Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Novinky a trendy v sexu v roce 2020

28.únor 2020
Novinky a trendy v sexu v roce 2020

Nový rok si vždy žádá nějaké novinky. Všichni očekáváme, co nás tento rok překvapí, a to ve všech směrech života, toho sexuálního nevyjímaje. Zajímá vás, co bude v sexuální sféře populární a jestli třeba bude vyšší šance, že se váš sex posune někam dál? V dnešním článku se to dozvíte.

Jsou lidé, kteří rádi sledují aktuální trendy, a jsou lidé, kterým to je úplně jedno a jejich život plyne v pohodě i bez toho. Dnešní článek ale může dát něco oběma skupinám těchto lidí, najdou se v něm nápady a tipy i pro odpůrce moderních trendů. Budete si moci totiž sexuální život zlepšit a není pochyb, že to chce úplně každý, a to i v případě, že si myslíte, že už není co zlepšovat. Vždycky je dobré zkoušet nové věci a také si uvědomovat, jak si aktuálně stojíte a jestli není potřeba něco maličko zlepšit nebo napravit.

Inspirujte se trendy v sexu roku 2020

Sex se stane posvátným

Už máte dost sexu, který pro vás nic neznamená, případně sexu se svým dlouhodobým partnerem, který je odbytý a neuspokojující? Pak by tento trend mohl být to pravé pro vás. Začněte sex ctít jako intimní akt, provozujte ho jen s osobou, se kterou máte správné spojení i na duševní úrovni, a nejen fyzicky. Sexuální zkušenosti lidí se v roce 2020 začnou posouvat. Nepůjde už jen o sex ale o osobní potěšení a opravdové spojení. 

Z posledních let je zřejmé, že jako jednotlivci toužíme po zlepšených, inovativních produktech, abychom si zajistili maximální spokojenost. V roce 2020 se posune smýšlení lidí v tom, jak vidí sex - stane se něčím posvátným a propojení si budete chtít uvědomovat. Budete se chtít cítít propojeni nejen svými těly, ale tělem, duší i myslí dohromady. Dá se to nazvat jako sexuální wellness a je to úplně odlišné od samotného sexuálního aktu. Může to zahrnovat i meditaci v průběhu masturbace, tantrický sex, spoustu očního kontaktu a komunikaci.

Silné vagíny budou cool

Určitě si teď nepředstavujte vagínu, jak zvedá nějaké činky nebo závaží. O tom to vůbec není. Vagínu lze totiž posilovat cvičením bez jakýchkoliv pomůcek a téměř v jakékoliv situaci. Nazývá se to Kegelovy cviky a již několikrát jsme je na našich stránkách zmiňovali, protože jsou velmi účinné a pomohou ženám s mnoha problémy. Tyto cviky posilují svaly pánevního dna, které mohou být bez cvičení nebo po porodu ochablé. Pomohou vylepšit orgasmy, celý sexuální styk, ale třeba i s inkontinencí. Pěkné "vedlejší efekty", které nejedna žena ocení. Vedlejší efekty proto, že vás to nebude stát téměř žádnou námahu. Určitě se u toho nezapotíte, nejtěžší a tom je vzpomenout si každý den, ale i to se naučíte a po čase vám to bude připadat automatické. Pokud chcete vědět, jak na to, přečtěte si náš článek Ohromte sebe i partnera, cvičte Kegelovy cviky!

Posilovat svaly pánevního dna můžete v jakékoliv poloze

Můžete se těšit na šťastné vagíny i penisy

Rok 2019 byl rokem péče o sebe a v roce 2020 to bude platit dvojnásob. Budete si užívat relaxačních koupelí, abyste se propojili se svou intimní stránkou, s vaším "nahým já". Můžete se těšit na víc produktů, které budou respektovat rovnováhu pH vašich intimních partií. Nebude se jednat pouze o intimní gely, na které jste už zvyklí, ale třeba i o kapky do koupele nebo o masky na intimní partie (uklidňující, proti kvasinkám, pro menstruační a menopauzní péči). Rok 2020 uvidí péči o sebe jako velký celek, ve kterém velkou roli bude hrát péče sexuální. 

Asi stojí za zmínku, že vagína (vnitřní část) je samočistící a vulvu (vnější část) stačí omýt vodou, takže nutně si určitě nemusíte pořizovat tyto produkty. Ona péče o své intimní orgány zahrnuje i mnoho jiných věcí, například dojít si po sexu na záchod nebo používat lubrikační gel. Takže myslete i na to a nespoléhejte se pouze na komerční produkty.

Horké oleje nažhaví váš sex

Možná jste takový olej při sexu nikdy nepoužili, ačkoliv je na trhu určitě najdete. Teď by ale měl být jejich velký boom. Můžete se vybrat mezi mnoha druhy, některé mají zvýšit potěšení při sexu, jiné mohou pomoci s uzdravením intimních partií, či s úpravou mentruačního cyklu, najít můžete o protizánětlivé. Při ohřívání buďte velmi opatrní a vždy olej nejprve vyzkoušejte na jiné části těla, hrozí popálení! Což by mělo platit i z důvodu alergických reakcí, protože nechcete mít nepříjemnou svědivou vyrážku (nebo hůř) nikde poblíž těchto míst. 

Smyslná inteligence nebude chybět

Možná vás zklameme, ale smyslná inteligence neznamená, že někdo bude tak chytrý v obyčejném slova smyslu, jak to chápeme, že byste se do něj zamilovali nebo si s ním užívali žhavé chvilky a on vám přitom vyjmenovával chemické prvky. Tady se jedná spíše o chytrost sexuální. Člověk ví, že sex není pořád to samé dokola, snaží se vyhnout stereotypu, zkouší nové věci nebo alespoň praktiky a polohy v posteli obměňuje. Rok 2020 bude o zkoumání. Zkoumání těl, toho, co se vám líbí, nelíbí, co vám dělá dobře, při čem máte nejsilnější orgasmus. Bude o stimulaci nejen klitorisu, ale třeba i děložního čípku nebo bodu G, o análním styku, nebo o boření tabu, třeba o stimulaci prostaty. Příjměte to a užívejte si to plnými doušky.

Vyzkoušejte v sexu něco, co jste ještě nikdy nedělali

Holistické potěšení v podobě technických vymožeností vás vezme a nepustí

Stále častěji se budete setkávat s produkty, které vám mají jakkoliv pomoci v sexuálním životě, které budou propojené s aplikací na telefon. Už teď najdete poměrně dost erotických hraček, které jsou propojené s mobilní aplikací a vy je můžete ovládat na dálku nebo si zvolit ten správný rytmus a sílu vibrací, které vás zrovna v ten den dostanou do varu. Teď se celá věc ale posune ještě dál a vy se můžete těšit na to, že vám váš mobilní telefon poradí, co dělat s předčasnou ejakulací, konkrétně vás naučí, jak ovládat svůj orgasmus.

Další přístroj s aplikací zase bude sledovat hormony žen, data uloží do aplikace, spojí s dalšími zdravotními údaji z vašeho telefonu nebo z chytrých hodinek, pomůže vám vyvážit vaše fyzické i psychické zdraví, menstruační cyklus nebo pomůže se sexuálními problémy. Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Co více si přát.

Sexuální pozitivita bude velmi důležitá a žádaná

Další krásný bod, který by neměl nikdo z vás v tomto roce vynechat. Udělejte si tento rok i všechny další sexuálně pozitivní. Znamená to, že se nebudete stydět nebo bát o svých problémech hovořit, ať už se svým partnerem nebo s terapeutem. Pokud vás trápí nějaké problémy ve společném sexuálním nebo milostném životě a nevíte si s tím rady, nebojte se zajít k odborníkovi, který vám poradí, co dělat jinak nebo lépe. Není to žádná ostuda, naopak pokud si jeho rady vezmete k srdci a vy se někam posunete, můžete být na sebe pyšní. V budoucnu to bude úplně normální, že své sexuální problémy budete řešit s odborníky, tak proč zrovna rok 2020 neudělat tím, který to všechno odstartuje. 

Buďte sexuálně pozitivní a užívejte si

Volné chvilky zaplní audioerotika

Máte rádi audioknihy nebo podcasty? Pokud ano, audioerotika vás nadchne. Ale nemusíte být zrovna milovník těchto věcí, abyste si ji zamilovali. Nevíte, o čem je řeč? Mohou to být vzrušující příběhy, mohou to být pouhé zvuky, ale audioerotika může mít mnoho podob. Začínají vznikat i aplikace, ve kterých takové zvukové stopy naleznete a můžete sami posoudit, jestli by se vám to líbilo. Můžete to poslouchat sami nebo s vaším partnerem, jen tak nebo za účelem vzrušení. Některé aplikace se zaměřují přímo na příběhy z reálného života, ženy tam vypráví jejich krásné i ne tak krásné zážitky. 

Připravte se na sexy vůně

Možná jste někde zaslechli nebo četli, že se prodává svíčka, která voní jako vagína. Ať už vám to připadá jakkoliv bláznivé, je to realita a lidé si ji opravdu kupují! Vůně budou velkou součástí roku 2020, a to nejen tyto bláznivé. Pokud vám bude bližší jiná, trochu obyčejnější vůně, můžete vyzkoušet santalové dřevo, které vás příjemně naladí, působí jako afrodiziakální terapie, která zvyšuje libido a stimuluje smysly. Růže, nehyoucí symbol romantiky a touhy, jsou také schopny probudit vášeň. Vůně mohou i znovu zažehnout plamínel vášně, i když se vám zdá, že už totálně vyhasl. Vyzkoušet můžete kvalitní parfém nebo difuzér do ložnice. Sex teď odstartuje váš nos.

Máte-li vlastní tipy, které byste chtěli v roce 2020 vyzkoušet, neváhejte a pusťte se do toho! Dokud se bude jednat o věc, se kterou budete oba souhlasit, nic vám nebrání. Zapojte svou fantazii, určitě nebudete litovat. A pokud vaším hlavním cílem v tomto roce bude najít si partnera na sex, se kterým byste si rozuměli a zároveň spolu chtěli vyzkoušet tyto, ale i jiné věci, neváhejte a navštivte naší erotickou online seznamku. Na ní najdete muže i ženy ze všech koutů České republiky. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.