Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Neuvěřitelná thajská masáž

6.březen 2021
Neuvěřitelná thajská masáž

Má rozlučková party byla opravdu luxusní. Se svými nejbližšími přáteli a pár spolupracovníky, včetně mého šéfa, jsme pořádně rozhlučeli pražskou vinárnu. Pilo se, jedlo, vtipkovalo, měli jsme objednané tanečnice. Prostě paráda. Když se náš kolektiv asi dvaceti chlapů začal trousit, zůstali jsme tři.

Já, můj kamarád Petr, se kterým se znám už od základky, a Milan, můj šéf. Byl jsem první, koho přijímal, když začínal podnikat. Máme k sobě hodně blízko. Oba jsme pohlceni finančním světem a celý vesmír vnímáme v číslech, grafech a hlavně v penězích.

Takto ve třech jsme se rozhodli vyrazit na tour mezi všemi většími veřejnými domy v Praze. Zařádili jsme si asi v pěti nebo šesti, popravdě si to už pořádně nepamatuji. Dost jsme nasávali. Užívali si s holkami na všechny způsoby, s Asiatkami, černoškami, i latino americkými kráskami, které jen pasáci do naší malé zemičky dotáhli. Tolik buchtiček jsem za svůj celý život neopíchal, jako tu noc.

Za svítání mě taxík vyhodil před domem a já se doplazil rovnou do postele. Má nadcházející nebyla doma, svou rozlučku s děvčaty plánovala ve wellness na Moravě a měly hotel zamluvený na tři dny. Usnul jsem. Večer mě probudil telefon. Podíval jsem se, kdo volá. Milan. Co asi potřebuje?

„Čau Milane, co potřebuješ?“ rozespale jsem příjmul hovor. „To byl pořádný mazec, ta tvoje rozlučka. Doufám, že takovou srandu zopakujeme, i když budeš v chomoutu.“ Evidentně taky před chvíli vstával. „To teda! Teď jsem se probral.“ „Já taky. Chtěl jsem ti zavolat a poděkovat. A abych nezůstal jen u slov, tak na zítřek jsem ti objednal thajskou masáž. Vše je domluvené a zaplacené, o nic se nestarej. Jen buď zítra v 15:00 v na místě. Uvidíš, že takovou masáž jsi ještě nezažil. Občas tam zajdu a cítím se... No, jako nový člověk.“ „Díky, to nemuselo být. Rád tam dojdu, jsem zvědavý. Ještě jsem na žádné thajské masáži nebyl.“ Popravdě nenavštěvuji masáže téměř vůbec. „Čau.“ „Zdar. Ozvi se, jak se ti to líbilo.“

Zítřejšího rána jsem se de facto jen poflakoval. Pustil jsem si ráno ekonomické zprávy, proletěl maily a skoukl situaci na trhu. Nikam se mi na oběd nechtělo, a tak jsem si nechal poslat sushi až do domu. Po obědě jsem si ještě na chvíli schrupl. Probudil mě budík v 14:30. Oblékl jsem si volné kalhoty a košili. A vyrazil na masáž.

Vešel jsem průchodem domu, vystoupal do šestého podlaží a zazvonil. Kroky blížící se ke dveřím. Dveře se otevřely. Stála v nich asi metr sedmdesát vysoká Thajka oblečená jen do červeného župánku. „Už na vás čekám, pojďte dál.“
Vstoupil jsem do menšího bytu. „Odložte si,“ pokynula mi Thajka. Zašel jsem za plentu a vysvlékl jsem se do naha. Vzal si ručník kolem pasu a vrátil se zpět do místnosti, kde stálo masážní lehátko. Masérka zatím pustila uklidňující hudbu a chystala si oleje. Znovu mi pokynula, abych si lehl na břicho. Učinil jsem tak.

Masáž pomalu začala. Bez slov mi začala masírovat krk, ramena, záda. Bylo to příjemné. Přeskočila hýždě a začala znovu od chodidel, přes lýtka výš. Sundala ručník. Nepřikládal jsem tomu žádnou váhu. Vždyť je to normální. Začala mi masírovat hýždě a půlky pozadí. Chvílemi se dostávala i mezi ně, a jakoby náhodou přejela po mé dírce. To „přejíždění“ bylo stále častější, až se u mé dírky zastavila nadobro. Stále silnějším tlakem ji masírovala zvnějšku. Snažila se dostat dovnitř. Bylo mi to jasné. Nikdy jsem nic podobného nezažil, ale nechal jsem vše na ní.

Najednou poměrně rychle vklouzla jedním prstíkem dovnitř a zajela tam až nadoraz. Byl jsem překvapený, jak příjemné to bylo. Můj penis na to reagoval pomalým tvrdnutím. Neměl moc kam se rozpínat, protože jsem si na něm ležel. Thajka do mě po chvíli dostala i druhý prstík a prohmatávala mi mou dírku.

Po třech minutách přestala a poodstoupila. Byl jsem zvědavý, co bude dál, a tak jsem zvedl hlavu. Ze šuplíku vyndala asi patnácticentimetrové růžové didlo a nanášela na něj olej. Usmála se na mě, když viděla, že ji pozoruji. „Neboj se.“ „Nebojím se. Jen jsem ještě nic takového nezažil.“

Špičku didla přiložila na mou dírku a pomalu do mě vplouvala. Byl jsem opravdu dobře připravený prstíky. Cítil jsem jemný slastný tlak. Byla ve mně asi ze dvou třetin a já najednou ucítil, jak didlo začalo mírně vrnět. Ach, to je slast. Zkušeně mi masírovala prostatu a mně se dělaly mžitky před očima. Má prdelka svírala didlo v křečích, jako by ho chtěla celého do sebe. Tlumeně jsem oddechoval.

Dildo ve mně nechala vibrovat a požádala mě, abych se otočil na záda. Vibrující didlo ve mně udržovalo napětí. Teď konečně mohl můj penis „růst“, a taky, že ano. Už stál jako svíčka. Ale Thajka si ho nevšímala, jakoby na to bylo zvyklá. Začala pomalu s masáží obličeje, pak hrudníku. Zastavila se v rozkroku. Dlouze políbila můj žalud. Teď už jsem byl v sedmém nebi a chtěl ji ošukat. Chystal jsem, že se zvednu, ale ona mě zadržela rukou. Penisu se už ani nedotkla, protože věděla, že bych okamžitě stříkal.

Erotická povídka Neuvěřitelná thajská masáž

Znovu mě požádala, tentokrát o to, abych se posunul na lehátku tak, aby můj zadeček s didlem vevnitř byl na kraji lehátka. Učinil jsem tak. Už při tom pohybu jsem cítil, jak mi didlo pluje zadečkem. Myslel jsem, že každou chvíli budu.
Odešla ke skřínce a byla ke mně zády, tak jsem neviděl, co dělá. Když se otočila, to, co jsem uviděl, mi vyrazilo dech. Její župánek odkryl dvaceticentimetrový stojící penis s kondomem. Viděla asi můj překvapený výraz ve tváři, a tak se znovu roztomile usmála.

Přistoupila ke mně a vyndala mi ze zadečku didlo. Najednou jsem cítil, tak prázdný, což se mělo vzápětí změnit. Z kapsy županu vytáhla sáček, s něčím bílým, nevěděl jsem, oč jde. A přiložila ho na penis, až jsem zasténal. Byl to už polo roztátý led. I přes to obrovské vzrušení můj penis za chvíli ochabl. Led nechala položený na mém penisu a svůj žalud nasměřovala na mou dírku. Byl větší než prstíky i didlo, ucítil jsem tlak. Silou přirazila, že ve mně byla až po koule. Zavyl jsem. Ta slast a penis, který se nemohl postavit, mě doháněly k šílenství.

Začala pomalu přirážet a každou chvílí zrychlovala tempo. Byl jsem jak pominutý. Šukala mě tak bouřlivě, že jsem chvílemi ztrácel ponětí o světě. Další a další příraz. Už jsem nemohl. Z mého neztopořeného pyje se najednou začalo samovolně linout sperma. Točila se mi hlava jako nikdy. Sperma ze mě vytékalo, ale Thajka stále přirážela. Přestala až v okamžiku, kdy jsem téměř nehybně a bez dechu ležel, a už ze mě nemělo co vytékat. Vyklouzla ze mě, sundala kondom a zkušeně si ho honila. Pár přetažení a už mi stříkala na můj ochablý penis olepený už svým vlastním semenem. Nechala mě ležet.

„Až se na to budete cítit, dáme si společnou sprchu.“ Nic jsem neodpověděl, neměl jsem žádnou sílu. Pravděpodobně jsem i na půl hodiny usnul, ale ona mě nevzbudila. Asi se s tím počítalo. Probudil jsem se a měl jsem už otřené semeno. Thajka mi podala šálek kávy. Nahý jsem si sedl na lehátko a vypil ho. Mezitím jsem se ji zeptal, jak se jmenuje. Řekla, že Wilai. Dali jsme se krátce do řeči. Ptala se mě, jestli se mi to líbilo. Samozřejmě, že ano. Nikdy jsem nic podobného nezažil. Slíbil jsem ji, že se určitě vrátím, protože tohle je něco!

Po kávě jsme se přesunuli do sprchy. Wilai mě omývala žínkou a znovu masírovala mé stažené svaly. Ztlumila proud a klekla si na dlaždičky. Vzala mou ochablou chloubu do úst a začala mě sát. Byl jsem stále naprosto vyčerpaný. Do své malé pusinky ponenáhlu natlačila i má varlata, tak i penis. Byl to zvláštní pocit. Cítil jsem, že můj penis začíná zase pomalu růst. Střídavě mi ho honila a kouřila. Zatímco její penis se zvadle houpal mezi jejími nohami, můj už byl zase jako skála. Párkrát mě i do něj jemně kousla, byl jsem jako v sedmém nebi. Polykala ho, jak jen to šlo. Chvílemi se dusila, ale nepřestávala.

Sundala hlavici sprchy a pustila chladnější vodu a sprchovala přímo můj penis, zatímco mi žužlala žalud. Tahle hra s teplotami se mi moc líbila, nevím, kde se to naučila, ale určitě to nějak nenápadně nadhodím i své nastávající. Přidala ještě chladnější vodu a hlavici přiložila na má varlata, která se hned zimou stáhla. Mezitím mě stále kouřila a honila. Ten pocit, když chcete stříkat, ale prostě nemůžete. Napětí rostlo a já cítil, že každou chvíli budu. Wilai to také zpozorovala. Ještě párkrát přetáhla mou předkožku, zarazila si můj pyj hluboko do krku a na kohoutku přidala nejchladnější vodu. Začal jsem zběsile stříkat jako nikdy předtím. Její krk se plnil horkým semenem a ona držela, i když se musela určitě dusit. Stříkal jsem strašně dlouho. Měl jsem dojem, že jsem vysáván do poslední kapky semene, které ve mně je. Ještě chvíli, trochu mi ho pohonila a spolykala poslední kapičky.

Postavila se vedle mě a usmála se. Byla se svou prací spokojena. Znovu přidala teplou vodu a žínkou mi omyla ochablý penis. Vyšli jsme ze sprchy. Ona mě beze slov osušila a donesla mi oblečení. Oblékl jsem se. Poděkoval jsem jí, a i když bylo vše už zaplaceno, položil jsem ji na onu tajemnou skříňku dva tisíce. „Ráda jsem vás poznala, pane. Doufám, že jste s mými službami spokojen.“ Věděla, že jsem. „Určitě vás zase navštívím. Na shledanou.“
Už když jsem sházel schodiště, vytočil jsem Milana. „A mně se hned zdálo, že to nebude obyčejná masáž. Kam ty na to chodíš?“ Smáli jsme se do telefonu.

Chcete si také nezávazně užít? Navštivte erotickou seznamku na internetu.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.