Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejlevnější erotické hračky

7.březen 2019
Nejlevnější erotické hračky

Předminulý týden jste se mohli v našem magazínu dozvědět, které hračky si koupit, když chcete prožít luxusní masturbaci. Byly to pomůcky za desítky i stovky tisíc korun. Dnes se naopak podíváme, které jsou ty nejlevnější a může si je dovolit opravdu každý.

Jestliže se chcete dozvědět, jaké jsou jedny z nejdražších pomůcek, jak jsme zmiňovali v úvodu, přečtěte si tento článek. Pokud ale neoplýváte zrovna velkou spoustou peněz, které byste si mohli dovolit utratit, pak se vám budou hodit spíše dnešní tipy. Je jasné, že od nejlevnějších erotických hraček nemůžete čekat zázraky. Nebudou mít nejnovější technologie a ani nebudou pokryté zlatem. Ale to neznamená, že by byly špatné! Znáte to z běžného života sami, ceny produktů některých značek jsou nasazené vysoko jen kvůli známé značce. Nejsou o moc lepší v kvalitě (někdy dokonce vůbec) a funkce mohou mít podobné nebo stejné. 

Nakupovat výhodně se vyplatí

Nejen, že vaše peněženka nebo kreditní karta bude ráda, že vám něco zbylo (samozřejmě spíše vy budete rádi), ale má to i řadu dalších výhod. Například když koupíte hračku určenou na konkrétní praktiku, která se vám nakonec nebude líbit (například anální kolík), tak vám nebude tak líto vyhozených peněz. Je rozdíl, pokud si koupíte anální kolík do dvou stovek nebo za dva tisíce korun. Stejně to platí, když se hračka rozbije nebo ji ztratíte. Za ty peníze si můžete jít koupit novou a ještě vám bude zbývat dost oproti tomu, když byste koupili její dražší super značkovou sestru. 

Ale dokonce i erotické hračky známějších značek nemusí stát majlant. V dnešním článku se o tom předvědčíte. Nejvyšší částka, za kterou se dají z dnes zmíněných hraček, je 24 dolarů, což se rovná v přepočtu 543 Kč. Mnoho z nich je ale ještě levnějších. Samozřejmě nemůžete čekat, že budou vyrobeny ze silikonu nebo z nerezové oceli. Většina z nich je z ABS plastů což jsou kvalitní plasty, které se navíc dobře čistí a neusazují se na nich bakterie. Využijte tedy toho, že se na trhu nabízí i levné erotické hračky, ať už proto, že na dražší nemáte finance, nebo proto, že se vám zkrátka nechce moc utrácet a chcete něco ušetřit.

Které erotické hračky si pořídit za pár korun?

Zany Pocket Toyfriend

Tato hračka od firmy Tickler vypadá trochu komicky. Je to válec, na jehož jednom konci jsou dvě anténky. Tyto anténky připomínají ouška a používají se ke dráždění klitorisu - z každé strany umístíte jednu anténku. Pořídit ho můžete za 22 dolarů, v českých korunách to dělá 499.

Venus Vibrator

Teď pro vás máme pár produktů od Pleasure Works. Tato značka si dává opravdu záležet na tom, aby jejich výrobky byly jedny z nejlevnějších na trhu, všechny se pohybují přibližně okolo stejné ceny. Venus vibrátor vypadá trochu jako mimozemšťan, ale vězte, že to má svůj důvod. Můžete s ním krásně stimulovat klitoris nebo jakoukoliv jinou část těla a navíc je voděodolný! Jeho cena je stanovena na 24 dolarů, takže 544 Kč. 

Marilyn Vibrator

Marilyn vibrátor je také od značky Pleasure Works. Jedná se o hladký, kovový vibrátor tvaru prodlouženého a zvětšeného bullet vibrátoru. Vhodný je pro každého, kdo má rád vibrace při penetraci. Díky dolní bázi si můžete vybrat sílu vibrací. Pozor, není vhodný pro anální penetraci, protože nemá velkou základnu. Je ještě levnější než Venus vibrátor, pořídíte ho za 19 dolarů, v přepočtu 431 Kč.

Pirouette Vibrator

Třetí produkt od značky Pleasure Works. Tělo tohoto vibrátoru je pěkně vlnité, takže pokud už vás omrzely hladké vibrátory, za 20 dolarů (454 Kč) si můžete pořídit tohoto krasavce.

Pleasurette Vibrator

Hledáte váš první vibrátor? Pak je Pleasurette od Pleasure Works tou pravdou volbou. Vzhledově nijak extra nevyniká, ale zaručí nezapomenutelné klitorální orgasmy. Dát 20 dolarů, což je 454 Kč, se vám rozhodně vyplatí.

Silky G Vibrator

Tento poslední zmíněný produkt od značky Pleasure Works se jmenuje silky, protože je jemný, a G, protože se soustředí na bod G. Věřte, že moc vibrátorů stimulujících bod G pod 25 dolarů neseženete a tento stojí 24 (544 Kč). Je dostatečně velký, aby vás uspokojil, ale naopak i dostatečně malý, aby byl diskrétní.

Plus One Bullet Vibrator

Walmart udělal svou vlastní řadu erotických pomůcek! A podle recenzí, které se dočtete na internetu, není tato vůbec špatná. Ještě lepší na tom je, že stojí pouhých 9,98 dolarů, takže 226 Kč. Za takovou cenu je to opravdu hodně muziky.

Bullet vibrátor Plus One

Bondage Tape

Erotické hračky nezahrnují pouze vibrátory. Jedná se o černou izolepu, kterou můžete při sexu použít při mnoha priktikách. Například si jí zakrýt bradavky nebo s ní svázat ruce. Díky ní můžete objevovat BDSM (pokud jste ještě nezačli). Vyjde vás na 10 dolarů, což je v přepočtu 227 Kč. 

Hemp Bondage Rope

Toto konopné lano nebo provaz může splnit vaše nejtajnější sexuální sny. Je bezpečné, nespálíte se o něj a dokonale vás nebo vašeho partnera sváže. Můžete si vybrat 3 barvy: přírodní, černá nebo merlot (červená). Vyjde vás na 24 dolarů (544 Kč). Pokud vám to přijde hodně, vždy si můžete vzít jakékoliv jiné lano, ale musíte myslet na to, že bude méně pohodlné a bude větší pravděpodobnost, že se o něj zraníte.

Hotdog Cockring Bracelet

Tuto erotickou pomůcku můžete nosit jako náramek, ale především se jedná o kroužek na penis. Za 15 dolarů (340 Kč) může být váš. Jeho vzhled můžete vidět na úvodní fotografii.

Yas Kween Vibrator

Pokud máte rádi seriál Broad City, tak tohle je vibrátor přesně pro vás. Jedná se o bullet vibrátor s celkem netradičním potiskem. Připravte se na cenu 22 dolarů, takže 499 Kč.

In The Mood Lipstick Vibrator

Ještě jeden produkt spojený s Broad City. Tentokrát jde o rtěnku, která není rtěnka, ale vibrátor. A pokud jste opravdovými fanoušky, tak víte, že hlavní hrdinky tohoto seriálu ji nosily všude s sebou. Je o dva dolary levnější, než jeho kolega, takže zaplatíte 20 dolarů (454 Kč).

Grape Escape Smoothie Vibrator

Voděodolný, sametově hebký vibrátor, který si každá žena zamiluje. Přidejte skvělou cenu 19 dolarů, což je 430 Kč, a nadšení z výhodné koupě je na světě! 

CalExotics Vibrator

Chcete vibrátor na ovládání za bezkonkurenční cenu? Pak si pořiďte vibrátor od CalExotics, protože ten stojí jenom 7 dolarů (159 Kč)! Sice nedisponuje bezdrátovým ovládáním, ale to je u téhle ceny asi jedno, no ne?

Zip Vibe Vibrator

Mini bullet vibrátor od značky Unbound, který se vám vejde všude, protože chuť na orgasmus můžete dostat kdykoliv. Připravte si 18 dolarů, v přepočtu 408 Kč, pokud máte o takovou pomůcku zájem.

Lube Luge Anal Plug

Fantastická vychytávka a anální kolík v jednom, navíc ještě za velmi příznivou cenu. No co víc si přát? Za 22 dolarů, co dělá 499 Kč, si můžete pořídit anální kolík, který vám postupně dávkuje lubrikant, takže se nebudete muset obtěžovat neustálým promazáváním!

Boy Bye Blindfold

Páska přes oči, která je inspirovaná textem písně od Beyoncé. Pěkně sexy věc za 12 dolarů (272 Kč)! 

Páska přes oči Boy Bye

Iconic Smoothie Vibrator

Tento vibrátor vyrobila firma JimmyJane, jejichž ostatní erotické hračky jsou spíše dražší, což si mnoho lidí dovolit nemůže. Ale i pokud je to váš případ, díky tomuto vibrátoru můžete mít doma i jeden kousek od této značky. Stojí totiž pouze 18,8 dolarů (426 Kč). 

My Secret Vibrating Lipstick

Jestliže se vám zalíbily vibrátory ve tvaru rtěnek, tak pro vás máme ještě jednu, tentokrát ještě levnější variantu od firmy Screaming O. Zaplatíte pouze okolo 11 dolarů, takže 250 Kč, (na Amazonu mají často slevy, tak se dá pořídit i levněji).

Cuffies Handcuffs

Tato pouta jsou zvláštní tím, že jsou vyrobena ze silikonu, takže jsou nejen velmi příjemná na dotek, ale navíc ještě i pohodlná a rozhodně z nich nebudete mít žádné otlaky na rukou. Zaplatíte za ně 18 dolarů (408 Kč).

TSK BDSM Crop

Dva v jednom za nádhernou cenu 24 dolarů (545 Kč), z jedné strany najdete plácačku a z druhé strany důtky. Pokud v BDSM začínáte, tento doplněk by vám neměl chybět.

Romp Butt Plug

Anální kolík, u kterého se rozhodně nemusíte bát, že by vám zajel moc daleko, protože disponuje opravu vekou základnou. Pokud zaplatíte 24 dolarů, což je zhruba 545 Kč, tak ho můžete mít doma. Je menší velikosti, takže tak akorát vhodný pro začátečníky v této praktice.

Tenga Egg Thunder

Vajíčka Tenga jsou známé masturbátory pro muže. Pro mužské pohlaví opravdu nádherný zážitek, za který se zaplatí 6,5 dolaru, takže 148 Kč.

Fifty Shades od Grey Adjustable Nipple Clamps

Jste připraveni své potěšení dostat na další level? Tak se ppdívejte po těchto kolíčkách na bradavky od Lovehoney, které fungují tak, že posouváte malou tyčinku dolů podle toho, jak moc chcete kolíček utáhnout. Cena je příznivá, 22 dolarů, tím pádem 499 Kč.

You-Turn Vibrator

Voděodolná hračka, která je navíc opět dva v jednom. Tentokrát vibrátor na prst a kroužek na penis. Z nákupu této hračky budete mít opravdu úžasný pocit protože si za 22,5 dolarů (511 Kč) koupíte dvě hračky.

Vidíte, že za erotické hračky nemusíte nechat celou výplatu, abyste byli spokojení a zažili ty nejkrásnější orgasmy.  A pokud si nechcete s těmito hračkami hrát sami, pak si můžete najít partnera nebo partnerku na sex na online seznamce

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.