Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Netradiční narozeninové překvapení - 2. díl

23.říjen 2020
Netradiční narozeninové překvapení - 2. díl

Hned ráno po snídani jsem vzala mobil a zavolala Petrovi, jak se má a co dělá. Řekl, že je zrovna v kanclu, ale víceméně má dnes volnější den, takže to kolem jedné zabalí. Nadhodila jsem mu, jestli nechce zajít na kávu a on souhlasil.

Sešli jsme se v útulné hospůdce na okraji města. Tentokrát bylo víc času probrat s Petrem život, než jako minule při nákupu. Přiznal se, že ačkoliv zatím přítelkyni nehledá, tak jako každý chlap potřebuje občasné uvolnění, a tak to řeší buď kamarádkou, která ale bydlí 150 km daleko nebo holkama na inzerát. Upřímně mě to dost zaskočilo, ale vzápětí dodal, že si pečlivě vybírá a vždy pouze s ochranou.

Po vypití kafe jsme se zvedli a šli k autům. Myslela jsem si, že už každý pojedeme domů, ale Petra ještě napadlo, jestli se nechci podívat k němu do bytu, že ho nedávno předělával a že by se chtěl pochlubit. Souhlasila jsem, a tak jsme vyrazili každý svým autem, nebylo to daleko, Petr bydlel na periferii města s panelákovou zástavbou. Už když jsem jeli výtahem, připadala jsem si divně. Petr trochu vtipkoval, prý že je rád, že ten panelák nemá 200 pater, ale jen 7, že cesta výtahem mu trvá dýl, než cesta autem z práce. Já se jen pitomě ušklíbla. Cink – už jsme byli nahoře. Petr odemknul a pozval mě dál.

Měl to opravdu pěkné, útulná 2+1, plovoucí podlaha, vyštukováno. Opravdu moderní byt. Jen černobílý nábytek a celkově velmi vkusné a střídmé. Zeptal se, jestli nechci něco k pití, tak jsem řekla že vodu. Petr po mě mrknul, přece nebudeme zapíjet můj nový byt vodou… Přinesl dvě těžké skleničky a něco do nich nalil. Až po přičichnutí jsem ucítila pachuť whisky, kterou já osobně nesnáším. No nic, ze slušnosti jsem ji tam kopla a byla ráda, že to mám za sebou. Petr mi šel ještě ukázat koupelnu, která byla také kompletně předělána. Petr se s omluvou dovolil, jestli se může jít převléct do domácího, že je hned zpátky.

Opravdu, za minutu byl zpět, ve slušivých teplácích a těsném tričku. Opravdu mu to slušelo. I v těch teplácích byl tak nějak sexy! A v tom se mě zhostil šílený nápad! Začala jsem znovu rozebírat vztahy a vrátila se k tématu Petrových aférek se slečnami z inzerátů. Nevím, čím to bylo, asi tou whisky, na mě alkohol působí téměř okamžitě i v takhle malém množství, ale cítila jsem, že se né tak úplně kontroluji. Petr mi i pár schůzek letmo popsal, že jde většinou o vysokoškolačky, které si přivydělávají na nájem a jde většinou o velmi hezké holky.

Tenhle rozhovor mě začal rozpalovat čím díl víc! Začal jsem se Petra vyptávat na detaily, jako nějaká pubertální čtrnáctka, a on ochotně odpovídal. Dokonce se mu prý u jedné stalo, že když přišel k ní na byt, chtěl si s ní nejdřív trošku pohrát jazýčkem, než půjde na věc, ale když z ní sundal kalhotky a začal lízat, ucítil pachuť a následně okusil i jakousi lepkavou hmotu, která se ze slečny řinula. Prý neví co to do něj vjelo, ale vylízal to ze slečny prý všechno, a když se po aktu zeptal, co to bylo, odpověděla mu, že těsně před ním měla zákazníka, kterému praskla guma

Nápad byl tu! Přisedla jsem si k Petrovi a zeptala se ho, jestli má chuť! V životě jsem Jirkovi nebyla nevěrná a dosud nechápu, co se to se mnou v tu chvíli stalo…! Petr odpověděl, že ano, ale že to nejde, že jsem zadaná a to se nedělá. Bez odpovědi jsem mu začala masírovat penis přes kalhoty, kde se dělala stále větší a větší boule. Petr byl mnohem agresivnější než Jirka, a tak ze mě okamžitě strhnul kalhoty i kalhotky, olízl mi párkrát mou píču a bez servítek mi tam vrazil svůj penis! Bez kondomu, bez ničeho, úplně naostro! Já to sice postřehla, ale vzápětí mi to bylo zcela šumák, neboť síla okamžiku byla větší než zodpovědnost.

Petr přirážel a šukal jako lev, který se neohlíží na pocity partnerky. Za chvíli se blížila jeho chvíle, a tak se letmo zeptal: Na kozy nebo na břicho? Já ještě celá v rauši, jen vyhekla: Dovnitř! Petr to vzal úplně samozřejmě a po pár vteřinách mě již plnil svým vroucím semenem. Bylo toho pravdu hodně a já cítila, jak se to ve mně rozlévá. Na žádná milostná objetí nebyl čas ani nálada, Petr ho ze mě vytáhl a odešel do koupelny. Já vleže na zádech na něj zavolala, ať mi podá kabelku.

Přišel a hodil mi jí na postel vedle mě. Já vytáhla krabičku s tampóny a místo toho, abych se snažila všechno jeho sperma vytlačit ven a setřít, co se dá, zavedla jsem si pochvy velký tampón. Nasadila jsem si kalhoty a oblékla se. Když už jsem byla na odchodu, nahlédla jsem do koupelny, kde se Petr sprchoval. Natáhla jsem se k němu a dala mu pusu. Se slovy: „Páá!“ jsem opustila jeho byt. Cestou dolů výtahem jsem nebyla schopna normálně myslet a racionálně uvažovat. Až v autě mi došlo, že jsem pila! Ale co to bylo proto tomu, co jsem právě udělala… Někde ve mně, se probudila zvrácená holka, která chce svému příteli dát velmi originální narozeninový dárek! Panebože, Jirka má dnes narozeniny! Musím hned domů! Strachovala jsem se, že pro něj nakonec nic nemám, ale někde v koutku mysli jsem si říkala, mám pro něj přece to, co chtěl!

Erotická povídka Netradiční narozeninové představení

Jirkovo auto už stálo před domem a já zaparkovala vedle něj. Jdu dovnitř, Jirka u stolu, dává si řecký salát a směje se na mě, že právě přijel, že se scházíme jako švábi na pivo. To ještě nevěděl, co za pár okamžiků zažije. Dostane ten nejoriginálnější narozeninový dárek!

Přisedla jsem si k němu. Tak, jak jsem byla – ošukaná od Petra, neosprchovaná, oblečená jen narychlo. Zeptala se ho, co bylo v práci a pak ho odvedla do ložnice. Jirka celý natěšený jako malý kluk netušil, co se bude dít. Řekla jsem mu: "Zlato, mám pro tebe dárek. A dokonce jsem ho nevybírala sama. Podílel se na něm hlavně Petr, znáš ho, viď? Takový ten sympaťák z tenisu, když jsem ještě hrála, no, vždyť víš!" Jirka jen přikývl a jeho lesk v očích prozrazoval, že už se nemůže dočkat.

Řekla jsem mu, ať se svlékne a lehne si na postel. Mezitím jsem zašmátrala v nočním stolku, kde jsme měli naše erotické pomůcky, dosud příliš nevyužívané. Pouta – vytáhla jsem je a nasadila Jirkovi, přičemž jsem je ještě provlékla žebrovanou pelestí. Jirka neměl v tu chvíli moc příležitostí změnit polohu na zádech, natož k nějakému většímu odporu. Pro jistotu jsem mu ještě svázala nohy hedvábným šátkem, ale to už bylo spíše jen na doladění atmosféry.

V tu chvíli jsem zvážněla. "Zlato, už jsem ti říkala, že se na dárku podílel i Petr, proto se tě zeptám ještě jednou, jestli ho opravdu chceš?!" Jirka jen souhlasně zakýval a vyhrkl nedočkavě: "Ano!" "No dobře," odvětila jsem, sundala jsem si kalhoty i kalhotky a sedla si obkročmo na Jirku, jako když se chystám na koníčka. Jirka se už nemohl dočkat, co se bude dít. "Dnes nebude klasický sex, zlato, dnes tě čeká něco úplně nového…" přičemž ta poslední slova jsem pronesla dosti razantně až agresivně. Spoutaný Jirka už neměl moc příležitostí couvnout a já začínala být nějak rozjetá...

Kundičkou jsem se přesunula nad jeho obličej a on vytřeštil oči. Nejspíše spatřil provázek od tampónu. Vyděšeně, řekl: "Zlato, tys to dostala?" A já šibalsky odpověděla: "Ale kdepak…"

Zatáhla jsem rukou za provázek a nasedla svou roztouženou kundičkou na Jirkův obličej a pysky mu přilepila na jeho ústa. Teď jsem nad ním měla opravdovou převahu! Koukali jsem si z očí do očí a já ho měla pod sebou jako v hrsti! V jeho očích bylo vidět zděšení a já mu jen řekla: "Ale no tak, zlato, přece nebudeš zlobit, užij si ten dárek, společně jsme ho pro tebe s Petrem udělali, copak ti nechutná?"

Jirkovi se v tu chvíli do úst valilo Petrovo semeno smíchané s mými šťávami a Jirkovi nezbývalo, než jej ze mě pěkně vysát a vylízat. Moc se mi to líbilo a Jirkovi asi taky, když jsem se ohlédla přes rameno, jeho penis stál jako sloup a byl tak nalitý krví, že vypadal, jako když každou chvíli exploduje! Já se začala nad Jirkovými ústy lehce vrtět a cítila, jak jeho jazyk zkoumá můj vnitřek a poctivě vylizuje každý záhyb mé jeskyňky.

Když se zdálo, že je vše hotovo, odsedla jsem si na Jirkovu hruď. Měl celý upatlaný obličej od Petrových i mých šťáv. Byl udýchaný, jelikož jsem mu moc prostoru pro nádech nedávala. Zeptala jsem se ho: "Jak se ti líbil dárek, zlato?" A on nadšeně: "Moc!" Obrátila jsem se do polohy 69 vzala jeho penis do ruky, 2x zapumpovala a světe div se: Jirka stříkal jako nikdy před tím! Bylo to pravdu mohutné, až mi pár kapek dostříklo až do vlasů.

Když bylo po všem, slezla jsem z Jirky a oznámila mu, že se jdu osprchovat a on bude v téhle poloze, svázaný a s ulepeným obličej spát celou noc.

Nečekala jsem na jeho odpověď, zavřela dveře a šla do sprchy. Pochopitelně jsem ho tak nenechala celý večer, ale šla ho přibližně za 2 hodiny odemknout a osvobodit. Po tom, co se osprchoval, jsme šli spát. Jen se ke mně přitulil, objal mě a špitl: "To byl ten nejkrásnější dárek, který jsem kdy dostal." Usnuli jsem v objetí a bylo nám báječně.

Někoho na podobné hrátky můžete najít po registraci na erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.