Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nechte se chytit do sítě vášně s pomůckami Spider Toys

11.červenec 2019
Nechte se chytit do sítě vášně s pomůckami Spider Toys

Věrní fanoušci Marvelu a Spider-Mana se 4. července dočkali pokračování Spider-Man: Daleko od domova, které dorazilo do kin. Na počest tohoto pokračování uvedla společnost Geeky Sex Toys na trh tématické erotické pomůcky a my si je v dnešním článku představíme.

Jestliže pravidelně čtete naše články o erotických pomůckách, jistě jste možná někdy narazili na články o jiných pomůckách od společnosti Geeky Sex Toys. Výrobci jsou proslulí svým zaměřením na erotické hračky, jež byly inspirovány kultovními filmy, seriály, komiksy a videohrami. Jejich produkty například zahrnují pomůcky na téma Hra o trůny, Avengers, Deadpool, Doctor Who, Star Wars, Pokémoni a mnoho dalších. Nejnovějším přírůstkem je kolekce 3 erotických pomůcek inspirovaná slavným superhrdinou Spider-Manem. Výrobci si také s důvtipem pohrávají s názvy svých produktů a používají slovní hříčky.

V současné době se v kinech promítá dlouho očekávané pokačování Spider-Man: Daleko od domova, ve kterém se Peter Parker (Tom Holland) vydává na školní výlet napříč Evropou. Ve filmu se objevují známé postavy z prvního filmu, ale i nové, z nichž jednu ztvárnil známý herec Jake Gyllenhaal. Pokud jste film ještě neviděli, nenechte si ho ujít. Ti z vás, kteří film už viděli, se nyní můžete nechat chytit do sítě okozlujícimi erotickými hračkami, o kterých si následně povíme více.

Spider-Stroker - Silicone Masturbation Sleeve

Jako první tu máme masturbační pomůcku pro muže, jež byla inspirována přístrojem, ze kterého Spider-Man vystřeluje své pavoučí sítě. Pomůcka je ručně vyrobená ze zdravotně nezávadného a vodotěsného silikonu. Co se týče rozměrů, celková délka červené pomůcky s ikonickým pavoukem se rovná 8,9 cm, v obvodu měří 15,2 cm a průměr trubice je 3,2 cm. Jestliže byste si rádi užili skvělou masturbaci s touto pomůckou, za 50 dolarů (1136 Kč) ji můžete mít doma. Pomůcku můžete navíc obrátit naruby pro lepší čištění, nebo jen tak pro změnu, když budete chtít pocítit jinou strukturu.

Masturbační pomůcka Spider-Stroker

Spider-Plug - Silicone Butt Plug

Jako další tu máme vskutku zajímavý anální kolík, na jehož konci se nachází velký ikonický pavouk. Popisek u tohoto výrobku je úsměvný, neboť výrobci uvádějí, že "Spider-Plug je jediný důvod, proč byste si měli nechat pavouka vlézt do zadku." a dále také zmiňují, že by zákazníci měli pamatovat na to, že tento pavouk není radioaktivní a nepromění je ve Spider-Mana. Materiál, použitý k ruční výrobě, je opět zdravotně nezávadný a vodotěsný silikon. Základna, která se zasune do konečníku, měří necelých 7 cm. V obvodu má pomůcka 10,8 cm. Chtěli byste si užít skvělé anální hrátky s touto sexuální hračkou? U výrobce ji lze zakoupit za stejnou cenu jako předchozí pomůcku, tedy za 50 dolarů, což se v přepočtu rovná 1136 Kč.

Spider-Dildo

A nyní se dostáváme k poslední pomůcce. Textura dilda připomíná pavučinu a opět nechybí ikonický pavouk, kterého známe z kostýmu Spider-Mana. Tvar pomůcky není klasicky rovný, ale mírně zahnutý, a na konci naleznete přísavku k připevnění na rovnou plochu. Dildo však lze použít i jako strap-on. Pomůcka je opět ručně vyrobená ze zdravotně nezávadného a vodotěsného silikonu. Délka, jež lze zasunout, měří 15,2 cm a obvod se rovná 10 cm. V případě, že vás lákají hrátky s tímto dildem, pořídit si jej můžete za cenu 60 dolarů (1363 Kč).

Abyste zažili úžasné erotické dobrodružství, nemusíte se vydávat daleko od domova, jako se vydali hrdinové v novém filmu za skvělými zážitky. Stačí se pouze zaregistrovat na erotické seznamce, doplnit více informací a fotografie do profilu a vyměnit si vzrušující zprávy s dalšími uživateli. A pokud si budete rozumět, můžete si domluvit schůzku naživo a případně do svých hrátek zapojit i erotické hračky.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.