Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nekonečné řádění

25.březen 2023
Nekonečné řádění

Po dlouhém čase, kdy si můj přítel našel jinou a já odmítala zábavu, jsem šla ke kamarádce na letní posezení, kde se sešlo pár známých. Mezi nimi byl i pár, který jsem neznala. Zábava byla dobrá a kolem mne se začal motat jeden z přítomných pánů...

Byl příjemný a dobře se s ním povídalo. Pak přišel někdo s nápadem, že se budem dívat na nějaký film. Seděla jsem vedle onoho uvedeného pána jménem Honza na gauči, a protože jsem něco málo vypila, začala jsem lehce podřimovat. V polospánku jsem ucítila, že se přisunul ke mně blíž a já cítila jeho teplo. Dělala jsem že usínám a on mi položil ruku na stehno. Měla jsem lehkou sukni, holé hohy a cítila přes jemnou látku jak mne to vzrušuje. Lehce mi vyhrnul sukni, hladil po stehně a posouval se k mému klínu. Ten moment jsem se polekala, že to uvidí ostatní, a trochu procitla. On přestal a já zjistila, že jsme v pokoji sami jen s puštěnou televizí, a tak po chvíli jsem začala oddychovat, že usínám a on začal znovu. Malinko mi roztahoval moje nohy, já se zavrtěla a trochu je od sebe uvolnila. Ruka se pomalu sunula opět k mému rozkroku.

Vzápětí jsem cítila, jak mne hladí přes kalhotky v rozkroku. Velice mne to vzrušovalo, ale pořád jsem dělala, že spím, ale cítila jsem, jak mi pička vlhne. Dlouho jsem sex neměla a každý jeho dotek mi dělal nepředstavitelně dobře. Pomalu začal odhrnovat okraj kalhotek, něžně mne hladil po povrchu mé už dost zvlhlé kundičky a projížděl moje ochlupení. Bylo to něžné, nádherné, já začala hluboce oddechovat a on poznal, že i já mám chuť se milovat. Přitulil se ke mně a začal mne líbat na krk a ve výstřihu. Neměla jsem podprsenku a přes lehké šatky mi líbal prsa a prsty mi dráždil moji tekoucí kundičku. Bylo mi to víc než příjemné, tak jsem jej objala, hladila ve vlasech a občas zaťala nehty do jeho ramen. Vzal mi ruku a položil si ji do svého klína, kde mu již trčel jeho ocas.

Líbal a hladil mi prsa, já mu honila jeho ztvrdlý ocas a vzpouzela se proti jeho ruce, která mi projížděla štěrbinu. Vsouval mi do kundičky postupně jeden prst, pak dva a přejížděl přes poštěváčka. Neustále mne líbal přes šaty a sjížděl až na moje cukající se břicho. Pak si klekl ke gauči, sundal mi kalhotky a zabořil se hlavou do mého klína. Jazykem mi začal rejdit po kundičce a já roztahovala nohy, abych jej víc a intenzivněji cítila. Šťávička se za mne řinula a on jí poctivě všechnu lízal. Po chvíli se přisál na mého zduřelého poštěváčka a silně jej sál, což ve mně vzbuzovalo velkou touhu. Vzpřímil se a v kleče mezi mýma nohama mi jeho ocasem přejížděl přes vlhké pysky. Já si jej pak vzala do obou rukou, dlachnila jej a občas přejela přes svou kundičku.

Pak mi začal do dírky vsunovat ocas. Zprvu pomalu a já cítila, jak je velký. Zajíždějní jeho ocasu do mé roztoužené pičky nemělo konce a já se snažila rozevírat nohy, aby se mohl zabořit co nejhlouběji. Pak jej zas pomalu vytahoval a zase pomalu dovnitř. Moje kundička byla pořádně vlhká a rozevřená a já cítila, jak mi jej boří do pičky hodně hluboko. Chvíli mi dřel dírku pomalu a pak chvíli prudce a já se svíjela slastí. Z ničeho nic vstal a začal mi svlékat šaty. Musela jsem mu pomoci, abych dostala jeho ocas do kundičky co nejrychleji zpět.

On mne ale položil na gauč, klekl si nad můj obličej a začal jeho trčící ocas strkat do mých úst. Nemusel se ani moc snažit, já po něm toužila a jeho velký žalud rychle zmizel v mých ústech. Když jsem jej začala prudce sát, začal vzdychat a vrážet mi jej až na mandle. Rukou mi honil pičku, napřed jedním prstem a pak mi tam vrážel celou ruku, kroutil s ní a já se blahem svíjela a nedočkavě čekala, kdy do mne zpět zaboří ocas, který mi v puse významně rostl.

Po chvíli zaútočil na moji dírku a postupně mi vrážel jeho už mohutný ocas zprvu jen na krajíček a postupně se bořil do mé vlhké kundičky až po kořen. Držel mne za ramena a pral do mé kundičky jeho tvrdý ocas. Bořil ho do mne neuvěřitelnou razancí, těla o sebe pleskala a já se ještě snažila jeho tempu přirážet. Prsa mi lítala z jedné strany na druhou a já úpěla slastí. Hladila jsem mu ramena, bořila prsty do vlasů a když přitlačil, zaryla mu nehty do zad a jeho mrskající se prdélky.

Erotická povídka Nekonečné řádění

Ve chvíli, kdy se vzepřel na rukou, jsem sledovala, jak nádherně klouže jeho ocas do mé dírky. Bylo vidět jak je mokrý od mé šťávičky a přitom byl tak slastně těsný. Bylo nádherné sledovat jak jeho tvrdý ocas klouže do mé pičky a mne to vzrušovalo ještě víc. Chytla jsem si nohy, zvedala je a roztahovala jsem nohy, aby se dostal ještě hlouběji. Ze spodu jsem si roztahovala půlky a chytala jej za koule, aby se bořil ještě hlouběji. Pral ho do mě, že jsme se posunovali až na okraj postele a já pak měla hlavu zvrácenou až za okrajem a divoce jsem sténala. Měla jsem tak velký orgasmus, že jsem ho mojí šťávičkou celého postříkala. Pak jsem cítila jak jeho ocas mohutní, on začal hekat a začal do mne stříkat jeho semeno. Cukání a stříkání semene nebralo konce a já měla zároveň s ním další nádherný orgasmus.

Na chvíli přestal a povytáhnul jej, ale pak se pustil do zběsilé šukačky, aby vytékající semeno zatlačil co nejhlouběji. Ustal a chvíli byl ve mně zabořený a oba jsme hluboce oddechovali. Pak ho chtěl vytáhnout, ale já jej nepustila. Svírala jsem ho nohama a pevně držela za prdélku. Pochopil, že chci ještě, a otočil mne, že jsem se ocitla nahoře. Seděla jsem napíchnutá na jeho ocase a chvíli si vychutnávala tu slast jak je hluboko ve mně. Začala jsem se malinko nadzvedávat a on se přidával proti do mého pomalého rytmu.

Cítila jsem jak se opět víc ztopořil a začala jsem na něm rejdit zepředu dozadu a pak kroužila a chvílemi cítila, jak mi ztvrdlým ocasem bortí vaječníky. Při mé divoké jízdě na jeho ocasu mi mnul prsa, a když jsem mu silněji vcucávala kundičkou jeho nádherný ocas, chytl mne za zadek, mocně s ním kýval a já cítila jak do mne znovu hrne jeho teplé semeno. Nastříkal mi plnou kundičku, pak jej pomalu vytáhl, chytl mne za prdélku a roztáhnul mi půlky, aby ze mne jeho semeno vytékalo na jeho břicho.

Po nádherným prožitku jsem se skulila vedle něj a vnímala jeho teplé semeno, kterého zas bylo tolik, že ze mne vytékalo ven. Chvíli jsme usnuli a když jsem se probudila, měla jsem touhu se milovat znovu. Začala jsem jej hladit po břiše a pak se sklonila a začala olizovala jeho ocas. Hrála jsem si s jeho ocasem, který se mi po chvíli sotva vlezl do rukou, stahovala kůžičku a laskala jazykem jeho žalud. On mi začal rukou hladit prdélku, roztahoval ji a prstami dráždit kundičku. Masíroval ji něžně a přitom strkal prsty dovnitř. Já se přetočila klínem nad jeho hlavu a v ten moment se on přisál na moji už znovu roztouženou pičku a do dírky vrazil svůj nos, až jsem vyjekla. Začal mi ocasem do úst přirážet, já cítila, jak mu jeho už tak tvrdý ocas víc a víc tvrdne, začíná se cukat a stříkat teplé semeno. Sála jsem jeho cukající se ocas, polykala teplé semeno a mačkala jeho koule, abych ho z něj dostala do poslední kapky.

Bylo vidět jak mu to dělá dobře a že jeho chtíč je pořád. Vymanil se z mé nadvlády, chytnul mne zezadu za pičku, strčil do ní několik prstů a vytáhnul mi zadek nahoru a začal mi do dírky vsunovat ocas. Zprvu pomalu a já cítila jak mohutní. Jeho pomalé zajíždění do mé kundičky nemělo konce a já se snažila vystrkovat prdélku, aby mohl ještě hlouběji a aby mne začal šukat rychle. On ale nedbal a zasouval jej jen pomalu na krajíček, jen občas jej prudce vrazil až po kořen. Hrozně mne to vzrušovalo a cítila jsem silnou slast což bylo znát na mé hlučnosti.

Pak začala jeho divoká jízda. Šukal mne zezadu, vrážel ho do mne celičký, jen občas vytáhnul a pleskal mne s ním po zadku. Já se prohýbala v bocích, vystrkovala k němu prdélku, aby se do mne dostával hlouběji a prsa mi lítala na všechny strany v rytmu jeho bušení. Zasouval ho do mne pomalu a pak rychle, na krajíček a na doraz… Bylo to neskutečně nádherný a já u toho hlasitě kvílela. On se bořil zezadu do mé roztoužené dírky a já si ho přidržovala za jeho koule. On mi mačkal mi můj zadek a úžasným tempem do mne vrážel jeho tvrdý ocas.

Po chvíli mne otočil na bok, zvedl jednu nohu, a tím se dostával ještě hlouběji a já křičela ještě, ještě! Jeho rytmus byl tak divoký, že jsem měla jeden orgasmus za druhým a každý následující byl víc a víc intenzivní. Myslela jsem si, že už bude konec, ale on nepřestával a já čím dál víc křičela a vůbec se neovládala. Pak se důrazně zabořil a já opět cítila řinoucí se teplé semeno v mé kundičce. Byl to nádherný pocit, se kterým jsem usnula. K ránu jsem se probudila a po skvělém zážitku mi zbyla jen jeho vizitka se vzkazem, abych mu zas někdy zavolala. Zavolám?

Opakované orgasmy i nekonečně dlouhé milování – to můžete zažít, když si najdete partnera na sex na naší online erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.