Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejlepší vibrátory pro páry

19.říjen 2021
Nejlepší vibrátory pro páry

Není žádným tajemstvím, že vibrátory - a ano, máme na mysli všechny typy vibrátorů - zlepšují sex. Výdrž baterie. Stimulace klitorisu. Ohebné části, které zasáhnou všechna důležitá místa. Díky nim je dosažení orgasmu mnohem snazší.

A i když už možná k masturbaci používáte nějakou drnčící hračku, dovolte nám říct, že vibrátory jsou dokonalým doplňkem i pro partnerský sex.

Vzhledem k tomu, že existuje celá řada různých typů vibrátorů - od sacích hraček přes venušiny kuličky až po magic wand (kouzelná hůlka), možná si nebudete vědět rady s tím, které z nich je nejlepší použít. Naštěstí téměř cokoli, co použijete o samotě, bude vítaným doplňkem vaší obvyklé sexuální rutiny. Vibrátory je ale také skvělé použít při partnerském sexu.

Pokud potřebujete nějaké nápady: Můžete použít vibrátor pro stimulaci bodu G při orálním sexu, můžete použít vibrátor na klitoris při penetraci a můžete použít vibrační kroužek na penis při poloze na koníčka. Upřímně řečeno, pro nejlepší partnerský sex svého života si prostě pořiďte vibrátor.

Pro vaše potěšení vám tedy přinášíme nejlepší vibrátory pro páry, které jsou právě teď na trhu. Inspirujte se!

Ty nejlepší vibrátory pro páry

We-Vibe Chorus Couple's Vibrator

Společnost: We-Vibe

Cena: 199,99 dolarů

Stačí rychle vyhledat vibrátory pro páry a narazíte na tento klasický vibrátor We-Vibe. Tento vibrátor je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit partnerský sex díky designu připomínajícímu klip, který objímá přední stěnu vagíny pro vnitřní i vnější stimulaci. Použijte ho při penetraci, při dry humpingu nebo dokonce při sledování sexy televizních pořadů. A navíc je hračka vybavena aplikací, což znamená, že ji můžete vy (nebo váš partner) ovládat odkudkoli. Sex na dálku se právě stal ještě žhavějším...

The Clandestine Mimic+

Společnost: Clandestine Devices

Cena: 149,99 dolarů

Tvar rejnoka Clandestine Mimic+ vás možná zmate, ale jedinečný design je to, co ho skutečně odlišuje od některých jiných vibrátorů pro páry. Zatímco někteří lidé během penetračního sexu rádi používají vnitřní vibrátor, jiným to připadá příliš, a právě tehdy přichází na řadu Mimic+. Je tenký, vodotěsný a snadno se vejde mezi partnery během misionáře. Hluboký, dunivý výkon stojí za to, že si za tuto hračku trochu připlatíte.

Erotická hračka pro páry The Clandestine Mimic+

Kyro Wand Massager

Společnost: Zalo

Cena: 129 dolarů

Pokud jste ještě nezažili čistou radost z "masážní hůlky", musíme vám oznámit, že jste o hodně přicházeli. Ale jde to napravit! Pořiďte si Kyro. Tento USB dobíjecí vibrátor je skvělý sám o sobě (a umožňuje dokonce i báječnou nesexuální masáž), ale je také vybaven dvěma odnímatelnými silikonovými nástavci, které vám poskytnou neomezené možnosti potěšení. Pohrajte si s pěti různými režimy a šesti různými rychlostmi na různých erotogenních zónách a změňte svou obvyklou rutinu.

Happy Rabbit Cock Ring

Společnost: Happy Rabbit

Cena: 59,99 dolarů

Možná vás při přemýšlení o možnostech erotických hraček pro páry hned nenapadl kroužek na penis, ale upřímně řečeno, je to jedna z nejlepších hraček. Kroužek stlačuje penis (v dobrém slova smyslu), což nejenže pomáhá milencům vydržet déle, ale také zvyšuje prožitek. Přidejte vnější vibrátor ve tvaru králíčka, který stimuluje vnější část klitorisu pomocí 12 různých režimů, a dva kroužky - jeden na penis a druhý na varlata - a máte před sebou nezbytnou sexuální pomůcku.

Erotická pomůcka Happy Rabbit Cock Ring

Lelo Ida

Společnost: Lelo

Cena: 179 dolarů

Pokud se vám myšlenka vnitřní vibrace zdá lákavá, ale chcete něco s větší razancí a luxusem, Ida od společnosti Lelo je skvělou volbou. I když jsou hračky Lelo obvykle dražší, Ida je ve skutečnosti levnější než We-Vibe Chorus a nabízí o něco větší vibrační plochu, pokud opravdu toužíte po vnějších vibracích. Předejte dálkový ovladač partnerovi nebo zvolte své oblíbené nastavení, abyste zvýšili slast při penetraci, orálu nebo si užívali prožitek při nošení vibrátoru při večeři.

Erotická hračka Lelo Ida

Moxie

Společnost: We-Vibe

Cena: 129 dolarů

Se všemi vibračními kalhotkami je zábava, ale Moxie si musíte koupit už kvůli tomu, že mají magnetický nástavec, který vám umožní používat je s jakýmikoliv kalhotkami pro maximální všestrannost. Vibrace jsou překvapivě silné a rozmanité (má deset režimů) a můžete je ovládat buď dálkovým ovladačem lokálně, nebo odkudkoliv na světě pomocí aplikace WeVibe.

Erotická hračka Moxie

Golden Moments Limited Edition Gift Set

Společnost: Womanizer

Cena: 299 dolarů

Pokud se rozhodujete mezi vnitřní a klitorální stimulací, můžete (a měli byste) si pořídit obojí. Dárková sada Golden Moments obsahuje dva nejprodávanější vibrátory za mnohem nižší cenu, než kdybyste je pořídili každý zvlášť. Zaprvé je tu We-Vibe Chorus (ano, ten je na tomto seznamu číslo jedna, pokud chcete jen ten), ale také oblíbený Womanizer Premium Clitoral Stimulator. Obě hračky zlepšují vše od penetračního sexu přes lenivý sex až po sex v bazénu.

Adam & Eve The Complete Lovers Kit

Společnost: Adam & Eve

Cena: 25,87 dolarů

Tato sada nabízí opravdu všechno. Nejenže v ní najdete spoustu různých vibrátorů, včetně rabbita a vnitřního vibrátoru, ale také různé kroužky na penis, anální kolík a koule Ben Wa, a to vše za méně než 30 dolarů! Kvalita těchto hraček samozřejmě není taková jako u předchozích (a o hodně dražších) vibrátorů, ale pro začátečníky je to za tuto cenu hodně muziky.

I páry udržující vztah na dálku si mohou často užívat společný sex díky erotickým hračkám ovládaným mobilními aplikacemi. Takže teď už nezáleží na tom, že je jeden z vás z Karlových Varů a druhý z Ostravy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.