Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nelíbí se vám klasický vzhled erotických hraček? Zkuste tyto!

24.březen 2020
Nelíbí se vám klasický vzhled erotických hraček? Zkuste tyto!

I když máte jakýkoliv problém se vzhledem klasických erotických hraček, neznamená to, že vaše domácnost jich musí být prostá. Stačí, když si pořídíte takovou, která se pyšní originálním vzhledem. Dnes vám ukážeme, že i erotické hračky mohou být roztomilé a člověk by do nich ani na první pohled neřekl, že jsou to intimní pomůcky.

Někomu hračky v dnešním článku mohou připadat trochu ujeté, protože se rozhodně nejedná o designy, na které běžně narazíte v kamenných prodejnách sex shopů, ale i na online sex shopech nebudou mezi nejprodávanějšími, pokud vůbec budou zařazeny do nabídky. Některé vypadají jako hračky, jiné jako plastová zelenina či zákusek. Ale v tom je právě to kouzlo. Nikdo přece neříká, že vibrátor musí být ve tvaru penisu a musí všechny vypadat téměř stejně.

A i když zrovna nejde o vibrátory vypadající jako mužské intimní partie, ale třeba o produkty zaměřující se na podtlak, všechny napříč značkami vypadají velmi podobně, žádný se výrazně neliší. A stejně to je i u jiných pomůcek, například vibrátory do kalhotek, kroužky na penis nebo rabbit vibrátory. V sexu se ale fantazii meze nekladou a asi tím se řídili výrobci následujících druhů pomůcek. Která vám je nejbližší? Umíte si představit, že byste se uspokojovali některou z nich?

Veverkový vibrátor

Veverka je vzhledově celkem roztomilé zvířátko, a tak není divu, že právě ona byla předlohou pro tento vibrátor. Jedná se o podtlakový vibrátor (takže něco jako Sona Cruise 2 od Lela nebo Satisfyer Pro 2), ale ve tvaru veverky. Růžové veverky. Ta má ruce nahoru a otvor na sání místo úst, takže to vypadá, jako kdyby křičela. Pokud nemáte rádi růžovou, můžete si vybrat i fialovou. 

Všechno ostatní je poměrně standardní. Je vyrobena z lékařského silikonu, který je netoxický a bezpečný pro kůži. Otvor pro sání je podobný jako u jiných podtlakových vibrátorů a stejně jako u nich stimuluje klitoris a simuluje orální sex. Je voděodolná a je také zahnutá, resp. její ocásek, aby se dal snadno zasunout. Je to tedy takové dva v jednom. Je nabíjecí, má 10 módů vibrací a sama stojí, což je celkem výhodné, protože většina hraček se jen tak válí po povrchu, což není zrovna hygienické

Protože tato hračka není klasickou hračkou, nenajdete ji jen tak v obchodech. Většinou se takové pomůcky dají sehnat na Amazonu. Veverku tam můžete sehnat od 33 do 42 liber (990-1260 Kč), což není úplně přehnaná cena. I recenze na tuto zvláštní hračku nejsou vůbec špatné, 59 recenzí dohromady dalo 4,5 hvězdičky (z 5 možných). Jeden ze spokojených uživatelů napsal, že se díky této hračce usmívá po dobu několika dní.

Ovládání je jednoduché. Primárně veverka vibruje, a to při zmáčknutí tlačítka na menší dobu než 3 sekundy. Jakmile ho zmáčknete déle než 3 sekundy, přepne se do sacího módu. Někomu tato veverka může připadat spíš strašidelná, možná právě proto, že má otevřenou pusu anebo proto, že neví, co křičí. Někomu možná nebude zase příjemné nechat se uspokojovat od lesního tvora. Pokud ale hledáte netradiční hračku na sex, toto je jasná volba. Případně můžete vybrat nějakou z těch následujících, které nejsou o nic méně bizarní. 

Vibrátor ve stylu veverky můžete přidat do své kolekce erotických hraček

Banánový vibrátor

Každý ví, že se banán přirovnává k penisu (nebo naopak), ale i tak je tato hračka svým způsobem netradiční, protože moc vibrátorů ve vzhledu opravdového banánu není. A už vůbec ne i se slupkou. Tento banán je skvěle zakroucený tak, aby mohl stimulovat bod G. Informací o tomto produktu nenajdete mnoho, ale prodejce uvádí alespoň pár základních informací. Banán je vyroben ze silikonu, který je netoxický a pro tělo nezávadný. Je poměrně malý, a tak vám bude skvělým společníkem na cestách, snadno si ho dáte do kabelky a navíc je dobíjecí. Vztahuje se na něj roční záruka. Banánový vibrátor pořídíte za necelých 16 liber (480 Kč).

Makronkový vibrátor

Víte, jak vypadají makronky? Takový ten velmi krásný sladký dezert, nad kterým se sbíhají sliny už jen když ho vidíte? (Pokud ne, použijte Google) Tak přesně taková je i tato erotická hračka. Vypadá podobně, je sympaticky malá a vlastně celá oku lahodící. Podle slov prodejce je tato makronka voděodolná, ze silikonu, bez ftalátů a nabíjecí přes USB. Kdo se nechce nechat uspokojovat veverkou (třeba proto, že mu to přijde trochu zoofilní), může vyzkoušet tuto makronku. S cenou 45 liber (1350 Kč) se sice neřadí mezi nejlevnější vibrátor "no name" značky, ale musíte uznat, že nápad je to povedený.

Kukuřičné dildo

To byste se divili, kolik na Amazonu lze najít kukuřičných dild. Je pravda, že kukuřice, pokud se bavíme o plodu v celku, má dost vhodný tvar pro vibrátor nebo dildo, zkrátka náhradu penisu. Hrbolky jednotliých kukuřic navíc mohou mít další stimulující učinek. Vybrat si můžete z mnoha různých barev, od klasické "kukuřičné" žluté, přes oranžovou, tělovou, fialovou až po černou. Některé druhy mají dokonce i "varlata", to tedy nevím, kde to kukuřice vzala, asi nějaké mutace, ale najdou se i bez nich. Některé druhy mají i přísavku, kdyby vám to přišlo praktické. Ta funguje zároveň jako základna, pokud ji budete používat jako o anální kolík. Kukuřice je vyrobena ze silikonu, je netoxická a bez zápachu. Cena se pohybuje od 23 do 29 liber (685-870 Kč).

Oproti ostatním se liší v tom, že se jedná o dildo a nikoliv vibrátor, takže žádné vibrace nepocítíte a nebudete muset nic nabíjet. Ale kdyby vás kukuřice jako taková zaujala hodně a chtěli byste vibrátor, tak i takové na Amazonu najdete. 

Dilda, která vypadají jako kukuřice

Sloní vibrátor

Tento velmi zvláštní vibrátor, který je ve tvaru slona, vás bude (celkem nepřekvapivě) uspokojovat svým chobotem. Je trochu podobný vibrátoru Zumio, který ale není slonem, nýbrž "zubním kartáčkem". Mají stejnou vlastnost v silných, rázných vibracích, které jsou způsobovány úzkou částí. Slon bohužel pravděpodobně nemůže konkurovat kvalitou jmenovanému vibrátoru, už jen proto, že jeho cena je 500 Kč a nenajdete žádné recenze. Nicméně prodejce tvrdí, že by sloník měl zvládnout 15 tisíc vibrací za minutu a orgasmus by se měl dostavit do 90 sekund. A abychom nezapomněli - k tomuto produktu dostanete místo chobotu ještě další tři nástavce. Nutno dodat, že s chobotem je ten sloník ještě celkem roztomilý, ty ostatní jsou už spíše děsivé. Ale pokud zvládnou dobře uspokojit, tak proč ne...

Květinkový vibrátor

Ne, nejedná se o vibrátor posetý obrázky květinek, ani vibrátor ve tvaru klasické květiny, jak si ji vybavíte v mysli. Tato květinka je teprve takový stonek, který vyrůstá z květináče. Ano, opravdu je součástí této hračky i ten květináč. A v podstatě je to takové dva v jednom, jelikož rostlina slouží jako vibrátor, který je mimochodem voděodolný, tichý a má 20 módů vibrací, a květináč jako dobíjecí stanice (takže vlastně jako taková malá powerbanka). To je skvělé, protože si můžete hračku nabít kdekoliv, klidně po cestě nebo při momentální nedostupnosti elektrické energie. A také si "květináč" můžete postavit třeba na stůl v práci nebo doma a nabíjet si přes něj telefon. Zkrátka taková investice se opravdu vyplatí. 

Koťátkový vibrátor

A konečně jeden opravdu roztomilý a naprosto neškodný vibrátor. I když se jedná o "koťátkový" vibrátor, tak nebudete mít pocit jakési zoofilie jako u veverky, protože tady má pouze tvar kočičí packy a jde opravdu spíše o roztomilost. Je vhodný pro každou něžnou slečnu, která ocení stimulaci klitorisu. Je voděodolný, vyrobený ze silikonu, nebíjí se přes USB a má 10 módů vibrací, takže ženy všech věkových kategorií budou moci zkoumat, co je dokáže nejvíc rozparádit.

Vibrátor, který vypadá jako kočičí packa, prostě musíte mít!

Koťátkový podtlakový vibrátor dva v jednom

Nemáte ještě dost koťátek? Tak v tom případě pro vás máme ještě jeden tip na roztomilou erotickou hračku. A v podstatě bychom mohli říct, že jsme si to nejlepší nechali na konec, takže jestli jste dočetli až sem, tak jedině dobře pro vás! Proč je tato hračka dva v jednom? Protože kombinuje funkci sání (stejně jako třeba veverka), ale má i oscilační ocásek (jako sloník nebo Zumio). Oba mají 10 módů, což dohromady dává 20, to jen tak nějaká hračka nemá. Ocásek můžete ohnout do tvaru C nebo U, jak vám to bude vyhovovat, a když hračku vypnete, ocásek se příště vrátí přesně do té samé polohy. Jako malý bonus jsou dvě ouška, která mohou masírovat akupresurní body na zádech nebo krku. Je nabíjecí - nabíjí se dvě hodiny a vydrží v provozu jednu až tři hodiny (záleží na frekvenci a intenzitě). 

Koťátko je vyrobeno z lékařského silikonu, je bez zápachu, bezpečné pro pokožku a celé voděodolné. Nejlepší na tom je, že tohle všechno je očividně velmi účinné, jelikož všechny recenze zatím vyjadřují pouze spokojenost a celých 5 hvězdiček. A cena? Necelých 1000 Kč.

Pokud nechcete, nemusíte se omezovat pouze na erotické hračky klasických tvarů. Můžete si vybrat i z celkem široké nabídky známých i neznámých firem, které nabízí něco originálnějšího, co vám možná více sedne do vkusu. Pokud chcete více inspirací, mrkněte ještě na naše další články, například Erotické hračky ve formě šperků nebo 7 diskrétních erotických hraček pro ženy, které milují cestování.

A jestli nechcete tyto hračky zkoušet sami, vyplatí se zaregistrovat se na erotickou seznamku, na které jistě narazíte na někoho, kdo by o takové zajímavé zážitky stál.

[Lil]

Zdroj:

https://www.amazon.co.uk/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.