Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nevěrná nadržená panička - 2. díl

5.říjen 2021
Nevěrná nadržená panička - 2. díl

„Začni mi ji lízat, ale buď absolutně ticho. Žádné mlaskání. Mám jeden šílený nápad,“ povzbudila ho, uvelebila se do křesla, roztáhla co nejvíce nohy a držela si bokem kalhotky, aby zřetelně viděla jeho jazyk, který brázdil její nalité pysky. Vytočila u toho číslo svého manžela a užívala si jeho nevědomosti a nového vzrušujícího zážitku.

„Lásko, kdy dneska končíš? Moc tě chci a potřebuju,“ zašvitořila laškovně Stánička a sledovala přitom, jak mladíkův jazyk jezdí od trčícího poštěváčku až dolů, aby se zapíchl do její, dnes už jednou vyšukané díry.

„A co by jsi rád dnes k obědu?“ pokračovala ve zpovědi poslušná ženuška a její kunda tekla víc než jindy. „A těšíš se na svoji Stáničku?“ ovládala svůj nadržený hlas, když ucítila zajíčkův prstík hluboko v sobě. Něžně a pomalu jí ho tam strkal a jazykem podlizoval poštěváka zespod. „Počkej na mě před domem, ano? V autě, miláčku. Udělej to, prosím,“ zdůraznila svůj návrh manželovi a zajda přidal druhý prstík. „Musím ti to udělat, lásko. Co nejdřív, víš?“ přidala na škemrání, když ji mladík lízal na maximum. „Budeš mi ji lízat, chceš?“ zpovídala svého muže a hypnotizovala svým pohledem cizí jazyk, který jí rejdil v pizdě. „To víš, že ti ho vykouřím,“ slibovala do telefonu a pobídla nenápadně zajdu, aby se postavil. Když se narovnal, tak zalapala po dechu, protože ji čekalo překvapení. Jeho čurák byl gigantických rozměrů. Dlouhá, nadržená, voňavá kláda. Jak byl dlouhý, tak byl silný. A jeho majitel ani nedutal, jak moc se těšil, až se její jazyk dotkne jeho obrovské ozdoby.

„Ojedu ti ho jazýčkem. To víš, že ti ho olížu,“ vyjela proti tomu pokladu svým jazykem a udělala mladíkovi to, co právě slibovala manželovi do mobilu. Nakouřila žalud a mladík jen dusil svoje vzrušení. Měl na ocasu ženu svých snů a hned zážitek v podobě tohoto ulítlého nápadu s telefonováním.
„Vážně? Už ti stojí? To by chtělo rychlou akci, ne? Nechceš přijet domů?“ vábila svého muže a honila přitom největšího šulina v jejím životě.

„Za půl hodinky? Dobře, ale čekej před domem a v autě! Pa,“ rozloučila se s mužem a pustila se do toho gigantu, co se tyčil před jejím obličejem. Snažila se ho celý nasát do pusy, ale nešlo jí to. Tento lofas nebyl určený ke kouření. Párkrát ho olízala, pocumlala žalud a už se točila zadečkem.
„Dělej, zabodni si ho do mě,“ rozkázala.
„Kam?“ zazmatkoval mladík a jezdil od pysků po její sevřený anál.
„Nejdřív kunda. Nejdřív do kundy. Honem,“ nemohla se dočkat a špulila ji zase jako fena před pokrytím. Mladík zajel do jejího mokra jako po másle. Až na doraz. Zasunul a jeho Bohyně zakvílela vzrušením.
„Namasti ho. Promasti si ho mojí šťávou a pak mi zubož prdelku,“ škemrala a užívala si každý jeho příraz. „Hlavně honem, protože musí zbýt ještě na manžílka,“ vrtěla prdelkou nedočkavě.

Zajda chytil pevně svého kolosa do dlaně a namířil rudým žaludem do roztouženého análu. Nasadil na kraj, natlačil a zajel do něj jako do milionkrát prošukané kundy.

„Bože to je ono. Omrdej mi ji. Omrdej. Zapíchej si v mojí zadnici,“ křičela rozkoší a mladík do ní bušil až zase tancoval za její nabuzenou prdelkou na špičkách stejně jako ten před ním. V její hlavě probíhaly myšlenky na všechny ty samce, kteří ji kdy šoustali. Jejich sčítání ji rajcovalo doběla. Cítit se jako kurva ji vzrušovalo. Napichovala se a pomáhala mladíčkovi, aby se jeho superkláda vystříkala co nejdřív, protože už nebylo moc času. Její prdel byla v jednom ohni a její vzdychání se rozléhalo po celém bytě. Už se skoro udělala, když si sama zakázala orgasmus, který si schovala pro svého muže. Mladík se ještě párkrát zabodl do její zadnice a zachrčel. Celou dávku vystříkal mezi půlky té nadržené paničky. Ždímal ho, otíral mokrý žalud o tu její běloučkou kůži a chrčel jako před infarktem.

„Bylo to krásný. Tebe si domluvím minimálně ještě jednou, protože tvůj ocas budu potřebovat. Ale teď se nezlob, ale musím za mužem,“ vběhla honem do sprchy, opláchla ze sebe všechnu vůni a cizí chtíč. Mladík ji sledoval při koupeli a domlouval se na dalším čísle. Zavolal taxíka a poslušně se rozloučil s ženou svých snů. Stačila mu jedna šoustačka k tomu, aby se mu vryla pod kůži.

Erotická povídka Nevěrná nadržená panička - 2. díl

Taxík zabrzdil před jejich domem, kde už netrpělivě čekal její muž. Zaplatila a přeskočila z auta do auta.
„Kde jsi se mi courala, kočičko?“ šeptal ji do ouška když ji hladil.
„Toulala jsem se po městě, lásko,“ zalhala Stáňa a nabízela mu živočišně svoje prsa a zadeček. Mezitím on sklopil sedadla, aby měli víc místa a oddal se jejím půvabům. Bylo letní odpoledne a sex na veřejnosti je vzrušoval. Nebál se ani jeden z nich ukázat svoje potřeby. Okolí přestali vnímat a užívali si sebe navzájem. Jeho ocas stál už od jejich hovoru po telefonu a její tělo už bylo nahé. Pohrával si s jejími kozami a lízal jejich velké bradavky.

„Kouřit už asi nestihnem, že?“ vzdychala najednou vzorná ženuška Stánička a už se zase točila tou svojí prdelkou k jeho ocasu, který už praskal ve švech.
„Nestihnem. Až doma večer, kočičko,“ sténal mužíček a chystal se si ji vzít zezadu. Věděl, že to má nejradši a rád jí to plnil.
„Co jsem tvoje?“ škemrala o to správné oslovení Stáňa.
„Moje kurvička jsi. Moje čubička a coura jsi,“ plnil její touhy manžel a nabodl si ji zezadu. Projel jí kundu sem a tam, když začala škemrat dál.
„Říkej mi dál, co jsem tvoje. A do zadečku. Musíš to střídat, slyšíš?“ vrtěla zadečkem a přirážela.
„Jsi děvka. Děvka prodejná jsi. Moje kurva, slyšíš? Jen moje!“ šoustal jí zadnici a syčel vzrušením.
„Jen tvoje, neboj. Nikoho jinýho,“ lhala samice a v duchu se těšila z toho, že ji manžel bodá zrovna tam, kde před ním byli dva cizí.
„Mrdej mě, mrdej. Nesmiš přestat. Teď nesmíš přestat,“ užívala si a myslela na mladíkův obrovský ocas a na týpkův lofas předtím.
„Na střídačku,“ oznámil jí muž a začal píchat střídavě prdel i kundu. Sem, tam, sem, tam a pořád dokola. V duchu si přitom říkala „tam byl, tam taky byl.“

Najednou se opřela do dveří vozu a začala přirážet ještě divočeji než předtím.
„Budu. Na mě to už jde. Já se udělám. Nepřestávej,“ hekala a narážela se.
„Drž hubu, tohle neříkej, ty mrcho, nebo se udělám s tebou,“ šoustal ji bezmyšlenkovitě. Nastalo vteřinové ticho, kdy se oba zaráz vzepjali, ztrnuli a cukající kunda ždímala pulsujícího čuráka, který do ní stříkal, jako by to bylo poprvé. Nechal ho docákat a počkal, až z ní jeho pták sám unaveně vyklouzne. Hladil ji prsa a boky a ona se snažila být zase v klidu.

Posadili se vedle sebe a spokojeně oddychovali.
„Co se to s tebou stalo? Včera taková chladná a dneska taková dračice?“ pochvaloval si jejich pich manžílek.
„Ále to víš, no. Byla chuť,“ odpověděla ledabyle při oblékání šatů a ve zpětném zrcátku si u toho přemalovávala rty.
„Musím ještě zpátky do práce, lásko,“ oznamoval svojí ženě, zatímco ona psala smsku zajdovi, že pokud může, tak do 15 minut je zpátky u něj. Odpověď s horlivým souhlasem jí přišla okamžitě.
„Komu píšeš, miláčku?“ vyptával se.
„Ále, jen tak. Napadlo mě, že bych se stavila k Radce na kus řeči,“ mrkla na něj a políbila ho na rty.
„To jdi, lásko. Já se vrátím až pozdě večer, tak ať se nenudíš,“ schválil nápad její muž a rozloučili se.

Hned potom, co odjel, si Stáňa znovu zavolala taxi a nechala se odvézt k mladíčkovi s tím největším ocasem, který kdy viděla. Její chuť být nevěrná byla tak silná, že jí bylo kolikrát i jedno, kdyby něco prasklo. A dnešní chuť na pořádného ptáka ji burcovala o to víc…

Online erotická seznamka může být velmi užitečná... Zaregistrujte se a najděte někoho, kdo vám splní vaše sny...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.