Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Objevte svou nejoblíbenější sexuální polohu

4.prosinec 2020
Objevte svou nejoblíbenější sexuální polohu

V dnešním článku vám představíme ty nejlepší polohy na rychlovku, mazlivý sex, usmiřovací sex, ale i mnohé další! A ty, které už znáte, můžete udělat ještě žhavější! Jak? Snadno!

Nikoho nebaví sex v jedné a té samé poloze. I když vám oběma bude jedna poloha vyhovovat, když ji budete používat stále dokola po několik let (někomu stačí i pár měsíců), budete naprosto přesně vědět, co očekávat, jak to bude do detailu probíhat a kdy to skončí. Ačkoliv někdo má rád svou jistotu, je to prostě nuda. Musíte si to trochu něčím ozvláštnit, abyste si užili také něco jiného a viděli, že sex není pořád jen o tom samém. Ale jestli se vám nechce vyloženě zkoušet cirkusové kousky, vyzkoušejte následující sexuální polohy, které zvládne každý, ale zároveň si je skvěle užijete. A i když se na první pohled mohou zdát obyčejné, u každé máte tip, jak si tuto polohu ještě lépe užít.

8 poloh, na které budete mít 8 týdnů je vyzkoušet. Uvidíte, že následující dva měsíce se budete na sex těšit mnohem víc než předtím! Nažhavení budete už jen proto, že vás bude čekat něco nového, jiného než obvykle a bude to pekelně sexy! Tak na nic nečekejte a začněte už dnes večer!

Tyto polohy rozvíří vody nudného sexuálního života

Rychlovka

Máte chuť na rychlé číslo? Pak je pro vás ideální poloha s názvem visací zámek. Musíte si při ní totiž svléknout jen to nejnutnější - a potřebujete pouze stůl, (stabilní) polici nebo třeba pračku. Žena si na ni sedne, ovine nohy kolem partnera, zatímco on ji obšťastňuje ve stoje. Tak si to vyzkoušejte! Ještě lepší bude, když muž ženu krátce před vyvrcholením nadzvedne.

Poprvé

Perfektní pro sexuální premiéru s novým partnerem: misionářská poloha - žena dole, muž nahoře. Přitom můžete cítit navzájem svou kůži, díváte se hluboko do očí a zařazujete si i přestávky na mazlení. Tak se vytváří pocit blízkosti a důvěry. A nemůžete udělat téměř nic špatně. Dá se navíc ještě zintenzivnit tak, že si dá žena pod zadeček polštář. Mužova chlouba bude mít víc prostoru, což je plus pro ženu i muže.

Usmiřovací sex

Pohádali jste se? Hodně? Tak to se musíte pořádně vybít. Proč tuto energii nevyužít? Například na polohu 69, při které si na sebe lehnete obráceně. Perfektní je, že se můžete zároveň "omlouvat" - tím, že se přivedete k orgasmu orálním sexem. Nejlepší je vzít si na pomoc ruku, mnoho mužů potřebuje ještě stimulaci navíc. Její stisk může být trochu pevnější. A jak tuto polohu trochu vylepšit? Můžete ji zkusit i na boku. Je to pohodlnější a můžete tak lépe zapojit i ruce.

Užijte si sex dneska trochu jinak!

Mazlivý sex

Pro superromantické chvíle je poloha lžiček jako dělaná! Oba ležíte na boku, muž za ženou. Zatímco muž velmi opatrně vniká do ženy, může se k ní pevně tisknout, líbat ji na šíji, hladit vlasy a mnoho dalšího. Mazlení de luxe! A co je na tom ještě skvělé: po dosažení orgasmu můžete takhle zůstat chvíli ležet a dál se mazlit. Tato poloha je také ideální na rána, když jste příliš líní na přesouvání se z postele do koupelny na čištění zubů, a přesto už na sebe máte chuť. Nelepší tempo? To pomalé. A jestli chcete efekt této polohy zdvojnásobit, měl by muž ženě vklouznout prsty mezi stehna.

Něco nového

Ti, kteří už jsou nějakou dobu spolu a chtějí vyzkoušet občas něco nového, uvítají tip na lotosový květ. On si sedne s rovnoběžnýma nohama a ona si mu sedne na klín, přitom se bude dívat na něj. Dobře se držte! Tato poloha vyžaduje, aby bylo tělo napjaté, ale vyplatí se: zaprvé se intenzivně stimuluje bod G, ale také tempo udává žena, což není u mnoha poloh tak časté. Ještě víc vzrušující bude tato poloha ve chvíli, kdy žena rukama pevně obejme partnerovy půlky.

Sex jako z filmu

Pokud se chcete cítit jako v divoké filmové scéně, měli byste mít sex vestoje! Žena se trochu předkloní a opře se oběma rukama o stěnu. On ji drží za boky a jde se na to! Je to super i pro lásku na jednu noc, protože se oba cítíte krásně uvolněně, ale také neslušně. Navíc nevznikají nechtěné romantické chvíle, není přítomno žádné mazlení, jde opravdu čistě jen o sex. Tato poloha, která se také nazývá "na pejska vestoje" může být u mužů, kteří jsou vyšší než žena, akrobatickým výkonem. V takovém případě byste raději měli zvolit klasickou polohu na pejska - na kolenou.

Sex k zešílení

Když chtějí ženy muži pořádně zamotat hlavu, zvolí tuto polohu. Jedná se o obrácenou polohu na koníčka. Nejlepší je začít normální variantou (obličeje k sobě, on leží na zádech a ona na něm sedí) a potom se otočíte. Proč? Pohled na zadeček pohupující se nahoru a dolů nesmírně vzruší každého muže. Věřte nám - každého (heterosexuálního). Tato obrácená poloha jde také vsedě. On se tak může perfektně starat o ženské boky, případně může dát ruce ještě trochu dál do klína...

Z každé sexuální polohy bude plynout uspokojení pro oba...

Pohodlný sex

Nezáleží na tom, jak vášnivý je váš partner, někdy je člověk na sex "prostě moc líný". Pokud je zrovna líná žena, tak je optimální poloha slona. Nemějte strach, je podstatně odpočinkovější, než se na první pohled zdá. Žena uvolněně leží na břiše, zatímco její nejdražší "pracuje". Název této speciální polohy vznikl tak, že muž je přitom výrazně prohnutý v kříži, což se podle Kamasútry podobá chobotu. Žhavější tato poloha bude, když bude žena svá stehna tisknout k sobě. A jetě jedna poznámka na závěr pro odvážnější: hodí se i pro anální sex.

Které polohy Češi milují nejvíc?

Je bezpočet poloh, ve kterých se dá milovat. Ale některé jsou zkrátka na žebříčku oblíbenosti hodně vysoko. Které z nich jsou u českých mužů nejvíc v kurzu? Na první místě je už léta poloha na pejska nazývaná také doggy style. Důvod? Muž do ženy může vniknout obzvlášť hluboko, přebírá kontrolu a užívá si navíc ještě pohledu na ženský zadeček. Oproti tomu většina žen miluje polohu lžiček, protože je velmi intimní - a mohou přitom také samy přiložit ruku k dílu, což není nikdy na škodu. Polohu "na koníčka" mají v oblibě obě pohlaví. Výhoda pro něj: může prostě jednou ležet. Výhoda pro ni: může akci sama řídit, a dosáhnout proto snáze vyvrcholení.

Síla doteků

Nemusí se jednat pouze o sexuální polohy, které vás vzrušují. Jsou i jednoduché doteky, které dokáží nejednoho dostat do varu. Jejich prostřednictvím se seznamujeme, dáváme si najevo lásku, utěšujeme, bojujeme, uklidňujeme... Co všechno dokážou a jak mocné jsou naše doteky?

Při sexu rozhodně nemusí jeden z vás ležet na zádech

Provázejí nás už od narození. Čerstvě narozené děti hned putují do náruče své mámy, aby spolu prostřednictvím prvního doteku vytvořili pouto na celý život. A doteky se projevuje nejen láska rodičovská. Přátelská objetí, uznalé poplácání od šéfa, přitulení ke svému psovi, léčivé doteky při masáži... A co teprve doteky mezi partnery - o tom, jak se druhého dotýkat a vybičovat vášeň, by se daly psát slohy. Ani si neuvědomujeme, jak dalece doteky ovlivňují náš život. Jenže tak jako ostatní "reálné" společenské interakce i vzájemné doteky v našem světě ubývají. Objetí a pohlazení se stávají výjimečným. A přitom tělesný kontakt je pro naši psychiku tak důležitý!

Naše pokožka je totiž důležitý komunikační prostředek. Jejím prostřednictvím vnímáme teplo, chlad, tlak, ale i emoce. Na pokožku, a tím i na naši psychiku, mají pozornost a láska vyjadřované dotýkním pozitivní účinek. Proto až někde ve městě uvidíte stát "blázny" s cedulí free hugs (objetí zadarmo) neklepejte si na čelo. Nebo tedy samozřejmě až odezní problémy s koronavirem. Právě oni totiž takto pracují na svém (a i vašem) štěstí. Měli byste to také zkusit. Vezměte si krém nebo tělové mléko a dejte večer partnerovi místo sledování televize něžnou masáž. Když si to oba oplatíte, budete pak mnohem šťastnější!

Věděli jste, že...

  • ...milující doteky mají stejný účinek jako meditace a smích?
  • ...při delším objetí se zvyšuje produkce hormonů ovlivňujících naši dobrou náladu?
  • ...lidé se suchou pokožkou jsou doslova "těnkostěnní" a méně otevření fyzickému kontaktu, což může mít negativní dopad na jejich psychiku, ale i třeba i intimní život?

Pamatujte, že láskyplný dotek je ta nejlepší terapie. Doteky byly zmíněné i v mnoha polohách, o kterých jste si přečetli výše. V podstatě do každé se dají nějak "propašovat" a určitě ani jednomu z vás nebudou vadit. Myslete na to, až si příště budete užívat intimní chvilky. Vzpomeňte si na to třeba ale i když budete sedět u televize a koukat se na váš oblíbený pořad. Stačí partnera vzít za ruku, obejmout ho kolem ramen nebo si položit ruku na jeho stehno. To všechno bude mít velmi pozitivní efekt na energii, která mezi vámi proudí. Můžete to brát jako takovou malinkatou předehru.

Dotýkejte se, milujte se a užívejte si nejlepší sex vašich životů. A seznamujte se na online erotické seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.