Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Netradiční školní sraz

15.červen 2019
Netradiční školní sraz

Když jsme měli desáté výročí od maturity, zorganizoval jeden ze spolužáků setkání ve velice příjemném klubu. Aniž by se tím jakkoliv vychloubal, vybírala se jen symbolická částka za útratu, vše ostatní jako úspěšný podnikatel zatáhnul ze svého.

Hned na začátku setkání upozornil, že připravil pro pány, ale i pro pár žen, které s námi maturovaly, překvapení. Večer v příjemných debatách, při dobrém jídle i pití ubíhal, jen jsme čekali na to avizované překvapení. Musím uznat, že to bylo pro mnohé až šokující, když se k závěru večera objevila moc hezká holka a s ní docela sympatický borec. Připravili si hudbu, dívka přišla krásně upravená a už se na malém parketu začala v tanečním rytmu odstrojovat. Je neuvěřitelné, s jakou rafinovaností svlékala své prádélko a po rozepnutí podprsenky předvedla nádherné trojky se ztvrdlými hroty bradavek. I když její titěrné kalhotky zadeček vůbec nezakrývaly a kundička byla před našimi zraky utajená jen symbolicky, teprve po jejich odložení se nám kráska předvedla totálně nahá. Ještě chvíli na parketu pózovala, ukazovala tuhost svých ňader, roztahovala vyholenou kundu a všem pánům dávala na odiv pořádně velký růžový poštěváček. Myslím, že jsem nebyl sám, kdo měl v kalhotách pozdvihování...

Za potlesku poodešla, přes nahé tělo si přehodila župánek a na scénu přišel její partner v jakémsi stejnokroji. Ještě nikdy jsem pánský striptýz neviděl a byl jsem tedy docela zvědavý. Na postupném svlékání šatů a prádla se nedá nic moc měnit, a tak mu po svléknutí boxerek zbyly už jen minislipy se zřetelně se rýsujícím mužstvím. Přítomné ženy hecoval, ať si sáhnou, což se ty naše upejpavky před námi styděly udělat. To už se ale blížil závěr jeho vystoupení – na bocích rozepnul knoflíčky, přidržel uvolněné slipy a pak rázným škubnutím odložil poslední kousek prádla a předvedl nám moc hezky tvarovaný dlouhý a tlustý ocas v relativně klidové poloze, který jsme mu asi záviděli všichni. Chviličku si s ním pohrával, ale jen tak, aby mu neztvrdnul, zeptal se přítomných dam, zda se jim líbí a - aniž by čekal na odpověď - sám pohybem pánve vpřed a vzad rozhoupal před nimi toho mohutného ptáka na znamení souhlasu.

Erotická povídka Netradiční školní sraz

Po tomto vystoupení většina spolužáků odešla domů a v klubu zůstala stará parta asi 5 kluků a ten striptérský pár. To jsme vůbec netušili, že je objednáno ještě jedno vystoupení! Seděli jsme v přátelské debatě všichni i s těma dvěma striptéry pohodlně v klubovkách, když se dívka postavila před svého partnera, ladným pohybem shodila ze sebe župánek a byla opět nahá, partnerovi župan též rozepnula, nechala ho chvíli pozorovat své kozy a kundu a pak se k němu sklonila, vzala do ruky jeho péro a začala mu ho před námi opatrně honit. Aby tvrdnutí ptáka urychlila, začala mu olizovat obnažený žalud a za chvilku už měla celý ocas v puse a mohutně mu ho kouřila, to vše v naší bezprostřední blízkosti. Kluk jí na oplátku jednou rukou masíroval kozy, druhou přesunul až ke kundě a několika prsty zajel dovnitř.

Bylo vidět, že oba jsou krásně vzrušení a na šoustání před diváky je těší; na našich poklopcích bylo možné pozorovat obdobné vzrušení, akorát že s tím mrdáním to nebude tak žhavé. To už ale holka vypustila ztvrdlého ptáka z pusy, otočila se a klukovi nasedla na stojící ocas. Měli jsme tak možnost z bezprostřední blízkosti pozorovat jak čurák pomalu ale jistě mizí v její kundě a vzápětí po něm holka jezdí, zastaví těsně před tím, než by jí vypadl z píči a znovu si ho zabořuje do útrob. Když si užili tuto polohu, posadil si holku na vedlejší stůl, roztáhl jí nohy, přelíznul rozevřenou píču, trochu víc se věnoval poštěváčku a s trčícím pyjem k ní přistoupil a bestiálně do ní zajel.

Muselo to být hodně vzrušující, protože děvče jen vrnělo blahem, pak se ho chytlo kolem krku, kluk jí se stále zasunutým brkem vzal pod prdelkou a začali před námi šoustat ve stoje. Holka byla kolem něj omotaná jak liana a přirážela ve stejném rytmu jak on jí přitahoval za zadek. Mysleli jsme, že už oba budou a podívaná skončí, ale nabídli ještě jednu polohu: dívka si klekla, trošku klukovi pohonila a pokouřila péro, pak na něj vystrčila obě díry a ten se strašlivě trčícím klackem začal přejíždět od kundy k análu a zpět, holka už neovládala svoje vzrušení a jen křičela „vraž ho tam už konečně“. Partner zkušeně našel kundu a pomalu v ní nechal svůj ocas mizet, aby vzápětí rozjel tvrdé mrdání. Bylo jasné, že live show spěje ke svému vyvrcholení, kluk začal vydávat vítězný pokřik, vyndal ocas z kundy, kratince pohonil a vystříkal dívce na prdelku množství bílého spermatu.

My z té podívané byli trochu mimo, kluk otíral holce mrdku z prdelky a ze zad, pomalu mu začal ocas měknout a klesat, nakonec se oba zeptali, zda se nám jejich vystoupení líbilo (aby ne!!!) a program setkání po létech byl u konce. Přiznám se, že ještě, než jsme odešli, šel jsem si z toho vzrušení raději vyhonit ptáka (moc práce to nedalo, stačilo pár tahů a už jsem stříkal!), abych se domů dostal v klidu.

Až budete příště pořádat školní sraz, třeba v Liberci nebo  v Jihlavě, zkuste si ho taky něčím zpestřit.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.