Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nevěra prozrazena!

5.březen 2022
Nevěra prozrazena!

Ten den vážně nestál za moc. Práce v kanceláři nešla od ruky, pohádal jsem se se šéfem, a teď ještě ten neustávající déšť. Dlouhé provazy vody dopadaly na zem, která už ji nestíhala vsakovat, a tak všude tekly drobné i větší potoky, zčásti pohlcované místní kanalizací.

Louží, ve které jsem pozoroval tvořící se kruhy, náhle projelo nákladní auto a zdvižený proud vody mne zlil od hlavy až k patě. Nadávky bez účinku zanikly v okolním hluku způsobeném provozem, městem, a samozřejmě deštěm. Konečně jsem byl u domu. Domů jsem se vždy těšil. Čerstvě ženatý, krásná žena... co krásná... představte si vysokou štíhlou blondýnu, modré oči, pevné trojky, prostě nádhera. Vždycky mne nějak vytušila, když jsem se takhle pozdě vracel, a s úsměvem mne očekávala ve dveřích.

Dnes ale k mému údivu nečekala. Odemkl jsem a již první zvuky z bytu dávaly tušit něco pro mne velmi nepříjemného. Opatrně jsem vešel, pootevřel dveře do ložnice a opatrně nakoukl. To, co jsem spatřil, mne málem položilo. Na naší posteli ležel cizí tlustý chlap, na něm v obrácené poloze klečela moje milovaná Lucka, a asi je zbytečné dodávat, že oba byli kompletně nazí. Jeho jazyk hbitě zpracovával její kundičku, občas zajel na prdelku, a lesknoucí se ženské pohlaví dávalo znát prožívanou rozkoš.

Lucka se také činila, co mohla. Opírajíce se prsy o jeho mohutné břicho kouřila jeho tlustý penis. Blesklo mi hlavou, jak je v tomhle dobrá. Polaskat celé tělo penisu, jemně objet hlavičku jazykem, podráždit předkožku a poté si ho pustit mezi rozkošné rty. Jo, tohle fakt uměla...Zatímco ho orálně ukájela, její ruka dráždila a mnula jeho nalitá varlata. Nedá se to říci jinak, on vážně chrochtal rozkoší. Po chvíli se ta hora sádla zvedla a opatrně položila mou ženu na záda. Proč jí pak roztáhla ruce, to jsem zpočátku nechápal.

Chlap však sáhl kamsi za sebe a vytáhl dvoje drobná pouta. Náramky rychle zacvakly za kovanou pelest postele a za zápěstí, a Lucka byla jak ukřižovaná. Zjevně se jí ten pocit bezmoci líbil, a když se k ní tlouštík nahnul, hladově se přisála na jeho ústa. Jejich jazyky se proplétaly a jasně bylo znát, že spolu nejsou poprvé. Neměl jsem sílu to zastavit. Zní to divně, ale neměl. Místo toho jsem koukal, jak jí doširoka roztáhl nohy, a zaútočil svým slinami se lesknoucím pyjem na roztouženou svatyňku. Ani v nejmenším se nerozpakoval. Prohnul se v kyčlích a až po kořen ho vrazil dovnitř. Přestože do ní vnikl poměrně hladce, vykřikla napůl překvapením a napůl bolestí.

Povídka: Nevěra prozrazena

Poté ho vytáhl a párkrát přejel žaludem vyholené stydké pysky. Mohutná hlava penisu v poměru s malou kundičkou se odrážela ve srovnání jejich těl - připomínali mi krásku a zvíře. Mezitím jeho penis opět zmizel v těsné pochvě a mužova ruka dráždila Lucčin klitoris. Vysloveně si ji vychutnával. Zatímco ji rytmicky souložil a bortil její něžnou dírku, lízal a okusoval její ňadra, co chvíli ji štípnul prsty do bradavky, nebo ji pro změnu mezi přírazy plácl přes zadek. Červené fleky na hýždích svědčily, že údery nejsou jen náznak, ale že jsou vedeny silou.

Lucce se to viditelně líbilo, svědčily o tom její slastné vzdechy míšené s výkřiky, aby ji nešetřil, aby ji omrdal, a že je jeho děvka. Když jsem tak zpětně uvažoval, nikdy jsem od ní sprosté slovo neslyšel. Inu, časy se mění. Byla tu ještě další věc. Zatímco mne nedovolila Lucka ani to nejmenší bez kondomu, ten chlap ji souložil absolutně natvrdo. Prostě jí bylo jedno, jestli se do ní udělá. Rval ho do ní v pravidelném rytmu, vychutnával si těsné sevření poševních svalů a bylo na něm znát, že se blíží k vrcholu. A moje žena? Vycházela mu absolutně vstříc, přirážela pánví, užívala si každý centimetr jeho žilnaté klády.

Když jí uvolnil pouta a nadzvedl ji na sebe, vášnivě ho objala kolem krku a sama se napichovala na mužův penis. V tu chvíli nevnímala okolí, žila jen pro to jedno, soustředila se pouze na penis pronikající rytmicky do jejího těla. Mužův nasliněný sádelnatý prst, který zajel do její zadní dírky, umocnil její rozkoš na maximum. Roztřásla se v mohutném orgasmu, spalujícím celé její tělo, a poté vyčerpaně klesla na hruď svého milence. Tlouštík nelenil, hbitě ji nadzvedl, a zavedl svou kládu do Lucčina análního otvoru.

Po několika rychlých přírazech bylo zřetelně vidět, že i on je těsně před vrcholem. Naposledy ho zasunul do prdelky, nato rychle Lucku položil na záda, a začal stříkat na její ňadra a obličej. Salvy spermatu dopadaly na její tváře, vlasy, krk, ona to slastně chytala ústy a nakonec ještě olízala zbylé semeno z mužova povadlého penisu. Poslední vášnivý polibek a oba zmizeli v koupelně. Opatrně jsem zavřel dveře a šel koupit pouta...

Vzrušuje vás nevěra? Najděte sobě nebo třeba klidně partnerce nebo partnerovi někoho "bokem" na naší sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.