Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nenasytný doktor

17.červenec 2021
Nenasytný doktor

Ve svých pětatřiceti letech jsem se rozhodl, že odejdu z nemocnice a otevřu si vlastní praxi. Ze svého podkrovního bytu jsem si vytvořil krásnou ordinaci s čekárnou a mohl vše rozjet. Ze začátku, ke mně chodilo málo lidí, ale díky svým zkušenostem jsem si získával stále víc a víc pacientů.

Nejsem nějak specializovaný, prostě pomáhám jak pánům, tak i ženám či dívkám. Jsem sice už šťastně ženatý a mám i dvě děti, ale to mi nezabrání vyhledávat nějaká sexuální dobrodružství, a jak jsem zjistil, má praxe je příhodné místo. Vše to začalo rok po té, co jsem si otevřel praxi. Stálých pacientů jsem měl už dost a na nedostatek práce jsem si nemohl stěžovat. Navíc jsem přijal krásnou mladou sestřičku, která mě dokázala vždy pořádně rozpálit. Během těch pár dnů, co už u mě pracovala, jsem se s ní dost sblížil a oba jsme se k tomu druhému chovali dost důvěrně. Jí nevadilo, že jsem jí občas poplácal po jejím krásném pevném zadečku a sama se mi i nabízela. Dokonce mi ukazovala i svá pevná ňadra, která byla akorát do mé ručky. Jmenovala se Irena a bylo jí dvacet let. Zrovna vystudovala střední školu a na vysokou se nedostala. Byla štíhlé postavy a své blond vlasy nosila v culíku, ale když je rozpustila, tak to pak se bylo na co dívat.

Jednou jsem tak seděl ve svém křesle v ordinaci a nudil se. Ten den nikdo nepřišel, a tak jsme měli s Irenou prakticky volno. Nejprve něco dělala u svého stolku, ale pak, když jsem na ní zavolal, ať toho nechá, se zvedla a sedla si na můj stůl. Naklonila se ke mě a poskytla mi další krásný pohled na její kozičky. Zadíval jsem se tam a vůbec mi ten pohled nebyl nepříjemný. Usmála se na mě a pravila:
„Líbí se Vám pane doktore?“
„Ale zajisté Irenko, líbí. Co kdybys mi je ukázala, ať si na ně můžu šáhnout.“

Tu větu jsem myslel ze srandy, ale Iren se postavila před stůl a během chvíle si rozepnula knoflíky u uniformy a ta spadla na zem. Stanula přede mnou jen ve spodním prádle. Začala se vlnit v rytmu neslyšící hudby a přitom předváděla své mlaďounké tělo. Hladila si kozičky a rukou zajížděla do kalhotek. Nevydržel jsem to a vytáhl čuráka z kalhot. Začal jsem divoce onanovat, přetahoval předkožku přes žalud a sledoval, jak si Irenka sundává podprsenku a jak se objevují její kozičky. Zvedl jsem se, z poklopce mi trčel tvrdý úd a já se vydal směrem k polonahé Irence. Ta když spatřila mého tvrdého macka, se celá rozzářila a nedočkavě si zajela rukou do kalhotek. Chytl jsem pevně Irenku za boky a přitiskl jí k sobě, naše ústa se spojila ve vášnivý polibek a naše jazyky se spletly v jeden.

„Vražte mi toho svého ptáka do kundičky, chci jí mít plnou Vaší mrdky,“ zasténala Irenka a já se nenechal dvakrát pobízet. Posadil jsem jí na kraj stolu a celý nadržený z ní doslova serval kalhotky. Objevila se pěkně vyholená kundička. Neprohlížel jsem si jí však dlouho, jelikož jsem do ní hned začal zasouvat ptáka. Irenka se opřela lokty o stůl a pořádně rozevřela nohy. Vnikl jsem do ní lehce a až na dno. Měla krásně úzkou kundičku, která se přizpůsobila velikosti mého ptáka. Pořádně nadržený jsem do ní úd vrážel v pravidelném rychlém a tvrdém rytmu, ale Irence to nevadilo.

„Ach, to je ono, tak mě šoustejte, tak,“ sténala slastí a pohazovala svou hlavou.
„Irenko, vy jste ale pěkná kurvička,“ Já zase na to a ještě razantněji jsem přirážel.

Stůl pěkně vrzal pod mými přírazy a Irenčina kundička zase mlaskala, jak do ní zajížděl můj pták. Kozičky jí krásně po každém přírazu poskočily. Nešlo odolat a hned jsem se na ně přisál a chvíli je ochutnával. Pak jsem se ale začal znova věnovat šoustání. Já a Irenka jsme už hlasitě sténali a mé přírazy byly rychlejší, až jsme současně došli k neuvěřitelnému vrcholu. Irenka při tom krásně řvala, ještě, že mám ordinaci odhlučněnou, a já stříkal do útrob její kundičky své sperma. Krásně jsem si užil té chvíle, kdy jsem zaplňoval Irenčinu kundu svým semenem, pak jsem ptáka vytáhl a strčil zpět do kalhot. Irenka se otočila a políbila mě, poté se oblékla.

„Myslím, že jsme našli novou zábavu pro dlouhé chvíle,“ pravil jsem a ona jen s úsměvem souhlasila.

Když byla konečně upravena, vyšla do čekárny a zjistila, že přeci jenom tu budeme mít jednoho pacienta.

„Pane doktore, v čekárně čeká paní Jana, jde na běžnou prohlídku, zvládnete to sám?“
„Ale zajisté Irenko, jen si jděte zařídit, co potřebujete,“ a znova jsem políbil tu krásnou dívku.

Erotická povídka Nenasytný doktor

Paní Jana byla na svých pětatřicet let pěkná žena, vdaná s dvěma dětmi, ale pěkná. Štíhlá vyšší postava s velkými prsy a delšími hnědými vlasy. Prsa měla číslo čtyři, to jsem znalecky dokázal poznat.

„Tak se tu vysvlečte.“ Pravil jsem a Jana bez ostychu ze sebe shodila své šaty, stanula předemnou jen ve spodním prádle. Z pod jejích krajkovaných kalhotek vyčnívaly tmavé chloupky, které naznačovaly, že její kundička je pěkně zarostlá. Přistoupil jsem tedy k pacientce a začal vyšetřovat. Nejprve jsem si poslechl její srdce a jak dýchá, přitom jsem měl naslouchátko na jejích pevných prsou a něžně po nich přejížděl. Dělalo jí to zřejmě dobře, protože jsem zaslechl, jak slabě a velmi tiše sténá. Její podprsenka mě však omezovala jen na malý kousíček těch melounů. Chvíli jsem ještě takhle svou pacientku dráždil a pak jsem se odhodlal.

Pomalu jsem z ramene sundal první ramínko, a když se nebránila, tak i druhé, poté již byla hračka vyndat z košíčků její ňadra a mohl jsem kochat jejich velikostí. Přiložil jsem na ně naslouchátko a přejížděl po nich. Bradavky ztvrdly a Jana již dávala znatelně najevo, že ji to vzrušuje.

„Tak, srdce máte v pořádku a ani na plicích jsem nic nenašel,“ řekl jsem a odložil naslouchátko.
„Teď bychom mohli udělat výtěr krku.“ S těmito slovy jsem rozepnul poklopec a ven se vydral můj tvrdý úd.

Chvíli na něj udiveně koukala, ale pak se odhodlala. Sedl jsem si na stůl a ona doslova vsála mého ptáka do svých úst. Začala mě dost vášnivě kouřit. Její hbitý jazyk se pohyboval po naběhlém žaludu a ona to tvrdé kopí brala do úst celou svou délkou. Bylo to něco úžasného a není divu, že jsem do té báječné pusinky po chvíli začal cákat mrdku, kterou paní Jana poctivě polykala. Když skončila, byl můj pták povadlý, ale to nevadilo, prohlídka teprve začala.

„Tak to bychom měli a teď se podíváme na vaší kundičku,“ řekl jsem, slezl ze stolu a ukázal pacientce lůžko.

Pochopila hned, sundala si kalhotky a já spatřil její zarostlou kundičku. Z toho pohledu se mi opět začal stavět pták. Lehla si na záda a pořádně roztáhla nohy. To už jsem ležel hlavou v klíně a jazykem jsem začal rejdit v její chlácholince. Měla jí pořádně vlhkou, šťávy z ní doslova tryskaly a Jana dost hlasitě sténala. Na ruku jsem natáhl gumovou rukavici, trochu jí potřel gelem a už jsem jí zasouval do té kundičky. Během chvíle jsem tam byl snad až po loket a takhle jsem pacientku šoustal. Křičela slastí, její kunda se pořádně roztahovala a šťávy z ní jen vytékaly. Než jsem se nadál, prožívala bouřlivý orgasmus, při kterém dost hlasitě řvala.

Když se vyřádila, měl jsem už rukavici sundanou, a protože byl můj čurák už zase pěkně tvrdý, byl jsem připraven na zásun. Nenasadil jsem ho však na okraj kundy, ale na vstup do análního otvoru. Šlo to ztěžka, měl jsem na sobě stále kalhoty a můj pták trčel tedy z poklopce. Ale nakonec jsem do zadečku pronikl a po pár pohybech v něm klouzal jak v kundičce. Byla to slast takhle šoustat paní Janu. Její zadeček byl krásně úzký a není divu, že jsem už pěkně hlasitě sténal. Ale chtěl jsem stříkat někam jinam, a tak jsem ještě párkrát přirazil a už jsem svého ptáka zasouval do zarostlé kundy.

Měla jí krásně mokrou a tak jsem hladce vnikl až na samé dno. To už mě objala svýma nohama a oba jsme začali divoce šoustat. Stále jsem měl na sobě kalhoty a byl to vzrušující zážitek. Paní Jana pode mnou hlasitě sténala a z jejích úst se draly různé zvuky, spíše skřeky. Prsa krásně přitisknutá na mé hrudi a naše Jazyky byly spleteny v jeden. Byl jsem na pokraji jak svých sil, tak i báječného orgasmu, který se dostavil krátce po tom mé pacientky. Nechala si vše nastříkat do své kundičky a plně se poddávala, stejně jako já, bouřlivému orgasmu.

„Myslím, že jste zdravá, ale pro jistotu byste měla pravidelně chodit na kontrolu,“ řekl jsem, když jsme se oba vzpamatovali a opět seděli naproti sobě. Neměla žádné námitky a já se mohl těšit na její další vyšetření. To už se vrátila Irenka a navíc byl konec ordinačních hodin. Zítra, zítra snad se zase vyskytne další příležitost si pořádně zašoustat.

I na nenasytné doktory můžete narazit na naší erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.