Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejlepší voděodolné vibrátory, které si můžete vzít do sprchy

24.leden 2019
Nejlepší voděodolné vibrátory, které si můžete vzít do sprchy

Člověk by si byl řekl, že vibrátory a sprcha nejdou dohromady, nikdo přece nechce dostat od své pomůcky elektrický šok. Naštěstí ale existují voděodolné erotické pomůcky včetně vibrátorů. V dnešním článku si představíme ty nejlepší z nich.

Voděodolné pomůcky jsou obzvlášť skvělé pro lidi, kteří si rádi užívají ve vaně, ve sprše, v bazénu nebo vířivce, ať už sami nebo s partnerem. Vzhledem k tomu, že většina odborníků nedoporučuje penetrační sex ve vodě, protože existuje vysoké riziko výskytu zdravotních problémů (kromě bakterií z vody a vysušení vagíny je riziko pohlavních chorob, kvasinkové infekce a infekce močových cest vyšší, může se natrhnout i vagína), voděodolné pomůcky jsou vhodnou náhradou. Přesto byste si však měli při sexu ve vodě dávat pozor a myslet na své zdraví.

Následně si představíme ty nejlepší voděodolné vibrátory, na které se při svých vodních erotických hrátkách můžete spolehnout.

We-Vibe Tango

Tento malý mini vibrátor ve skutečnosti není větší než rtěnka, za to však v sobě skrývá neskutečnou sílu, díky které se budete vznášet v sedmém nebi. Vibrátor je vybaven úzkým hrotem, který dosáhne na různé erotogenní zóny (bradavky, klitoris, apod.). Navíc tento kompaktní voděodolný vibrátor můžete schovat v kufru a vzít s sebou na romantickou dovolenou zcela bez obav, že by jej zaměstnanci letiště objevili při odbavování vašeho zavazadla. Na Amazonu můžete tuto pomůcku zakoupit za 75 dolarů (1692 Kč).

Eva II

Druhá generace populárních produktů Eva od výrobce Dame Products je perfektní voděodolný vibrátor. Malá "křidělka" pomůcky se zastrčí pod pysky, kde zůstávají a nevypadnou, vy si tudíž můžete užít skvělý penterační sex nebo i samotnou masturbaci. A samozřejmě díky jejímu voděodolnému designu si ji můžete vzít s sebou do sprchy. Přímo od výrobce si tento vibrátor můžete koupit za 135 dolarů, v přepočtu zhruba 3046 Kč.

Iroha Plus Kushi

Je to dekorativní mušle? Pouzdro na mýdlo? Na první pohled nikdo nepozná, že se ve skutečnosti jedná o úžasný voděodolný vibrátor! Iroha Plus Kushi je součástí řady zcela voděodolných erotických pomůcek, které jsou navrženy tak, aby se podobaly nějakému zvířeti. Hračka Iroha Plus Kushi byla inspirována ježkem, nicméně na první pohled asi každého napadne spíše mušle. Tento model má strategicky navržené hřebeny, které mají za úkol umožnit všechny druhy jedinečného uspokojení. Baterie této pomůcky vydrží po dobu jedné hodiny, než bude potřebovat opět dobít, takže se můžete těšit na spoustu zábavy ve sprše. Jistě se nyní ptáte, kolik tato zajímavá pomůcka stojí? My vám to prozradíme. Můžete ji sehnat například na Amazonu za 110 dolarů, což je v přepočtu zhruba 2481 Kč.

Erotická pomůcka Iroha Plus Kushi

LELO Smart Wand

Máte rádi Wand pomůcky? Můžete vyzkoušet tento inteligentní vibrátor od výrobce LELO, který se díky technologii SenseTouch zapne v okamžiku, kdy se dostane do kontaktu s vaším tělem. A vibrace jsou silnější, čím větší tlak aplikujete. Tato pomůcka však není zcela levná, pokud se rozhodnete si ji pořídit, zaplatíte za ni 4690 Kč.

Minna Limon

Na první pohled může tato pomůcka, která se vejde akorát do dlaně, vypadat jako bomba do koupele nebo luxusní mýdlo připravené ve sprše. Ve skutečnosti se jedná o voděodolný vibrátor, jehož intenzivita se zvyšuje, čím více ho zmáčknete. Pomůcka je vhodná pro hrátky v páru i pro masturbaci. Za 119 dolarů (2685 Kč) ji můžete mít doma i vy.

We-Vibe Nova

Jestliže máte rádi pomůcky typu Rabbit (králík), můžete si koupit voděodolný vibrátor od společnosti We-Vibe. S touto hračkou si budete moci užít spoustu orgasmů během svých vodních hrátek. Pořídit si tuto pomůcku můžete přímo od výrobce za 139 Euro (3571 Kč).

I rub my Duckie

Jistě znáte gumové kachničky na koupání. Věděli jste ale, že existuje i taková erotická pomůcka? Tato zdánlivě nevinná gumová kachnička (věřte, nikdo nebude tušit, že se ve skutečnosti jedná o vibrátor, pokud ji uvidí u vás v koupelně) má na zadní straně tajné tlačítko, díky kterému ji přivedete "k životu". Vybírat si můžete ze 3 různých rychlostí a stylů vibrací. Vaše vodní hrátky budou rázem zábavnější. Kolik tato pomůcka stojí? Koupit ji lze za necelých 20 Euro (514 Kč).

Rádi byste si užili skvělý sex, ale nemáte s kým? Zaregistrujte se na sex seznamce a s někým se seznamte.

[rox]

Zdroj: https://we-vibe.comhttps://www.lelo.comhttps://minnalife.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.