Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejhorší rozhodnutí

21.květen 2022
Nejhorší rozhodnutí

Kdysi jsem bývala obyčejná, hodná a spolehlivá holka. Měla jsem ráda sport, celkem jsem měla ráda školu, učení mi nedělalo moc velké potíže, taky jsem ráda podnikala výlety s kamarády.

Jednou o víkendu jsem vyrazila se svou nejlepší kamarádkou kempovat. Jezdily jsme na obvyklá místa, kde byly i další táborníci. Potkala jsem tam kluka, byl moc hezký, vysoký, tmavovlasý, na první pohled měl obrovské charizma. Večer u táboráku jsme si začali povídat, byl moc milý. Jmenoval se Patrik. Měla jsem pocit, že jsem se zamilovala. Později mi nabídnul něco neobvyklého.

Říkal, že mám pěknou postavu a mohla bych si dobře přivydělat. Peníze se hodily, nechtěla jsem pořád otravovat rodiče, aby mi na výlety přispívali. Myslela jsem, že má na mysli modeling, už kdysi jsem si s touhle možností pohrávala, ale přímo se nezmínil, o jakou práci by se jednalo. Aniž bych o tom dál přemýšlela, kývla jsem, že bych si práci ráda vyzkoušela. Vypadal spokojeně.

Pak jsme spolu skončili ve stanu. Kluka už jsem měla, takže to pro mě nebyla žádná novinka. Šel na to celkem dobře, rozhodně to nedělal poprvé. Měl úžasnou postavu. Strávili jsme spolu celkem příjemnou noc. Ráno mi na sebe dal číslo, abych mu zavolala ohledně té práce. Když jsem se vrátila domů po celkem náročném víkendu, volala jsem mu, domluvili jsme se na další den na schůzku. Když jsme se sešli, vzal mě do nějakého baru, bylo to tam celkem útulné. Později jsem si ale všimla, že je tam především pánská společnost, holky jen obsluhovaly. Pak se ze zadní místnosti vynořilo asi 5 holek, oblečených dost na lehko.

Začalo se mi dělat mdlo. Patrik mi začal vykládat, čeho by se týkala práce, kterou mi nabízel. Nevěřila jsem svým uším, když jsem se dozvěděla, že bych měla obšťastňovat nějaký chlípný chlapy. Prý se se mnou vyspal, aby mě vyzkoušel, a já obstála. Civěla jsem na něj s otevřenou pusou. Vzhledem k tomu, že jsem studovala, nemusela bych tam být pořád, ale mohla bych docházet, třeba jen na hodinu denně, nebo pokud by si mě na jeho doporučení vyžádal nějaký klient. Pak mi řekl, kolik bych za hodinu dostávala.

To byl snad největší šok. Chvíli jsem nad tím jen přemýšlela, pak si dala vše dohromady. Zeptala jsem se, jestli můžu nějakého klienta odmítnout, když se mi nebude líbit. Odpověděl, že ano, ale že do podniku chodí převážně mladí sympatičtí kluci. A že kdybych s tím chtěla přestat tak můžu. Hlavní podmínka byla hygiena, jak klienta, tak moje, a používání kondomů. Sex mám ráda, takže jsem si řekla, že to zkusím. Hned druhý den jsem začala, nebylo mi z toho zrovna nejlíp, ale kluk, se kterým jsem šla, byl sympatický a hezký, až mě zarazilo, proč takový kluk nemá holku a raději si za to platí.

Erotická povídka Nejhorší rozhodnutí

Nechala jsem to raději být. Sex s ním byl fakt moc fajn. Byl celkem dobře vyvinutý a šikovný. Takhle dobře to trvalo asi 14 dní, kdy jsem opravdu měla moc hezký klienty a ne nějaký uslintaný chlapy. Nechovali se ke mně jako k laciné holce, ale jako bych byla jejich holka. Po čtrnácti dnech se ale začalo něco měnit. Klienti zůstávali stejní, ale jejich chování nabíralo na drsnější intenzitě. Už nebyli tak ohleduplní. Když jsem to později říkala Patrikovi, řekl mi, ať dělám to, co oni chtějí, že jsem za to placená. Odpověděla jsem, že tenhle způsob se mi nelíbí a že toho chci nechat.

Vysmál se mi do očí, protože jsem podepsala smlouvu, která mě zavazovala k ročnímu vykonávání těchto služeb. Řekla jsem mu, že už prostě nepřijdu. Na to mi začal vyhrožovat. Měla jsem celkem strach, a tak jsem raději další den přišla a říkala si, že to bude třeba dobrý, zase jako na začátku. Opak byl pravdou, bylo to stále horší. Ti kluci chtěli strašně perverzní věci, s normálním sexem to nemělo co dělat. Patrik mi pak řekl, že už si na mě klienti stěžují, že nespolupracuju, a pokud se to nezlepší, zajde za mými rodiči a vše jim řekne. Z té představy, že by naši věděli, co dělám, se mi udělalo špatně. Raději jsem dělala, co mi říkal, než aby se to naši dozvěděli. Někdy jsem musela jít víckrát denně, když si mě nějaký klient objednal.

Ten rok jsem to zkrátka přetrpěla. Vydělala jsem si opravdu velké peníze, ale neměla jsem ani chuť je nějak utrácet. Po roce mi smlouva vypršela, Patrik mě nepřemlouval, abych zůstala, prý už nejsem, co jsem bývala, tak to měl sakra pravdu, ale že kdybych si to rozmyslela, můžu zůstat. Nepřemýšlela jsem ani minutu a už jsem se tam nikdy neukázala. Snažila jsem se na ten svůj život moc nemyslet, co nejvíce jsem se soustředila na školu, abych na vše zapomněla.

Naši si celou dobu mysleli, že jsem pracovala jako příležitostný obchodní zástupce pro jednu českou firmu, takže se ani nepozastavovali nad tím, že mám tolik peněz. Věřili tomu, že jsem prostě byla úspěšná. Stále se však divili, že nemám žádného kluka. Nemohla jsem mít, na sex jsem neměla ani pomyšlení. Takto to trvalo další 2 roky, dokončila jsem školu a hledala jsem si práci. Pak jsem poznala Jirku, byl tak hodný a laskavý.

Chvíli mi trvalo, než jsem se odhodlala s ním spát. Když se mě asi po dvou měsících zeptal, proč s tím mám problém, jestli jsem panna, nevydržela jsem to a všechno mu řekla. Chvíli na mě jen němě civěl, bála jsem se, že odejde, ale on to neudělal, když se vzpamatoval, pohladil mě, ale nic neříkal. Dnes jsme spolu 5 let a chystáme svatbu.

Dávejte si pozor a seznamujte se na bezpečné stránce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.