Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejvzornější manžel pod sluncem

3.duben 2017
Nejvzornější manžel pod sluncem

Byl jsem vzorný a věrný manžel skoro 20 let. Pak mi najednou Helena začala odmítat sex a já, který jsem do té doby skoro denně smáčel svého čuráka v její kundě, jsem musel prohánět ocas v ruce a vypouštět semeno do odpadu.

Proto jsem se rozhodl odpovídat na inzeráty a začal Heleně zanášet. První moje bokovka byla Jana. Vdaná panička, 36 let, manžel stále na cestách. Přiznala, že si občas zašoustá s pořádným mrdáčem, protože věčné honění píči jí nebaví. Na můj vkus byla sice málo vnadná, za to její vyholená píča mne tak vzrušovala, že jsem jí vystříkal i 5x za odpoledne. Jak ta se uměla v posteli odvázat, no prostě paráda.

Pak mi přestala brát telefony a když jsem se rozhodl zajít k ní do bytu, přišel mi otevřít ten její ve slipech (asi si to s tou čubkou zrovna rozdával). Pohotově jsem se zeptal, jestli náhodou neviděl někoho od Málků (to byl soused), že mi nikdo neotvírá. Odsekl, že ne, práskl dveřmi a já jsem slyšel jak křičí: už jdu za Tebou lásko, pěkně otevři studánku. Od té doby jsem netoužil po stálé mrdalence, ale skoro obden jsem navštěvoval mrduchtivé a zanedbávané paničky. Pak jsem zavolal na inzerát a obratem dostal MMS nádherné ženské. Sice obličej chyběl, ale kozy i píča byly přímo fantastické. Měla však manžela doma, takže jsme si dali sraz v jednom penzionu, kde jsem zamluvil pokoj. Čekal jsem tam až do večera, poslal několik esemesek, ale ta děvka už se vůbec neozvala. Večer jsem zaplatil a totálně nasraný procházel parkem ke svému autu.

A najednou jsem jí spatřil. Dlouhovlasá blondýnka s titěrnou minisukní se právě chystala vykonat svou potřebu. Proud zlatavého moku vytékající z její mindy mne vzrušil tak, že mi čurák málem prorazil poklopec. Přiskočil jsem k ní a povalil jí na zem. Začala ječet a tak jsem jí stáhl kalhotky a strčil do té její rozeřvané huby. Drž hubu ty čubko, sykl jsem a už táhl čuráka ven z poklopce a snažil se ho narval do její pochcané kundy.

Házela sebou, kopala a tak jsem jí uštědřil několik facek, aby se zklidnila. Pevně jsem držel její ruce, neboť se snažila svými dlouhými nehty poškrábat můj obličej a tvrdě narážel své tlusté péro do její pěkně těsné kundy. Stříkal jsem po několika přírazech, ale čuráka jsem nevytáhl. Její ruce jsem teď přidržoval jen jednou rukou a druhou rukou jsem vytáhl její tričko až ke krku, abych se mohl kochat jejími pěknými, tvrdými kozičkami. Ta čubka sebou opět začala házet, a tak ji zklidnilo několik výchovných facek. To už jsem vydoloval kozy z titěrné podprsenky a začal je jemně sát a olizovat.

Šikovný manžel

Měla nádherné velké a tvrdé bradavky, a protože stále vypovídala poslušnost, rozhodl jsem se, že jí je pěkně potrápím. Začal jsem jí silně okusovat bradavky a zanechával obtisk svých zubů po celých jejích kozách. Nějak se jí podařilo vyplivnout kalhotky a prosila abych jí nechal, že to moc bolí. Nikdy se mi to ještě nestalo, ale ty její prosby a brek mne tak vzrušovaly, že už jsem měl čuráka opět jako kámen a jezdil v té její kundě jako šílený.

Mrdal jsem jí snad 20 minut, když se dostavil další výstřik. Ležela jako mrtvola, a to mne dopálilo. Tak ty ses neudělala viď, tak to napravíme a už jsem vrážel tři prsty do její kundy a mrdal jí tak dlouho, dokud se mi opět nepostavil. Nejraději bych jí ho narval do huby, aby mne vykouřila, ale nechtěl jsem riskovat a tak jsem jí opět prcal v klasické poloze a znovu skoro až brutálně si hrál s jejíma kozičkama. Zdálo se mi, že snad na chvíli zapomněla, kdo jí šuká a přirážela se na mého čuráka. "Začíná se Ti to líbit čubko, viď," řekl jsem, ale ona pro jistotu kroutila nesouhlasně hlavou.

Po třetím výstřiku do její kundy jsem jí pomohl vstát, vytáhl jsem z huby její kalhotky a otřel si do nich ptáka. Líbilo se jí to, bylo to na ní vidět. Hrábla si kalhotkama mezi nohy, utřela si vytékající semeno, zastrčila je do kabelky a šla z parku pryč. Pozoroval jsem ji, aby na mne náhodou neposlala právě přicházejícího důchodce venčícího psa, ale ani si ho nevšimla a šla dál. Ani jsem si nemyslel, že by to někomu řekla.

Od té doby jsem si žádnou ženskou násilím nevzal, ale na inzeráty lovím nové kurvičky z Brna, které si i to občasné násilí rády dají líbit.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.