Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nevěra, nebo ne? - 1. díl

16.únor 2019
Nevěra, nebo ne? - 1. díl

Je mi dvacet šest let, mám vystudovanou vysokou školu, jsem už tři roky vdaná a rok pracuji na jednom úřadě. Manžel je také vysokoškolák, je o deset roků starší než já a známe se od dětských let. Oba pocházíme z malého městečka z rodin poměrně nábožensky založených, zvláště rodina manžela je až přehnaně nábožná.

A na manželovi se to značně projevilo. V rodině, ve které jsme oba vyrůstali, byly otázky o milování a sexu tabu, o těch se nikdy otevřeně nemluvilo. Proto jsem také svému manželovi teprve po mnoha měsících chození dovolila důvěrnosti, jako je líbání a hlazení. Sex jsme spolu měli samozřejmě až v noci ve svatební den. Je samozřejmé, že před manželstvím, ani v něm jsem neměla žádné důvěrnosti s jiným mužem, i když jsem měla během studia mnoho příležitostí a dnes toho dodatečně lituji.

V manželství se s manželem se milujeme asi jednou týdně, a to ve tmě a jen v misionářské poloze. Jiný způsob milování než tento jsem dosud nezažila. Jak jsem se na to jednou ptala, proč nezkusíme něco jiného, tak mi řekl, že všechny ostatní sexuální polohy jsou nemravné. V ostatním životě nám to s manželem však klape dobře. Máme se rádi a jediné, co nám nyní schází, je dítěte. Já jsem už byla u lékaře a vyšetření ukázalo, že jsem zdravá. Jak jsem řekla manželovi, že musí také on jít na vyšetření, rázně to odmítl a stále mi opakoval, že na udělání dítěte máme ještě hodně času. Já jsem však z toho, že už dva roky se nám to nedaří, byla celá nesvá. Zvláště, když se mě všichni z rodiny ptají, kdy už konečně budeme chovat. Ve srandě se manželovi nabídli někteří mužští členové rodiny, že "jestli potřebuje pomoc, ať jim to řekne, a oni mi to dítě rádi udělají"! 

Všechno se v této oblasti změnilo na naší týdenní dovolené ve Španělsku. Ale od počátku.

Na radu lékaře (abych lépe přišla do jiného stavu) jsem přemluvila manžela, že by bylo krásné strávit krásnou dovolenou u moře. To se mi podařilo a my jsme si společně vybrali z nabídky jedné cestovní kanceláře týdenní dovolenou ve čtyřhvězdičkovém hotelu u moře v jižním Španělsku. První den po příjezdu jsme si prohlédli hotel i jeho okolí. Vše bylo nádherné. Byli jsme s manželem ubytování v pokoji s balkónem s výhledem na moře. Hned u hotelu byla písčitá pláž, kolem níž byly slaměné slunečníky a lehátka. Pro zpestření života hotelových hostů se na pláži denně konaly sportovní akce: aerobik, tancování, volejbal, kuželky a fotbal. V hotelu nám také nabízeli velké množství fakultativních výletů a různých atrakcí. Manžel, kterému se moc nelíbí celodenní opalování na pláži, si vybral pětidenní potápěčský kurz zakončený certifikátem z potápění. Já jsem si vybrala cvičení – aerobik, abych byla stále štíhlá a pružná. Vzhledem k manželově kurzu potápění jsme se domluvili, že dopoledne budeme spolu na pláži a po obědě on půjde na potápěčský výcvik a já budu na pláži. Bylo mi líto, že celé odpoledne budu u vody sama, ale co bych pro něho neudělala. Budu se opalovat a chodit na dvě odpolední cvičení aerobiku. Tak se také stalo. 

Našim cvičitelem v aerobiku byl svalnatý a opálený dvacetiletý student jménem Raul. Nikdy jsem se o chlapy moc nezajímala, ale jak jsem poprvé Raula uviděla, ihned se mi moc líbil. Všimla jsem si, že už při prvním cvičení si Raul všiml i mě. Asi to bylo tím, že jsem byla ze všech cvičících žen nejmladší a také pravděpodobně nejhezčí. Jak Raul po prvním cvičení uviděl, že jsem na pláži sama bez partnera, ihned ke mně přišel a začal se mnou vést konveraci. Protože jsem se cítila osamoceně a také jsem si chtěla zopakovat angličtinu, tak jsem mu řekla, ať si přisedne, že si s ním ráda popovídám. Rád si ke mně přisedl a ihned jsme začali mluvit o všem možném: Španělsku, Čechách, studiu, brigádě, sportu, ženách, mužích, zálibách atd.

Protože bylo teplo a Raul byl velmi úslužný, donesl nám oběma také něco k pití – místní drink, víno a colu. Ať si vyberu, co mám ráda. Vybrala jsem si víno. Když viděl, že mi víno chutná, ihned mi donesl další. Potom chtěl, ať mu řeknu také něco o sobě. Jak se jmenuji, co dělám, kolik mám let atd. Uvažovala jsem, proč bych mu měla říkat pravdu. Proto jsem mu po pravdě jen řekla, že se jmenuji Dana, a pak jsem mu trochu zalhala - řekla jsem mu, že jsem také studentka, že mi je dvacet jedna a že jsem tady sama. Při třetí skleničce vína se Raul ke mně přiblížil, objal mě a znenadání mě dlouze políbil na ústa. Jak uviděl můj údiv, vysvětlil mi, že u nich to je zvykem mezi dobrými kamarády. Během další hodiny se začaly jeho důvěrnosti zvětšovat - líbání, dotýkaní se prsou, žmoulání ruky a hlazení na stehně. Po těchto důvěrnostech jsem začala tušit, že Raul bude asi nějaký donchuán, který si během své brigády chce asi co nejvíc užít s dívkami. Protože jsem byla jsem zvědavá na jeho taktiku, chtěla jsem vědět, kam až chce Raul tu náklonnost ke mně dotáhnout. Byla jem přesvědčena, že kdyby si dovoloval víc, tak to s ním ihned rázně skoncuji. Myslela jsem si, že to bude snadné, ale netušila jsem, že se mýlím. 

Po druhém odpoledním cvičení za mnou Raul zase přišel. Jeho vztah ke mně se stával stále důvěrnější. Bral mě za ruku, objímal mě, dával letmé polibky a hladil mě. Také se nabídl, že mě namaže opalovacím krémem. Musím přiznat, že to bylo hezké, jak mi jemně a zlehounka mazal záda olejíčkem. Jeho prsty přejížděly jemně po zádech a po stehnech. Cítila jsem, jak mě to vzrušuje. Raul to vycítil, sehnul se nade mě a dlouze mě francouzsky políbil. Nádhera, to jsem ještě nezažila. Podívala jsem se mu do očí a viděla jsem, že po mě touží. Hned jsem si uvědomila, že je to donchuán a dělá vše proto, aby získal další dívčí skalp. Abych tomu ihned zabránila, vymluvila jsem se mu, že slunce již zapadlo a já musím jít s dalšími účastníky zájezdu do města. Vstala jsem, sebrala své věci a odcházela. Raul za mnou utíkal a ptal se mě, jestli zítra za mnou zase může přijít. Abych ho setřepala, tak jsem mu kývla. Bylo na něm vidět, že je moc rád.

Erotická povídka Nevěra, nebo ne?

Večer dorazil manžel z výcviku. Moc se mu líbil a stále o něm hovořil. Vůbec ho nezajímalo, co jsem celé odpoledne vlastně dělala já a jak mi bylo bez něho. Po večeři jsme se šli projít a kolem jedenácté jsme si šli lehnout. Protože jsem byla eroticky naladěna z odpoledne, chtěla jsem po manželovi, aby se mi věnoval. To jsem se však spletla. Vymluvil se mi, že je dneska unavený a že to necháme na jindy. Byla jsem velmi naštvaná, protože to mi řekl i včera po příjezdu. S takovým přístupem nebudeme mít dítě nikdy!!! Za chvíli manžel tvrdě usnul. Já jsem nemohla stále usnout a přemýšlela jsem, co mám udělat pro to, abych byla konečně v jiném stavu. Najednou mě to napadlo, proč nespojit krásné s užitečným! Když mi neumí udělat dítě manžel, tak ať mi ho udělá někdo jiný, například mladý hřebeček Raul. Kdo to kdy pozná. Manžel i Raul jsou si vcelku podobní výškou i zjevem. Rozdíl je mezi nimi hlavně ve věku, manžel je od něho o 16 let starší, a v tom, že už má bříško a také už trochu plešatí. Musím využít Raulovy náklonnosti ke mně a pokusit se s ním, dokud mám své plodné dny, přijít do jiného stavu. Jediné, co mě však od toho záměru odrazovalo, byla má náboženská výchova a hlavně sexuální nezkušenost. Jediné, co jsem o sexu věděla, bylo to, co jsem viděla na dvou pornokazetách během studia na VŠ. Pevně jsem se rozhodla. Zahraji Raulovi erotické divadlo, na jehož konci bude konečně mé oplodnění. Už nebudu spoléhat na manžela!. Bude to těžké, ale když se budu snažit, tak splnitelné.

Když manžel po obědě odešel na výcvik, tak jsem se svůdně upravila a odešla na pláž. Tam jsem si lehla na lehátko a očekávala, kdy přijde můj donchuán. Netrvalo ani deset minut a už byl u mě. Bylo vidět, že na mě chce dneska zaútočit víc než včera. Hned jak přišel, tak mě něžně políbil a objal. Dovolila jsem mu to, bez následných výčitek. To ho překvapilo, a proto si pomalu začal dovolovat víc a víc. Napadlo mě, že i já ho nažhavím. Zeptala jsem se ho, jestli je tady zakázáno chodit nahoře bez, že si chci opálit prsa. Jak mi řekl, že to není zakázáno, tak jsem si před ním provokativně sundala vrchní díl plavek. Jak uviděl mé krásné čtyřky, ihned se to projevilo na jistých místech jeho plavek. A co teprve, když jsem ho asi po půlhodině požádala, aby mě vepředu namazal, protože se nechci spálit! Musím říci se natíráním a masáží mým prsům se věnoval dokonale.

Celou dobu jsem pozorovala, jak se mu zvedají plavky na intimních místech. Ještěže jsme za chvíli šli na první cvičení aerobiku. Po jeho skončení jsme se šli společně vykoupat a pak jsme si k sobě lehli na lehátka. Zase jsem pozorovala, že je moc nadržený. Byla jsem zvědavá co bude dělat. Po chvíli se Raul ke mně otočil a zašeptal mi do ucha, jestli bych nechtěla na chvíli zajít do jeho garsonky, že mi něco ukáže. Asi si myslel, podle mého chování, že jsem lehce dostupná dívka, která si sama přijela do Španělska užít sexu a že on toho musí využít. Abych mu dokázala to, co si asi o mně myslel, tak jsem mu řekla, že tam s ním zajdu. Raul byl nadšený a já jsem byla také ráda, protože se mi dařilo plnit plán, který jsem si včera v noci dala. Tento krásný chlap buse za chvíli mým milencem a možná i otcem mého budoucího dítěte.

Zajímá vás, jak to celé dopadlo? Nenechte si ujít druhý díl příběhu, který najdete příští sobotu zde na online sex seznamce v rubrice Erotické povídky

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.