Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nevěrná nadržená panička - 1. díl

25.září 2021
Nevěrná nadržená panička - 1. díl

Stáňa šla nenápadně už asi po sté zkontrolovat ložnici, kde usínal její manžel po těžkém dni. I když to na ni zkoušel celý den už od rána po smskách a potom doma, sexu se nedočkal. Jeho žena se často vymlouvala na bolesti hlavy, únavu a jemu nezbylo nic jiného než to zaspat nebo se vyhonit v koupelně.

I dnes si hodil jedno tradiční číslo ve sprše a uraženě usnul. Před spaním myslel na chvíle, kdy jeho žena přišla z města nebo od kamarádek a opíchala ho ještě ve výtahu. Myslel na chvilky, kdy se zadaří a jeho žena se v soukromí promění v luxusní mrdnici, se kterou si může dělat co chce. Bývá to často, ale když začne on sám nebo když je celý den jeho ženuška znuděná doma, tak je dopředu jasné, že večer si bude tak akorát honit.

Jako žena v domácnosti měla spoustu času na sebe. Ráno vstala, uvařila oběd pro manžílka, něco pouklízela, vykoupala se, proměnila se v sexy samici a vyrazila po svých pochůzkách. Domů se vracívala až navečer zároveň s mužem, kdy se na něj vrhala v garáži, před domem ještě v autě, na balkóně, utíkala k němu ode dveří přímo do křesla, kde sedával a čekal, až se ženuška vrátí, a vracívala se jako dokonalá milenka. Pokud byla ale doma, tak si ničeho neužil. Nudou uzívaná a otrávená se večer odpotácela do koupelny a zavřela se do pokoje v počítači.

Ani tenhle večer nebyl vyjímkou. Jen co zkontrolovala jeho spánek, odběhla ke svému počítači a přihlásila se na stránky její oblíbené seznamky. Hned po přihlášení ji čekalo pár vzkazů, které nadrženě hltala. Všechno byly nabídky vzrušených pánů, kteří obdivovali její amatérské pornofotky a jí to nehorázně imponovalo. Ráda se předváděla, ráda provokovala, ráda se seznamovala. Nebylo dne, kdy by se nedomlouvala na reálném sexu. Její nevěra ji vháněla oheň do žil.

Její prodejnost jí vzrušovala a představa, jak tím potupí manžela, z ní dělala právě tu dokonalou milenku, kterou pro něj bývala. Plnila si sny, kdy se nechá ošukat pár pány a večer podrží manželovi. Byla v tom jeji rozmarnost paničky v domácnosti, i vzrušení z nevěry a dokonce i jakýsi druh její lásky ke svému muži. Odepisovala horlivě, posílala další a další fotky a užívala si oplzlé řeči svých amantů. Ani dneska neodolala, aby zapla svoji webkameru, napojila se na pár týpků a ukazovala svoje prsa, špulila svoji zadnici a roztahovala pysky jako obyčejná šlapka.

Vzrušovalo ji to. Kroutila se před monitorem a sváděla všechny diváky, jak nejlépe uměla. Proháněla si svoji čičinku prsty, olizovala je před objektivem kamery a když byla úplně rozparáděná, nasadila sluchátka, zapnula mikrofon i zvuk a krásně se udělala při jejich prasáckých řečičkách. Ten večer si domluvila dvě schůzky, propočítala si je časově, dopřála si jeden veřejný orgasmus a šla si lehnout k manželovi, který už nic netušíc spokojeně spal. Ráno vstala odpočatá, hned vběhla do sprchy a během ranní kávy si dopřála dokonalý až vyzývavý make-up, vybrala minišatičky a pospíchala k prvnímu kumpánovi.

Uvítal ji v županu na adrese, kterou jí poslal. Byl sám doma a připravený. Z froté županu mu mezi lemy trčel jeho pták. Otíral ho o ni už mezi dveřmi a Stáňa se chichotala, brnkala o něj prsty a kroutila zadnicí, aby si užila co nejvíc jeho chtíče. To, že půjde rovnou na věc, jí šíleně bralo. Doklopýtala se na vysokých podpadcích do obývacího pokoje a nedošlo ani ke kávě a zbytečné komunikaci, protože týpek se přitočil svým tvrdým pérem k její tváři. Lapla po něm svými rty a bez okolků nasála. Stačila si sundat ramínka šatů, aby mohla nabídnout svoje velká prsa. Vykasala si lem šatů nad svoji bílou zadnici a sundávala si ve spěchu kalhotky, s čurákem v puse. Ani na okamžik jej nechtěla pustit. Zvládala vše jako opravdová profesionálka. Nasávala si jeho ocas až do krku a mačkala si prsa. Občas si promnula pysky a pomalinku rozhonila poštěváka. Její kunda už tekla od samého rána. A teď, co si vychutnávala úplně cizí ocas, jí tekla dvojnásob.

Erotická povídka Nevěrná nadržená panička - 1. díl

„Tak ty chceš být nevěrná?“ cedil mezi zuby nadrženě její milenec a už ji tahal za vlasy, aby pochopila, že se rozjede slibovaná šoustačka.
„Chci. Chci, abys mi ji předšukal pro manžílka,“ škemrala a točila se prdelkou k němu jako fena. Třepala sedinkou a vábila ho.
„Ták jde se na to. Drž ty jedna zlobivá feno,“ přistupoval k její kundě týpek s čurákem v ruce.
„Ano. Ano. Prosím. Zapíchej si,“ prosila nedočkavě a vrtěla zadečkem, že měl docela potíže její díru trefit svým nalitým žaludem.
„Tak zabrzdi přece. Uklidni se nebo ho mít nebudeš,“ smál se její nadrženosti.
„Už budu hodná,“ zalekla se Stáňa a nastavovala svoje vibrující půlky jako věc. Roztáhla si je a kunda jí tekla nedočkavostí. Zabořil se svým kopím do té nenasytné díry a začalo peklo. Rejdil jí tam, bodal, napomáhal si kroutěním boků, plácal ji přes zadek a Stáňa jen vzdychala a slastí se cuchala ve vlasech.
Narážela se a přidávala v tempu. Jejich šukačka se změnila v pekelnou jízdu, kdy ona házela zadkem a on si musel pomáhat stáním na špičkách. Tancoval za ní skoro na palcích, protože polohu zezadu měla Stáňa ze všeho nejraději. Být pěkně ojebaná někým cizím a už ho nikdy nevidět ji dohánělo k šílenství. Stačilo pár heků a týpek zařval zároveň se Stáňou, jako lev.

Jejich těla se roztřepala v zuřivém orgasmu a spokojená kunda mu ždímala jeho ptáka. Její cuky byly natolik intezivní, že vstříklé semeno zároveň i vyplivovala. Pot jí tekl z čela po krku až mezi kozy a jeho záda se potem leskla stejně jako její předek. Poklekl k její kundě zezadu, roztáhl pysky a sledoval jak semeno teče z rozšukané díry ven. Stáňa se jen udýchaně snažila urovnat svoje roztřepané tělo, když ucítila jeho jazyk mezi pysky. Z tohohle jazykového koncertu se jí tělo rozvlnilo podruhé.

Zadek špulila jako rozdováděná čubina a hekala, že to bylo slyšet až ven. Jeho jazyk jí rejdil mezi pysky a narážel zespod na citlivého poštěváka. Kmital přes něj a sjížděl k díře, aby vylízal svoje semeno. Chutnalo mu a nechtěl se o něj připravit. Smíchané s její kundí šťávou mu chutnalo jako vzácný koktejl. Držel ji za boky, a když cítil vibrování jejich půlek, přitlačil na její rozkrok.
„Už budu. Honem. Udělej ještě svoji kurvu. Udělej mi to! Lízej! Už se udělám. Já se udě…“ nedokřičela Stáňa a znovu se zazmítala v sladkém orgasmu. Chlápek vstal a ocenil svoji klisničku poplácáním po zadečku.

„Děkuju. To se mi líbilo. Uvidíme se ještě?“ promluvil jako první, když si po té zběsilé šoustačce zapaloval v křesle.
„Můžeme. Klidně. Kde máš koupelnu?“ mrkla na něj Standa a svlékala si šaty, aby se mohla připravit na další domluvené číslo o pár bloků dál. Po sprše se rozloučila, popleskala jej něžně po tváři a zavolala taxíka, který ji vezl na druhé místo činu.

Taxikář s ní flirtoval nestoudnými pohledy ve zpětném zrcátku, usmívali se na sebe a když vystupovala, tak mu dala nahlédnout do svého mezinoží. Jen tak ledabyle na něj vyšpulila svoji kulatou prdelku a pohladila si půlku. Když zabouchla dveře vozu, tak zaslechla jen písknutí, které znamenalo nadšení z jejího těla. Doběhla k domu a zazvonila na zvonek. Otevřel jí mladíček, kterému vklouzla nedočkavě do bytu.

„Těšil jsi se?“ vcházela chodbičkou bez jedinného pohledu na něj jako královna a on jen zakoktal, že se samozřejmě těšil.
„Uděláme si dobře, ano?“ slibovala mu sexy svůdným hlasem, když si usedala do křesla a přehazovala nohu přes nohu. Byla krásná a sebevědomá. Mladík byl hubený, bledý, vyplašený a ona si připadala jako zaplacená učitelka sexu.
„Pojď ke mně,“ přikázala mu prstem a on vystrašeně poslechl. Jen se k ní přiblížil, tak jí klekl k nohám a začal ji mačkat a líbat, kam jen dosáhl. Byl zmatený, nadržený, neznalý a zbrklý.
„Já ti to udělám, jak nejlíp budu umět. Slibuji. Vyšukám tě,“ sliboval dychtivě.
„Počkej, počkej. Mám nápad. Zatím si přivoň a mlč u toho,“ roztáhla před ním nohy a odtáhla látku kalhotek. Zbrklý mladíček se přiblížil nedočkavě obličejem a nasál vůni její zralé kundy. Prosebně k ní zvedl oči a viděl, že zrovna vytáčí jakési číslo na mobilu.

A jak to bude pokračovat dál? Těšte se na druhý díl, který najdete taktéž na naší erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.