Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejlepší sexuální zkušenosti podle mužů

4.duben 2018
Nejlepší sexuální zkušenosti podle mužů

Pamatujete si na svou nejlepší sexuální zkušenost? Mnozí ano, jiní mohou říci, že žádnou ještě ani nezažili a teprve se na ni chystají... Pro každého je taková zkušenost jiná, protože každý preferuje něco jiného. Co třeba to může být? Jaký nejkrásnější sexuální zážitek potkal tyto muže?

Všichni si přejeme zažít ten nejlepší sex pod sluncem. Každý má ale své specifické potřeby, tudíž každý takový sex by vypadal jinak. Co má jedna osoba ráda nebo po čem touží, to druhého může odpuzovat. O takových věcech je nejlepší si promluvit hned zpočátku vztahu, abyste později tvrdě nenarazili. Dnes vám přinášíme příběhy 5 mužů, kteří se naprosto upřímně a bez ostychu svěří, jaký byl jejich nejlepší sex a co ho dělalo tak výjimečným. Inspirovat se tím mohou jak ženy, tak muži. Ženy proto, aby zkusili svému muži dopřát něco podobného, mohly by se setkat se stejným úspěchem (některé věci je ale třeba dopředu zkonzultovat se svým partnerem. Muži se mohou inspirovat tak, že popřemýšlí o tom, zda by se jim líbilo prožít to, co zažili tito muži. Třeba je tyto představy natolik uchvátí, že je budou chtít převést do reality...

Adam, 22 let

Adam říká, že svůj nejlepší sexuální zážitek prožil tento rok se svou současnou přítelkyní. Říká, že to bylo skvělé, protože nad ním naprosto převzala kontrolu, což ho překvapilo. "Řekla mi, co mám dělat, a přiměla mě, abych ji poslechl," svěřuje se Adam. "Překvapila mě tím, byla to ona, kdo byl ve velení. Taky se jí to moc líbilo, protože to není něco, co by normálně dělala. Klíč k dobrému sexu je to, aby byli oba naladěni na stejnou vlnu, co se týče toho, co se jim líbí. Neměli by překročit určité hranice, dokud si o tom společně nepromluví. Nicméně měli byste někdy vystoupit ze své komfortní zóny, protože díky tomu můžete zažít skvělý sex a nebudete zažívat pořád to samé dokola," radí Adam.

Převzetí úplné kontroly nad mužem je jeden z nejčastějších snů, které není zas tak těžké si splnit. Nejedná se o žádné brutální sadomasochistické hrátky, můžete to udělat na duševní vlně, pokud vám to bude takto sympatičtější. Jestliže budete chtít, můžete použít i různé pomůcky, jako jsou pouta nebo páska na oči. Odvážnější pak mohou sáhnout po bičíku nebo třeba kolíčkách na bradavky.

Dermot, 20 let

Teď se přesuneme dále od heterosexuálních sexuálních zážitků. Dermotův nezapomenutelný zážitek se totiž stal s mužem jménem Richie. "Mám ho stále rád jako kamaráda, ale nic hlubšího v tom není!" říká Dermot. Popisuje svůj příběh takto: "Byl o 20 let starší, což bylo hodně nápomocné, byl totiž mnohem zkušenější než já. Hodně lidí našeho věku totiž nemá ani ponětí, co by měli dělat, a já jsem chtěl člověka, který tohle všechno bude znát. Věděl, co se mi líbí, a vždycky jsme spolu dobře komunikovali o tom, jestli chceme změnit pozici, na jakou, jít do toho tvrději nebo třeba pomaleji. S ním jsem vždy měl ten nejlepší sex. Richie ostatní vždycky předčil."

Jaké je tajemství toho nejlepšího sexu?

Dermot říká, že klíčem k tomu nejlepšímu sexu je správná komunikace."Někteří to berou tak, jako by sex byl nějaká schůze nebo pohovor, ale tak to vůbec není. Před tím, než s někým jdu do postele, zeptám se ho, co by chtěl zkusit a tak dále. A když se vám něco líbí nebo dosahujete orgasmu, je vždy dobré, když to ten druhý pozná, i kdyby to mělo být pouze malé zasténání nebo nějaký komentář. Lidé si myslí, že se musí jednat o nějakou sáhodlouhou konverzaci. Když vás zrovna napadne něco zajímavého, co byste chtěli dělat nebo zkusit, řekněte o tom. To nejhorší, co se může stát, je, že řekne ne."

Nezáleží na tom, zda zrovna prožíváte heterosexuální nebo homosexuální sex, důležité je, abyste se cítili dobře a dělali to, co se vám líbí. A nezapomněli na komunikaci.

Martin, 31 let

Martin, který se se svým příběhem také svěřil, říká, že jeho nejlepší sex se odehrával o jeho svatební noci. Jak romantické. "To, co ho dělalo tak skvělým, byly vystupňované emoce, to, že vypadala ve svých šatech naprosto fantasticky a to, že jsme byli oba velmi šťastní," říká Martin. "V tu noc to bylo jiné než obvykle. Celý den jsme oslavovali svou lásku, byli jsme moc šťastní, že všechno šlo podle plánu a navíc i já jsem se cítil skvěle, protože jsem vypadal dobře. Moje žena byla z toho celého moc šťastná! Po celou dobu jsme byli na stejné úrovni. 

Martin říká, že k dobrému sexu je zapotřebí komunikace a chemie: "Musíte se navzájem cítit atraktivní (to je to, proč cvičím a správně jím, protože chci pro ni vypadat dobře), musíte vynaložit nějakou snahu, skládat druhému komplimenty a cenit si ho. Já a moje žena stále máme aktivní sexuální život, ale není to samozřejmost, je to něco, na čem musíte pracovat. Nemůžete se jen tak s něčím spokojit."

Ano, vždy je za potřebí nějaká snaha, jinak se nemůžeme divit, že nic nefunguje tak, jak bychom si to představovali a jak by se nám to líbilo. A jestliže je mezi vámi silná chemie, vše jde o polovinu snadněji. Nesmíte se na to ale spoléhat, protože ta časem slábne.

Martin, 20 let

Ještě jeden muž jménem Martin se rozhodl, že řekne, kdy zažil ten nejlepší sex a proč za něj považuje právě tento. Podle jeho slov ho zažil s přítelkyní, se kterou měl krátkodobý vztah. Byli spolu pouze asi měsíc, ale i přesto, že ji nemiloval, zažil s ní ten nejlepší sex. "Sex s ní byl nejlepší, protože byla o mnoho zkušenější než já," vysvětluje Martin. "Před ní jsem měl sex pouze s jednou dívkou a s tou nám to popravdě spolu moc nešlo. Ona mi pak ukázala, jak skvělý sex může být. Ukázala mi opravdovou vášeň, kterou spolu můžete sdílet. Přišlo mi, že i jí to dělá šťastnou, že se takto cítím, protože věděla, že jsem to nikdy dřív nepocítil. A díky tomu byla ještě vášnivější."

Inspirujte se a prožijte ty nejkrásnější intimní chvilky!

A jaký je podle Martina klíč k těm nejlepším sexuálním zážitkům? "Klíč k tomu nejlepšímu sexu je to, že vše děláte s emocemi, které navzájem sdílíte. Měli byste vědět, jaké jsou největší fetiše vašeho partnera a pak to použít v praxi. Čím více se přizpůsobíte a přizpůsobíte to i vašemu vztahu, tím lepší to bude. Neexistuje žádný přesný návod, jak zažít ten nejlepší sex, vše záleží na tom, jak budete experimentovat. Poznáte, až naleznete něco, co se bude líbit buď jednomu nebo oběma z vás. V tu chvíli poznáte, že to děláte správně."

Naprosto souhlasíme, že bez experimentování se ve společném (ale i svém vlastním) sexuálním životě nikam posouvat nebudete. Zůstali byste zaseklí pořád na jednom a tom samém místě. A kdo tohle chce? Chcete to vy? Pravděpodobně ne. Tak se nebojte a experimentujte!

Michael, 34 let

Poslední, kdo se chtěl svěřit se svým zážitkem nejlepšího sexu, byl Michael. Ten si dokonce pamatuje i datum toho, kdy se to stalo, ten pro nás není podstatný, nicméně to jasně nasvědčuje tomu, že to pokládá za opravdu výjimečný okamžik. "Bylo to s někým, koho miluji. Vlastně, je to někdo, do koho jsem se předtím zamiloval. Byl to ten nejlepší sex, protože jsme už předtím byli opravdu velmi dlouhou dobu dobří přátelé. Cítili jsme se spolu okamžitě velmi blízcí. Také jsme měli v posteli velmi podobné zájmy, což nám také opravdu velmi pomohlo. Než jsme to dovedli k naprosté dokonalosti, předcházelo tomu hodně očního kontaktu a změny v různých věcech. Bylo to odlišné kvůli tomu, s kým to bylo. Ta potřebná blízkost už tu byla, jako začít vztah na 20. rande. Mít sex s nejlepší kamarádkou je skvělé!"

"Řekla svým kamarádkám, že to pro ni byl také ten nejlepší sex, co kdy zažila. Myslím, že se k sobě dobře hodíme a vzhledem k tomu, že už jsme si důvěřovali jako kamarádi, mohli jsme se v tu chvíli uvolnit a být sami sebou. Žádné přehnané pokusy zapůsobit na toho druhého se nekonaly, pouze jsme si užívali," dodává Michael.

Michael si myslí, že nejlepšího sexu dosáhnete díky důvěře a touze udělat toho druhého šťastného: "V páru, který by chtěl zažít ten nejkrásnější sex, musí být oba k sobě naprosto upřímní a vědět, co pro ně dobrý sex vlastně znamená. Každému se líbí něco jiného. Poznejte svého partnera, zjistěte, co se mu líbí, a poté udržujte jeho spokojenost a štěstí na prvním místě. Pokud pro vás bude dělat to samé, budete se mít náramně!"

Ať už jste muž, nebo žena, můžete se těmito příběhy inspirovat. A kde najít někoho, s kým byste mohli zažít ten nejlepší sex svého života? Třeba na online sex seznamce!

[Lil]

Zdroj:

http://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.