Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

O Velikonocích nezapomeňte na sex!

22.duben 2019
O Velikonocích nezapomeňte na sex!

Velikonoce jsou tady! A s nimi spousta tradic, které jste si pravděpodobně nenechali ujít. Ale nezáleží na tom, zda slavíte tradiční Velikonoce, protože užít si ty netradiční - plné sexu, může každý z vás. Jak na to? Čtěte pozorně a dozvíte se to!

Velikonoční pondělí je svátek, který slaví mnoho zemí. I mnoho mužů z České republiky si neodpustí vyrazit po příbuzných a známých s pomlázkou a vyšlehat zadnice něžného pohlaví. Někteří v dnešní době tento zvyk odsuzují, protože jim přijde založený proti ženám. Říkají, že je surové takto bít ženy. Princip, na kterém je postavený, je samozřejmě všeobecně špatný, ale na druhé straně - poplácání po zadku jednou za rok neuškodí. A dokonce jsou ženy, které si takové (i mnohem větší) poplácání dokonce užívají, a to několikrát ročně. Navíc na to existuje poměrně jednoduché řešení. Pokud se vám tato velikonoční tradice nelíbí, tak jako žena můžete neotvírat dveře a dělat, že nejste doma. Naprosto jednoduché. A jako muž nikam chodit nemusíte. Ale v takovém případě by se vám asi nelíbil jeden z našich tipů, jak si Velikonoce zpříjemnit, které zveřejníme dále... Vybrat si vždy ale můžete jiný.

Co dělat o Velikonocích?

Dáme vám několik tipů, jak si Velikonoce okořenit. Velikonoce opravdu nemusí být jen o "tradičních tradicích". Vyzkoušejte to jednou jinak a začít můžete právě dnes! Jak budou vypadat vaše Velikonoce 2019?

Pečení beránka

Beránek je na Velikonoce tradice, která se může využít i jinak než chutná snídaně. Začít se může hned při pečení. Tento chutný pokrm připravují většinou ženy, takže žena může hned začít svádět muže. Může to udělat různými způsoby, například začít vařit jen ve spodním prádle nebo v nějakém sexy oblečení, například korzetu a podvazkách. To určitě nenechá ani jednoho muže v klidu. Muž se ale může snažit sám. Stačí, když za ženou při pečení přijde a začne ji nenápadne osahávat zezadu. Nejprve na nohách, poté se přesune lehce přes bříško směrem na prsa. Dál to necháme na vás. Každopádně vždy to může, pokud budete chtít, vést ke skvělému sexu na kuchyňské lince. Možná, že byste si měli dát trochu pozor na to, jestli nemáte hned u ní okno, přes které by vás mohli vidět případní koledníci. Jestliže je beránek už v troubě, tak nezapomeňte hlídat čas, protože při takovýchto činnostech se na čas snadno zapomene a z trouby byste pak mohli vyndat beránka spáleného. Také dávejte pozor, abyste se nespálili o rozpálenou troubu, až budete ve víru vášně.

Obdobně to můžete udělat i při pečení mazance, který také rádo připravuje mnoho lidí.

Malování vajíček

V podstatě u všech činností se dá toho druhého překvapit a vzbudit vzrušující atmosféru zničehonic. Můžete to zkusit u vaření vajíček, foukání vajíček nebo u jejich malování. Vajíčka ale nabízí ještě mnohem více možností a inspirace. Na vajíčka se dá malovat různými technikami a jedna z nich je voskem. Vosk ale také skvěle hodí i na hrátky sexuální, kdy způsobujete rozpáleným voskem druhému bolest/potěšení. Než toto vyzkoušíte, nejdříve se s druhou polovičnou dohodněte, zda do toho s vámi chce jít. Také je nutno být při takových praktikách opatrní, abyste sobě nebo svému partnerovi neublížili. Úplně nejlepší je zakoupit si svíčky speciálně určené pro takové hrátky, můžete je sehnat na internetu nebo v sex shopech

Velikonoční svátky můžete prožít sexem

Vajíčka se dají ale i malovat různými barvičkami. Když si vyberete takové, které jsou bezpečné pro lidskou pokožku, můžete začít malovat i po svých tělech. To může být velmi zajímavé, když se dostanete na intimnější partie, například na prsa nebo na penis a vagínu. Nemůžeme nezmínit, že se varlatům říká vejce a tudíž se jejich malování krásně pojí s velikonoční tradicí. Takže jestli chcete mít nějakou svou vlastní velikonoční tradici, tato by mohla být jedna z nich. Určitě si užijete spoustu zábavy a zároveň to bude mít nádech erotiky.

Ještě existují dvě věci, které si můžete spojit s Velikonoci, protože se v podstatě jedná o vajíčka. Konkrétně se ale jedná o erotické hračky, z nichž jedna se nazývá Tenga Egg (Tenga vajíčko). Vypadají opravdu jako klasická vajíčka s různými potisky. A jak že tato erotická hračka funguje? Tenga Egg představuje gelový masturbátor pro muže na jedno použití. Neděste se, že jsou hrozně malinká, zdání klame! Dokáží se totiž natáhnout až do 25cm délky. Tudíž pro většinu mužů naprosto dostačující velikost. Vybrat si můžete hned z několika druhů, cena jednoho takového sexy velikonočního vajíčka se pohybuje okolo 100-300 kč. Můžete si vybrat z několika druhů:

  • Wavy - V tomto vajíčku vás překvapí vlnky. Jde o výraznou a rovnoměrnou stimulaci.
  • Stepper - Obsahuje stimulační body ve tvaru trojúhelníků, nabízí nejsilnější stimulaci ze všech. Jestliže chcete prožít intenzivní zážitek, jděte si pro Stepper.
  • Twister - Má výrazné výstupky zevnitř podobné jako Stepper, po obvodu najdete vertikální vlnky, slouží pro silnější stimulaci.
  • Silky - V tomto případě jde o jemnou kružnici, která se táhne kolem dokola. Stimuluje dle recenzí nejméně a nejslaběji. Vhodné buď pro začátek masturbace, nebo pro muže, kteří ejakulují rychle.
  • Spider - Jedná se o tvary podobné pavoučí síti, proto se také jmenuje Spider. Nejvíce se podobá vajíčku Silky, ale stimulace je o něco silnější než u Silky, ale zase se stimulací nevyrovná ostatním modelům.
  • Clicker - Jeho vnitřní výstupky mají tvar polokoulí, což způsobuje intenzivní dráždění při přechodu přes žalud. Tyto komůrky navíc vytváří podtlak, takže se na mužské přirození přisává a tím napodobuje orální sex.

O Velikonocích ale nemusí mít radost jen muži, i ženy si mohou užívat! A to díky vibračním vajíčkům, která sice už nemají takový tvar podobný vajíčkům jako předchozí erotická hračka, ale říká se jim tak. Většinou jsou spíše vhodná jako masážní přístroje na klitoris než na zavádění, protože jsou velmi malá.

Velikonoční vajíčka nemusí být ta klasická, která dělají všichni...

Velikonoční zajíček

Pokud se spojí slova Velikonoce a sex, mnoha lidem se vybaví ženy v roztomilých ouškách a s bambulkou na zadečku. Ano, i vy si můžete zahrát se svým partnerem zajímavý velikonoční role play, který vás naladí na tu správnou vlnu. Za zajíčka se většinou převléká žena, protože je to roztomilejší a tak nějak dané (možná za to může Playboy?). Žena se nemusí nějak extra namáhat, opravdu stačí pouze ouška a bambulka na zadeček a k tomu nějaké pěkné sexy oblečení, například minisukně. Nebo rovnou může být ve spodním prádle. Takový zajíček pak může dělat různé věc, většinou se ale nachází s košíkem plným vajíček. Muži, chcete si jedno vykoledovat? Anebo chcete nějakou jinou koledu než vajíčka?! Uvidíte, co vám zajíček bude moci nabídnout...

Nicméně abychom neukřivdili mužům, i oni se mohou převléknout na za velikonočního zajíčka. Nemají to ale tak jednoduché jako ženy, často se jedná o kostýmy zajíčků, ve kterých občas vypadají spíše děsivě než sexy, tak na to pozor! Chcete v žene vzbudit touhu a vášeň a ne ji rozesmát, popř. dokonce znechutit. 

Zmrskání pomlázkou

Mrskání pomlázkou může být sexuální akt sám o sobě.  V BDSM hrátkách se často setkáváme s plácáním plácačkou, bičíkem, rákoskou nebo důtkami. Teď o Velikonocích se ale skvěle hodí právě pomlázka, kterou lze koupit na každém rohu a nikdo na vás nebude divně koukat, že si jdete užívat nějaké sexuální hrátky (pokud se stydíte). Proto toho využijte, případně si můžete nějakou i vyrobit doma. A jak na pořádné vymrskání? Nejdříve může muž začít ženu mrskat klasicky přes kalhoty a následně ji požádat, aby si je svlékla, protože přece chce být pořádně vyšlehaná a nechce uschnout. Přes kalhotky takové mrskání již bolí mnohem víc. Ani to ale muži nemusí stačit a šlehání na nahý zadeček je ještě bolestivější. Pokud se to ženě líbí nebo nemá námitky, tak se muž může dostat až k této fázi. Určitě by ale měl postupovat pomalu a nešlehat s velkou silou od začátku, spíše pomaličku přidávat na intenzitě. Je dobré vnímat ženu a rozlišit, kdy už se jí to nelíbí, kdy chce opravdu už přestat, a kdy si jen trochu stěžuje, ale přitom zažívá slast.

Velikonoční přání

Jako takovou malou velikonoční hru si můžete napsat s partnerem na malé papírky nebo kartičky různé věci nebo úkoly. Partner je posléze bude hledat v domě nebo na zahradě (stejně jako v jiných zemích hledají velikonoční vajíčka), číst si je a případně i plnit úkoly. Napsat na ně můžete v podstatě cokoliv, od toho, co k němu cítíte, přes to, po čem toužíte, až k tomu, co musí udělat. Je to také dobrá příležitost k tomu, abyste vyjádřili všechna svá tajná sexuální přání.

Jak oslavíte Velikonoce vy, to je jen na vás, ale vždy je pěkné si tradiční svátky zpestřit něčím netradičním, třeba v té sexuální rovině. A muži, pokud nemáte koho zmrskat, najděte si ženu na takové hrátky online.

[Lil]

Zdroj:

https://www.heureka.cz/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.