Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nové erotické pomůcky Game of Moans jsou k mání

21.březen 2019
Nové erotické pomůcky Game of Moans jsou k mání

Do vydání dlouho očekávané poslední série Hry o trůny zbývá už jen pár týdnů a mnoho fanoušků si krátí čekání sledováním seriálu od samého začátku. Nyní však mají další možnost, jak si tématicky zkrátit čas, společnost Geeky Sex Toys, jež se zabývá výrobou erotických pomůcek, právě vydala nové erotické pomůcky na téma Hry o trůny. Jaké jsou?

Patříte-li mezi fanoušky této fantasy ságy, pak si jistě pamatujete, že během seriálu několikrát zazněla věta: "Zima přichází." Od konce 6. série víme, že zima neboli Dlouhá noc konečně přišla. Jak boj s Nočním králem a příběh celkově skončí, je zatím ve hvězdách. Jedno je však jasné, postavy si Dlouhou noc asi neužijí, fanoušci naopak mají možnost si užít dlouhou a vášnivou noc s novými erotickými pomůckami.

V roce 2017 společnost Geeky Sex Toys vydala své první pomůcky na téma Hra o Trůny (Game of Thrones) s důvtipným názvem Game of Moans. V současné době mají ještě některé z těchto pomůcek v prodeji na svých stránkách. Aby však drželi výrobci krok s nejnovějšími událostmi v Západozemí, vydali nedávno nové erotické pomůcky, které si v dnešním článku představíme.

Jestli jste někdy četli některý z našich článků o erotických pomůckách od Geeky Sex Toys (například Pokémoani, Orgasmy Galaxie, The Indulgers, Doctor Screw, a další), pak možná víte, že se výrobci zároveň specializují ve slovních hříčkách a dávají svým výrobkům vskutku originální názvy, odkazující na sex. Pojďme se však podívat na konkrétní pomůcky z kolekce Game of Moans.

Dilda ve tvaru meče

Jelikož se fantasy příběh odehrává v době středověku, dochází k bojům s meči v každém díle. Není se proto čemu divit, že tyto zbraně posloužily jako inspirace pro výrobu dild. Z původních 4 druhů těchto pomůcek mají výrobci ve svém internetovém obchodě pouze jeden druh s názvem Long Shaft, neboť další 2 druhy jsou vyprodané a poslední se už pravděpodobně nevyrábí. Pokud budete mít tedy zájem o pomůcku ve tvaru meče, můžete si zakoupit alespoň tu jednu, která je z původních 150 dolarů (3374 Kč) zlevněna na 110 dolarů (2474 Kč).

Čepel tohoto dilda je vyrobeno z prvotřídního silikonu s tvrdým, akrylovým jádrem, což zajišťuje, aby pomůcka byla pevná, ale neohebná. Jílec je vyroben z pryskyřice. Celková velikost pomůcky je 29 cm, z toho čepel měří 17 cm a jílec 12 cm. Obvod pomůcky činí 10 cm. Jak pomůcka vypadá, si můžete prohlédnout na obrázku.

Roubík dračí vejce

Tento roubík byl vydán spolu s několika dalšími roubíky v roce 2018, které byly inspirovány různými popkulturními ikonami, a je stále k mání. Fanoušci Hry o trůny a BDSM mohou jásat! Roubík ve tvaru dračího vejce je vyroben ze silikonu a pásek pro upevnění z falešné kůže. Nemusíte mít strach z pachutí nebo zápachů, materiál je zcela hypoalergenní, bez chuti a nezapáchá. Při použití lze velikost přizpůsobit velikosti hlavy a to díky 9 dírkám, které se nachází na pásku. Přesně podle potřeby je možné velikost nastavit mezi 46 až 57 cm. Jestliže doma vlastníte menší sbírku erotických pomůcek a máte zájem o tento roubík, můžete svoji sbírku obohatit tímto kousekm za 50 dolarů, což v přepočtu činí 1125 Kč.

Dildo Long ShaftRoubík dračí vejce

Drodong silikonové dračí dildo

Nyní se dostáváme k prvnímu přírůstku originální kolekce Game of Moans (doslovný překlad Hra o sténání). Název tohoto dilda vznikl složeninou jména draka Drogona ze seriálu a dále pak slova "dong", kterým se v anglickém slangu označuje penis. Název pomůcky je tedy zcela výstižný, neboť i svým vzhledem připomíná dračí genitáliePomůcka je ručně vyrobena ze zdravotně nezávadného a vodotěsného silikonu. Celková velikost činí 22 cm, z toho využitelná část měří 19 cm. Pokud jde obvod, ten se od špičky (zde měří zhruba 9,5 cm) zvětšuje. V nejširším bodě se obvod rovná zhruba 15 cm. Máte-li zájem o toto dildo, můžete si jej pořídit za 85 dolarů (1915 Kč).

The Night Kink dildo

Dalším přírůstkem původní kolekce je dildo The Night Kink, u jehož názvu stačilo pozměnit pouze jedno písmenko. Pomůcka byla samozřejmě inspirována Nočním králem (The Night King), který si za ledovou zdí budoval armádu a chystal na boj s lidmi, ke kterému dojde v sérii, kterou všichni dychtivě očekávají. Slovo "kink" v názvu pomůcky má spojení se sexem a používá se pro označení "úchylky". Zajímalo vás někdy, co Noční král ukrývá pod svojí zbrojí? Je jeho přirození stejně ledové a nepřirozené barvy, jako zbytek jeh těla? Přestože se seriál může pyšnit explicitními scénami, zobrazující nahotu i sex, není pravděpodobné, že by diváci dostali náhled na chloubu Nočního krále. Díky Geeky Sex Toys si ale mohou splnit své nejtajnější fantazie.

Na trh přivedli dildo The Night Kink, které je ručně vyrobené ze zdravotně nezávadného, vodotěsného silikonu. Menším bonusem je skutečnost, že pomůcka svítí ve tmě. V délce měří zhruba 18 cm a v obvodu 12,7 cm. Pokud vás tato pomůcka zaujala, pak neváhejte, výrobci na své stránce uvadějí, že vyrobili pouze 350 kusů, jedná se tedy o limitovanou edici. Cena pomůcky činí 85 dolarů (1915 Kč).

Drodong dildoThe Night Kink dildo

Těšíte se na poslední sérii Hry o trůny, ale připadá vám to čekání zdlouhavé? Zaregistrujte se na naší sex seznamce a dobu čekání si zkraťte s někým, kdo seriál také rád sleduje. Můžete se s ním podělit o své fantazie a ty popřípadě i uskutečnit, když budete chtít. A kdo ví, možná takto získáte i nového parťáka na sledování, se kterým budete moci sdílet své dojmy z konečné série.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.