Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

O kterých mužích ženy nejčastěji sní a jak naplnit její fantazie

18.duben 2018
O kterých mužích ženy nejčastěji sní a jak naplnit její fantazie

Muži i ženy mají různé sexuální fantazie, to není nic neobvyklého. Někteří se za ně dokonce stydí, ale to není nutné, protože jsme všichni na stejné lodi. Ačkoliv má žena partnera, kterého miluje, i tak se její fantazie může toulat... Kde? To se dozvíte.

Fantazie nemá kolikrát nic společného s láskou, někdy ani s přitažlivostí. Často se člověk až diví, co vše se mu v rozbouřené mysli vzrušením začne odehrávat za scény. Nedělejte si kvůli tomu starosti a jen si užívejte tu chvíli.

Žena může mít doma partnera, který je naprosto podle jejích představ, ale někdy její chtíč zatouží po něčem trochu jiném. Ne po někom, s kým by chtěla být místo svého partnera, spíše po někom nevšedním, kterého obecně pokládá za sexy, ale ne za životního partnera. Někoho, s kým by si chtěla užít rychlovku. Většinou se nejedná o konkrétního člověka, ale spíše o typ člověka s určitými rysy a určitou osobností. Často se jedná o naprostý opak jí samotné nebo jejího partnera. Ale pokud chce být svému partnerovi věrná, zůstane to vše jenom u fantazií.

Ale nemusí zůstat pouze u myšlenek nebo u rychlovky. Pánové totiž mohou svým ženám jejich fantazie splnit, když budou vědět, které to jsou. To ale pravděpodobně nezjistí jen tak sami, budou se jich muset zeptat a na to je důležitá dobrá komunikace v oblasti společného sexuálního života. Možná na ní nejprve budete muset zapracovat, aby si žena nemyslela, že se něco stalo, když se jich budete jen tak zničehonic ptát nebo na ně naléhat.

A teď už k tomu, po čem ženy touží. Jací muži je vzrušují a proč?

Rockové hvězdy

Kromě jeho sexy a rozcuchaného vzhledu ještě tento "bad boy" představuje nepředvídatelnost. 

Jak naplnit její fantazii: Odstupte od svého klasického sexuálního života a udělejte jí pár překvapení. Zkuste mít třeba sex na veřejnosti nebo v koupelně na nějaké párty. Hoďte si ji přes rameno, až přijde z práce a odkráčejte s ní do ložnice, nebo ji ohněte přes kuchyňský stůl. Můžete jí zkusit poslat tu nejsprostější sexy smsku, co vás napadne. 

"Trochu nezbednosti může být občas zábava. 'Bad boy' může být spontánní a číhá z toho předpokládané (ale ne reálné) nebezpečí," říká sexuální, vztahová a rodinná poradkyně Amie Harwick, autorka knihy The New Sex Bible for Women (Nová sex bible pro ženy).

Dělníci

Myslíme typ dělníků, kteří se objevují v pornu - pěkní, namakaní chlapi, díky vedru a námaze svlečení do půl těla. Ne klasického dělníka, kterého potkáte na ulici. 

"Tento typ mužů je atraktivní, protože reprezentuje někoho, kdo zvládne mít kontrolu nad děním, stavět a opravovat věci. Mnoho mužů musí zavolat jiné muže, aby za ně toto udělali, takže ti, kteří to zvládnou, jsou sexy," říká manželská a rodinná poradkyně Sheri Meyers, Psy.D., autorka knihy Chatting or Cheating (Povídání nebo podvádění). 

Jak naplnit její fantazii: Pokud něco ve vašem bytě nebo domě potřebuje opravit, nevolejte opraváře. Sežeňte si svoje kladivo a kufřík s nářadím a jděte na to. Opravte skříňky, namalujte dveře nebo utáhněte volné šrouby, vše, co bude potřeba, udělejte sami. Předem si můžete najít návod na internetu, pokud si až tak nevěříte. Ženy milují, když se mohou koukat na své muže, jak pracují a potí se u toho. Také určitě ocení, když se budete tyto věci snažit udělat, zatímco ony půjdou na nákup. Až se vrátí, budou příjemně překvapeny, že je práce (skoro) hotová a budou vám to chtít nějak oplatit. Můžete to brát jako skvělou předehru.

Dělníci se svaly jsou sexy!

Muži v uniformách

Uniforem, které mohou muži nosit v průběhu své pracovní náplně, je mnoho. I výše zmínění dělníci nějaké většinou mají. A jací muži ještě ženy vzrušují? Hasiči, policisté nebo vojáci. Proč?

"Uniformy reprezentují autoritu a sílu, mozek a svaly. Podle mnoha žen dokáže takový muž převzít kontrolu a bude dominantní, což se jim líbí," říká sexuální pedagožka Kait Scalisi.

Jak naplnit její fantazii: Muž v uniformě také může reprezentovat někoho, kdo je ke službám veřejnosti, ale v té době bude ke službám především žene v posteli. Narozdíl od ostatních fantazií, toto je opravdu muž v uniformě, takže by bylo dobré, kdybyste si nějakou sehnali. Ne v obchodě s kostýmy, ale takovou, která bude působit reálným dojmem. Nemusíte celou, to byste si asi pěkně připlatili, stačí třeba hasičský klobouk, policejní čepici, pouta a podobně. Překvapte ji skvělým role playem, na který nikdy nezapomene a který si budete čas od času opakovat.

Cizinci s přízvukem

"Novota a rozmanitost jsou dva klíčové faktory pro udržení silné atraktivity," říká Harwick. "Cizinec perfektně splňuje oba tyto faktory." 

Jak naplnit její fantazii: Budete to mít trochu těžší, ale určitě to není nesplnitelné. Harwick říká, abyste se s tím trochu potrápili a něco pro to udělali: "Udělejte večeři, která bude založená na jiné kultuře a naučte se pár frází v jiné řeči. Zkuste ji takto svést, bude to pro ni něco jiného, nového." Mnoho žen potěší už jen to, že muž udělá večeři, protože to někteří moc často nedělají (a někteří vůbec). Pocítí vzrušení, vděčnost a pocit, že se o ni staráte. Nemusíte kvůli tomu perfektně zvládnout francouzskou nebo italskou kuchyni, protože se počítá už i jen snaha. A efekt můžete zvýšit ještě připravením pěkné atmosféry. Určitě neodmítne svíčky, víno, květiny, pěknou hudbu,... Vše z toho na ni bude působit jako afrodiziakum (několik jich mimochodem můžete přidat do své večeře).

Doktoři

"Nemusíte brát fantazie o doktorech úplně doslova, zamyslete se spíše nad kvalitami, které mají," říká sexuální pedagožka Tristan Taormino. "Dobří doktoři dokáží skvěle naslouchat, mají soucit a také vás dokáží celého vyšetřit."

Jak naplnit její fantazii: Začněte tím, že se jí budete ptát na otázky: "Jaký byl tvůj den?", "Jak ses měla na józe?", "Co pro tebe můžu udělat?". Zaměřujte se na to, jak se cítí, především pak na její fyzické bolesti. To je totiž pro vás skvělá příležitost. Můžete jí pak udělat masáž zad, pokud ji bolí. Když ji bolí hlava, masírujte jí spánky. Také ji mohou bolet nohy z práce a masáž nohou většina žen miluje. Ujistěte se, že se zaměřujete na to, aby se cítila co nejlépe a není za tím zřejmý nějaký váš sexuální cíl, kterého chcete dosáhnout. Vyšetření celého těla nebude také od věci, ale nezačínejte s ním. Některé části se musí prozkoumat více než ty ostatní a pak by to bylo moc okaté.

I doktoři, kterých se některé ženy jinak bojí, dokáží být pekelně sexy

Učitelé, profesoři a intelektuálové

Sečtělí a chytří muži také mohou být jednou z ženských fantazií. Často nosí brýle na čtení a celkově brýle na inteligentním vzezření ještě přidávají. 

Jak naplnit její fantazii: Změňte obyčejný večer, kdy se jen díváte na televizi, na čtecí večer. Když budete číst knihu společně, bude to mít hned několik výhod. Nejen, že to posune váš vztah na další level intimity, ale také vám to nabídne nové téma, o kterém můžete hovořit. Pokud je kniha o nějakém kontroverzním tématu, může následovat intelektuální debata, která způsobí mentální, ale i sexuální vzrušení. Možná netouží po tom s vámi číst, možná si chtějí spíše zahrát role play na učitele a nezbednou žačku. I to je možnost, kterou musíte vzít v úvahu. Stačí nějaká košile, brýle, rákoska, když bude studentka zlobit...

Přírodní muži

"Tito muži nabízejí především dobrodružství i ochranu," říká Scalisi. Jedná se o muže, kteří chodí často ven, mají raději přírodu než město a mnohdy zacházejí až do takových extrémů, že žijí napůl jako Robinsoni. Ale i to má pro ženy své kouzlo.

Jak naplnit její fantazii: Silně přitažlivá sexualita, pot, svaly, které se lesknou na slunci, a dokonce i trochu tělesného zápachu může přilákat ženské feromony. Ve skutečnosti, jak bylo publikováno v časopise Journal of Neuroscience, výzkumníci z Kalifornské univerzity v Berkeley zjistili, že ženy, které se účastnily studie, se sexuálně vzrušily po vůni mužského potu. Vyrazte někam do přírody nebo do hor, zkuste kolo, hiking, kajak, lezte po skalách, zaopatřete klády, abyste mohli rozdělat oheň (přitom se opravdu pěkně zapotíte)...  Nabízí se toho opravdu hodně, co můžete udělat, abyste upoutali pozornost ženy, která touží po sexu s takovým mužem.

Muži, pamatujte, že ženy většinou netouží mít s takovým mužem vztah. Ale jejich fantazie si je žádá a ony samy třeba ani neví proč. Udělejte jim radost a naplňte jejich fantazie, uděláte tím něco i pro svůj sexuální život (rozhodně se vyhnete stereotypu). Jestliže v současné době žádnou sexuální partnerku nemáte, můžete se zaregistrovat na erotické seznamce a nějakou si najít dle svých preferencí.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.