Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Neskutečný trapas

7.říjen 2017
Neskutečný trapas

Byli jsme u jeho rodičů na večeři a pak jsme u nich měli přespat. Zdálo se, že na jeho tátu jsem udělala dojem, ale jeho maminka ze mě moc nadšená nebyla. On, jeho táta a já jsme si dali pár panáků. Mezitím si máti šla lehnout. Pak odpadl i jeho táta.

Zůstali jsme jenom my dva na jejich zahradě. Mají tam postavený přístřešek, který stojí na tyčích. Po třetím panáku jsem dostala ten skvělý nápad a začala u ní tancovat. Jemu se to líbilo a tak jsem pomalu začala odhazovat oblečení. Nejdříve tričko, podprsenka, šortky, kalhotky. Tančila jsem tam úplně nahá. Pomalu nade mnou začal slintat a stále rychleji se přibližoval. Za chvilku už mě držel za prsa a vášnivě mě líbal. Začala jsem ho hladit v rozkroku. A sundávat mu jeho bílé tílko, které mě na něm vždycky vzrušovalo. Začala jsem mu honit a on mě začal prstit. Oba jsme vzdychali.

Pak jsem si klekla, rozepnula jsem mu kalhoty a začala mu kouřit. Zakázala jsem mu vzdychat, aby nevzbudil sousedy. Trpěl, ale nevydal ani hlásku. Pak přišel na řadu jejich venkovní stůl, který stál pod přístřeškem. Chytla jsem ho za ruku a dovedla ho k němu. Lehla jsem si. On mi začal lízat. Hladila jsem ho u toho ve vlasech a potichu vzdychala. Když mě konečně udělal přišlo na řadu zasunutí. Já jsem ležela na stole a on do mě zasunul jeho velkou kládu.

Neskutečný trapas

Začal mě hrozně rychle mrdat, až se málem rozkřížil ten stůl. Byl to takový rámus, že se divím, že jsme nevzbudili sousedy. To není konec, vystříkal se mi na břicho a na obličej a pak si vyprosil anál. Klekla jsem si na stůl a vystavila mu svojí prdelku. Ani chvilku neváhal a hned ho do mě strčil. Začala jsem děsně nahlas vzdychat. Byla to taková bolest, ale zároveň taková nádhera. On mě ještě po prdeli plácal. Jediné, co ze sebe byl schopný vydat, byla věta: „Už budu!“

V tu chvíli vyšla na zahradu jeho máma ze slovy: „Co se to tu děje takhle pozdě?!“ Já si jí všimla, ale on ne, tak se mi ještě vystříkal na záda a pak si jí všiml. Ten její výraz - do dneška na něj nezapomenu. Tak jsem se styděla. On si mezitím rychle chytl rozkrok a otočil se na mě. Jeho matka na nás začala řvát: „To tady děláte divadlo sousedům?!“ V tom se rozštěkali psi a rozsvítil se barák vedle. Tak jsem se styděla a ona tady ještě začala řvát. Mezi tím jsem se oblékla a jela jsem domů taxíkem. Když jsem dojela do bytu, tak jsem mu zavolala. Prej, že je na něho máma tak naštvaná, že se s ním ani nebaví. Tak jsem ho uklidnila sexíkem po telefonu.

Byli jste někdy chyceni v tom nejlepším? Podělte se o své zážitky s uživateli na erotické seznamce a zasmějte se spolu.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.