Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nenasytná Lenka

21.duben 2018
Nenasytná Lenka

Byl obyčejný prázdninový den, slunce pálilo den co den a já byl s kamarádem Michalem a jeho přítelkyní na chatě. Michalova přítelkyně byla velice milá a pohledná holčina, podle toho, co se ozývalo po nocích za zvuky z jejich vedlejší místnosti jsem soudil, že Lenka je i velice sexuálně náruživá.

Byla opravdu hodně pohledná a musím se přiznat, že i mně se velmi líbila a kolikrát jsem se přistihl u pomyšlení, jaké by to asi bylo. Co Michal občas přiznal bylo, že je neskutečně nadržená a v sexu jí není nic cizí, kolikrát si jen tak oblečení s Michalem zkoušeli různý polohy ve kterých by to mohlo bejt dobrý, všichni jsme se zasmáli, občas o tom jen pohovořili, ale vše v normálních mezích, bohužel jsem na Lenku myslel pořád častěji a říkal si, jaká musí bejt v posteli. Lenka měla opravdu rajcovní postavu, lehce vyšpulený zadek, postavu jinak hubenou, prsa dvojky a blond vlasy k ramenům. No, co víc chtít.

Rok uplynul jako voda a Michal se s Lenkou rozešel, ale později přiznal, že si s ní občas jede jen tak zasouložit. O prázkách jsme opět byli na chatě a přemýšleli, co večer. "No, co zavolat Lence, třeba nás dá oba, znáš jí," říkám. Lenka se ozvala. Jeli jsme pro ni a Michal jí nabídl, zda snámi nehce jet, s úsměvem řekla, že jo. No jo, už jí svrbí, říkal jsem si v duchu. Chvilku jsme kecali a pak že se půjde do hajan. No co, řekl jsem si, třeba si na mě Michal vzpomene, a šel jsem si zalízt do vedlejšího kutlochu. Než jsem stihl najít tu správnou polohu, už slyším, jak Lenka vzdychá a vtom dvakrát hlasitě křikne, přišel orgasmus.

Sám jsem se trochu divil, že to byl opravdu fofr, ale vtom přišel ke mně do pokoje Michal. Říkám: "Co je??" A on: "Nic, stávej, dem si dát pivo." "To bylo jako všechno??" A on, že asi jo. Udiveně jsem se zeptal, jestli to Lence stačilo. Michal na to: "No to já nevím, ale tebe prej nechce." Tak jsem trochu nasraně vypil pivo a šel si lehnout. 

Druhý den ráno mi Michal nechal vzkaz, že musel brzo do práce a prosil mě, jestli bych byl tak hodnej a až se Lenka vyspí, jestli bych jí odvezl domů. Vyšel jsem z mého pokojea a na sedačce viděl Lenku, jak spí. Byla odkrytá, po hříšné noci s Michalem usnula úplně nahá. Tak jsem si sedl k ní na rozloženou pohovku, na které spala. Stáhnul jsem jí deku s tím, že ji přikryju. Pánové, co jsem neviděl. Že by spala nahoře bez, to bych ještě chápal, ale Lenka na sobě neměla ani kalhotky. Rychle jsem ji opatrně přikryl, aby se náhodou neprobudila. To, co jsem viděl mi začalo tvořit i bouli na trenkách, ve kterých jsem právě vylezl z postele. Šel jsem si dát panáka, abych to trochu rozdejchal, a napadlo mě, že mi Lenka už kdysi říkala, že by chtěla, aby jí třeba Michal někdy vzbudil a zničehonic ji začal hodně drsně mrdat. Říkal jsem si, no tak Michal tady není, holka to jeho taky není, tak co to prostě nezkusit. Šel jsem se rychle osprchovat.

Když jsem vylezl nahej ze sprchy, všiml jsem si, že se Lenka přetočila do jiné polohy, přisedl jsem k ní. Stáhl jsem jí peřinu, byla tak rajcovní. Ležela na zádech, levou nohu měla nataženou rovně a pravou měla položenou na sedačce, ale pokrčenou, takže jsem krásně viděl její lehce roztaženou mušličku. Pravou rukou jsem jí sáhl na chodidlo a pomalu jí hladil přes lýtko a koleno vnitřní stranu stehna, až jsem sáhl na její mušličku, naslinil jsem si tři prsty a lehce jsem začal roztahovat Lenčiny pysky. Palcem jsem Lence přejel přes poštěváček, který okamžitě žačal tvrdnout, levou rukou jsem Lence jezdil po bradavkách, které jsem občas lechce zmáčkl. Cítil jsem, jak Lenka dole vlhne a pomalu se začíná probouzet, pomalu jsem začal zasouvat prostředníček do její kundičky, byla tak mokrá, že jsem tomu nemohl věřit, pomalu jsem jí začal prstit, pomalinku jsem začal přidávat na tempu aby se konečně vzbudila.

Nenasytná Lenka

Chvíli jsem Lenku prstil a když jsem jí do kundy cpal druhý prst, najednou otevřela oči a se vzdychnutím mi okamžitě začal nadávat do prasat, co si to dovoluji, než to stihla doříct, nejdříve jsem ji lehce chytl pod krkem a položil jí hlavu zpátky na polštář. "Tak ty se mnou nechceš mrdat ty čubko jo?? No to se ještě uvidí, ty děvko!" "Né, to nemůžeš, Honzo, néé!" V tom už jsem to nevydržel a dal Lence menší facku. "Tak co, ty děvko, říkala jsi že to chceš pořádně tvrdě, néé?? Tak se ukaž, co vydržíš!" Celou dobu jsem měl 2 prsty zaražený v její kundě, Lenka už se podvolila a vypadala, že si to chce pořádně užít. Vrazil jsem jí do kundy prsteníček a prostředníček pravý ruky a začal jsem jí tam s nima pořádně tvrdě rejdit, k tomu jsem jí začal pořádně lízat její poštěváček. Lenka nemohla popadnout dech, řvala na mě, že jsem ten největší hajzl, ale ať nepřestávám. V tom jsem jí přídal ještě jednu facku, a řval jsem na ní, jak si představuje mě, odmítat. Ona říkala, že už si to v životě nedovolí, že si myslela, aaaaaaaahhh, zavzdychala... "Co sis myslela, ty píčo, že neumim mrdat??" A ona, že to ne. To už mě vážně naštvala a začal jsem ji prstit opravdu brutálně.

Lenčina kunda už čvachtala jak rybník, křičela na celý lesy, ať ji nešetřím, no to bylo něco pro mě. Opět jsem přidal na tempu, co jsem mohl, a Lenka se jen prohnula a zařvala: "Uuuuuuuuuuuužžžžžžžž jseéééém!!!" A celá se rozklepala. Měl jsem totálně mokrou ruku a postel. Z Lenky vyšel neskutečnej gejzír kundí štávy, funěla, jak parní lokomotiva a klepala nohama ještě, po 5 minutách, co jsem ji nechal chvilku vydechnout. "Tak co, líbilo se ti to??" zeptal jsem se přísným hlasem. "No seš pěkný prase, ty zasrane jeden zkurvenej." "Á, holčičce spadnul hřebínek co." Mezitím, co mi Lenka nadávala, přešla do pokoje, ve kterém jsem ležel přes noc, a začala se oblékat. V tom pokoji byla pouze jedna skříň, jedna postel a jedna rozvrzaná vězeňská palanda. Lenka měla hozenou tašku u ty železný palandy.

Než jsem tam za ní stihnul vtrhnout, stihla si nandat tanga a přes ně velmi přilnavý, elastický tepláky. Dělala to vyděšeně a pomalu, trochu mi připadalo, jako by mi říkala 'tak dělej, tak pokračuj'. To bych udělal, i kdyby nechtěla. Chvilku jsem ji pozoroval a pak jsem se vplížil za ní, zezadu jsem ji opět lechce chytil pravou rukou pod bradu a zaklonil ji tak, že si hlavu opřela o mý pravý rameno. "Tak co, ty děvko, ty si myslíš, že bych ti neuměl pořádně vymrdat tu tvojí vytahanou píču??? Co??" Při těhle slovech jsem jí už dvěma prsty levý ruky celkem drsně rejdil v kundě. Lence se už zase vzdycháním podlamovala kolena, sama se začala tahat za bradavky a už mi zase nadávala do čuráků. Okamžitě jsem ji hodil na spodní postel palandy, takže zalezla hlavou napřed, chytl jsem jí za vlasy a křikl na ní, ať se přetočí hlavou z postele dolů. Nejdřív se jí moc nechtělo, ale věděla, že jí nic jiného než poslechnout nezbylo, a tak s trochou pomoci učinila. Okamžitě jsem jí narval můj 18cm klacek do huby. "Tak kuř, ty jedna děvko!" Nevěděla, co má dělat.

Lenku jsem moc nešetřil, měla hlavu zakloněnou, tak jsem jí ho zasunul pěkně až do krku a přitlačil aby držela, pak jsem povolil. Lenka jen tak tak popadala dech. "Tak co, jak se ti to líbí, ty kurvo, co??" "Seš to největší prasouummmbb..." Už ho tam zas měla, začal jsem jí mírně přirážet, měla co dělat, ale pořád to ještě zvládala, funěla jako pára. Řekl jsem si, že trochu přitvrdim, přirážet jsem začal rychleji, Lenka už se nám začala lechce dávit. Aby na to nemyslela, chytil jsem ji za kundu a pořádně jí tam zarazil dva prsty a začal jí tam pořádně šmejdit, druhou rukou jsem jí z vrchu dráždil poštěváček, při tom všem jsem jí pořád přirážel. "Tak co, ty děvko, ještě pořád se ti zdá, že to neumím?" Lenka měla oči plný slz a jen začala kývat, že né. Trochu se mi jí zželelo, a tak jsem svůj pyj vytáhnul, Lenka začala kašlat a dusit se. Já ji však prstil stále, už se zase začal blížit její orgasmus. Tak jsem začal zvolňovat tempo, tím okamžitě začala Lenka přirážet proti mé ruce.

"Vstávej, ty děvko," zvedl jsem jí, stoupla si, otočil jsem jí k sobě zády a jednu jí plácnul přes zadek. "Co, ty čubko," chytl jsem ji za blonďatej culík a Lenka se prohla jako kotě. Pravou rukou jsem jí zvedl pravou nohu a dal jí na postel tak, abych měl lepší přístup k tý její roztažený kundě. Nasadil jsem svůj pyj na okraj její kundy, jen tak na žalud a Lenka čekala pomalé vniknutí, ale zato já jsem jí přitáhl za culík a prudce přirazil. Lenka vyjekla, jak kdybych jí utrhl nehet. "Ty šmejde zasranej, máš ho tak luxusně velkého," "Jo, tak tobě už se to líbí jo, ty děvko," a opět jsem jí přidal několik přírazů, přitom jsem ji nezapomněl pravou rukou tahat za pravou bradavku.

Lenka několikrát vzrušeně zaúpěla. Lence jsem nakládal, co mi síly stačily, za několik minut jsem dosáhl sedmého orgasmu a Lenka už byla tak unavená, že se jí podlamovaly nohy. Řvala na celý les jak Viktorka, já jí však nepřestával mrdat. Na chvíli jsem ji nechal odpočinout tím, že jsem jí otočil čelem k sobě, párkrát ji políbil a přitom jí pohladil poštěváček. Potom jsem jí chytil pravou rukou zevnitř pod stehnem a nasadil kůl do její kočičky. Lenka se mě chytila okolo krku, já ji tak nabral pod prdelkou do náruče a začal si ji nadhazovat. Lenka opět dostala již asi 8. orgasmus, její šťávy mi tekly po stehnech, už i já po zhruba hodině souloži začal cítit, že už budu taky. Začal jsem do Lenky přirážet tak, že jsem cítil dno její kundičky. Rychle jsem Lenku položil na postel a narval jí můj klacek do huby. "Tak dělej, všechno to spolykej, ty děvko, ať si na mě pamatuješ." Lenka jen koulela očima a já jí začal plnit semenem pusu, třikrát se zakuckala, a tak jsem jí řádně postříkal obličej. Dostalo se i na její kozičky.

I vy si můžete užít tvrdý sex díky sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.