Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Neznámá dívka z autobusu

16.červen 2016
Neznámá dívka z autobusu

Nikdy nevíte, co se může stát, když jedete autobusem...

Bylo už k večeru a začalo se stmívat. Byl jsem trochu unavený z celého dne, a tak jsem netrpělivě čekal na příjezd autobusu. Když jsem nastoupil, zaujal jsem sedadlo za nějakou blondýnkou, neměla víc než dvacet, bylo na ní vidět, že jede už dlouho. Napolo ležela na sedadle, měla ho poklopené, zatímco to k oknu bylo v normální poloze. Vzniklou mezerou jsem viděl její ňadra, která napínala halenku s rozepnutým knoflíčkem u výstřihu, nohy v riflích měla šikmo na rantlu plechové stěny, dost rozevřené, pravou ruku měla položenou na ňadrech a levá visela do klína, pospávala. Odbarvené vlasy už volaly po kadeřnici, místy už prosvítala tmavší místa, a byly dost dlouhé na vyčesání a sepnutí sponou, na které měla přichycenou bílou mašli s černými puntíky. Připadalo mi, že jí každou chvíli sklouzne. Lalůčky uší tížily poměrně velké kruhy ze žlutého kovu. To vše jsem stihnul spatřit za pouhých několik vteřin.

N
áhle pootočila hlavu a ve štěrbině se objevily její hnědé oči, podařilo se mi spustit víčka včas. Přesvědčila se, že jí nevěnuju pozornost, a začala se chovat, jako by tam byla sama. Blůzka na prsou se jí vyboulila, dovtípil jsem se, že si tam vklouzla rukou. Druhá ruka začala dole přejíždět po látce na stehnu, a když se dostala ke druhému, dívka malinko semkla nohy, došlo mi, že si honí svůj svatostánek. Co bych to byl za mužského, kdyby mě to nevzrušilo... Penis se mi začal probouzet. Ta ruka v klínu se rytmicky pohybovala, zaznamenal jsem tiché povzdychávání. Předklonil jsem se k mezeře v okamžiku, kdy škrtl zip, a ta ruka zajela pod pootevřené rifle. Musela zaslechnout mé polykání, protože obrátila hlavu a setkal jsem se s pohledem jejích zakalených očí. Zamumlal jsem, že je kouzelná ve své spontánnosti, a ona stejně tiše hlesla: A to je všechno?“ Mohl jsem pokračovat v opěvování jejího báječného těla, které jsem tušil pod oblečením, ale připadalo mi to jako zbytečná ztráta času. Položil jsem jí dlaň na rameno a mnul ho prsty, do kterých se hned začalo přenášet její živočišné teplo. Povzdechla o poznání hlasitěji a snad i toužebněji, a tak jsem se odvážil sjet rukou níž a posunout ji tam, kde jsem tušil její ruku. Ustoupila mi a já mohl prozkoumat ňadro, stisknout vztyčenou bradavku. Dívka cosi zakňourala, cítil jsem horké napětí jejího těla. Spustil jsem ruku k pasu, vytáhl halenku z riflí, připlazil se k ňadru po dívčině hebké pokožce. Bylo nádherně vyklenuté a špičaté jako homole cukru. Sotva jsem se ho dotkl, vystupňovalo se mé vzrušení, penis mi ztvrdnul. Pohrál jsem si s ňadrem a sunul ruku dolů, musel jsem se přilepit na opěradlo sedadla před sebou, abych dosáhl až do díího klína. Odstrčil jsem stranou její neklidnou ruku, dostal se pod zvlhlý proužek kalhotek, polaskal bříšky prstů stydké pysky, spustil mezi ně sondu v podobě ukazováku, ocitl se v laskavém vlhku. Dívka sjela níž, prohnula se a zásluhou toho jsem se ocitl až v horké pochvě. Volnými pohyby jsem třel stěny poševního vchodu a ona se chvěla neustále víc, když jsem pak přejel lehce po rostoucím hrášku poštěváčku, zmocnila se jejího těla slastná křeč, jistě se musela hryzat do rtu, aby nevykřikla nahlas. Tiskl jsem poštěváček a zbývajícími prsty hladil okolí, abych dívčinu rozkoš co nejvíc prodloužil.

sex v autobuse

Kam jedeš?“ zašeptala přerývaně. Hlesl jsem jméno města kousek před Brnem. Navrhla mi, abych vystoupil s ní, že nebudu litovat. Bez rozmýšlení jsem souhlasil. Vzala tu ruku, kterou jsem ji laskal, přiblížila si ji k obličeji, líbala ji a pak se můj ukazovák, jenž byl v její škebličce, ocitl v jejích ústech. S chutí ho olizovala. Zapůsobilo to na mne tak silně, že jsem málem vyvrcholil do kalhot. Pak se objevila vpředu světla, sjížděli jsme k nějakému městečku. Dívka se začala upravovat. Když jsem pak za ní procházel kolem řidiče, ušklíbl se. Zahlédl něco ve zpětném zrcátku, nebo si pamatoval cílovou stanici, do které jsem jel? Bylo mi to jedno, měl jsem v hlavě jedinou myšlenku, co nejdřív ponořit svůj penis do dívčiny kundy. Autobus odjel, dívka ke mně přistoupila, vzala mě kolem krku, líbala mě, vnikla mi všetečným jazýčkem mezi rty. Přilepena klínem na mé vzedmuté kalhoty se zasmála. Zamumlal jsem, že se z toho asi zcvoknu. Odtáhla mě do přilehlého parčíku, k lavičce mezi keři, zašeptala, že mě nechce mít na svědomí, rozepnula mi kalhoty, postrčila mě, abych usedl. Cosi podnikala se svým oblečením, pak ke mně zacouvala prdýlkou. Pronikl jsem žaludem mezi horké pysky a ona dosedla, byl jsem v ní a chtělo se mi jásavě vykřiknout. Vsunul jsem jí dlaně pod zadeček, ona se chytla vzadu opěradla lavičky. Zrychlovala pohyby a mně z toho začalo šumět v hlavě. Zatím jen povzdychávala a já poznal, že už budu. V pravý okamžik vyskočila, a tak jsem sevřel penis rukou a vystříkal semeno mimo její tělo. I když jsem vyždímal poslední kapičku, nepolevilo mé ztopoření. Požádal jsem ji, aby se podepřela lavičkou, přimkl se k jejímu zadečku a zasunul prudce penis do její škebličky. Přidušeně vyjekla a začala mi vycházet vstříc. Chytl jsem druhý dech a při něm bývám k neutahání. Napjala se, zarejdila zadečkem a z jejích úst se vydralo zachrčení. Její škeblička tiskla můj penis ve stále kratších intervalech. Za chvíli vyjekla znovu a teprve tenhle její orgasmus mě udolal a začaly se mi smrskávat sladce slabiny. V okamžiku, kdy jsem povytáhl penis, abych ho naposled zarazil, dívka mi unikla, uchopila můj vlhký a nabobtnalý ocas do pravé ruky a několika zručnými tahy mě dorazila. Slyšel jsem, jak mé semeno pleská na prkna lavičky.

Zvedli jsme se a mlčky šli. Došli jsme k domku, kde u tety bydlela. Vysvětlila mi, že musím chvíli počkat na zahradě. Byl jsem zvědavý, co přijde. Asi za patnáct minut se otevřelo nad mojí hlavou okno. Dívka byla už jen v košilce. Nahoru jsem se dostal jednoduše. Pomáhala mi pak se svlékáním a upozorňovala mě, že se musíme chovat tiše. Na lůžku vzala můj penis do úst a sladce ho vykouřila. Pak jsem ji líbal po celém těle a když jsem dospěl k její škebličce, lízal jsem ji až k báječnému vyvrcholení. Nejdřív jsem byl upozorněn, že budu muset před svítáním opustit domek oknem, ale díky dlouhému milování jsme zaspali správný čas a probrali se teprve, když se její teta chystala k odchodu do zaměstnání. Sotva odešla, vrhli jsme se na sebe a hlasitě dávali najevo své pocity. Bylo to úžasné. Byl jsem nevyspalý, ale unavený tím nejlepším - nádherným sexem. Odcházel jsem až před polednem a cestou k autobusu jsem dumal, jak omluvím manželce tohle své zdržení. Ale je možné promarnit takovouhle mrdačku?

Rádi cestujete do Pardubic, Zlína nebo Jihlavy? Nenechte si žádný takový úlet ujít!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.