Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Netradiční narozeninové překvapení - 1. díl

16.říjen 2020
Netradiční narozeninové překvapení - 1. díl

Jsme s přítelem Jirkou už téměř 4 roky a náš sexuální život je průměrný. On by to mohl mít pořád a u mě hraje velkou roli aktuální nálada. Zatímco on je spíše submisivní, rád by experimentoval a neustále zkoušel něco nového, tak já, i přesto, že jsem ta dominantnější, mě to příliš neláká.

A právě díky tomu začal v posledních měsících náš sexuální život lehce pokulhávat. Nejen, že se snížila frekvence našich styků, ale když už k něčemu došlo, tak to byla jen klasika a za pět minut bylo po všem. Mně to až tak nevadilo, ale na něm bylo vidět lehčí podráždění a nespokojenost.

Jak čas plynul, blížily se i přítelovy narozeniny. Pravidelně se vyptával, co pro něj chystám a na co se má těšit. Já mlčela jako hrob a dělala drahoty s tím, ať se nechá překvapit. Upřímně jsem pro něj ještě nic neměla a vůbec mě nenapadalo, co mu koupit, proto jsem takhle mlžila.

Narozeniny se kvapem blížily a já stále nic neměla, proto jsem se rozhodla vyložit karty na stůl a sdělit to příteli narovinu. Spoléhala jsem se nato, že se jako dospělí lidé domluvíme na nějakém dárku, který by se příteli hodil a po kterém touží, než abych vymýšlela blbosti a koupila nějakou cetku, která bude nakonec nevyužitá ležet bůh ví kde na dně šuplíku.

Když došlo na lámání chleba v podobě rozhovoru s přítelem, překvapila mě jeho reakce. Nechtěl nic konkrétního, jen řekl: Překvap mě!

Nevím, kde se ve mně najednou vzala ta myšlenka, ale při pohledu na něj, mi hlavou bleskla myšlenka, že by se mohlo jednat o něco se sexuální tematikou. Na konci rozhovoru jsem příteli odsouhlasila jeho přání ohledně překvapení a začala vymýšlet.

Přítel už dlouho mluvil při intimních rozhovorech, že by rád zkusil trojku a tak podobně, ale já z toho příliš nadšená nebyla. Hlavně proto, že se mi zdálo hloupé přizvat k našim hrátkám nějakého kamaráda, jelikož by se mohly narušit společné vztahy, a zvát si někoho úplně cizího třeba na inzerát jsem zavrhla ve svých myšlenkách hned.

Nicméně ve mně představa spojená se sexem ve třech stále hlodala. Zbývalo pět dní a já vymýšlela stále větší blbosti, jako dát příteli poukaz na erotickou masáž nebo něco podobného.

Jednou jsem však šla na nákupy do města a potkala dlouholetého kamaráda z tenisu, Petra. Potkali jsme se na parkovišti před obchodním domem a prohodili pár slov, zejména o rodinách, práci a vůbec o tom, co se změnilo za poslední rok, co jsme se neviděli. Petr se přestěhovat od rodičů do vlastního a začal podnikat. Pochválila jsem mu auto, měl ho opravdu pěkné, krásný sporťák, ale odvětil, že je na leasing a s odstupem času lituje, že do toho vůbec šel. Je to sice prý lapač na holky, ale to pozadí už žádná nevidí.

Z rozhovoru vyplynulo, že také zrovna přijel a musí ještě nakoupit něco na večeři. Šla jsem s ním, protože jsem také potřebovala nakoupit na další dny, a navíc jsem měla domluvené nehty u kamarádky v salónu, ale měla jsem tam být až za hodinu. S Petrem jsme projeli celý supermarket a já se dozvěděla, že se před půl rokem rozešel s přítelkyní a teď se víceméně věnuje práci. Začal dělat obchodního poradce a říkal, že mu to zatím celkem vyhovuje. Jen tak jsem nadhodila, co nějaká známost, načež odvětil, že teď zatím nic nechce, že rány se ještě nezahojily.

Jak jsme se blížili k pokladně, napadlo mě, jestli má Petr stále stejné číslo a že bychom ho někdy mohli pozvat k nám na kafe a zákusek. Ještě, že mě to napadlo, protože měl Petr čerstvě skutečně nové číslo, tak mi ho dal. V tu dobu ještě nebyly žádné sociální sítě, a tak nic moc jiného než číslo nezbývalo. Podáním ruky a popřáním vzájemného úspěchu jsme se rozešli, ale věděli jsme, že se určitě ještě uvidíme.

Já po návštěvě supermarketu ještě zašla ke kamarádce, probrala pár dívčích záležitostí a zamířila směr domů. Byly zrovna 4 hodiny, a tak byla všude zácpa a kolona se táhla jako smrad. Po návrat domů jsem vybalila nákup, převlékla se a ještě s čerstvými myšlenkami na Petra jsem zabrousila na internet na stránky tenisového klubu a hledala pár fotek ze starších let, kdy jsme ještě hrávali s Petrem ve stejném tenisovém klubu. Nebyl nikdy nijak vysoký a statný, ale svou pružností a rychlostí byl na kurtu neudolatelný. Několikrát jsme spolu hráli smíšenou čtyřhru, což s Petrem byla většinou záruka výhry.

A v tom se zrodil plán, co takhle zapojit Petra do narozeninového překvapení?!

Erotická povídka Netradiční narozeninové překvapení

No jasně, s Jirkou se znají jen tak letmo a vždycky se k sobě chovali přátelsky. Myšlenka ohledně trojky začala být čím dál silnější, ale vždycky jsem se rychle vrátila do reality s tím, že to přece nejde! Než jsem se probrala všemi vzpomínkami s Petrem a fotkami na stránkách klubu, bylo již půl šesté a já zaslechla Jirkovo auto před barákem. Dneska mu to opravdu seklo, oholen, navoněn a výjimečně ani nebyl viditelně unaven po náročném dni v práci.

Ohřála jsem mu večeři z předchozího dne. Poté se šel Jirka převléknout do domácího a sedli jsme si k televizi. Jako vždy začal Jirka lehce dotírat. Hladil mě po vlasech a dotýkal se mě tam, kde mi to bylo příjemné. Chvíli jsem dělala jakože nic, ale už to nešlo vydržet a já mu to začala oplácet. Po chvíli mazlení se už Jirka neudržel a sundal ze mě triko, načež mi začal mačkat má prsíčka. Chtěla jsem mu zajet ruku do rozkroku, ale jeho doteky byly tak úžasné, že jsem byla jako znehybněná a oddávala se jen jemu. Za chvíli ubral a já se mohla začít věnovat jeho rozkroku. Nejdřív přes kalhoty a následně po stažení kalhot i přes boxerky. Tohle má Jirka rád, což dokázala i skvrnka na jeho prádle. "Pojď, pojď," škemral a začal mi rukou zajíždět pod kalhotky. Tak už jsem byla napnutá jako strunka, a proto jsem osvobodila jeho chloubu a začala ho jemně a pomalu kouřit. Zasténal slastí a začal mě hladit po vlasech.

Jirka má tohle moc rád, ale já mu to dopřávám jen občas a né moc dlouho. To jsem mrcha co?! Když už mě to přestávalo bavit, přesunula jsme se k jeho obličeji a začala ho vášnivě líbat. Z každého polibku byla cítit vůně Jirkova penisu a hrozně nás to oba vzrušovalo. Jirka mezitím už brousil rukou v mých kalhotkách a strkal prstíky do mé tekoucí štěrbinky, ze které už se také linula omamná vůně. Jirka důkladně prozkoumal prsty každý můj vnitřní záhyb, pak prsty vyndal a přímo přede mnou si je olízl. To už jsem nevydržela a vykřikla: "Ty prase, už chci vošukat, rozumíš?!" Jirka měl rád podřízenost, a tak ho to rozpálilo ještě vic. Naslinil si penis a nasměroval si mě na něj. Já se na něj nabodla a začala pomaličku kroužit pánví. Jirka chtěl začít přirážet, načež jsem ho rázně okřikla, ať toho hned nechá. Nejdřív se chci povozit sama! Poslechl.

Tekla jsem opravdu hodně a každý příraz hlasitě mlaskal. Bylo to opravdu vzrušující. Po vystřídání několika poloh mi Jirka naznačil, že už dlouho nevydrží a ptal se, jak to chci zakončit. Já mu špitla do ouška: "Všechno dovnitř!" Toho se Jirka lekl, protože věděl, že nic neberu a neměl kondom. Běžně u nás děláme přerušovanou soulož... Z Jirky vyšlo jen: "Ale počkej..." Načež jsem mu odvětila: "Tys nerozuměl? Všechno dovnitř!" Jirka zkrotl a bylo na něm vidět, že vzrušení dosáhlo vrcholu! Několik škubnutí penisu znamenalo asi 5 horkých výstřiků do mé lasturky. Věděla jsem dobře, že se nemůže nic stát, zaprvé jsem měla těsně po periodě a za druhé jsem si aplikovala po příjezdů domů Pharmatex, který mi doporučila kamarádka. Nezbývalo mi tedy, než věřit... O tom ale Jirka nic nevěděl :-).

Po Jirkově výstřiku jsme leželi v objetí a jeho penis byl stále ve mně. A protože bylo na Jirkovi vidět, že je dnes opravdu při chuti, udělala jsem něco, co jsme ještě nikdy doposud neudělali a já vůbec netušila, jak se to bude Jirkovi líbit!

Já ležela na zádech a Jirka na mě, řekla jsem mu, ať ho pomalu vytáhne a lehne si vedle mě na záda. Udělal přesně tak, jak jsem u řekla. Lehl si ale stejně jako já a tak jsem mu ještě řekla, ať si lehne tak, jako bychom chtěli jít na 69. Obrátil se tedy na zádech o 180 stupňů a jeho hlava byla nyní u mých chodidel. A nyní přišla chvíle mého spontánního plánu! Obrátila jsem se na 4 a namířila svou kundičku přímo nad Jirkův obličej. Než stačil pochopit, co se děje, namáčkla jsem se svými horkými pysky na jeho ústa a řekla mu jen: "A teď to všechno vylízej! A do čista! Udělal jsi bordel, tak uklízej!" Nejdřív se Jirka snažil trochu vzpouzet, ale naznačila jsem mu stiskem stehen kolem jeho hlavy, že není úniku. Když ze mě Jirka vysrkl první dávky spermatu, zpozorovala jsem, že se jeho penis začíná opět probouzet, načež jsem dodala: "Jo, tak tobě se to líbí, jo? Vylizovat sperma ze své manželky?! Hmm... Máš zvláštní chutě, ty prase jedno!"

Když Jirka dolízal poslední kapku a dokonale očistil mou dírku, řekla jsem: "A takhle to bude už vždycky!" Měli byste vidět jeho výraz :-). Samozřejmě jsem to nemyslela vážně, ale když chtěl vždycky tolik experimentovat, tak tady to měl! Večer, těsně před usnutím mi řekl, že to byla něco úžasného a moc se mu to líbilo, být takhle ponížen vylizováním spermatu. Dali jsem si pusu na dobrou noc a šli spát.

Já nemohla usnout a pořád jsem přemýšlela o dárku k narozeninám. Pohlédla jsem na spokojeně spícího Jirku a v tom se začal rodit můj plán!

Jste zvědaví, jaký plán to bude? Počkejte si na druhý díl této erotické povídky, který najdete na naší sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.