Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejvášnivější sex mého života

29.listopad 2019
Nejvášnivější sex mého života

Každý z nás určitě někdy viděl něco, co chtěl zkusit, ať už to bylo na porno kazetě nebo někde jinde. To, co vám chci napsat, se stalo před pár dny. Přítel seděl až do rána na počítači a já se vzbudila tak kolem páté hodiny ráno.

Dostala jsem hroznou chuť na cigaretu, a tak jsem si k němu sedla a zapálila si. Když jsem se podívala, co dělá, tak byl na nějakým erotickým chatu. Bylo to placený, tak se moje dušička uklidnila. Ne, bylo to docela zajímavý. Holka se kterou si tam povídáte je vidět přes kameru. Nevím, co se jim tam stalo za zádrhel, ale když si jí někdo koupil, viděli jsme všichni, co tam dělá.

Nádherně si honila kundičku a pak plynule přešla do análku. Docela mě vzrušilo pozorovat, jak jí robertek zajíždí do prdelky a ven. Chvíli jsem se na to koukala, ale pak jsem si šla zase lehnout. Přítel se po pár minutách přitulil ke mně a objal mě. Nejhorší na tom je, že mě vzruší i takováhle banalita. A tak jsem zase začala pociťovat tu příjemnou bolest v kundičce. Najednou jsem ucítila, jak jeho nenasytné prsty kloužou po mém těle. Jeho prsty se mě dotýkaly tak nádherně, že jsem vyšpulila prdelku co nejblíže k němu.

Ucítila jsem, jak mu zase stojí. To už jeho prsty zkoumaly mojí kundičku a já začala šílet. Když se mě najednou zeptal: “Chceš to do prdelky?” Anál mi nevadí, i když někdy to přináší i vedlejší účinky. Chtěla jsem to moc, protože jsem si vzpomněla na tu holku z chatu. Ale napadla mě jedna věc. Co začít kundičkou a pak pokračovat do prdelky. V ten moment asi nepochopil, co jsem přesně po něm chtěla, ale to mi nevadilo, protože už zajížděl do mojí kundičky.

Cítila jsem ho všude, tak nádherně mi jí projížděl a dráždil. Když najednou ze mě vyjel a začal mi dráždit prdelku. Byla jsem tak rozrajcovaná, že jsem sama začala tlačit. Ani nevím, jestli mi fungoval svěrač nebo ne. Prostě jsem se jen víc a víc nabodávala na toho jeho (mimochodem nádherného) čůráka. Cítila jsem jak mi pomalu zajíždí do prdelky a chtěla jsem víc a víc. “Tak mi ho tam sakra už vraž!” Zatnula jsem všechny svaly a prudce se nabodla. Byla to nádhera. Vklouzl do mě jako po másle.

Začal mě pomalinku šukat. Dneska, jako by mi nic nevadilo, jsem sama prudce přirážela. Bože to byla nádhera. A pak jako by přišel na to, co chci, znovu zajel do kundičky. Byla jsem jako v transu z té změny. Tak nadržená jsem snad nikdy nebyla. "Ach, ano, pojď, dělej mi to pořádně." Šukal mě jako smyslů zbavený. Ale já chtěla ještě něco jiného. Když jsme takto delší dobu střídali dírky (mimochodem naprosto dokonale), zeptala jsem se ho, jestli by mi mohl strčit ruku do prdelky a udělat mi to sní.

Erotická povídka Nejvášnivější sex mého života

Myslela jsem, že odmítne, protože je to přeci jenom trošku divné přání. Ale asi proto ho mám tak ráda, protože ihned začal sunout prstíky do mojí prdelky. Myslela jsem si pár minut že se po..., ale nestalo se . Byla to nádhera. Jako by se do mě snažil dostat pořádně velký vetřelec, ale mě to strašně moc rozrajcovalo. Ani jsem nemyslela na to, kde teď jeho prsty jsou. Jenom jsem vnímala ten pohyb v sobě. To se nedalo vydržet. "Pojď, pořádně mi to udělej." Chtěla jsem, aby mě mrdal do obou dírek najednou, a tak jsem si klekla na všechny čtyři. Pochopil hned.

Vrazil mi ho do kundičky a začal mě tak nádherně šukat jako snad nikdy. Křičela jsem touhou. Chtěla jsem mu nadávat, aby mě úplně zničil, že nejsem z cukru. Během chvilinky jsem byla na pokraji orgasmu. Ale on to na mě poznal a přestal. “Teď se ještě nesmíš udělat.” Zase ze mě vyjel a znovu mi ho vrazil do prdelky. Jak jsem byla roztažena, ani s tím neměl žádný problém. Vlastně jeden měl. Jakmile ucítil tu těsnost tam, zbavil se posledního rozumu a to, co dělal potom, se nedá ani popsat. V životě jsem ho snad nadrženějšího a zběsilejšího nepoznala. Bylo mu jedno, jestli mě to bolí nebo ne (ono taky nebolelo). Prostě ho jenom zavrtával do mě jako šílený.

Nestačila jsem ani reagovat na jeho pohyby. Byly tak rychlý, že jsem je nestíhala. Držel mě za boky a (omlouvám se za ten výraz) šukali jsme jako zvířata. Vzdychala jsem, sténala a do toho jsem slyšela i jeho. Zatínala jsem prsty všude kam jsem mohla. Bože, chtěla jsem, aby mi tu mojí prdel roztrhl. Nevím, co to se mnou udělal, ale teď už mi bylo všechno jedno. Kašlala jsem na svoje chování, prostě jsem jenom křičela, aby mě šukal, pořád dokola: “Dělej no tak dělej. Šukej lásko, no tak dělej.” To byla i naše poslední kapka. Ztuhnul mi v prdelce a já ucítila, jak mi jí nádherně chladí salvy jeho semene. To jsem se i já roztřásla v tom nejkrásnějším orgasmu, jaký jsem kdy zažila.

Vždycky píšu něco nakonec a tak to bude i teď. Jestli jste to nežili, tak to hned udělejte. Je to nádhera. A myslím, že i věta, kterou řekl přítel ráno po probuzení říká všechno za mě: “To dneska se mi nezdálo, že ne?"

Chybí vám vášeň? Najdete ji na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.