Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Netradiční vztah s nymfomankou

10.duben 2021
Netradiční vztah s nymfomankou

Poznali jsme se na koleji. Kláry si nešlo nevšimnout, i když upřímně, moc šancí jsem si nedával. Neměla zrovna nouzi o nápadníky, právě naopak. Ale prostě se nějak zadařilo.

Možná si tenkrát cestou ze sprchy z nudy řekla, že ojede prvního kluka, co na chodbě potká a... Byl jsem to právě já. A pak ji začalo bavit, jak to celé beru vážně, zatímco pro ni to byla od začátku jenom hra.

Klára byla vždycky ten typ živočišné ženy, která věci moc neřeší. Radši jsem se ani neptal, jak zvládá skládat zkoušky, nikdy jsem ji vlastně neviděl doopravdy studovat. Jak se po semestru ukázalo, vykašlala se taky na antikoncepci. Počet svých výstřiků do ní bych přitom těžko spočítal. Dodnes slyším její hlášku: „No co, ono to nějak dopadne...“, kterou okomentovala své neplánované těhotenství. A dopadlo to. Svatbou.

Znáte ten pocit, kdy vás pocit - naprostá euforie vystřelí do vesmíru? Já ano. Brala si mě největší sexbomba z ročníku, čtyři měsíce po svatbě se nám narodila dcera. Mezitím se mi podařilo úspěšně dostudovat. Následovala kariéra učitele na střední v jednom krajském městě, s bytem pomohli moji rodiče... Nejlepší na tom všem byl samozřejmě sex s Klárou. Těhotenství její potřeby ještě umocnilo. V posteli mě rozmazlovala a já jí to rád vrchovatě vracel.

Jak ale asi správně uhodnete, ani nám ta idyla nevydržela věčně. Zařídil jsem Kláře celkem pohodlnou existenci, to jí ovšem nijak nebránilo stěžovat si a zdůrazňovat, co všechno mohla mít, kdyby se se mnou nezahodila. Jisté manažerské schopnosti se jí opravdu nedaly upřít. Péči o dceru rozdělila z velké části mezi svou matku a mě, volný čas si dokázala taky skvěle naplánovat. Kosmetika, fitko, sqush, posezení s kamarádkami... Se vší rozhodností převzala starost o rodinný rozpočet. A ačkoliv sama nenastoupila do práce ani po mateřské, jedovatých poznámek na výši mého platu neustále přibývalo.

Po letech se stávalo ze života s Klárou pravé peklo. Hádky, strava z mikrovlnky... Tvrdil jsem druhým i sám sobě, že se nechci rozvést kvůli dceři, pravý důvod to ovšem nebyl, ta mezitím stačila odrůst do věku, kdy byla společnost rodičů to poslední, o co by stála. Pravým pojítkem zůstal sex, který se sice proměňoval, rozhodně ale neochaboval. Něhu vystřídaly perverzity všeho druhu. Klára šukala stejně vášnivě, jako se dokázala hádat. Dovedla skvěle provokovat, urážet, ponižovat i svádět. Záviděl jsem vrstevníkům, kterým po letech v manželství veškerá vášeň opadla, jejich nudný stereotyp, pravidelné plnění povinnosti podle kalendáře a radost z občasné nevěry.

Na tu jsem neměl ani pomyšlení. Fyzicky bych to prostě nedal, sotva jsem stačil uspokojovat manželku. Klára dovedla zahrát i na strunu žárlivosti. Věděla, co se mnou dělá, když se vrátím z práce dřív a za pootevřenými dveřmi naší ložnice uslyším její tlumené vzdechy. Když jsem ji tam našel na hraně infarktu jen s její vibrační hračkou zaraženou hluboko do kundy, vysmála se mi: „Smůla, co? Tak třeba příště, brouku“, ale se samozřejmostí sobě vlastní mě okamžitě zapojila do svého uspokojování.

Erotická povídka Netradiční vztah s nymfomankou

Klára se rozhodně nemínila uskromňovat, takže konfliktů jen přibývalo. Když jsem se už jednou neudržel a vmetl jí do tváře: „Stejně všechno platím já, ty neděláš nic, mohla bys aspoň šukat za prachy!“, čekal jsem rázné bouchnutí dveřmi a pozvánku k rozvodovému stání. To jsem ovšem málo znal vlastní ženu. Místo toho totiž přišlo její téměř vítězné: „Opravdu? Líbilo by se Ti to? A za kolik si mě dneska vezmeš?“ S pohyby, za které by se nemusela stydět ani zkušená profesionálka, se přitom zbavovala oblečení. Bral jsem to celé jako jednu z našich her, ten večer byl vážně neskutečně vzrušující. Klára mě udělala asi pětkrát po sobě, byla prostě dobrá, kurevsky dobrá. Vyždímala mě až do posledních kapek i zbytků sil, pochválila můj výkon, přišlo dokonce pohlazení po tváři a něžný polibek. Pak jsem ale uslyšel její odhodlané: „A moc děkuju i za ten nápad! Začnu hned zítra!“

Opravdu začala a odmítá přede mnou cokoliv tajit. Založila si profil na netu, brzo se přihlásili první zákazníci. Posílá jim fotky, které jsem jí nafotil já při našich společných hrátkách a nikdo další je neměl nikdy vidět. „Co myslíš, je to takhle dobré?“ neváhá se mi ukazovat před odchodem jenom ve spodním prádle, ví dobře, co to se mnou udělá. Veškeré hranice padly, ze strachu z nevěry jsem vyléčený dokonale. „Dneska mám domluvený anál, nalubrikuješ mě, prosím, ať tvojí ženě neublíží?“ Ne, ani tahle věta už mě nedokáže překvapit...

Klára si svoji novou životní roli dokáže opravdu užívat. Baví jí chodit po sex shopech a luxusních buticích a vymýšlet neustále dráždivější kombinace. Investuje do těch hadrů, bot a kosmetiky veškeré své vydělané peníze, takže si náš rodinný rozpočet vlastně vůbec nepomohl. Podezírám jí, že si vybírá kunšafty podle jejich perverzních nároků a sama sobě neustále zvyšuje laťku. Je jenom otázkou času, kdy si to s někým z nich rozdá za speciální příplatek u nás doma. Někdo si vezme doktorku, jiný uklízečku, já mám prostě za manželku kurvu.

Nikdy bych nevěřil, že na něco takového přistoupím, ale zlomila mě dokonale. Za to mi patří pravidelná odměna, většinou na závěr jejího večerního programu. V létě je Klára schopná přijet tágem nahá jen v lehkém kabátku a do bytu už vstupuje bez něj. Jindy mě probudí její dokonalý orál. I ve dvě ráno mě dokáže vybičovat perverzním vyprávěním, nebo třeba jenom pachy z jejího těla k divoké šukanici. Nejdřív byl náš sex něžný, potom perverzní, po letech jsme dokázali obě polohy spojit.

Je samozřejmě jen otázkou času, kdy si mou ženu objedná některý z mých studentů nebo známých, kdy to prostě celé praskne. Jenomže, pokud jsme měli předtím vleklou manželskou krizi, najednou se vyřešila tak nějak sama od sebe. Hádky jsou pryč. Klára je spokojená, spokojení jsou její zákazníci. A ani já si vlastně nestěžuju...

Chcete si to s takovou ženou rozdat? Zaregistrujte se na sex seznamku a určitě budete mít štěstí!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.