu a poháněn tužkovými bateriemi.

Stronic Drei od firmy Fun Factory

Skvělá volba pro simulování sexu

Chcete prožívat sex i ve chvílích, kdy nemáte ským? Nemusí to být jenom sen, protože s tímto vibrátorem by se vám to mohlo podařit. Má trochu zvláštní tvar, vypadá trochu jako nějaká zbraň, ale nenechte se odradit jeho vzhledem. Má 10 výkonných vibračních módů a díky jeho zajímavým záhybům budou dráždit i okolí poševního vchodu a perineum (hráz). Nabíjí se přes USB kabel, je vodotěsný, takže hrátky ve vaně mohou být také skutečností, a je vyrobený ze silikonu. Cena se pohybuje okolo 152 dolarů, v přepočtu 3520 Kč.

G-Spot Bullet Vibe od firmy Je Joue

Skvělá volba pro lidi, kteří mají rádi jednoduchost

Máme tu ještě jeden vibrátor, který je naprosto jednoduchý, a to dokonce ještě víc než Quiver. Je úplně hladký a na konci zaoblený pro stimulaci bodu G. Je vyrobený ze silikonu, velmi příjemný na dotek a určený převážně ke stimulaci bodu G, především proto, že nemá žádné vymoženosti, které by se staraly o klitoris. Za 60 minut nabíjení máte 90 minut zábavy. Zaujme vás na něm i cena, která je 59 dolarů, takže zhruba 1360 Kč.

G-Spot Bullet Vibe od firmy Je Joue

Lovelife Cuddle Mini od firmy OhMiBod

Skvělá volba pro lidi, kteří hodně cestují

Když uvidíte na internetu obrázek tohoto vibrátoru, pravděpodobně vám to nepřijde, ale věřte, že je opravdu drobný, v podstatě taková "kapesní" velikost. Když ho ale pak vyzkoušíte, tak okamžitě zapomenete na to, jak malý je, protože vás ohromí tím, co dokáže. Disponuje silnými vibracemi, které se rozvrní přesně na vašem bodu G, a přitom dokáže být maximálně potichu. Nabíjet ho budete přes USB 2,5 hodiny a vydrží v provozu 2 hodiny. Cena je stejná jako u předchozího vibrátoru - 59 dolarů.

Match od firmy We-Vibe

Skvělá volba pro páry

Match je pomůcka vyrobená opravdu především pro páry, ale neznamená to, že byste si s ní nemohli užívat i o samotě (ženy i muži). Tento set se skládá ze dvou částí, jednou z nich je vibrátor, který je v polovině zahnutý do oblouku, to aby vagína mohla být stimulována zevnitř i zvenku. Druhou součást představuje ovladač, který buď ovládáte sami, nebo váš partner. Ve dvou je to samozřejmě mnohem větší zábava, protože nikdy nevíte, co přijde dál. Jen ta cena je trochu vyšší, pohybuje se okolo 140 dolarů, což dělá 3230 Kč.

Basics Powerful Mini G-Spot Vibrator od firmy Lovehoney

Skvělá volba pro ty, kteří chtějí ušetřit

Nedisponujete před Vánoci zrovna velkým obnosem, ale i přesto byste si chtěli užívat intimní chvilky s nějakou hračkou? Pak se poohlédněte po tomto jednoduchém vibrátoru od Lovehoney. Ten totiž stojí pouhých 10 dolarů (231 Kč). Jeho špička je samozřejmě zahnutá a jejím cílem je bod G. Ten s tímto vibrátorem rozhodně neminete. 

Basics Powerful Mini G-Spot Vibrator od firmy Lovehoney

Mona 2 od firmy Lelo

Skvělá volba pro rychlovky

Vibrátor Mona 2 si můžete užívat v 8 různých vibračních módech. Je vyrobený ze silikonu a na rukojeti má tlačítka na ovládání rychlosti a stylu vibrací. Jeho vzhled je moderní a pěkně jemný bez jakýchkoliv hrbolků či jiných narušení. Můžete ho pořídit v barvě fialové či růžové a určitě vás potěší jeho netradiční způsob nabíjení. To funguje tak, že na zeď připevníte adaptér a vibrátor tam pomocí magnetu bude držet a nabíjet se. Co už vás ale tolik nepotěší je cena, která se pohybuje okolo 179 dolarů, takže 4130 Kč.

G-Tickler od firmy Lovehoney

Skvělá volba pro současnou stimulaci bodu G a klitorisu

Vzhledově hodně zvláštně vypadající hračka a také na první (asi i druhý) pohled ne zrovna z nejkvalitnějších materiálů. Ale zato celkem originální. Vypadá trochu jako penis s varlaty, ale tato varlata jsou plochá a mají na sobě bodlinky, které při používání masírují klitoris. "Žalud" je větší než zbytek "penisu" a trochu zahnutý, takže se velmi dobře dostane k vašemu bodu G. Ten dráždí vibrace, u kterých si můžete nastavit 3 různé rychlosti a 4 různé vibrační režimy. Velmi příjemná je i cena této erotické hračky, vyjde totiž na 20 dolarů, což je 460 Kč.

Rave od firmy We-Vibe

Skvělá volba pro experimentování

A máme tu ještě jeden další sametově hebký vibrátor, který si najde cestu k bodu G. Je ale zahnutý trochu jiným způsobem než ty předešlé (je naprosto asymetrický), což je rozhodně plus, protože s ním můžete zažít úplně jiné pocity. Úžasných je také neuvěřitelných 10 vibračních režimů a nepochybně i to, že tuto hračku můžete propojit s mobilní aplikací a nechat ji ovládat partnera, se kterým zrovna budete v místnosti, ale i toho, který se bude nacházet na druhém konci světa. Nabíjet se přes USB bude 90 minut a v provozu si ji budete moci užívat krásných 120 minut. Cena se pohybuje okolo 120 dolarů, v přepočtu to dělá 2770 Kč.

Odhodlejte se a najděte svůj bod G a objevte nové vzrušení. Díky těmto vibrátorům se vám to nepochybně podaří, protože jsou na to největšími odborníky! Pokud jste žena, můžete to vyzkoušet sama, ale také si můžete najít partnera na sex, abyste si mohla jen užívat rozkoš. Jste-li muž, pořiďte takového pomocníka a s partnerkou to pořádně rozjeďte! Nemáte partnerku na sex? Nevadí, stačí se zaregistrovat na erotické seznamce a jednoduše ji najít.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.