Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejnechutnější věci, které muži nalezli v ženských bytech

26.srpen 2018
Nejnechutnější věci, které muži nalezli v ženských bytech

Ne vždy se nám povede dokonale uklidit náš dům nebo byt. To se stane každému a nikdy člověk nemůže počítat s tím, kdy a jestli si domů někoho přivede. Ale věci, které viděli následující muži v ženských domácnostech, vám vyrazí dech.

Většinou když víme, že si domů přivedeme společnost, snažíme se náš byt dát do co nejlepšího stavu. Někdo má uklizeno za pár minut, jinému to trvá několik hodin. Není důležitá doba, kterou úklidem strávíme, ale výsledný efekt, který udělá na našeho třeba i potenciálního partnera dojem. Samozřejmě se snažíme o to, aby ten dojem byl pozitivní. Jak se ale můžete dnes přesvědčit, ne každého zajímá, co si ten druhý bude o něm myslet. V některých situacích to pak může dopadat tak, že se vás druhý začne štítit a do vašeho hnízdečka už nikdy nevstoupí. 

Nikdo nebude hledat smítka prachu na nábytku, pokud nebude trpět nějakou fóbií ze špíny, bakterií a podobně. Když ale muž navštíví dům nebo byt ženy a je zhrozen tím, co vidí, asi by se měly tyto ženy stydět. Vstoupit do bytu a cítit zápach, vidět hmyz nebo (raději) neidentifikovatelné skvrny není to pravé, čím druhého zaujmout. A věřte, že mnoha věcí si všimnou i v případě, že se jedná o rychlovku s týpkem, kterého jste zrovna potkaly v baru. Zkrátka a dobře - udržujte ve svém bytě pořádek, pro své dobro a neztrapnění se. 

A určitě vás už zajímá, čím že bylo následujících 5 mužů tak pohoršeno... Pojďme se na to podívat.

Vytáhla špinavé dildo

"Potkal jsem se s další stand up komičkou v Broadway Comedy Clubu. Hodně se mnou flirtovala a chtěla, abysme si udělali plány na následující večer. Pozvala mě do svého bytu. Když jsem vešel do jejího pokoje, byl špinavý. Nejednalo se pouze o nepořádek. Pomyslel jsem si, že jsem si na sebe měl obléknout nějaký ochranný oděv, jako mají lidé kteří se setkávají s nějakým chemickým nebo bakteriálním nebezpečím. A to není nadnesené. Její prostěradlo bylo celé pokryto skvrnami a další byly i na matraci. Nedokázal jsem odhadnout ani barvu podlahy. Všude byly otevřené obaly od jídla a čínské polívky po celém pokoji.

Věděl jsem, že s ní nechci mít sex. Dostal jsem se na postel a trochu jsme blbnuli. Poté, co se na mě naštvala, že nechci mít klasický sex penis-vagína, prstil jsem ji a ona mi podala velké fialové dildo. To bylo v pohodě. Bylo mi 21 a rozhodně jsem nebyl žádný přeborník v prstění. Vyndala ho ale z mezery mezi zdí a matrací a bylo neumyté. Řekla mi, abych jím v ní jezdil, zatímco ji budu prstit. Dokončil jsem svou práci a pak jsem trval na tom, že se budu cítit lépe, když budu spát ve svém (čistém) bytě. Šel jsem domů a dal jsem si tu nejdelší sprchu v životě."

Z toho plyne, pokud chcete pozvat milence k sobě do bytu, neuškodí alespoň trochu poklidit, ale také čistě povléknout a případné sexuální pomůcky uchovávat v čistotě, jinak z toho může špatný nebo i vůbec žádný sex.

Po podlaze běžela myš

"Zrovna pro nás dělala večeři (nebylo to naše první rande, takže to nebylo nic romantického, spíš taková obyčejná večeře) a najednou vidím, jak po podlaze běží myš. Mám z myší fobii, takže jsem musel byt okamžitě opustit. A ano, setkal jsem se s ní i přesto znovu, protože jsem hrozný v poznávání nových lidí."

Je těžké ovlivnit situace, kdy má partner z něčeho fóbii a také není možné předejít každé situaci. Může se stát že bydlíte na špatném místě, protože zatím nemáte dost peněz na to bydlet jinde, nebo se náhodou k vám nastěhuje myš. Co můžete udělat v tomto případě je postarat se o to, aby se situace neopakovala.

 Máte doma pořádně uklizeno, ženy? Nikdy nevíte, kdy dojde na sex!

Chomáče vlasů zaplavovaly její koupelnu

"Šel jsem do koupelny své nové partnerky a tam byly přímo na očích na vrchu koše otevřené použité vložky. Ne, nedělám si srandu. A pozor, spoiler! Nebyla tam ta modrá tekutina, jako vídáte v reklamách. Prostě tam jen tak byly, asi aby je každý mohl vidět. Ta samá osoba měla v koupelně ještě spoustu chomáčů vlasů, přísahám, že byly velikosti golfových míčků. Nacházely se jak ve sprchovém koutě a i si jen tak létali po koupelně jako stepní běžci (takové ty rostlinky, které znáte především z filmů, které se odehrávají na suchých prériích). Věřte, že tento vztah netrval dlouho."

Kromě přípravy ložnice před návštěvou partnera je třeba uklidit i zbytek bytu nevyjímaje koupelnu a obzvlášť citlivé věci, jako jsou použité vložky, je třeba držet mimo dohled.

Pohled na záchodové prkénko mě nepotěšil

"Spodní strana záchodového prkénka byla opravdu nechutně špinavá. Pravděpodobně ho nikdy nikdo nenadzvedl a to ani proto, aby ho vyčistil."

Nezapomínejte ani že záchodové prkénko má dvě strany.

Kočičí chlupy doslova lemovaly stěny

"Stalo se to před mnoha lety. Šel jsem na jednu párty vegetariánů v Queensu. Jsem alergický na kočky a ten jejich zápach jsem cítil hned, jak jsem vstoupil do bytu. Párty se konala v bytě mé partnerky, u které jsem ale předtím doma ještě nikdy nebyl. Začal jsem kýchat a dusit se, tak jsem šel do koupelny. Stěny koupelny byly pokryté minimálně centimetrovou vrstvou dlouhých šedých kočičích chlupů. Prosil jsem svou tehdejší partnerku, abychom odešli. Lapal jsem po dechu. Ona mi říkala, abych to ještě vydržel a ještě se chvíli zdržel, abych ji neztrapnil před přáteli. Zápach se ale linul celým bytem a já jsem sípal a kašlal. Byl to pěkně mizerný večer."

Je třeba uklízet i po svých domácích mazlíčcích.

Zuby našel ve skleničce

"Sklenice se zuby stála hned vedle umyvadla. Scéna jak z hororu."

Zde není co dodat.

Velký nepořádek se najde v nejedné ženské domácnosti

Pod postelí si schovávala použité kondomy

"Kdysi jsem chvíli randil s jednou dívkou a rozhodl jsem se u ní jednou přespat. Byl jsem dopředu varován, že ráno bude muset jít do práce, a tak jsem nebyl překvapený, když jsem ráno našel vzkaz, ve kterém se psalo, jak se včera skvěle bavila a jak za sebou zavřít správně dveře, až budu odcházet. Hledal jsem jednu botu, která si v noci nějakým způsobem našla cestu až pod postel. Narazil jsem na velkou krabici. Protože že jsem si myslel, že se v ní budou nacházet nějaké pikantnosti, jako třeba nějaké erotické hračky nebo porno, nakouknul jsem dovnitř. Jaké to bylo pro mě překvapení, když jsem objevil krabici plnou použitých kondomů!

Neměl jsem ponětí, od kolika mužů se tam kondomy ukrývají, ale byl jsem si jistý, že by si s klidem mohla otevřít muzeum kondomů podle toho, kolik jich měla nastřádáno. Mnohem více mě znepokojil další poznatek - většina z nich byla včetně obsahu uvnitř. Ano, měla tak i dostatek zásob na to, aby si vytvořila vlastní spermobanku! Totální zabiják veškeré chuti na intimnosti, opravdu. Samozřejmě mě také zajímalo, zda si uchovala i něco ode mě. Netrvalo to dlouho, než jsem našel důkazy o našem setkání na nočním stolku vedle postele. Okamžitě jsem to sebral a co nejrychleji odešel, nechtěl jsem, aby cokoliv ze mě bylo uchováno v něčí krabici pod postelí."

Pokud máte nějaké zvláštní úchylky, je třeba je ukrývat lépe než pod postelí.

Nikdy si neměnila prostěradlo

"Myslím si, že jsem měl v těchto věcech vždy celkem štěstí. Samozřejmě se občas stalo, že jsem narazil na nějakou chybičku, ale nebylo to nic, co by nespravila rychlá a jednoduchá náprava. Asi to nejhorší, co jsem zažil, bylo neměněné prostěradlo. Po dost dobrém prvním rande jsme se svalili na postel. Její pokoj byl celkově pěkně zaneřáděný - postel neupravená, všude hromady oblečení, u kterého se nedalo rozpoznat, zda je vyprané nebo špinavé, mnoho sklenic vody na provizorním nočním stolku. Cítil jsem se jako doma. 

Nicméně z jednoho přespání se stalo další a další a já jsem si všimnul, že prostěradlo neměnila už víc jak měsíc. A všimnul jsem si toho ne proto, že bych hledal chyby nebo tak, ale proto, že na jednom místě byla pořád jedna a ta samá skrvna (ne biologického původu). Většinu času, co jsem u ní byl, bylo za soumraku nebo v úplné tmě, takže jsem se na to prostěradlo nikdy neměl možnost pořádně podívat, ale když se tak stalo, tak mě začalo opravdu hodně děsit, když jsem si představil, jak se na něm člověk potí a dělá spoustu různých věcí. A za to vše mohla velmi pěkná slečna, které bylo už 28 let."

Doufáme, že podobnou nepříjemnou zkušenost nezažijete. A pokud se bude jednat o maličkost, nezapomeňte, že ta se dá často snadno napravit. Nebojte se proto nalézt někoho na online erotické seznamce, ačkoliv prvotní kontakt je pouze přes internet, to nemusí být vůbec na škodu. Druhého alespoň zvládnete lépe poznat před tím, než se sejdete.

 [Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.