Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nenápadné milování

13.duben 2019
Nenápadné milování

Moje přítelkyně Zuzanka má postavu spíše štíhlou, vlasy tmavé na ramena, prsa trojky a krásně kulaťoučký zadeček (ten má možná trošičku větší než by chtěla). Před dvěma lety jsem slavil svoje narozeniny, třicáté. Uspořádal jsem v našem rodinném domku oslavičku a pozval pár přátel.

Většina byla do páru, až na Karla, kamaráda, kterému před 3 měsíci utekla jeho manželka. Celkem nás bylo asi patnáct. Večer probíhal tak, jak to na takových oslavách chodí. Grilovalo se, jedlo a pilo, všichni se bavili. Pozdě večer většina párů sama odjela, některé páry jsme ubytovali v pokojích. Na Karla samostatný pokoj nevyšel, tak jsme mu, ze slušnosti k ostatním hostům, ustlali v naší ložnici na takovém samostatném gaučíku. Párty skončila asi kolem půl třetí a všichni, co zůstali, šli do svých pokojů a šlo se spát. Musím říci, že jsem byl docela připitej, to je jasný, na svých narozeninách si chtěl každý se mnou připít. I Zuzanka měla docela upito, bylo na ní vidět, že se celý večer snažila, a když ke konci viděla, že se to zvládlo, tak si dala pár skleniček vína. Ona není moc zvyklá pít, jen takto příležitostně.

Usnul jsem, ani nevím jak. Zuzanka samozřejmě usínala vedle mne na manželské postýlce a Karel na svém gauči. Nevím jak dlouho jsem spal, ale najednou mě něco probudilo. Bylo to něco nezvyklého, co mě okamžitě přinutilo být bdělý a ve střehu. Vedle mě jsem cítil pravidelné rytmické pohybování. Snažil jsem se nedat znát, že jsem vzhůru a stále jsem poslouchal, co se to vlastně děje. Po chvilce poslouchání a vnímání těch pohybů jsem byl úplně v šoku. Vedle mě to dělala moje Zuzanka s Karlem! Ona byla na boku s vyšpulenou prdelkou, otočená ke mně a on skovanej za ní a potichoučku ho do ní zasouval. Byl jsem v absolutním šoku! Nikdy mi předtím Zuzanka nebyla nevěrná a nikdy se ani nezmínila, že by něco takového chtěla. A najednou ležím v posteli a ta moje nejmilovanější tu vedle mě šuká s mým kamarádem. Nevěděl jsem, co dělat. Jen tak jsem ležel a čekal, co bude dál. Poslouchal jsem je a vnímal každý jejich pohyb. Ani nevím, jak to dlouho trvalo, mě se to zdálo nekonečné. Na Karlovi, ale i Zuzance, bylo znát, že se snaží být co nejvíce potichu. Oba si mysleli, že tvrdě spím, když jsem byl tak hodně opitý. 

Ležel jsem tam vedle nich, dělal, že spím. Najednou jsem ale ucítil, že jsem z toho všeho vzrušenej a že se mi postavil penis. No vážně! Místo abych byl zdrcenej, že jsem podvedenej manžel, tak mě to ještě vzrušilo. Pozoroval jsem co se děje, ale to moje vzrušení stále sílilo. Vážně jsem se cítil podivně. Vzrušuje mě, že tu deset centimetrů ode mě šuká moje manželka s cizím? Není to divné? Jejich pohyby pomaličku sílily, najednou Zuzanka otočila hlavu na Karla a potichoučku pošeptala (já jsem napínal uši, abych to také slyšel): "Beru prášky, můžeš dovnitř." Netrvalo to vůbec dlouho, co to řekla, a cítil jsem, že se Karel do ní zabořil co nejvíce hluboko a napumpoval jí dovnitř všechno svoje semeno. Chviličku zůstal v ní a pak si dali maličký polibek a potichoučku se vytratil na svůj gauč. Zuzanka se pak spokojeně protáhla a velmi rychle usnula. Zato já nemohl spát vůbec. Přemýšlel jsem o tom, co se stalo. Mám udělat scénu? Mám se rozvést? Ale proč mě to tak vzrušilo a proč se mi to tak líbilo? Dlouho jsem o tom přemýšlel a pak jsem usnul.

Erotická povídka Nenápadné milování

Ráno jsem se probudil, Karel už tam nebyl, musel brzy ráno do práce, tak to bylo domluvené, že odejde ráno sám. I ostatní hosté brzy odešli. Když jsem se probral, tak jsme byli doma sami. Hned jsem si vzpomněl na noční události a hned se mi samozřejmě postavil. Byl jsem z toho ještě teď pořádně vzrušenej. Zuzanka ještě spala, lehce jsem se jí dotknul. Vzbudila se a viděla, že jsem na ní pořádně nadrženej. Chtěl jsem jí potrápit. Řekl jsem jí, že jí polížu její mušličku. To prý nejde, řekla, že musí nejdříve na záchod. Bodejď by ne, když dostala v noci plnou dávku od chlapa, který je 3 měcíce bez ženský! Pustil jsem jí a řekl, aby se brzy vrátila. Přišla asi za 10 minut. Okamžitě jsem se vrhnul, že jí budu lízat klín. Bránila se, ale nakonec jsem jí přepral. Navenek byla dobře utřená, ale když jsem jí zajel prstem dovnitř, tak tam byla ještě celá vlhká. Vyndal jsem z ní ten prst, byl mokrej se zbytkama spermatu. Ukázal jsem jí to a řekl, jak mi to vysvětlí! To nečekala, nebyla na to připravená. Snažila se, že prý je ze mě vzrušená atd. Řekl jsem jí, že vím, že v noci šukali s Karlem. Byla hodně překvapená. Chvíli lapala po dechu a pak, že mi to vysvětlí.

Nikdy prý nic takového neudělala a nikdy se jí to nestalo. Usnula společně se mnou. Měla noční košili a pod ní samozřejmě nic. Bylo docela horko a tak měla jednu nohu vyndanou na peřině. Prý to udělal ze spaní. Jak vyndala tu nohu, tak se samozřejmě odkryl její úžasnej zadeček (to mi potvrdil za pár týdnů i Karel). Karel pak říkal, že se probudil a ze tmy na něj svítil bílej zadeček. A jak tak leží a spí, tak cítí, že jí něco přejíždí po zadečku a snaží se to dostat i níže. Prý jí to najednou strašně vzrušilo. Nikdy to nezažila, aby na ní potajmu šahal cizí chlap. Nechala se ve tmě ošahávat a po chvilce i roztahovat svoje půlky. Osobně můžu potvrdit, že má nádhernej kulatej zadeček.

Byla prý moc z té situace vzrušená a i vlhká. Dokonce se přiznala, že jí vzrušovalo i to, že ležím blizoučko vedle ní. To její vzrušení narůstalo a Karlova odvaha také. Přejížděl prý prstama i po její kundičce a anální dirce. Prý nemohla dělat vůbec nic, prý byla jak omámená. Snažila se jenom držet a být potichu. Po chvilce Karlova pohrávání se mu pořádně nastavila. Začal jí prý lízat kundičku a análek. Pak najednou cítila, že se svlékl a potichoučku si lehl k Zuzance na postel. Hrábla rukou dozadu na narazila na Karlův stojící kolík. Prý byl jak skála. Nedokázala mu říci NE! Pomalu se přiblížil k její jeskyňce, která byla až do této chvíle počestná, a pomaličku do ni pronikal. Byla prý úplně mokrá. Měla prý na jednu stranu strach a na druhou jí to děsně vzrušovalo. No a na zbytku jsme se shodli, to už jsem to vnímal i já. Že se bála, že to vystříká na prostěradlo a tak mu raději řekla ať to pustí do ní. A stejně jí to prozradilo.

Byl jsem z jejího vyprávění tak vzrušenej, že jsem se na ní hned, jak mi to dovyprávěla, vrhnul a několikrát jsem se do ní udělal. Bylo to naše nejkrásnější milování, co jsme spolu zažili. Milovali jsme se skoro celý den. Strašně se divila, že místo toho, abych jí vynadal, tak jsem jí miloval.

Třeba i vás by mohly vzrušovat věci, do kterých byste to neřekli. Jak na to přijít? Zaregistrujte se na online erotickou seznamku a popovídejte si o různých praktikách.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.