Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nevěra, nebo ne? - 2. díl

23.únor 2019
Nevěra, nebo ne? - 2. díl

Raul mě k sobě přitáhl. Aby mě nažhavil, tak mě znovu dlouze políbil. Cítila jsem, jak mě jeho tvrdý úd tlačí do břicha a jak i já při představě, co mě v příštích hodinách čeká, začínám vlhnout. Oblékla jsem si tričko, Raul urychleně posbíral naše věci a oba jsme v ruku v ruce vyšli k jeho garsonce.

Asi za pět minut jsme byli u něho. Pokojík byl celkem malý - postel, skříň stolek, dvě židle a lednička. Jak jsem si pokojík prohlížela, hned mi přišlo na mysl, kolik tu za ty dva roky musel mít tak krásný chlap Raul v posteli dívek a žen. Ale to mi bylo v tuto chvíli jedno, chtěla jsem stůj co stůj splnit svůj plán a konečně otěhotnět. Tušila jsem, že musí mít v milování velké zkušenosti a já jsem v tom směru nezkušená. To však on nesmí poznat! Proto jsem se postavila k posteli, zaujala provokativní pozici a zeptala se ho, co mi to vlastně chtěl ukázat! Raul se ke mně hned vrhnul a začal mě líbat a přitom mi jeho ruce rejdily po prsou a potom přes plavky i mezi nohami. Abych mu pomohla zvedla jsem ruce a řekla mu, jestli mi pomůže z toho těsného trička. Ihned to pochopil a naučeným pohybem mi ho svlékl. Jak to udělal, tak se mu před očima se mu objevila má pevná, čtyřková prsa. Raul je začal ihned hladit a líbat.

Stále říkal, že je mám nádherná a úžasná, a že tak krásná prsa ještě neviděl. Poté mi stáhl spodní část plavek a jemně pohladil moji chlupatou lasturku. Nyní jsem stála úplně nahá v cizím pokoji s úplně cizím nadrženým chlapem. Pak mě Raul vzal do náručí a odnesl do postele. Potom si rychle vysvlékal oblečení. Za chvíli jsem podruhé v životě viděla vedle sebe nahého muže. Můj španělský milenec byl krásně svalnatý a opálený a neměl na sobě ani gram tuku navíc. Ve srovnání s manželem byl o 16 roků mladší, neměl bříško ani pleš a také jeho mužství se nedalo srovnat s manželem. Raulovi už stál jeho penis jako svíčka, předkožku měl staženou a na konci údu byl vidět jeho nabobtnaný modrofialový žalud. Jak jsem zahlédla délku Raulova penisu zatočila se mi hlava. Odhadla jsem, že je asi dvojnásobně delší než ho má můj manžel. A ten ho má dlouhého 12 centimetrů. Jak jsem viděla toho jeho macka, začala jsem uvažovat, kolik asi už navštívil kundiček a která budu asi v pořadí já. Padesátá, stá, dvoustá??? Ale to je jedno, hlavně, že Raul bude vědět, jak to má dělat, aby byla dívka uspokojena

Jak byl Raul nahý, ihned si lehl vedle mě do postele a začal mi svým dlouhým jazykem lízat mou kačenku a poštěváček. Protože jsem to zažila poprvé, dělalo mi to velmi dobře. Po pěti minutách jsem tekla jako vodopád. Protože byl Raul nažhavený na nejvyšší míru, vlezl si mezi mé nohy, široce je roztáhl a ihned mi do mé kačenky zarazil svůj ohon. To bylo něco! To byl macek! Při jeho pronikání dovnitř jsem si myslela, že zažívám svoji druhou defloraci. Bolelo to, ale já jsem nechtěla vzbudit zdání, že mi to dělá potíže. Zatnula jsem zuby s tím, že to musím přece vydržet. Kolik dívek to přede mnou na této posteli vydrželo, proč bych to nevydržela já. Po několika silných přírazech se Raulovi podařilo zasunout do mě celý jeho mohutný ocas až po kořen.

Jak to zjistil, začal mě pravidelnými přírazy mrdat svým 24centimetrovým ocasem na celou jeho délku. Při jeho vytažení ve mně zůstala jen špička žaludu a při zajetí jsem cítila, jak mi žalud silně tlačí na dno pochvy a jeho koule mě bouchají do zadečku. Bylo to nádherné, nic podobného jsem s manželem dosud nezažila. Ten svůj malý úd do mě strčil, tři minuty s ním trochu pohyboval a za chvíli vystříkl a bylo hotovo. Raul mi po několika minutách souložení zvedl nohy na svá ramena, roztáhl je a ještě zrychlil frekvenci svých přírazů. Za chvíli jsem poprvé v životě cítila, jak mé tělo začíná vibrovat a kudička se svírat v slastné křeči. Chtě nechtě jsem začala křičet a silně se nabodávat na Raulův ocas. Bylo to úžasné. Raul poznal, že mám orgasmus a bylo na něm vidět, že je pyšný na to, jak mě dostal. Za chvíli měl orgasmus i on. Cítila jsem, jak do mé kačenky pumpuje sperma. Nebyly to dvě kapičky jako manžela, ale neskutečné množství. Jeho stříkání trvalo snad minutu a já jsem za chvíli cítila, jak mi část tohoto množství spermatu vytéká z kačenky a vpíjí se do prostěradla. 

Erotická povídka Nevěra, nebo ne?

Myslela jsem, že sex s Raulem po asi půlhodině je u konce. Ale to jsem si jenom myslela. Můj dnešní milenec vytáhl ze mě svůj ochablý úd a bez jakéhokoliv upozornění mi ho strčil do úst. Začala jsem se dusit, ale on na to nedbal a stále mi ho tam strkal a přirážel. Po několika minutách jsem se nestačila divit – jeho velký ohon mu zase stál jako předtím! Ležela jsem jako omámená po první souloži a nevěděla, co se bude dít dále. Raul mě však přetočil na břicho, zvedl mi zadeček a bez přípravy mi zastrčil penis do mokré kačenky zezadu. Šlo mu to dobře, protože jsem byla dobře namazaná jeho spermatem z předešlého čísla. Tuto polohu jsem neznala a musím říci, že se mi moc líbila, zvláště, když mě při milování hnětl rukou zezadu poštěváček. Za chvíli jsem dostala další orgasmus. Po asi patnácti minutách jsme změnili polohu a po dalších dvaceti znova. Tak tomu bylo další dvě hodiny. Milovali jsme se z boku, v sedě, ve vestoje, na koníčka zepředu a zezadu, na boku postele atd. Nevěřila jsem, kolik existuje v sexu poloh a různých praktik. Také jsem netušila, že muž je schopen milovat ženu několikrát za sebou a mít u toho orgasmus s výstřikem! Můj mladý milenec byl schopen se udělat za tři hodiny pětkrát. Také já jsem měla několik orgasmů, prvních v mém životě.

Asi po třech hodinách souložení jsem byla strašně utahaná, ale nesmírně šťastná a spokojená. Vůbec mi nevadilo, že mě kačenka z tak dlouhého sexu bolí a pálí. Hlavně, že se Raul do mě pětkrát krásně vystříkal. Jeho sperma mi vytékalo z kačenky na bílé prostěradlo v posteli. To bylo nyní celé mokré. Po náročném souložení jsme s Raulem ještě asi půl hodiny mazlili v posteli a pak jsem odešla domů. Ani jsem se nemyla. Chtěla jsem, aby ve mně bylo jeho sperma co nejdéle a udělalo svou práci. Asi pět minut po mém příchodu přišel i manžel. Hned mi vyprávěl o potápění a o tom jaké je potápění nádherné. Jak jsem se měla já, to ho zase vůbec nezajímalo. Po večeři si vlezl do postele a za chvíli spal jako špalek. Já jsem naopak nemohla dlouho usnout. Stále jsem musela myslet na to, co jsem dneska zažila s Raulem. To, co jsem s ním dneska zažila, bylo nádherné a já jsem stále uvažovala, proč jsem se sexu v dosavadním životě tolik bránila. Další čtyři dny naší dovolené měly podobný průběh jako minulý den. Dopoledne jsem byla s manželem na pláži, po obědě šel manžel na potápěčský výcvik a já jsem se odpoledne věnovala v Raulově garsonce náruživému sexu. Večer jsem s manželem šla na večeři a pak jsme se šli projít. Jak jsme přišli na pokoj manžel si se mnou chvíli povídal a potom hned usnul. Samozřejmě, že mně se zase vůbec nevěnoval. 

Celé čtyři dny jsme se odpoledne s Raulem věnovali sexu velmi důkladně, tak tři až čtyři hodiny. Raul byl nezničitelný, připomínal mi plemenného hřebce. Každý den byl schopný se mnou mít čtyři až pět orgasmů. V sexu pořád střídal a vymýšlel nové a nové polohy, prostě borec. Jediný kdo na to jeho běsnění doplatil, byla moje kačenka. Za čtyři dny sexu s jeho velkým a tlustým údem byl na ni špatný pohled, byla napuchlá a částečně i odřená. Jak jsem se doma na ní v zrcadle podívala – no, prostě hrůza. Avšak Raul mě během pěti dnů naučil v sexu vše, co jsem dosud v této oblasti zanedbala. Jak se dovolená nachýlila ke konci, oba jsme si s Raulem řekli, že to, co jsme prožili bylo nádherné a krásné. On si v duchu myslel, že mě svým šarmem dostal do postele, já jsem mu zase nikdy neřekla pravý důvod mého sexuálního zájmu o něho. 

Jak se blížil konec naší dovolené stále jsem přemýšlela nad tím, že s manželem jsem se dosud ani jednou nemilovala, protože byl vždy moc unavený. Jak bych mu vysvětlila, že jsem v jiném stavu, když jsme se dosud ani jednou nemilovali. U večeře mi jedna paní ze zájezdu řekla, že se večer dívala na jednom kanále na porno, že to bylo strašné, co tam ti dva spolu dělali. Napadlo mě něco. Jak jsme přišli z procházky pustila jsem, jako náhodou, televizi, s tímto programem. Manžela to povzbudilo, a když mě viděl, jak jdu z koupelny nahá, tak se na mě vrhnul a pomiloval mě. Konečně!!! Po deseti minutách byl však konec. Byla jsem však ráda, protože mě moje rozedřená a opuchlá kačenka hodně bolela. Ale musela jsem vydržet toto poslední sexuální číslo naší dovolené. Ještě že se manžel na moji kačenku nepodíval zblízka v jakém je stavu!!! Musela jsem mu zahrát, jaké je to s ním krásné a jak si toho užívám. Ve skutečnosti jsem jeho malý úd ve své roztažené kačence ani necítila, natož jak se ve mně pohybuje. Ale co se dá dělat. Po souloži bylo znát, že manžel je rád, že se mu podařilo splnit své manželské povinnosti. Samozřejmě, že jsem se nedočkala druhého nebo dalšího pokračování naší soulože. Manžel za chvíli zase usnul. Já jsem byla ráda, že jsme konečně měli spolu styk. Nevěděla jsem však jestli sperma, které vytéká z mé kačenky je to, které odpoledne do mě pětkrát nastříkal Raul nebo jestli manželovo. Ale to bylo jedno. Druhý den jsme dopoledne odjeli domů. Raula jsem ráno však viděla, právě se věnoval jedné mladé němce. Budiž mu přáno. 

Za několik týdnů jsem zjistila, že jsem v jiném stavu a dokonce, že to budou dvojčata. Za devět měsíců se nám narodili dva krásní kluci. Celá rodina říká, že jsou celí po manželovi. Také on je moc rád a stále mi připomíná, že měl pravdu s tím, že jednou se to musí podařit. Já si své tajemství nechám pro sebe a jenom přemýšlím, jestli to byla z mé strany na naší dovolené ve Španělsku nevěra, nebo ne. Co myslíte vy?

Hledáte partnera na hrátky nebo zaučení v sexu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na erotickou seznamku a najít ho.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.